Jump to content

המלצה ליעד רחוק בעולם

nirc2

Recommended Posts

10 דקות לפני, הצבר said:

מקסיקו לפי התנאים שרצית, זה רק קנקון , כבר עדיף (לדעתי) קוסטה ריקה או קובה. 

למה רק קנקון?

בגדול האיזורים התיירותיים לא מרגישים בכלל כמו עולם שלישי (קנקון, פלאיה, וכל האיים ליד), value for money הרבה יותר טוב מאירופה/ארהב/קנדה, חופים מדהימים וטיולים קלילים עם אוטו/בלי אוטו ומרחקי נסיעה קצרים מאוד באופן יחסי. 

חשבתי על התכנית הבאה:

הבסיס יהיה ב Playa del Carmen
משם לצאת לטיולים הבאים

Ek balam, Cobá, מפעל טקילה don tadeo, האגמים הורודים las Coloradas 

cenote eden, הריסות מאיה ב tulum, העץ העקום בחוף akumal, gran cenote, tulum 

chichen itza, laguna bacalar, Cozumel

סה"כ שבוע וחצי

18 דקות לפני, nirc2 said:

חשבתי על התכנית הבאה:

הבסיס יהיה ב Playa del Carmen
משם לצאת לטיולים הבאים

Ek balam, Cobá, מפעל טקילה don tadeo, האגמים הורודים las Coloradas 

cenote eden, הריסות מאיה ב tulum, העץ העקום בחוף akumal, gran cenote, tulum 

chichen itza, laguna bacalar, Cozumel

סה"כ שבוע וחצי

אל תוותר על איסלה מוחרס, לדעתי יותר שווה מקוזומל שקצת אוברייטד לדעתי, כנ"ל גם הצלילו  שם, למרות שמעבורת זה חצי שעה מפלאיה אאל"ט. טיול יום של טולום ובקלאר בנוסף לאיזה סונטה יפה על הדרך זה אפשרי בכיף, מקסימום לילה בטולום שזה מקום יפהפייה וכיפי בפני עצמו. בשורה התחתונה האזור הזה במקסיקו מדהים ביופיו, אני מאוד אהבתי את המקסיקאים, ונהנתי מאוד על אף שזה מתוייר מאוד (חשוב להגיע בעונה..)

@nirc2לפני שבוע רשמתי לך הודעה מפורטת למה מקסיקו זה מושלם ואז הפורום ירד לשיפוצים וההודעה שלי נמחקה.

אין לי כח לשחזר את זה.

אבל בקצרה, שבוע וחצי זה בן זונה לשם.

קנקון, איסלה מוחרס (אוברייטד בעיניי), פלאיה דל כרמן (גם אוברייטד אבל אחלה של נקודת יציאה ומקום לנוח בו), טולום (המקום המושלם בעולם בעיניי), צ'יצ'ן איצה, קוסומל (לא הייתי) ובקלאר (לא הייתי) בהחלט יספיקו לשבוע וחצי של בעיקר טיולי יום וחזרה לפלאיה או קצת להישאר (בקלאר רחוקה משמעותית, קנקון ואיסלה זה ביחד).

אופציה להוסיף זה הולבוש שנמצאת דרומית יותר ואפשר להיות שם גם שבוע (לא הייתי אבל סיפרו לי).

18 דקות לפני, Yellowblood said:

@nirc2לפני שבוע רשמתי לך הודעה מפורטת למה מקסיקו זה מושלם ואז הפורום ירד לשיפוצים וההודעה שלי נמחקה.

אין לי כח לשחזר את זה.

אבל בקצרה, שבוע וחצי זה בן זונה לשם.

קנקון, איסלה מוחרס (אוברייטד בעיניי), פלאיה דל כרמן (גם אוברייטד אבל אחלה של נקודת יציאה ומקום לנוח בו), טולום (המקום המושלם בעולם בעיניי), צ'יצ'ן איצה, קוסומל (לא הייתי) ובקלאר (לא הייתי) בהחלט יספיקו לשבוע וחצי של בעיקר טיולי יום וחזרה לפלאיה או קצת להישאר (בקלאר רחוקה משמעותית, קנקון ואיסלה זה ביחד).

אופציה להוסיף זה הולבוש שנמצאת דרומית יותר ואפשר להיות שם גם שבוע (לא הייתי אבל סיפרו לי).

איך מקסיקו בספטמבר?

אני הייתי שם בספטמבר 2017 והיה אחלה לא יודע למה מדברים על זה בכל מיני מקומות שזו תקופה לא טובה.

כן, היה גשם בקנקון ואיסלה מוחרס באחד מהימים שהייתי שם אבל חם שם בכל מקרה אז זה לא משנה ובכל שאר הימים היה חם ושמשי בדיוק כמו בארץ.

בהתחשב שזה טיול שמאוד מתבסס על זה שאתה לפחות פעם ביום נמצא במים (בין אם זה ים או סנוטה) אז לא מוצא את זה כבעייתי.

גם @gilgil28 היה שם באותה תקופה ויכול להעיד גם.

• 2 weeks later...

