Jump to content

יתר הליגה מחזור 20

הנדון

Recommended Posts

6 דקות לפני, Adir12 said:

חפרו פה המון על קייס גאנם, אבל דין דוד מאשדוד נראה יותר מעניין ממנו

חחח

תפסיקו לראות רק תקצירים תעשו טובה

בחצי שעה שחיפה סגרו הוא היה אובד עצות, כמה פעולות מביכות מאוד

בשטח גם שחקנים פח כמו גאנם ודוד נראים טובים, החוכמה היא לראות אותם מול הגנות מצוטפפות, זה המבחן האמיתי שהוא יתקל מולו כשהוא ישחק בגדולות

10 דקות לפני, אדביסי said:

חחח

תפסיקו לראות רק תקצירים תעשו טובה

בחצי שעה שחיפה סגרו הוא היה אובד עצות, כמה פעולות מביכות מאוד

בשטח גם שחקנים פח כמו גאנם ודוד נראים טובים, החוכמה היא לראות אותם מול הגנות מצוטפפות, זה המבחן האמיתי שהוא יתקל מולו כשהוא ישחק בגדולות

חתיכת טרול אתה שוכח שהוא משחק בקבוצה קטנה שלא שולטת במגרש אז מן הסתם שיהיה לו קשה. בקבוצה כמו שלנו הוא יגיע ליותר מצבים ויהיה יותר פעיל בשטף של המשחק.

1 hour ago, Adir12 said:

חתיכת טרול אתה שוכח שהוא משחק בקבוצה קטנה שלא שולטת במגרש אז מן הסתם שיהיה לו קשה. בקבוצה כמו שלנו הוא יגיע ליותר מצבים ויהיה יותר פעיל בשטף של המשחק.

ואת זה אתה קובע למה? בגלל העיניים היפות שלו?

בלי להעליב אבל התגובות שלך מזכירות לי תגובות של ילדים ששיחקו 4 דקות בפיפא והם חושבים שהם יכולים עכשיו להמציא מחדש את הכדורגל.

יש סיבה למה חלוצים של קבוצות קטנות מתקשים בקבוצות גדולות, אם אתה חושב שיותר קשה לשחק בקבוצה שיש להם המון שטחים ולא בקבוצה שמסתגרים מאחורי הכדור 10 שחקני שדה ולרוב החלוצים שלה נתקלים ב-3-4 שחקני הגנה, אז שוב, בלי להעליב, אתה לא יודע על מה אתה מדבר.

יש סיבה למה שחקנים כמו תורג'מן (למעט עונה אחת שרוב הגולים היו בגארבץ'), דיא סבע ובן בסט הצליחו בקבוצות קטנות יותר ובקבוצות גדולות נכשלו בצורה מביכה.

לא יודע מאיפה מגיע הדחף שלך ושל שאר הפורום להחליש את מכבי עם שחקני ליגה בינונים במקרה הטוב.. מעדיף את הנוער שלנו ב95% מהמקרים.

3 דקות לפני, Prici said:

אם כבר הכי טוב באשדוד היה אלאבי, שחקן מעניין מאוד שכנראה גם יגיע לבש.

הוא אחלה, עדיין אין לו 20, צריך עוד שנה שנתיים באשדוד כי הפיזיות שלו לא ברמה. זה שם מעניין לא גאנם ודוד 

רואה את השער הראשון של הפועל חיפה אתמול, טאפוקו קופץ לנגיחה רוכב עם 2 הידיים על המגן שלו ונדהם איך השער הזה אושר והשער של טיבי שבקושי נגע במגן שלו שבכלל החליק והתחיל את הנפילה הרבה לפני המגע לא אושר. מגעילים אותי איגוד השופטים עם כל השופטים המכורים שלהם חסרי המושג. אשכרה כמו לשחק נגד קבוצה + ארגון שלם שמנסה למנוע ממך לקחת אליפות. 

26 דקות לפני, Krishi said:

רואה את השער הראשון של הפועל חיפה אתמול, טאפוקו קופץ לנגיחה רוכב עם 2 הידיים על המגן שלו ונדהם איך השער הזה אושר והשער של טיבי שבקושי נגע במגן שלו שבכלל החליק והתחיל את הנפילה הרבה לפני המגע לא אושר. מגעילים אותי איגוד השופטים עם כל השופטים המכורים שלהם חסרי המושג. אשכרה כמו לשחק נגד קבוצה + ארגון שלם שמנסה למנוע ממך לקחת אליפות. 

שמע זה מטורף

32 דקות לפני, Krishi said:

הזוי

40 דקות לפני, Krishi said:

הזייה. פה הוא לא נפל ואצלנו האפס נפל כמו זבוב, ועדיין זו כמובן עבירה הרבה יותר ברורה של טאפוקו מאשר של טיבי.

1 hour ago, אדביסי said:

ואת זה אתה קובע למה? בגלל העיניים היפות שלו?

