Jump to content

רשמים מהניצחון על אשדוד בבלומפילד | יכולת טובה ו3 נקודות חשובות

Sawyer

Recommended Posts

18 דקות לפני, רועי .ק. said:

צ׳יקו באמצע טוב יותר. 

אולי איביץ׳ מאמין שיוני יצא מזה דרך דקות משחק ולא דרך ספסל. 

אני מסכים. אבל זה עוד גיוון ואולי עוד כלי נשק שקיים.

גם היום משחק טוב מאוד עד שמגיעים לשליש האחרון.

אשדוד לא עשו פשוט שום דבר כל המשחק ועדיין איכשהו טננבאום כמעט סידר להם גול. אני מצטער, למרות השיא והכל זה לא השוער שלנו. לליגה זה אולי יספיק אבל מהמעט שרואים ממנו הוא לא ברמה. בכיף הייתי מריץ כבר את היווני עם ההרכב וההגנה הזאת החיים שלו יהיו יותר קלים כמו גם צבירת הביטחון.

כן ראינו קצת יותר תיאום בהתקפה והגענו ליותר מצבים מסוכנים אבל עדיין חסר לנו את הקילריות הזאת זה ממש חבל כי זה משחק שהיה צריך להיגמר עם חמישייה קלה. ובהמשך לזה יהונתן חייב לנוח קצת, וצריך להתחיל להריץ את אלמוג יותר.

משגע אותי איך שוב גלזר מקבל צהוב כשעל עבירות דומות ואולי יותר חמורות של אשדוד הם לא קיבלו כלום. מסכן הוא הקשר האחורי שמקבל הכי הרבה צהובים שלא מגיע לו בכלל. לזכותו יאמר שהוא אחראי מאוד ועדיין מסיים את כל משחק בלי לחטוף את הצהוב השני תוך כדי הפגנת עליונות ברורה למרות שהוא מקבל צהוב ראשון מוקדם מאוד יחסית.

לגבי העידוד אין לי מה להגיד כבר. המשטרה זונה והכל אבל מרגיש לי שמכבי פשוט לא מספיק אכפת לה אחרת הייתה פועלת בתקיפות יתר בנושא כולל עתירות לבית משפט אם צריך. כל הנהלה אחרת בטח של קבוצה גדולה הייתה עושה רעש ובלגן מטורף על הנושא הזה ורק אצלנו זה מתקבל באהלן אהלן כזה,  מעבר למלחמה למען האוהדים שלך שזה נראה לי משהו שאמור להיות טריוויאלי מבחינת ההנהלה, הם לא רואים בעצמם איך זה פוגע בעידוד הקבוצה והתמיכה בה במשחקי בית? פשוט הזוי. אז הם שלחו איזה מכתב אחד למנהלת הליגות כאילו לצאת ידי חובה ובזה זה נגמר. ובלי התמיכה של מכבי בנושא אין לנו הרבה מה לעשות.

יאללה יום רביעי באים לחגוג לב"ש ואבוקוף על הראש תבואו יהיה שמח

56 דקות לפני, YalaMaccabi said:

לא יכול לסבול אנשים שיוצאים לפני הזמן

כמה טרמפיסטים האצטדיון המעפן הזה הביא

הייתי בטוח בהתחלה שאלו אוהדי אשדוד כי מייד אחרי ה2:0 יצאו ממש מלא אוהדים מאזור שער 2, עד ששמתי לב לצעיפים של מכבי. 
כמות עצומה של אנשים.

אני הרבה זמן מתלבט לגבי השילוב של אצילי ויוני באגפים. 

מאז שהולחמו להרכב שניהם נותנים מספרים יפים אבל תוקעים את משחק ההתקפה כי הם מצופפים יותר מדי לאמצע ובעיקר לא מספיק מדויקים. 

היום אצילי נתן משחק אדיר ונתן לי תשובה עם מי מהם צריך לפתוח. 

הייתי אולי מנסה את צ'יקו לאגף ויוני חלוץ.

19 דקות לפני, Hyper said:

פיקנטריה :

המשטרה זונה בחימום ותמונות מהמכות (באום אל פחם?) על המסך לאיזה עשר שניות 

פעילות סייבר של הפנאטיקס

האמת שאני חושב שזה היה בכלל החגיגות בגול של יוני, אבל אני לא בטוח.

