Jump to content

יתר הליגה מחזור 20

הנדון

Recommended Posts

11 דקות לפני, ששון הצהוב said:

סבבה

אז עם כל הכבוד, חשוב מי ישחק אצלנו.

מה שבעיקר חשוב זה איך אנחנו נשחק ולא חזיזה או נטע לביא.

עדיין לא הבנתי מה הקשר לזה ששמעו בשידור שיש לנטע לביא צהוב ואתה יוצא על קרישי שכתב את זה בנושא.

אחד נוגע, השני משלים: רוקאביצה ושועה ביחד זו תזמורת

מה יהיה עם הכתבות מביכות האלה בספורט 1? שיחקו ביחד בדיוק 22 דקות, עשו גול אחד, ו90 אחוז ממנו זה בכלל יכולת אישית של רוקאביצה.

4 דקות לפני, thunderbolt said:

מה יהיה עם הכתבות מביכות האלה בספורט 1? שיחקו ביחד בדיוק 22 דקות, עשו גול אחד, ו90 אחוז ממנו זה בכלל יכולת אישית של רוקאביצה.

רוקרביצה בעונה שאני לא זוכר מחלוץ בליגה (מלבד המוזהב) , היחיד שבאיזור שלו הוא דמארי ימח שמו של 13/14.

6 דקות לפני, קובי השועל said:

רוקרביצה בעונה שאני לא זוכר מחלוץ בליגה (מלבד המוזהב) , היחיד שבאיזור שלו הוא דמארי ימח שמו של 13/14.

מממ וידאר גמר עם 19 שערים בעונה חלשה שלנו.

11 דקות לפני, thunderbolt said:

חח כותרת פורנו

15 דקות לפני, הנדון said:

עדיין לא הבנתי מה הקשר לזה ששמעו בשידור שיש לנטע לביא צהוב ואתה יוצא על קרישי שכתב את זה בנושא.

כי זה היה משהו מפעם.

לא משנה.

פשוט קשה לי עם העיסוק בהם.

זה קצת מזכיר לי.....ובכן....אותם.

לא בשביל להתנשא, אבל מעולם לא התעסקתי ביריבה, לא בב"ש, לא בק"ש ולא בחיפה.

ראיתי 2 משחקים שלהם העונה (שנגמרו בהפסד), ובעקבות הקריאה בפורום אני קרוב אל דולב חזיזה יותר מלאחותי הגדולה.

אנקדוטה לסיום:

יש איתי בעבודה אוהד מכבי שרוף ותיק, מנוי עם הבן שלו עוד מימי שער 4.

אני פוגש אותו בבוקר אחרי נצחונות, הוא נראה מבולבל ואדיש, אני בכח מחלץ ממנו חיוך.

בבקרים אחרי משחק של חיפה הוא כולו חי.

אם זה אחרי נצחונות שלהם הוא שבוז עם הראש באדמה, אבל השוס הוא אחרי איבוד נקודות שלהם-

הבן אדם מלבלב, ססגוני, עולץ וצעיר ב- 20 שנה.

הוא מבוגר ממני ב- 30 שנה ולא בא לי לפגוע בו, אבל בא לי לשאול אותו "אתה אוהד מכבי בכלל?"

והאמת שזה הסגנון שרווח גם בפורום.

ההדף שמעוררת היריבה רובץ פה בהכל.

הגישה אחרי משחקים של מכבי לעומת זו היא נונשלנטית.

לפעמים נראה לי שהתבלבלו היוצרות, ושכחנו איפה לשים את הראש ואת הדאגות שלנו.

כי במשחקים של מכבי רובם נמצאים במגרש ומי שלא במגרש רואה את המשחק אז יש פחות טרפיק ממשחקים של חיפה זה הכל. בגלל זה נראה לך ש"מתעסקים" בהם יותר מדי. הם יריבה שלנו לאליפות טבעי שיראו משחקים שלהם ושאם יאבדו נקודות אז נשמח מזה. 

שמחה לאיד זה גם חלק מהכיף.

51 דקות לפני, ששון הצהוב said:

פשוט קשה לי עם העיסוק בהם.

זה קצת מזכיר לי.....ובכן....אותם.

