Jump to content

יתר הליגה מחזור 20

הנדון

Recommended Posts

19 דקות לפני, yellow_blood said:

מי אתם אוהדים שמעדיפים תיקו מאשר נצחון של הפועל? מזכירים לי את הצד השני. האליפות רחוקה מלהיות סגורה וכל נקודה חשובה

כי אנחנו עם הפנים לפלייאוף ומבינים שאם הפועל יהיו בפלייאוף זה יקשה עלינו מאוד.

לעומת זאת אין הרבה הבדל בין 8 ל7 הפרש.

בכל מקרה לא נבכה גם אם הפועל ינצחו...

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כי אנחנו עם הפנים לפלייאוף ומבינים שאם הפועל יהיו בפלייאוף זה יקשה עלינו מאוד.

לעומת זאת אין הרבה הבדל בין 8 ל7 הפרש.

בכל מקרה לא נבכה גם אם הפועל ינצחו...

בטח שיש הבדל בין 7ל8, ככל שהפער יותר גדול ככה זה יותר מקשה על חיפה מבחינה מנטלית

1 hour ago, Dr. Caligari said:

מה זה משנה מה אתם רוצים?! חיפה מנצחת בקלילות והכדורגל איזה כדורגל 

רוקאביצה - היום זה היום

39 דקות לפני, מכביסט לעד said:

תכלס מכל תוצאה היום אני לא אהיה מאוד עצוב.

כמובן שמעדיף שחיפה יאבדו נקודות, אבל כל הפועל בני זונות...

נצ' של חיפה זה רע. עזוב. 

3 דקות לפני, yellow_blood said:

מי אתם אוהדים שמעדיפים תיקו מאשר נצחון של הפועל? מזכירים לי את הצד השני. האליפות רחוקה מלהיות סגורה וכל נקודה חשובה

מבין את מה שאתה אומר. מצד שני, גם לא הכי בא לי את הפועל בפלייאוף העליון. אני מוכן עבור זה לבלוד נקודה של חיפה אבל בוא נאמר שאם הפועל תנצח אני בטח שלא אבכה.

12 דקות לפני, wddani said:

בטח שיש הבדל בין 7ל8, ככל שהפער יותר גדול ככה זה יותר מקשה על חיפה מבחינה מנטלית

מעדיף פער פחות גדול בנקודה והפועל בפלייאוף התחתון, מאשר עוד נקודה הפרש יותר והפועל בעליון.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מעדיף פער פחות גדול בנקודה והפועל בפלייאוף התחתון, מאשר עוד נקודה הפרש יותר והפועל בעליון.

הפוך גוטה, כל נקודה חשובה יותר מאם הפועל יהיו בפלייאוף או לא (ואני חושב שזה מאוד משמעותי אם הפועל והפועל חיפה יהיו בפלייאוף). יש גם את הצד המנטלי במקרה של הפסד שני רצוף שם כשהם יוצאים לטדי, יכול לרסק אותם סופית. נקודה קריטית - תרתי משמע.

תהיו קודם כל אוהדי מכבי, חלאס עם המושפעות הזאת של הפועל זונה!!!! וכל השיט הזה, נראה ילדותי. קודם כל טובת מכבי, אח"כ שאר ירקות.

1 דקה לפני, yellow_blood said:

הפוך גוטה, כל נקודה חשובה יותר מאם הפועל יהיו בפלייאוף או לא (ואני חושב שזה מאוד משמעותי אם הפועל והפועל חיפה יהיו בפלייאוף). יש גם את הצד המנטלי במקרה של הפסד שני רצוף שם כשהם יוצאים לטדי, יכול לרסק אותם סופית. נקודה קריטית - תרתי משמע.

תהיו קודם כל אוהדי מכבי, חלאס עם המושפעות הזאת של הפועל זונה!!!! וכל השיט הזה, נראה ילדותי. קודם כל טובת מכבי, אח"כ שאר ירקות.

זה לא קשור לשנאה להפועל. אני דואג למה שיקרה בפלייאוף.

בכל מקרה העיקר שיאבדו נקודות...

מעדיף בפליאוף עליון את הפועל חיפה שישחקו ברצינות נגדנו ונגד חיפה, מאשר את הפועל שילחמו נגדנו ויעשו דגני נגד חיפה.

תיקו הכי טוב, אחר-כך ניצחון של הפועל.

רצוי עם כמה אדומים לשני הצדדים.

3 hours ago, Shroud said:

הפועל לא רלוונטים כבר שנים. 

ניצחון שלהם היום יהיה מעולה לנו

זה ברור, כל מחשבה אחרת היא בבסיס שלה שנאת הפועל לפני טובת מכבי.

הרי גם אם הטיעון ״לא רוצה שהפועל תנצח״ הוא על מנת שלא יגיעו לפלייאוף, זה באופן תיאורטי כביכול למנוע עוד שני דרבים, שבפועל לא בטוח שיהיו לנו קשים יותר ממשחק מול בני יהודה לדוגמה.

בנוסף, ניצחון של הפועל יכול לגמור סופית לחיפה את העונה, ואז כל החישובים על דרבים מעייפים בפלייאוף כבר פחות משמעותיים.

בקיצור, הלוואי וקלינגר יוציא נקודה, על אחת כמה וכמה ניצחון חלומי, מעניינת אותי רק האליפות שלנו ולא שום דבר אחר.

1 דקה לפני, קובי השועל said:

רוקאביצה עם רצועות מפלדה.

הבנאדם לא נפצע מאז ומעולם ומשחק כמעט קבוע 90 דק'.

לא חושב שבארץ הייתה לו איזו פציעה רצינית גם לא אצל בית"ר לשרמיט הזה יש כושר של קנגרו.