1 hour ago, YalaMaccabi said:

לא יכול לסבול אנשים שיוצאים לפני הזמן

כמה טרמפיסטים האצטדיון המעפן הזה הביא

אתה לא צריך לסבול... איצטדיון חדש, אוהדים חדשים. 

כרגע, מכבי לא עושה הרבה כדי שיהיה מעניין להישאר בשביל אוהדים חדשים. בקושי המתקן מביא אנשים. 

מכירת המנויים לפני שהאיצטדיון נפתח עשתה הרבה יותר רעש ממה שיש בפועל. 

אין גג, חלוקת יציעים למחירים לא מותאמת למרחק מהדשא(7-8 באמצע למעלה משלם כמו שורה 10-12), אין משהו מיוחד במזנונים כמו שהבטיחו וכו' וכו'.... ואין אמצעי עידוד כמובן. 

לטווח הרחוק זה דברים הכרחיים כדי להביא אוהדים חדשים ושישארו. 

אצילי המצטיין ללא ספק, גולסה ממשיך להיות נהדר, גלזר וסבוריט (חוזה עד סוף הקריירה) מנייה בטוחה.

מיכה הראה ניצוצות.

ציקו ויונתן כהן מפוזרים.

אמאדור וטיבי ממשיכים בשלהם.

חבל רק ששוב איביץ נותן לאלמוג רק כמה דקות בודדות, יכל והיה צריך להכניס אותו יותר מוקדם - הילד צריך יותר דקות משחק.

איכשהו לא כתבתי אבל דובר רבות ביציע, בתקופה האחרונה גלזר מוציא יותר טוב קדימה, והיום דפק 2-3 כדורים אדירים לעומק. אש.

מה הוא הופך להיות.

המחצית השנייה הייתה ממש אחלה. 

העובדה שמעמדו של מיכה נמצא בנסיגה, עושה טוב לאצילי - מעורב הרבה יותר בניהול המשחק, מגיע לקבל את הכדור באזורים אחוריים, ולוקח על עצמו יותר אחריות.
הוא בפורמה מצויינת כבר כמה משחקים ברצף. 

ראוי לציין לחיוב גם את סאבוריט, שאמנם לא הבריק, אבל נראה חד ומרוכז יותר בשני צידי המגרש אחרי תקופה קצת מגומגמת מבחינתו. 

לגבי מיכה - לטעמי עשה משחק ״סביר״ לכל היותר. לא ממש מתחבר לדעה הרווחת בפורום שהוא ״סוף סוף הגיע לעונה״.
הפעולות הטובות שלו הגיעו בשלהי המשחק, אחרי שהעסק כבר הוכרע ואשדוד הניפו דגל לבן. עדיין חושב שריקן היה תורם יותר ממנו, לו הוצב בהרכב.

עם זאת, אני חושב שאיביץ׳ פועל נכון בכך שעושה מאמצים להכניס אותו לעניינים. מכבי תזדקק לתרומה שלו בהמשך המירוץ. 

אצילי עם שער או בישול כל 82 דקות.

גולסה זה נכס.

אשמח אם נתחיל לשמוע על חידושי חוזים לגולסה, אצילי וג׳ראלדש.

שכטר אדיר מהספסל, הבעיה היא החלוץ הראשון. צ׳יקואל בשני המשחקים האחרונים עם שתי החמצות של כלא.

כל השאר די כרגיל,

על סאבוריט נגמרו המחמאות.

טיבי אדיר.

אמאדור בלתי עביר ויהיה קשה מאוד למצוא לו תחליף בקיץ. (היה קטע במחצית השנייה ששחקן אשדודי ניסה לעבור אותו וזה היה ממש מביך)

אה! מיכה במשחק הכי טוב שלו העונה. הרסו לו כמה בישולים אדירים.

5 hours ago, תמיר8 said:

השיפוץ הגרוע 

5 hours ago, תמיר8 said:

הודעה הזויה.

מה הזוי פה? 

עזוב את הטעות של היום, הוא 1.90 ואין לו שליטה ברחבת ה5.

אם היווני גמר אצלינו אז חייב להנחית כאן שוער, עם כל האהבה אליו הוא לא ברמה.

הוא בחור חביב ונחמד אבל לא לרמה.

4 hours ago, turgi said:

צ׳יקואל בשני המשחקים האחרונים עם שתי החמצות של כלא.

איזו החמצה של כלא הייתה לו הפעם? בכדור שמשפתי לקח לו ממטר הוא עשה הכל נכון לדעתי, פשוט הצלה גדולה.