בלי להעליב אבל התגובות שלך מזכירות לי תגובות של ילדים ששיחקו 4 דקות בפיפא והם חושבים שהם יכולים עכשיו להמציא מחדש את הכדורגל.

יש סיבה למה חלוצים של קבוצות קטנות מתקשים בקבוצות גדולות, אם אתה חושב שיותר קשה לשחק בקבוצה שיש להם המון שטחים ולא בקבוצה שמסתגרים מאחורי הכדור 10 שחקני שדה ולרוב החלוצים שלה נתקלים ב-3-4 שחקני הגנה, אז שוב, בלי להעליב, אתה לא יודע על מה אתה מדבר.

יש סיבה למה שחקנים כמו תורג'מן (למעט עונה אחת שרוב הגולים היו בגארבץ'), דיא סבע ובן בסט הצליחו בקבוצות קטנות יותר ובקבוצות גדולות נכשלו בצורה מביכה.

לא יודע מאיפה מגיע הדחף שלך ושל שאר הפורום להחליש את מכבי עם שחקני ליגה בינונים במקרה הטוב.. מעדיף את הנוער שלנו ב95% מהמקרים.

די טרול מספיק לאכול את הראש

4 hours ago, מכביסט לעד said:

ואני גאה בזה. איביץ' :wubyellow3:

אגב, זה שאתה מתעצבן כמו ילד קטן רק מוכיח שאני צודק. טרול מגעיל.

אין לך חיים יהזוי אתה רודף אחרי בכל אשכול 

זה שאתה עוקב אחרי רק מוכיח שאין לך חיים

2 hours ago, Krishi said:

אני רותח על זה מאתמול.

טאפוקו הזה גם ככה בגובה של עזריאלי, הבנאדם טיפס עם 2 ידיים ורגליים וכל הגוף על המגן, וואלק אישרו בלי למצמץ.

טיבי רק ליטף את הגב של השחקן, ההוא דפק שם הצגה של הבימה וזרק את עצמו על הדשא וביטלו לנו. 

זה מכבי נגד העולם. ההתאחדות והמנהלת והמשטרה וכולם יעשו הכל ולא לכאורה כדי לקחת מאיתנו את האליפות. אסור לתת להם את ההנאה גם אם זה אומר להיות ילדים יותר טובים ביציע. אין מה לעשות, יזיינו אותו חזק על כל צעד לא טוב או שטות שנעשה.

בואו ניקח את האליפות הזאת למרות שלקחו לנו כבר 10 גולים בחאווה מתחילת העונה. שימותו.

רק מכבי !!

30 דקות לפני, cirrusandforego said:

אין לך חיים יהזוי אתה רודף אחרי בכל אשכול 

זה שאתה עוקב אחרי רק מוכיח שאין לך חיים

צודק. החלטתי לבחור יוזר גנרי בפורום ולרדת עליו. או שאולי יש סיבה ואתה באמת אוהב להוציא רעל.

מהזיכרון שלי אני ממש לא הראשון שמגיב לך על זה. תחשוב לבד מה זה אומר.

1 דקה לפני, Double said:

הקטר הירוק מארח את הרדיוס בנתניה, מה קרה בלומפילד גדול עליהם?

6sYETYk.jpg

אולי בגלל שגם הפועל ובני יהודה מארחות באותו מחזור בבלומפילד?

הפועל ת"א ובני יהודה אמורות לשחק באותה שעה כי שני המשחקים שלהם יקבעו מי תהיה בפלייאוף העליון. מאחר ושתיהן מארחות בבית יש סיכוי שיציעו לאחת מהן לעבור למושבה (תאכלס זה יהיה שדרוג לכל אחת מהן). 

חיפה יכלה לשחק בבלומפילד אבל אני מעריך שהם העדיפו את נתניה כי זה קרוב יותר לחיפה ועלויות זולות יותר. יש להם יותר מנויים מכמות המקומות בנתניה אז לפי מה שהבנתי הם מתכננים לעשות רישום של מנויים שירצו להגיע למשחק כי החליטו שבמילא לא כל המנויים באים ומי שיספיק להירשם יוכל להגיע למשחק. 

אגב, מרוב שהמקרה הזה של השער של טאפוקו שאושר הציק לי שלחתי מייל להתאחדות. לא באמת ציפית שהם יגיבו לי אבל עוד יותר לא ציפית שהם כן יגיבו את מה שהגיבו חח

להלן תגובת ההתאחדות:

"אתה בטח מצפה שנודה כי מדובר ברדיפה של מכבי ת"א. ובכן.......לא!. פשוט כי כך החליטו השופטים וכי כל מקרה שונה מהאחר. מעבר לזה, איחולי הצלחה בדרבי"

אחר כך הגבתי להם עם נאום ארוך על מה דעתי על השיפוט בארץ (ולא בהכרח נגד מכבי ת"א אלא באופן כללי, כולל השופט שהודה שהוא "מאזן" את המשחק ע"י מתן שריקות לטובת הקבוצות הקטונת). לא באמת מצפה שהם יגיבו על זה בטח יכנס לאוזן אחת ויצא מהשניה....