Jump to content

יתר הליגה מחזור 20

הנדון

Recommended Posts

19 דקות לפני, ששון הצהוב said:

שוב מצטער לחרב את השמחה כמו לפני שבועיים, אבל המטרה היא קלטת אליפות-

ובשביל חומרים ראויים לא מספיק שערי תיקו יפים ככל שיהיו (צ'יקו בטרנר, שכטר בשבת בסמי)...וגם הפסדים של היריבה לא נהוג להכניס בקלטת למרות שער של האקס.

בקיצור תנו לי לנצח את ק.שמונה גם בלי להתעניין בחיפה..מצידי שישייטו על חדרה.

עוד מחזור עם תיקו כזה ואבדנו.

רק לא שוב התסריט הזה (גם במחיר שחיפה יפסידו)...הגידול בנקודה של הפער הוא התפל ולא העיקר.

העיקר היא הדרך, וכרגע אנחנו מדשדשים.

אחמיר ואומר- לא אתרשם גם במקרה של ניצחון על ק.שמונה.

הקהל רוצה להרגיש חי, תנו לי בעיטות, שריטות, אני לא רוצה 4-0, מצידי שיהיה 3-2 מורט עצבים, אבל שנכתיב את הטון,

שלא נרגיש נגררים לרמה של ק.שמונה,

שהמשחק הקבוצתי ישטוף, שתהיה הקרבה,

שיהיה קרב, ולא עדר של מהלכי משחק ספונטניים חסרי ערך.

אני אתקן אותך, המטרה היא לא קלטת אליפות, המטרה היא אליפות. נשארו 12 משחקים לסיום העונה שמתוכם 10 מול קבוצות שהן לא בשר תותחים מה שנקרא, אז כדורגל מלהיב כבר הבנתי שלא נראה העונה. וכן, הקהל מאוכזב וירוצו גינונים בבלומפילד אבל צריך לשים הכל בצד ולדחוף קדימה את הקבוצה לניצחונות ואליפות, גם אם משחקים חלש. כדורגל יפה ? אולי בשנה הבאה. 

2 hours ago, מנש שער 11 said:

רק האמונה תקרב אותנו אל הגאולה

nnldzfixgmjj.jpg

וברצינות, אני נכנס לתקופה לחוצה קצת יאללה שנתחיל לשחק טוב ולגמור משחקים. 

image.thumb.png.111d252cdc5fc87458cddbb40ea6ebf0.png

עלי מוחמד זה פספוס ברמת הוואקמה. שחקן שהיה מתחת לאף הרבה זמן שג'ורדי לא ידע להעריך נכון. טופ 3 שחקנים בליגה עם גלזר וגולסה. 

34 דקות לפני, מנש שער 11 said:

אני אתקן אותך, המטרה היא לא קלטת אליפות, המטרה היא אליפות. נשארו 12 משחקים לסיום העונה שמתוכם 10 מול קבוצות שהן לא בשר תותחים מה שנקרא, אז כדורגל מלהיב כבר הבנתי שלא נראה העונה. וכן, הקהל מאוכזב וירוצו גינונים בבלומפילד אבל צריך לשים הכל בצד ולדחוף קדימה את הקבוצה לניצחונות ואליפות, גם אם משחקים חלש. כדורגל יפה ? אולי בשנה הבאה. 

נשארו 13 

והמטרה היא לקחת אליפות  בכל מחיר

צריך כסף בקופה ואליפות מביאה כסף 

7 hours ago, אורלנדו בלוף said:

יקדיש לך גול עצמי היום.

באהבה.

פורום בפוסט טראומה. ברפרוף קליל הווינר עשה חבילה יפה על חשבון הפורום.

24 דקות לפני, Dalembert said:

אחרי שראיתי תקציר - לא מבין על מה הבכי של חיפה, פנדל ברור. 

אנשים נהיו מתחסדים, הוא פשוט נורא התאמץ לא לעדשות פנדל אז מגיע לו שיוותרו לו.
זה בדיוק כמו הפנדל שפסלו לנו, אז מה אם דור מלול התאמץ נורא שהכדור לא יפגע לו ביד, בשורה התחתונה היד שלו הגדילה את נפח הגוף ושינתה את כיוון הכדור.
לא יודע איך זה עובר פה בצורה כזאת חלקה, כאילו התרגלנו שמזיינים אותנו בטעויות שיפוט.

11 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

גם בוא, "נורא התאמץ". הוא נכנס למחומד לתנועה ויוצר מגע ברך לברך. במה התבטא המאמץ שלו לא לעשות פנדל? בזה שהוא הרים ידיים? חחח

12 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

זה בדיוק כמו הפנדל שפסלו לנו, אז מה אם דור מלול התאמץ נורא שהכדור לא יפגע לו ביד, בשורה התחתונה היד שלו הגדילה את נפח הגוף ושינתה את כיוון הכדור.
לא יודע איך זה עובר פה בצורה כזאת חלקה, כאילו התרגלנו שמזיינים אותנו בטעויות שיפוט.

רמת הציפייה מהשופטים בארץ ומאיגוד השופטים בכלל היא כלום. 

ואחרי שאיגוד השופטים הוציא הודעה שהשופטים מאזנים את פערי הרמות בין מכבי לקטנות, מה נשאר לעשות?

הכל רקוב פה, כאילו כל הגורמים שקשורים לכדורגל הישראלי מנסים בכוח להרחיק קהל מהמוצר הזה.

ואנחנו חולים במחלה הצהובה, צריכים לסבול את החרא הזה ולמצוא נחמה בזה שלקחת אליפות שכולם נגדנו זה מתוק יותר.

