Jump to content

רשמים מהניצחון על אשדוד בבלומפילד | יכולת טובה ו3 נקודות חשובות

Sawyer

Recommended Posts

14 דקות לפני, דקסטר said:

זהו, בדיוק ראיתי שהיו פחות מ-16,000. מוזר הייתי בטוח שיש באיזור ה18.

גם אני והחבר׳ה שלי דיברנו על זה כל הדרך חזרה. משהו במספר 15900 שפורסם בתקשורת לא התחבר לנו עם מה שראינו באצטדיון. 

הגיוני שחצי אצטדיון היה ריק אתמול או שמחרטטים מספרים?

משחקים כאלה גורמים לי לחשוב איך היינו נראים עם 9 אמיתי. אפילו עם וידאר. קצת חדות מול השער והיינו כבר בפער דו ספרתי על חיפה

הייתי פותח לגלזר את החוזה ושם לו סעיף יציאה של כמה מיליונים טובים. נגיד 5-6.

רוצים לקחת אותו, יש סעיף יציאה. לא רוצים לא צריך.

1 hour ago, Dalembert said:

איזו החמצה של כלא הייתה לו הפעם? בכדור שמשפתי לקח לו ממטר הוא עשה הכל נכון לדעתי, פשוט הצלה גדולה.

הכל נכון זה כדור ברשת 

8 דקות לפני, turgi said:

הכל נכון זה כדור ברשת 

זה קצת קלישאתי.

בעיניי, עשה מה שמצופה ממנו בסיטואציה. 9/10 מצבים זהים זה גול, פשוט הצלה גדולה של השוער

1 hour ago, הילד משער 8 said:

משחקים כאלה גורמים לי לחשוב איך היינו נראים עם 9 אמיתי. אפילו עם וידאר. קצת חדות מול השער והיינו כבר בפער דו ספרתי על חיפה

האמת שהפעם זה היה משחק גדול של משפתי יותר מאשר החמצות שלנו.

איזה משחק גדול של משפתי, 

וואלה המשחק גדול הזה של משפתי זו אחיזת עיניים. 

החבר'ה אצלנו פשוט בעטו לו לידיים. לא אומר שהיה למשפתי משחק גרוע אבל מכבי עשו ממנו הכוכב של המשחק. נתן הצלה 1-2 טובה, כל השאר חלטורה. זה רק על מכבי ולא גדולה של השוער.

לגבי המסירה של מיכה לגולסה על 3 מטר

למה לא לבעוט לשער במקום? כך שחקן אחר היה בועט את זה, גולסה קיבל תמסירה בהפתעה. חבל

רק 16 אלף? אני לא מאמין לזה.

רוב השערים היו מלאים להוציא את 4-5 שהיו שם אולי 1000. הגיעו 18-19 אלף במינימום.

לא מבין איך סופרים...

יש לאשדוד אחלה שוער ואחלה בלם בקב׳ עם מאמנים טובים יותר הוא יכול להתפתח עוד יותר...

טיבי צריך לצערי אקמול אחרי יחזקאל אתמול והיה מדאיג מבחינתי לראות את זה בהנחה ונהיה באירופה.

גלזר וגולסה אתמול פשוט מטורף.

לאשדוד היה בעיטה למסגרת בכלל? חוץ מאיזה גלגול לטננבאום? הרבה זמן לא זוכר פערים מטורפים בינינו לקבוצה יריבה כמו אתמול בעיקר מהצד ההתקפי של אשדוד שדווקא כן זוכר אותו לטובה.

1 hour ago, שמש צהובה said:

3 מתוך 4 משחקים אחרונים סיים עם צהוב, הרגיש לי איזה רצף באמת שהיה.

אבל שוב וואו איזה שחקן, ונראה שכל משחק הוא רק משתפר.

26 דקות לפני, Dbolsa said:

טיבי צריך לצערי אקמול אחרי יחזקאל אתמול

לא נכון.

לקראת סיום המשחק יחזקאל עשה על טיבי פעמיים דריבלים כאלה שעשו לו קצת סחרחורת ובגלל שזה היה בסיום המשחק, יש לנו נטיה טבעית יותר לזכור תמונות אחרונות.

כל המשחק טיבי ושאר ההגנה אנסו את יחזקאל. מהיציע קשה לי לזכור עוד דריבלים ודברים מביכים שלו על טיבי.

גם במחצית הראשונה וגם לפני הדקה נ70 הצליח יחזקאל "לעבור את טיבי" עד שהגיעה העזרה שיחלצה את הכדור.

אי אפשר לקחת מיחזקאל לא את הכישרון ולא את הפעמים שהיתל באיתן אתמול, מלבד דרדלה מביכה הוא לא עשה כלום וכאן אולי הקרדיט לאיתן. 

יחזקאל חוץ מהדריבלים האלה לא עשה כלום, דריבליסט מחונן אבל אין תכלס (וזה לא חדש), ואם הוא היה השחקן שדה הבולט באשדוד, זה רק אומר כמה אשדוד לא קבוצה.

1 דקה לפני, liron1006 said:

יחזקאל חוץ מהדריבלים האלה לא עשה כלום, דריבליסט מחונן אבל אין תכלס (וזה לא חדש), ואם הוא היה השחקן שדה הבולט באשדוד, זה רק אומר כמה אשדוד לא קבוצה.

יחזקאל זה כל כך שחקן ישראלי טיפוסי.

דריבל טוב אבל אין מספיק חמצן ומהירות לברוח קדימה מהשחקן אחרי שעבר אותו

- ברוך הבא מיכה. יופי של משחק, אולי הטוב שלו העונה.

- כמבקרו העיקש של אצילי בכל הקדנציה שלו כאן: משחק רביעי (!) טוב, וזה היה הטוב מכולם. האינדיקציה הכי טובה, מבחינתי, היא בחירות הדריבל שלו: במקום מול שני שחקנים באזור מסוכן למכבי, מול שחקן בודד באזור מסוכן ליריבה.

- בד"כ זה מרגיש קצת מומצא לדבר על איך השחקנים מרגישים (מאיפה אנחנו יודעים, תכלס?), אבל נדמה שבניגוד למשחקים קודמים, בעיקר פוסט-חיפה שכהן עצמו מבין שהוא מחוץ לאלמנט. אהבתי שאיביץ' הוציא דווקא את אצילי אחרי ההחמצה של כהן. לא יודע אם זו הייתה הכוונה, אבל נכון היה שכהן לא ירגיש שהוא נענש.

- כתבתי את זה, בערך, בפוסט מקביל: גולסה היה נהדר, פרט לדקות, הלא רבות, אך גם לא ממש מעטות, בהן הוא מחליט שעדיף לו לישון.