Jump to content

גולסה נגד אשדוד

judymaccabi

Recommended Posts

סיטואציה דומה מאוד למה שהיה עם דסה. 

הפציעות גרמו לכך שלא מיהרו לחתום איתן על חוזה חדש ארוך, ובשנת חוזה האחרונה הוא מתעלה על הפציעות ומציג יכולת שיא. מקווה שישכילולהחתים אותו בהקדם, כי הוא בקלות יכול להתקדם לאירופה.

30 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

הפציעות גרמו לכך שלא מיהרו לחתום איתן על חוזה חדש ארוך, ובשנת חוזה האחרונה הוא מתעלה על הפציעות ומציג יכולת שיא. מקווה שישכילולהחתים אותו בהקדם, כי הוא בקלות יכול להתקדם לאירופה.

לא חושב שזה בגלל הפציעות.

מכבי לצערי באופן מסורתי מתמהמהת עם מו"מ על חוזים חדשים עם שחקנים בשנות השיא (לא מדבר על שחקנים בשנות ה30 שלגיטימי לדחות לסוף העונה).

הפסדנו ככה את דסה ודאבור. זה גרם לנו להיסחט על ידי מיכה וטיבי (בהארכת חוזה הקודמת, לא מה שהיה בקיץ האחרון).

אני באמת לא אחד שמפאר את ב"ש בדרך כלל ויורד עליהם המון כי לדעתי הם מנוהלים רע, חיו על חלון קיץ 15 האיכותי שלהם ומאז מחתימים בעיקר בינוניים. מלקקים להנהלה שלהם בתקשורת לא בצדק בעיניי. אבל אי אפשר לקחת מאלונה את זה שהיא מאריכה חוזים לשחקני מפתח הרבה לפני שהם נגמרים, ונמנע מה שקורה אצלנו.

אני חושב שההתנהלות עם גולסה נכונה בגלל היסטורית הפציעות שלו, הגיוני לראות אם השחקן מצליח לשרוד עד סוף העונה בלי למהר לחתום על חוזה יקר. בטוח שאם 2 הצדדים רוצים זה יגמר בחוזה ואין פה שום קשר למקרה דסה שרצה לצאת אירופה ולא היה מוכן לשמוע על חוזה עד שפתאום הביאו לו את ז'ארלדש ואז הבין שהוא לא המגן היחיד בעולם רק שזה היה מאוחר מדי. 

12 דקות לפני, אדביסי said:

אני רוצה שהוא ישאר ברור אבל מצטער זאת חוצפה אם ידרוש תנאים מוגזמים

יש גם את הצד של המועדון פה.

אהלן גולדהאר

39 דקות לפני, אדביסי said:

אני רוצה שהוא ישאר ברור אבל מצטער זאת חוצפה אם ידרוש תנאים מוגזמים

יש גם את הצד של המועדון פה.

זה חוצפה שהוא לא המשתכר הגבוה בקבוצה אם כבר כי אין ספק שהוא השחקן הכי חשוב אצלנו, שיעשו לו חוזה לפי כשירות ומצידי גם שיקבל 600 אלף יורו אם הוא כשיר כל העונה

15 דקות לפני, Bloper said:

זה חוצפה שהוא לא המשתכר הגבוה בקבוצה אם כבר כי אין ספק שהוא השחקן הכי חשוב אצלנו, שיעשו לו חוזה לפי כשירות ומצידי גם שיקבל 600 אלף יורו אם הוא כשיר כל העונה

גלזר הכי חשוב. גם בלי קשר להכי חשוב או לא, תקופה משמעותית מאוד היה פצוע ולא פעם אחת, אז חוצפה זה לא

7 דקות לפני, yellow_blood said:

גלזר הכי חשוב. גם בלי קשר להכי חשוב או לא, תקופה משמעותית מאוד היה פצוע ולא פעם אחת, אז חוצפה זה לא

סתם הגבתי ככה בגלל השטויות שהוא רשם

רשמתי גם שצריך לקבל חוזה ביחס לדקות

והוא השחקן הכי חשוב בקבוצה לדעתי גם יותר מגלזר אולי הם שווים אבל אני חושב שהמחליף של גלזר יותר ראוי מהמחליף של גולסה

17 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

ספורט 5 מפרסמים שב"ש מעוניינת.

יש יותר סיכוי שמליקסון יחזור לכדורגל וישחק שם מאשר שהוא יעבור אליהם ב4 שנים הקרובות

נכון הוא נפצע,נכון הוא נעלם להרבה דקות,אבל הוא עדיין השחקן הטוב בליגה.

רוצה להאמין באופטימיות שמאחורי הקלעים כבר יש דיבורים ומעלה בינו לבין המועדון.

4 hours ago, השני למאי תשעים ושמונה said:

זה ממש לא דומה למה שהיה עם דסה.

עם דסה ישבו עוד שנה לפני שנגמר לו החוזה והוא לא רצה להאריך. המשיכו להציע לו בינואר ובקיץ האחרון והוא עדיין לא הסכים.

גולסה לא אמר שהוא לא רוצה להאריך חוזה. הוא אמר שטוב לו פה והוא מתעסק בעונה הזאת.

לפי דעתי האינטרס שלו זה לחכות לסוף העונה, כי אם הוא ימשיך להיות טוב וישחק בלי להיפצע הוא יוכל לדרוש שדרוג בחוזה. 

14 דקות לפני, turgi said:

אמנם הפרסומים על באר שבע מרגישים כמו בדיחה אבל אני יכול לראות אותו חותם בחיפה או ביתר

אם זה לא במכבי זה לא בארץ

מבסוט ממנו. 

מה שמוזר לי זה שהוא וגלזר כל כך טובים כיחידים אבל עדיין הקישור שלנו מרגיש לי חולייה בעייתית (בעיקר בהקשר של הנעת כדור) 

3 hours ago, הילד בן 30 said:

מבסוט ממנו. 

מה שמוזר לי זה שהוא וגלזר כל כך טובים כיחידים אבל עדיין הקישור שלנו מרגיש לי חולייה בעייתית (בעיקר בהקשר של הנעת כדור) 

כי הקשר השלישי מיכה/ריקן משמעותית ברמה יותר נמוכה

3 hours ago, הילד בן 30 said:

מבסוט ממנו. 

אני לא יודע איך אתה מגדיר בעייתי, אבל זה הקישור הכי טוב בארץ.

את חיפה טחנו מהמרכז, בית״ר כנ״ל, גלזר את גולסה ביחד זה כח במרכז השדה שאף קבוצה לא יכולה לעמוד מולו, הם לועסים את כל העלי מוחמדים ונטע לביאים.

מסכים עם מי שמעלי שהקישור עדין לא מספיק יצרתי אבל זה פחות עליהם ויותר על מי שבא לפניהם (מיכה)

4 hours ago, החתול הצהוב said:

בבית"ר לא.

אם כבר אז במכבי "חזרתי הביתה למקום בו גדלתי" חיפה

תפור עליו ירושלים עם כל הדת וזה