Jump to content

קובי בראיינט

YallaMaccabi

Recommended Posts

איכס

בא לי להקיא מהם

אין מילים

לא מצליח לתאר את תחושת הגועל שעוברת לי בגוף

הם לא בני אדם

מי אלה? מי אלה החארות האלה?

אתם בני אדם או בני השטן????

תישרפו בגיהנום

הם מחפשים את התגובות האלה אתם לא מבינים?

הם תמיד אוהבים לשחק ת'קיצונים וחושבים שהם איזה מגניבים (ממש כמו בשיר). בפועל הם סתם ילדי כאפות שלא שווים יחס.

50 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הם תמיד אוהבים לשחק ת'קיצונים וחושבים שהם איזה מגניבים (ממש כמו בשיר). בפועל הם סתם ילדי כאפות שלא שווים יחס.

בדיוק

תפסיקו להתייחס. הם עכשיו נכנסים לפורום/פייסבוק ומאוננים על כמה שכולם חושבים שהם קיצוניים.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

הייתי מבין אם היה מדובר בחבורה של ילדים בני 15 חסרי מודעות בטקס בבית ספר

אבל בונאה הממוצע גילאים שם כנראה עומד על 25 פשוט הזוי כמה עלוב צריך להיות בשביל להתנהג ככה בגיל הזה

9 דקות לפני, Bloper said:

הייתי מבין אם היה מדובר בחבורה של ילדים בני 15 חסרי מודעות בטקס בבית ספר

אבל בונאה הממוצע גילאים שם כנראה עומד על 25 פשוט הזוי כמה עלוב צריך להיות בשביל להתנהג ככה בגיל הזה

מאוד עלוב, ולכן גם לא שווה את התייחסות.
זה שילוב של אנשים יעני אינטלגנטים שחושבים שזה סופר מגניב להיות שוליים ותראו אותי אני קיצוני ומגניב ושל אנשים שהם אשכרה שוליים וגם בתוך הקהל של הפועל נגעלים מהם. תפסיקו לתפוס את הראש ולהתפלא ולהגיב על זה כל פעם מחדש והם יפסיקו לעשות את זה, הם חיים על התגובות האלה.

תודה דאבל. זה הסרט הטוב ביותר שראיתי, כי הוא מראה שלא מדובר בבודדים אלא בכל היציע שלהם. יש לי תחושה שהם ייענשו ממש לחומרה הפעם, אולי אפילו $1000 על תנאי. 

אני מרחם על תתי-אדם האדם האומללים האלה, שאין להם דבר בחיים חוץ משנאה. ב״ה, אחרי שחולדאי פתר את בעיית המחסור בגינות ציבוריות לאורך הירקון, הוא יעביר את הדחפורים שלו לאזור גני התערוכה, שיעלו על האולם המיותר ביותר של הקבוצה המכוערת ביותר לצלילי אריק איינשטיין. את הנדל״ן יימכרו למרבה במחיר, מהכסף ייבנו גג לבלומפילד, ובא לציון גואל. 

לא יודע אם זה שנאה זה סתם נראה כמו רצון לצומי,  מזמן כבר הפסקתי להתרגש מהם שימשיכו לשיר שירי שואה בכל משחק מבחינתי זה לא מעניין כבר