Jump to content

שמואלביץ- "שופט"

סי הצהובה

Recommended Posts

• כמות העבירות של צהוב שהוא לא נתן להם! העיקר לגלזר נתן צהוב.
  • 4 דקות על 6 חילופים ומיליון משיכות זמן, פשוט רמה נמוכה.
  • במקום לעזור למגר את האנטי כדורגל הוא רק עוזר לו לפרוח, שיפוט מיושן ועלוב.

כמות הצהובים שהיו צריכים להישלף בהתחלה מגדרת את ה5, אני באמת חושב שצריך לעשות פיילוט שבו שופט רואה את המשחק שהוא שפט ונותן ביקורת עצמית במשך כל המשחק, עד אז? כוס אמא של הבן זונה

1 דקה לפני, idan12 said:

כמות הצהובים שהיו צריכים להישלף בהתחלה מגדרת את ה5, אני באמת חושב שצריך לעשות פיילוט שבו שופט רואה את המשחק שהוא שפט ונותן ביקורת עצמית במשך כל המשחק, עד אז? כוס אמא של הבן זונה

הייתי שמח לראות פיילוט של שופט זר צופה במשחק ונותן עליו ביקורת.

בן זונה הוא והקוונים שלו פשוט אפסים מכורים

שיפוט שערורייתי 

עד עכשיו אני לא מבין אך בסוף הוא נתן להם פאול שלא היה על השוער במקום קרן

כמעט פרצתי למגרש מהעצבים 

בושה.

בדרך כלל אני מהמציקים (או ה"אובר אובייקטיבים" בלשון סויר) שאומרים שלא בגללו לא ניצחנו וכו' אבל לבן של זונה הזה לאי שריקות ושליפות שלו היתה השפעה מהותית על המשחק. אפילו מכרעת. בן שהר היה צריך להיות עם 2 צהובים, מלא עבירות שעוצרות התקפה בלי קשר לכדור ללא צהובים, לא מאמין ששלף להם צהוב רק בדקה 60. אפס מאופס. עם ליאני או שופט נורמלי הם לא גומרים פה עם 11 שחקנים. סויר יש לך אור ירוק לעשות לו שחור עם הקללות שלך. 

1 hour ago, מנש שער 11 said:

בדרך כלל אני מהמציקים (או ה"אובר אובייקטיבים" בלשון סויר) שאומרים שלא בגללו לא ניצחנו וכו' אבל לבן של זונה הזה לאי שריקות ושליפות שלו היתה השפעה מהותית על המשחק. אפילו מכרעת. בן שהר היה צריך להיות עם 2 צהובים, מלא עבירות שעוצרות התקפה בלי קשר לכדור ללא צהובים, לא מאמין ששלף להם צהוב רק בדקה 60. אפס מאופס. עם ליאני או שופט נורמלי הם לא גומרים פה עם 11 שחקנים. סויר יש לך אור ירוק לעשות לו שחור עם הקללות שלך. 

מצפה ממך במשחק הבא לקללות לפחות ברמה שנתת לאוגו 

מה שמעצבן באמת, זה ששופט בישראל - אם הוא לא עושה טעות "משנת משחק" (גול בנבדל, מפספס פנדל ברור, כאלה), גם אם טעה באין ספור החלטות "קטנות" - לא נכנס לתודעה שהוא שפט זוועה.

הנה - אפילו פה יש כאלה שחושבים שהוא היה "סביר בהחלט". 

9 hours ago, תמיר8 said:

ציפיתי לשיפוט הרבה יותר גרוע, היה סביר בהחלט

לא בציניות אחי, תסביר לי בבקשה איך זה נכנס להגדרה של סביר.

Just now, amilov said:

וואלה בתור אחד ששונא שופטים, אני לא יודע מה אתם רוצים ממנו. באמת

שיוציא את כל ה-10 צהובים שהגיעו לב"ש אתמול (וכתוצאה מכך אולי גם איזה אדום או שניים), ולא ישרוק לנו שריקות על פאולים שלא היו.

29 דקות לפני, amilov said:

וואלה בתור אחד ששונא שופטים, אני לא יודע מה אתם רוצים ממנו. באמת

דווקא בתור אחד שלא תמיד שותף להתנפלות על השופטים פה, אי כרטיס צהוב בהתחלה לשהר זו טעות פסיכית. 

1 דקה לפני, החתול הצהוב said:

דווקא בתור אחד שלא תמיד שותף להתנפלות על השופטים פה, אי כרטיס צהוב בהתחלה לשהר זו טעות פסיכית. 

אני לא נרגע מזה. אני בטוח שכששהר עשה את זה הוא לקח בחשבון שהוא מקריב צהוב, אבל ה"סביר בהחלט" הזה החליט שדקה 11 זה עוד מוקדם מדי לכרטיס צהוב. מדהים.