ארד הזיז את הרגל אחורה כדי להימנע ממגע. מוחמד שראה את זה שלח את הרגל שלו לכיוון הרגל של ארד כדי ליצור מגע, זה לא היה בכיוון התנועה שלו בכלל או של הכדור. אם זה היה קורה לנו הייתי מתעצבן ששורקים לנו פנדל כזה. זה בחיים לא פנדל. הייתי שולף אפילו צהוב למוחמד על התחזות.

Just now, Krishi said:

ארד הזיז את הרגל אחורה כדי להימנע ממגע. מוחמד שראה את זה שלח את הרגל שלו לכיוון הרגל של ארד כדי ליצור מגע, זה לא היה בכיוון התנועה שלו בכלל או של הכדור. אם זה היה קורה לנו הייתי מתעצבן ששורקים לנו פנדל כזה. זה בחיים לא פנדל. הייתי שולף אפילו צהוב למוחמד על התחזות.

זה פנדל 100%.

גם אני הייתי מתעצבן אם זה היה קורה לנו, אבל זה לא משנה את זה שזה פנדל.

5 דקות לפני, Krishi said:

.

7 דקות לפני, Echoes said:

זה פנדל 100%.

בחיים לא פנדל. זה כמו ששחקן התקפה יבוא למגן ברחבה, ינגח בו ואז יפול ויתלונן שהוא נפצע ויקבל פנדל. ממש ככה. ארד לא עשה עבירה שם. ההיפך הוא נמנע מהתיקול ואם לא שליחת הרגל של מוחמד לא היה פה מגע אפילו. מוזמן להסתכל שוב.

6 דקות לפני, Krishi said:

בחיים לא פנדל. זה כמו ששחקן התקפה יבוא למגן ברחבה, ינגח בו ואז יפול ויתלונן שהוא נפצע ויקבל פנדל. ממש ככה. ארד לא עשה עבירה שם. ההיפך הוא נמנע מהתיקול ואם לא שליחת הרגל של מוחמד לא היה פה מגע אפילו. מוזמן להסתכל שוב.

תסתכל על כל המהלך, ארד ממש נכנס לו לתוך התנועה ומכניס את כל הגוף והאגן לכיוון התנועה של מוחמד, ואז שניה אחרי זה מנסה להתחמק מהמגע.

זה לא שהוא עמד במקום ומוחמד רץ לו לרגל, הוא הביא את עצמו לשם.

16 דקות לפני, Echoes said:

זה פנדל 100%.

זה מצב גבולי מאוד בעיקר כי נראה שארד באמת מנסה לברוח מהמגע.

בסדר אין מה לצפות משופט שחשב שצריך להוציא אדום לשחקן שמותקף על ידי אוהד.

לא השתכנעתי קרישי. הסתכלתי עוד כמה פעמים, עדיין פנדל לדעתי.

בלי קשר, הנה תמונה טובה של מי שמתבסס אט אט כגדול מכוערי הליגה בליגה שבלי בן ביטון ובן רייכרט:

996939.jpg

12 דקות לפני, Krishi said:

הסתכלתי שוב. 2000% פנדל.

ארד נתן קפיצה שמאלה ונכנס למוחמד לתנועה בציפייה לתקל את מוחמד, אבל מוחמד הקפיץ את הכדור מעל גובה המותן של ארד וביטל את נסיון התיקול שלו לפני שהתחיל.

ההגזמה שלך עם הנגיחה ממש לא מתאימה למקרה הזה.

30 דקות לפני, Krishi said:

זה הזכיר לי עבירת תוקף בכדורסל כשונא חיפה גדול לא היה פנדל אבל על הזין שלי שיבכו ויתפוצצו.

7 דקות לפני, Dalembert said:

לא השתכנעתי קרישי. הסתכלתי עוד כמה פעמים, עדיין פנדל לדעתי.

בלי קשר, הנה תמונה טובה של מי שמתבסס אט אט כגדול מכוערי הליגה בליגה שבלי בן ביטון ובן רייכרט:

996939.jpg

הוא חתיכת ראש קבוק, אבל שחקן אחושרמוטה, הכי חשוב שם העונה. 

אחרי המשחק אתמול שחיפה נראו כמו זבל אני באמת מתחיל להאמין שהפועל רצו להפסיד לחיפה כדי לעשות הכל שלא ניקח אליפות, פשוט הם לא ציפו לחטוף מהם 5.

אני מקווה שיקרה הנס והם לא יהיו בפלייאוף העליון, זה יהיה נזק גדול עבורינו.

Just now, שמש צהובה said:

אחרי המשחק אתמול שחיפה נראה כמו זבל אני באמת מתחיל להאמין שהפועל רצו להפסיד לחיפה כדי לעשות הכל שלא ניקח אליפות, פשוט הם לא ציפו לחטוף מהם 5.

אני מקווה שיקרה הנס והם לא יהיו בפלייאוף העליון, זה יהיה נזק גדול עבורינו.

ההבדל בין המחצית הראשונה שלהם נגד הפועל למשחק אתמול הוא שאזלואי חירבן אפשרות שבית"ר יעשו אותה תוצאה.

26 דקות לפני, הנדון said:

ההבדל בין המחצית הראשונה שלהם נגד הפועל למשחק אתמול הוא שאזלואי חירבן אפשרות שבית"ר יעשו אותה תוצאה.

אכן. ביתר עם קבלת החלטות גרועות באיזור השער של חיפה. יכלו לתת שם 4 לפחות