Jump to content

יתר הליגה מחזור 20

הנדון

Recommended Posts

אגב לנטע צהוב 8 מה שאומר צהוב הבא הוא מורחק מהמשחק השני שאחרי. 

ואם אני לא טועה חזיזה קיבל את הצהוב החמישי שלו היום מה שאומר שהוא יפסיד את ב"ש. 

30 דקות לפני, קובי השועל said:

כבשנו 20 שערים בתשעת המשחקים האחרונים אבל סבבה אתה צודק אני איתך. פשוט מרגיז אותי שאנשים פה עושים מה שהם ממש לא.

שמע הם גם נגד כפר סבא היו חלדים, נגד נס ציונה עד ההרחקה שם (נגמר 0-4) היו חלשים והיום חדרה היתה הרבה יותר מסוכנת עד ההרחקה. ועם כל זה שאנחנו יותר טובים הם על הזנב שלנו חזק מאוד. אז הם ממש לא האימפריה שעושים מהם אבל זה שאנחנו לא יודעים לגמור משחקים גומר לנו את הנשמה ושומר את חיפה במאבק ראש בראש איתנו. 

* זה יותר מכוון לתגובה הקודמת שלך האמת.

1 דקה לפני, מנש שער 11 said:

שמע הם גם נגד כפר סבא היו חלדים, נגד נס ציונה עד ההרחקה שם (נגמר 0-4) היו חלשים והיום חדרה היתה הרבה יותר מסוכנת עד ההרחקה. ועם כל זה שאנחנו יותר טובים הם על הזנב שלנו חזק מאוד. אז הם ממש לא האימפריה שעושים מהם אבל זה שאנחנו לא יודעים לגמור משחקים גומר לנו את הנשמה ושומר את חיפה במאבק ראש בראש איתנו. 

* זה יותר מכוון לתגובה הקודמת שלך האמת.

סוף דעתי היה שמכבי ת"א משחקת מחר(בעצם כבר היום) ושם הדבר החשוב. תגיעו.

1 hour ago, Krishi said:

חזיזה קיבל את השישי.

את החמישי קיבל מחזור שעבר ולא ישחק נגד אשדוד

6 hours ago, Yellow_Forever said:

זה שה-var לא מתערב כביכול בצהוב שני אלא רק באדום ישיר זה שקר גס כי אין הרי שום דרך לאכוף את זה שהם לא ילחשו לו שם באוזן. וגם ראינו את זה בזמן שלקח לו עד ששלף.. קרקס..

מה זאת אומרת? הכל מוקלט. אז דרך לאכוף יש, אם יאכפו?..

סבבה שצהוב מוצדק אבל השופט לא תכנן להוציא, לקח לו דקה מרגע העבירה עד שהוציא בפועל שבזמן הזה ראו אותו שם אצבע על האוזניה.. בדוק לחשו לו בואר. 

1 hour ago, המכביסט הצהוב said:

סבבה שצהוב מוצדק אבל השופט לא תכנן להוציא, לקח לו דקה מרגע העבירה עד שהוציא בפועל שבזמן הזה ראו אותו שם אצבע על האוזניה.. בדוק לחשו לו בואר. 

התייעץ עם הקוון. הקוון אמר לו שזה צהוב. 

9 hours ago, Krishi said:

בבקשה

בפעם הקודמת שהרגיש לי כפייתי לספור להם צהובים - היתממת והתעקשת שאתה דואג להתכונן לקראת המשחק נגדנו

מה עכשיו? פתח נושא מרוכז "ספירת צהובים למכבי האמיתית", אבל לא בפורום הזה, אלא בתת-פורום הייעודי לאובססיה אליהם שייקרא "יריבות שאני אוהב לשנוא"

Just now, ששון הצהוב said:

בבקשה

בפעם הקודמת שהרגיש לי כפייתי לספור להם צהובים - היתממת והתעקשת שאתה דואג להתכונן לקראת המשחק נגדנו

מה עכשיו? פתח נושא מרוכז "ספירת צהובים למכבי האמיתית", אבל לא בפורום הזה, אלא בתת-פורום הייעודי לאובססיה אליהם שייקרא "יריבות שאני אוהב לשנוא"

מה?

אבוקסיס אחרי המשחק אמר שלא היה כדורגל אבל היה הרבה לב.

