Jump to content

אסור לקפוץ על המושבים

קובי השועל

Recommended Posts

1 hour ago, פראנק_רייקארד said:

אתה מחרטט מדהים

ציני או באמת מפגר? 

מצד אחד זכור לי במעורפל שיש משתמש רייקארד עם אונה אחת במוח בלבד ושזה נס רפואי שהוא נושם לבד וקורא לבד

מצד שני על דבר כל כך חד משמעי לכתוב הודעה כזאת - הוא אשכרה מדמיין שאני ממציא ולא נשברים כסאות ומכבי סתם שולחים סמסים והכל? קשה להאמין שעד כדי כך טיפש.

מקווה ממש לציניות איכשהו. 

העמידה על הכסאות היא רק ביציעים 10-11. לא נתקלתי בזה בשאר היציעים (למעט ילדים קטנים שזה נפוץ גם בשאר היציעים).

הבעיה היא באלו שעומדים על הבטון בחלק התחתון של היציע בשורות הראשונות, הם מייצרים אפקט דומינו עד למעלה ונועלים אותך כל המשחק על ריבוע פלסטיק קטן בלי אפשרות תזוזה ימינה או שמאלה.

זה חרא של דבר.

1 hour ago, Sawyerdroid said:

ציני או באמת מפגר? 

מצד אחד זכור לי במעורפל שיש משתמש רייקארד עם אונה אחת במוח בלבד ושזה נס רפואי שהוא נושם לבד וקורא לבד

מצד שני על דבר כל כך חד משמעי לכתוב הודעה כזאת - הוא אשכרה מדמיין שאני ממציא ולא נשברים כסאות ומכבי סתם שולחים סמסים והכל? קשה להאמין שעד כדי כך טיפש.

מקווה ממש לציניות איכשהו. 

כמה תסכול על הבוקר, תשתה משהו .

זה היה מחמאה, אתה באמת מחרטט מדהים 

כל כך מיותר העמידה הזאת על הכסאות.
-גם עולה למכבי הון
-גם סכנת פציעה רצינית, אני ראיתי באחד ממשחקי החוץ העונה ילדון אולי תיכוניסט שנחתכה לו כל הרגל כשנפל בטדי.

-גם לא כיף, להתעסק כל המשחק בלהיות יציב על כסא מסכן בזמן שאתה מת לקפוץ ולהשתגע

רק רע. אבל העיקר לחפש איפה להתמרמר על ההנהלה, לאנשים כנראה חסר קצת לוני כדי להתלבש בשחור לכבודו.
בחייאת רבאק תתאפסו

2 hours ago, שמש צהובה said:

העמידה על הכסאות היא רק ביציעים 10-11. לא נתקלתי בזה בשאר היציעים (למעט ילדים קטנים שזה נפוץ גם בשאר היציעים).

הבעיה היא באלו שעומדים על הבטון בחלק התחתון של היציע בשורות הראשונות, הם מייצרים אפקט דומינו עד למעלה ונועלים אותך כל המשחק על ריבוע פלסטיק קטן בלי אפשרות תזוזה ימינה או שמאלה.

זה חרא של דבר.

זה.

אני תמיד עומד על הבטון,  עד שהשורה מתחתיי עומדים על הכיסאות ואז אין ברירה אלא לעמוד על הכיסא בשביל לראות משהו

בתחילת העונה הארגון גם פרסם בפוסט בפייסבוק בקשה מהקהל לעמוד על הבטון ולא על הכיסא.

כ"כ הרבה יותר נוח, לא מבין את המפגרים שעומדים על הכיסא. 

29 דקות לפני, Moryo said:

בתחילת העונה הארגון גם פרסם בפוסט בפייסבוק בקשה מהקהל לעמוד על הבטון ולא על הכיסא.

כ"כ הרבה יותר נוח, לא מבין את המפגרים שעומדים על הכיסא. 

העמידה על הכיסא בדרך כלל מתחילה באזור של הגוש שאין לאנשים מספיק מקום אז אנשים נכנסים בין השורות וחלק עומדים על הכיסא ולפניהם עומדים על הבטון, ואז השורות מעל גם עולים על הכיסאות ואז אין ברירה. הארגון באמת דאג להוריד אנשים לבטון במשחקים הראשונים העונה אבל זה נעלם מתישהוא...

במקרים אחרים שסתם איזה דביל עולה על כיסא אז קל להוריד אותם, אבל הדוגמה הראשונה שהבאתי יותר נפוצה

רדו לבטון!

21 hours ago, שמש צהובה said:

זה חרא של דבר.

בדיוק מהסיבה הזו אני תמיד יושב במעבר

On 25.1.2020 at 18:47, קובי השועל said:

אחי רק אצלינו הודעה בזויה כזאת יכולה לצאת.

תראה לי ששאר המועדונים בארץ שמוצצים יום יום לאוהדים ישחררו הודעה כזאת.

תראה לי עוד מועדון שמעמיד באופן עקבי כזה תקציב שנה אחרי שנה.

בטח אתה מעדיף את האחים ניסנוב? "רק אצלנו"

כמה כפיות טובה מצד כמה אנשים פה, תופס את הראש ולא מאמין.

"הנהלה זונה"

"מחפשים אותנו"

הייתי מאחל לניאנדרטלים כאלה שיקנה את הקבוצה אמיר כבירי, ניסנוב או יואב כץ.

יהודי טוב מקנדה שם עשרות מליוני שקלים בשנה על המועדון.

ואתם: "שישלם גם ככה יש לו כסף".

בכפיות טובה על גבול השטנית.

ולמה?

כדי לעמוד על פאקינג פלסטיק בלתי בטיחותי בעליל במקום אנשים נורמלים על בטון. ועל הזין כל מי שנמצא אתכם ביציע אה?

יפלו, ישברו יד, יסתירו או סתם יגרמו לקנסות על קנסות.

בושו והכלמו.

13 דקות לפני, החתול הצהוב said:

הייתי מוסיף "תראה לי מועדון שכבר 8 עונות ברציפות במקומות 1-2 ומתנהל מסודר בניגוד לשכונה שיש במקומות אחרים"

אם היו אומרים לך קח ניהול מסודר ושפוי למשך 8 שנים ברציפות שיוביל להצלחה מקצועית וגידול שחקנים מעולים, ואז יגידו לך לא לקפוץ על הכיסא, לא היית חותם?

Just now, YoC said:

אם היו אומרים לך קח ניהול מסודר ושפוי למשך 8 שנים ברציפות שיוביל להצלחה מקצועית וגידול שחקנים מעולים, ואז יגידו לך לא לקפוץ על הכיסא, לא היית חותם?

מה פתאום, רק כסאות זה מרגש