מסיבות טכניות נאלצנו לדחות את הטיול ליעד הרחוק לדצמבר, אז המלצות לטיול לתקופה הזו יבואו בברכה.

באוגוסט אנחנו יוצאים ל16 ימים באירופה בסוף, כששלושת הימים הראשונים חייבים להיות בלונדון, השאר זה כבר פתוח.

חשבתי אולי לעשות 3 ימים בלונדון ומשם לטוס ליעד כלשהו באירופה, לקחת שם רכב ולטייל את כל הדרך בחזרה עד ברלין ולהחזיר שם את האוטו.

אז למישהו יש אולי המלצות למסלול אפשרי כזה באירופה?

דצמבר - עלי שלכת ביפן. תקופה יפהפייה, לא קר מדי ויש משמעותית פחות תיירים (פנים וחוץ) מאשר בפריחת הדובדבן. התקופה המדויקת שזה קורה תלויה בעיקר באורך ובמזג האוויר של אותו הקיץ, בדרך כלל השלכת בטוקיו ובכל החלק הדרומי של יפן מתחילה בסוף נובמבר/תחילת דצמבר ומגיעה לשיאה לאחר שבוע וחצי-שבועיים. כמה חודשים לפני כבר יש תחזיות די-מדויקות לכל אזור.

19 hours ago, לופו5 said:

דצמבר - עלי שלכת ביפן. תקופה יפהפייה, לא קר מדי ויש משמעותית פחות תיירים (פנים וחוץ) מאשר בפריחת הדובדבן. התקופה המדויקת שזה קורה תלויה בעיקר באורך ובמזג האוויר של אותו הקיץ, בדרך כלל השלכת בטוקיו ובכל החלק הדרומי של יפן מתחילה בסוף נובמבר/תחילת דצמבר ומגיעה לשיאה לאחר שבוע וחצי-שבועיים. כמה חודשים לפני כבר יש תחזיות די-מדויקות לכל אזור.

אם הקורונה לא תחסל את כל האוכלוסיה שם עד אז 

On 21.2.2020 at 17:14, nirc2 said:

מסיבות טכניות נאלצנו לדחות את הטיול ליעד הרחוק לדצמבר, אז המלצות לטיול לתקופה הזו יבואו בברכה.

באוגוסט אנחנו יוצאים ל16 ימים באירופה בסוף, כששלושת הימים הראשונים חייבים להיות בלונדון, השאר זה כבר פתוח.

חשבתי אולי לעשות 3 ימים בלונדון ומשם לטוס ליעד כלשהו באירופה, לקחת שם רכב ולטייל את כל הדרך בחזרה עד ברלין ולהחזיר שם את האוטו.

אז למישהו יש אולי המלצות למסלול אפשרי כזה באירופה?

סע לסקוטלנד אחרי לונדון 

אירופה באוגוסט זה פקקים חולניים בכל איזורי התיירות כמו צרפת שוויץ ואיטליה 

6 דקות לפני, קאוביין said:

סע לסקוטלנד אחרי לונדון 

אירופה באוגוסט זה פקקים חולניים בכל איזורי התיירות כמו צרפת שוויץ ואיטליה 

לשלב עם אירלנד גם

לא הייתי טס כרגע לשום מקום,

נתב"ג הפך למיני מדגרה של קורונה עם כל התיירים שמתחפפים, אלו שמסורבים, אנשי צוות זרים ועוד.

אי אפשר לדעת אם תטוסו מחר לסקוטלנד, גרמניה או זימבבוואה שמחרתיים יפרסמו במשרד הבריאות שמי שטס ליעדים הללו חייב לשהות בבידוד או חלילה יסגרו טיסות נכנסות.

אנחנו המדינה הראשונה שהלכה דרסטי עם אזהרות מסע ביעדים בעולם, אנחנו רגע לפני מערכת בחירות - פליצמן רוצה להראות שהוא מנהל את העסק היטב וכמות המנדטים שלו בהחלט תושפע מסיפור הקורונה.

7 hours ago, Armagedon said:

אנחנו המדינה הראשונה שהלכה דרסטי עם אזהרות מסע ביעדים בעולם, אנחנו רגע לפני מערכת בחירות - פליצמן רוצה להראות שהוא מנהל את העסק היטב וכמות המנדטים שלו בהחלט תושפע מסיפור הקורונה.

לא חושב שהמנדטים של ליצמן ישתנו בגלל זה.

ליצמן הוא ממפלגה נישתית ביותר של ציבור ספציפי ממש, שמצביע גם ככה לפי הוראות רבנים.

8 hours ago, Armagedon said:

לא הייתי טס כרגע לשום מקום,

נתב"ג הפך למיני מדגרה של קורונה עם כל התיירים שמתחפפים, אלו שמסורבים, אנשי צוות זרים ועוד.

אי אפשר לדעת אם תטוסו מחר לסקוטלנד, גרמניה או זימבבוואה שמחרתיים יפרסמו במשרד הבריאות שמי שטס ליעדים הללו חייב לשהות בבידוד או חלילה יסגרו טיסות נכנסות.

אני גר באירופה, ככה שנתבג פחות רלוונטי כרגע. 

וללונדון אני חייב לטוס בגלל אירוע משפחתי