Jump to content

יתר הליגה מחזור 20

הנדון

Recommended Posts

עוד הוכחה לכך שבית''ר עכשיו קבוצה גמורה ויצאו לגמרי ממירוץ האליפות, רק תבינו שהקישור של ההרכב הראשון שלהם זה קריאף, איינבינדר ומוחמד. אפילו בנתניה למוחמד היה קישור יותר טוב לשחק איתו.

ככה שאל תצפו מהם בכלל לקחת נקודות מחיפה.

Just now, thunderbolt said:

עוד הוכחה לכך שבית''ר עכשיו קבוצה גמורה ויצאו לגמרי ממירוץ האליפות, רק תבינו שהקישור של ההרכב הראשון שלהם זה קריאף, איינבינדר ומוחמד. אפילו בנתניה למוחמד היה קישור יותר טוב לשחק איתו.

מתי היא בכלל הייתה במירוץ? 

11 דקות לפני, thunderbolt said:

מעולם לא היו.

9 דקות לפני, הנדון said:

קהל של סקרים

כולם יושבים בבית בזמן משחק ומרפרשים את ONE כדי להצביע מייד עם שריקת הסיום על סקרים. 
קהל הזוי.

לא חושב שזה כל כך משנה לנו ההפסד שלהם בהקשר של חיפה. ביתר תצטרך לנצח כמה שיותר כדי להבטיח אירופה. בלי קשר, לא זכור לי שביתר היא מסוג הקבוצות שפותחות רגליים בפלייאוף, יש להם סוג של גאווה.

1 hour ago, הלב הצהוב said:

יא אללה אם היינו מנצחים זה היה אלוהי

אם היינו מנצחים חיפה לא היו נבהלים מהמעמד ומשלשלים במכנסיים כמו שקרה

לא מאמין למה שאני קורא.

דן איינבינדר התייחס בסיום לאווירה מול גרינפלד לאורך המשחק: "לאורך כל הקריירה אף פעם לא באתי בטענות לשופטים ולא התלוננתי על טעויות. האווירה הייתה פחות נעימה, התקשורת בין השופט לשחקנים קצת לא ראויה. כקפטן וכשחקן עם הרבה מאוד ניסיון אני חושב שכן צריך להעלות את רמת הכבוד ההדדי בין קפטן לשופט. מעולם לא התייחסתי לשום החלטה ולא אתייחס. אוראל שופט בכיר, אך עדיין, כקפטן האווירה הייתה פחות נעימה ברמת הדו שיח והכבוד ההדדי ונקווה שזה ישתנה".

30 דקות לפני, oshri1992 said:

לא מאמין למה שאני קורא.

דן איינבינדר התייחס בסיום לאווירה מול גרינפלד לאורך המשחק: "לאורך כל הקריירה אף פעם לא באתי בטענות לשופטים ולא התלוננתי על טעויות. האווירה הייתה פחות נעימה, התקשורת בין השופט לשחקנים קצת לא ראויה. כקפטן וכשחקן עם הרבה מאוד ניסיון אני חושב שכן צריך להעלות את רמת הכבוד ההדדי בין קפטן לשופט. מעולם לא התייחסתי לשום החלטה ולא אתייחס. אוראל שופט בכיר, אך עדיין, כקפטן האווירה הייתה פחות נעימה ברמת הדו שיח והכבוד ההדדי ונקווה שזה ישתנה".

מההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

Frustrated Head GIF by swerkover it head through a wall GIFdestruction GIFtrainwreck GIFflood GIFforest fire GIFcrash GIFhelicopter crashes GIFhomer simpson GIF