לא בשביל להתנשא, אבל מעולם לא התעסקתי ביריבה, לא בב"ש, לא בק"ש ולא בחיפה.

ראיתי 2 משחקים שלהם העונה (שנגמרו בהפסד), ובעקבות הקריאה בפורום אני קרוב אל דולב חזיזה יותר מלאחותי הגדולה.

ולי קשה עם נושא שאר העולם ועיסוק ואהדה (וריבים?) של קבוצות מאנגליה או אנערף אז.. אני פשוט מתעלם ולא מגיב שם.

אין לי בעיה להודות שאני מתעסק מאוד ביריבה שלנו לאליפות והמועדון היחיד שיכול לאיים עלינו לטווח הארוך. לגמרי עוקב אבל אישית אני אפילו לא ראיתי משחק אחד שלהם 

אז כן, מעניין אותי צהובים שיכולים להביא להרחקות של שחקנים שלהם, טעויות שיפוט לטובתם ואם בלבול בעט בבקבוק.

לגבי החלק השני זה אכן מוזר, ניצחון של מכבי וכל השבוע נראה אחרת.

לא שמחתי בהרבה גולים שלנו באצטדיון כמו בגול של פדידה לפני שבועיים, מה הבעיה? הם ה-יריבה שלנו לאליפות העונה וגם באופן כללי היריבה האמיתית, כל השאר בררה ולא מעניינים כולל הפועל. מותר לשמוח ולהתעסק בדברים שמשפיעים על המאבק שלנו איתם, זה חלק מאהדה.

כמובן משולב עם שנאה מטורפת למועדון המתועב הזה על שלל אוהדיו שטופי האוטיזם.

זה רחוק שנות אור ממה שאתה מתאר ומהפועל שיוצאים לכיכר אחרי הפסד שלנו, בלי קשר קלוש לקבוצה שלהם.

זה נטו כי זו היריבה שלנו במאבק, ובפועל כשהם מאבדים נקודות אנחנו למעשה מרוויחים עוד צעד לאליפות היקרה.

גם אני מאוד מאוד שמח כשהם מפסידים נקודות וזה טבעי ביותר. תחזור שנתיים שלוש אחורה - כמעט ולא התעסקנו בהם כי הם לא היו רלוונטים.

לא התעסקנו בהם לפני שנתיים? הנושא המיתולוגי ה-1 של "רדיו חיפה בשידור חי" היה לפני שנתיים כשהם לא עלו לעליון, וכל שבוע חגגנו על זה פה.

2 דקות לפני, החתול הצהוב said:

לא התעסקנו בהם לפני שנתיים? הנושא המיתולוגי ה-1 של "רדיו חיפה בשידור חי" היה לפני שנתיים כשהם לא עלו לעליון, וכל שבוע חגגנו על זה פה.

עוד חארטה רצינית ולא אמינה.

יש לאנשים פה בעיית אגו להודות שהם שונאים את חיפה והם כן מעניינים. התחילו לפני 15 שנה עם זה שחיפה לא מעניינים ולא יעניינו אף פעם לא משנה מה ובלה בלה, אז איך עכשיו יודו ששונאים אותם? מה קרה לך? זה מבייש ברמת הארצ'י בנקר שצריך לצאת מהארון.

עזוב, תן להם להמשיך לשכנע את עצמם, בפועל רואים מציאות אחרת. כולם יודעים מי היריבה האמיתית שלנו, גם איביץ' יודע רק אחרי שנה אחת ו-31 נקודות מהם.

10 דקות לפני, yellow_blood said:

עוד חארטה רצינית ולא אמינה.

יש לאנשים פה בעיית אגו להודות שהם שונאים את חיפה והם כן מעניינים. התחילו לפני 15 שנה עם זה שחיפה לא מעניינים ולא יעניינו אף פעם לא משנה מה ובלה בלה, אז איך עכשיו יודו ששונאים אותם? מה קרה לך? זה מבייש ברמת הארצ'י בנקר שצריך לצאת מהארון.

עזוב, תן להם להמשיך לשכנע את עצמם, בפועל רואים מציאות אחרת. כולם יודעים מי היריבה האמיתית שלנו, גם איביץ' יודע רק אחרי שנה אחת ו-31 נקודות מהם.