מישהו חייב להגיד לאבוקסיס שמספיק עם הלב הזה, הוא לא קרדיולוג. הגיע הזמן גם לאמן וללמד כדורגל.

כל הזמן לב ונשמה, ממש מביך. מזכיר את קלינגר עם חבורה של לוחמים או בנאדו חבורה של גברים.

כשאין כדורגל מתחילה הפתטיות. 

1 דקה לפני, טוריחו said:

מישהו חייב להגיד לאבוקסיס שמספיק עם הלב הזה, הוא לא קרדיולוג. הגיע הזמן גם לאמן וללמד כדורגל.

כל הזמן לב ונשמה, ממש מביך. מזכיר את קלינגר עם חבורה של לוחמים או בנאדו חבורה של גברים.

הצלחתי לראות כמה דקות מהמשחק הזה רמה של מרכז ליגה לאומית ואני לא צוחק. פשוט מביך ל-2 הקבוצות הייתי מתבייש להגיד משהו אחרי משחק כזה.

7 דקות לפני, טוריחו said:

חחחחח הקרדיולוג זו יציאה טובה.

אגב, לפחות אצל חבורת הגברים של בנאדו היה כדורגל. 

מבאס לקבל אדום בשלב כזה מוקדם, מה גם שכדי לקבל צהוב שני צריך לבצע צהוב ברור- אבל המקרה כאן לצערי הוא של צהוב ברור.

מה שנקרא כרטיס כתום.

יותר משלשופט נותרה ברירה, זה לבאבידי שיצא טיפש.

"בוא תרחיק אותי, אני אבצע את העבירה הכי גסה ומיותרת באזור הכי לא מסוכן בדקה הכי מוקדמת שיש כשאני כבר עם צהוב"

13 דקות לפני, Krishi said:

מה?

מביך שאפילו למכבי אין נושא ספירת כרטיסים, אז למה לספור לחיפה?

פעם שעברה ציינת שאתה סופר לפני המשחק נגדנו, אבל מה עכשיו חשוב לספור?

שחררו מהם.

6 דקות לפני, ששון הצהוב said:

שחררו מהם.

מה מביך בזה? אתה יודע שאתה בנושא יתר אולי גם לא נדבר על כדורגל אירופאי בשאר אירופה. מה גם שזה צהובים שיכולים גם ליפול על המשחק נגדנו. אבל בטח כל מי שבסכנת צהובים יכוון למחזור הראשון של הפלייאוף. די להיות מגזים.

Just now, ששון הצהוב said:

שחררו מהם.

אה, כי הם שחקנים קריטיים בקבוצה שלהם, הצהוב הבא שירחיק יכול להיות שזה יהיה נגדנו (אנחנו ב99% נפגוש אותם במחזור השני של הפלייאוף, לכן אם נגיד יחטוף את הצהוב במשחק גביע זה אומר שיחמיץ את המשחק נגדנו) או נגד יריבה קשה אחרת במירוץ האליפות.

וגם, זה לא שאני עוקב במיוחד אחרי מספר הצהובים שלהם בכל מחזור ומנהל רשימות פרטיות משלי חח במקרה שמעתי את השדר אומר את זה בשידור אחרי שנטע קיבל צהוב שזה השמיני שלו, כשרציתי לוודא את זה בנתוני המנהלת ראיתי גם את ה-5 כרטיסים של חזיזה (אבל הסתבר שזה לא הספיק להתעדכן ובעצם זה היה הצהוב השישי שלו).

2 דקות לפני, ששון הצהוב said:

סבבה

אז עם כל הכבוד, חשוב מי ישחק אצלנו.

מה שבעיקר חשוב זה איך אנחנו נשחק ולא חזיזה או נטע לביא.

ברור שזה הדבר העיקרי, ואנחנו צריכים לנצח אותם לא משנה באיזה הרכב הם משחקים. אבל אי אפשר להגיד שחסרון שלהם לא יקל לנו על העבודה. וזה רק נגדנו.  נגד קבוצות אחרות בליגה זה יכול להיות יותר קריטי, וחיסרון שלהם יכול לעזור מאוד לאיבוד נקודות שלהם במשחקים שהם מוקש. אז כן נחמד לדעת ששחקנים חשובים שלהם יהיו מורחקים ממשחקים מסויימים, בטח אם זה נגדנו.