להשוות בין היריבות שלנו עם חיפה לבין היריבות שלנו עם הפועל זה כמו להשוות בין יונתן כהן לערן זהבי...

ובכל זאת כיום אני אשמח הרבה יותר אם הם יאבדו נקודות, כי איבוד נקודות שלהם רק יעזור לנו.

במידה ושניהם לא רלוונטים לנו, אז ברור שאני מעדיף שהפועל יפסידו וכמה שיותר.

גם אם הם היו נלחמים נגד הירידה הייתי עוקב אחריהם. אחרי החרא שאכלנו מהם בשנות ה-2000 וההקנטות של הקהל שלהם אני אשמח לראות אותם נכשלים כל החיים.

28 דקות לפני, מכביסט לעד said:

להשוות בין היריבות שלנו עם חיפה לבין היריבות שלנו עם הפועל זה כמו להשוות בין יונתן כהן לערן זהבי...

ובכל זאת כיום אני אשמח הרבה יותר אם הם יאבדו נקודות, כי איבוד נקודות שלהם רק יעזור לנו.

במידה ושניהם לא רלוונטים לנו, אז ברור שאני מעדיף שהפועל יפסידו וכמה שיותר.

זה אתה אומר. מבחינתי חיפה שנואים הרבה יותר מהפועל, רואה את זה גם אצל הרבה אוהדים שלנו וטוב שכך.

זכותך לשנוא את הפועל יותר, כל אחד והעדפות שלו אבל לדעתי חוץ מהדרבים עצמם הם מעניינים את הטוכעס וגם זה בקושי.

ריפליי עדיין חי!

אם אני מבין נכון את ששון, אז גם אני מסכים איתו. יש הבדל בין להתעניין, אפילו מאוד, במה שחיפה עושה, לבין להיות אובסיביים לגבי מה קורה שם.

אני ראיתי את כמעט כל המשחק שלהם אתמול, וידעתי מה קורה איתם גם כשהם בכלל לא היו בתמונה, אבל הציטוטים, ההתייחסות לכל התייחסות לגביהם בתקשורת, ההאזנה לרדיו חיפה וכל זה... גם לי זה נראה קצת מוגזם.

ההאזנה לרדיו חיפה זה סתם בשביל הכיף.

כשהם לא מתחרים איתנו על התואר הדבר היחיד שמעניין שם זה כל הסטנד אפ שהולך שם מסביב. לכמה עוד קבוצות יש תחנת רדיו פרטית שכמעט כל התוכניות מדברים עליה דיבור מנותק מהמציאות ברובו גם? יש שם מספיק חומר קומי לכל הליגה מי לא ירצה לעקוב ולצחוק אחרי כל מיני יציאות וציטוטים שיוצאים משם? שחיפה כן מתחרים איתנו אני לשם שינוי אתעניין יותר גם בפן המקצועי. אראה יותר משחקים שלהם וכד'.

אני גם רואה משחקים של קבוצות אחרות בליגה לפעמים סתם כי אני אוהב כדורגל וזאת הליגה שלנו וזה מה יש.

לצורך העניין אני עוקב גם אחרי החשבון של רעננה בטוויטר, כי הם ממש טובים ויש להם יציאות שנונות ומצחיקות. זה אומר שאני אובססיבי לגבי רעננה?

בואו נגיד שאנחנו יודעים מצוין את מקומנו. אנחנו יודעים מצויין מה אנחנו שווים, ואף אחד פה לא אובססיבי כלפי שום קבוצה גם לא כלפי חיפה. יש כאלה ששונאים אותה יותר מהפועל (משום מה, לא ברור לי העניין הזה) אבל אף אחד פה לא אובססיבי לגביה.

חחח דין דוד

כרגיל כל שנה יש שחקן בינוני שנותן הצגות באמא של הגארבץ' לפני הפלייאוף התחתון

וכולם עפים עליו

דין דוד זה הכוכב השנתי, הכי עצוב שגם בפורום הזה אוכלים את הלוקש, מזכיר לכם שספורי עונה שעברה בפלייאוף תחתון נראה כמו דה ברוינה

סתם חרטה