Jump to content

עידוד (מול אשדוד ובכלל)

Sawyerdroid

Recommended Posts

15 דקות לפני, DeepSpace said:

מכבי בלבן בבית? wat

כן, גם במחזור הראשון של העונה (בהפסד לחיפה בבלומפילד כשיצחקי קרע את הצולבת דקה 20) שיחקנו בלבן, אכן הזייה.

16 hours ago, המכביסטית15 said:

לא סגורה על התוצאה האמת יש מצב שבאמת 2-1 אבל דווקא בדוק עם מזרחי. זכור לי ממש טוב הקטע הזה עם המדים הלבנים של פומה. ואכן מטורףףף עולם אחר  

צודקת.

טעות שלי.

1 hour ago, צהובון מקומי said:

אני מפספס משהו? למה שלא יאשרו להם?

כי חודשיים לא מאשרים לנו בגלל אבוקה

והם מדליקים כמעט כל משחק 

אז הגיוני שהמשטרה שטוענת שלא מאשרת אמצעי עידוד בגלל שניתן להבריח בהם אבוקות תאסור על קהל שהוא מועד (כמו שור מועד) לכך

41 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

מהמשחק הבא יהיו גם לנו תופים.

לגבי דגלים, באנרים, פריסה וכו' אין לי מושג.

אבל מה שחשוב זה התופים, הגיע הזמן.

זה לא עסקת או או, הכל או כלום. 

16 hours ago, חבסוס said:

אוי אני זוכר את המשחק הזה... כמה כעסתי בבית על מצב הדשא כי הוא נראה פה זוועה ויומיים לפני זה הפועל שיחקו שם בליגת האלופות והוא נראה הרבה יותר טוב...

רוני גפני מגן שמאלי... זמנים אחרים... תקופה אחרת...

לא מבין את הטענות להנהלה, כל כך ברור מי אשם במקרה הזה ולפעמים פשוט נוח לאוהדים לבוא בטענות לעצמנו ולצפות ציפיות לא הגיוניות מההנהלה של מכבי.

יש לליגה הזאת מנהלת והמקרה הזה הוא בדיוק אחד מהמקרים שבגללם הוקמה המנהלת ולא הספיק הניהול המושחת של ההתאחדות.

בדיוק כמו שמר כלפון דואג לקפוץ כל פעם שיש מקרה גזענות ואני מסכים איתו על זה, הוא צריך לקפוץ ולהשתולל גם במקרה הזה!

פגיעה בקהל, פגיעה בכמות האוהדים, פגיעה בעידוד ובאווירה במגרשים היא פגיעה במותג החלש הזה שנקרא ליגת העל! ואם מסתכלים על הדברים בעיניים שיווקיות זה צריך להיות הדבר הראשון שהוא מתעסק בו.

חוסר ההבנה של המנהלת שמכבי תל אביב זה המותג ספורט מספר אחת בישראל בכל הענפים ובפרט בכדורגל הזוי ובלתי נתפס עבורי כל פעם מחדש, המחשבה שפגיעה בנו איכשהו תקדם משהו בטווח הארוך או קצר היא טיפשית ונכשלת פעם אחר פעם! אנחנו נמשיך לבוא למגרשים, נמשיך לדחוף, נמשיך לקחת אליפויות אבל הליגה כולה תמשיך ללכת אחורה אם הגישה המטומטמת הזאת תשאר וזה בדיוק מה שקורה בשנים האחרונות.

את כל הרעש התקשורתי והבוץ שדיברתם עליו והבלאגן מול המשטרה והכתבות בתקשורת אני מצפה שהמנהלת תעשה וזה יהיה הרבה יותר אפקטיבי מאשר אם מכבי תעשה את זה כקבוצה היחידה שנפגעת. מה הערך במנהלת אם במקרה כזה אין חזית אחידה??

מכבי עם פוש שאיבזרי העידוד חוזרים לבלומפילד. כמו רכש.

נקווה שלא נראה את זה קורה שוב ושנראה גם את הבמה והתפאורות שוב ביציע (אני בספק.)

מחזירים תופים ובאנרים. 

אבוי לנו שזה המצב, מנהלים משא ומתן על הכנסת דגלים. 

לאן הגענו, באמת לאן הגענו. 

כמובן בתור הארגון הייתי מכניס מה שנותנים, אבל זה לא מקובל בכלל בכלל בכלל.

עדיין חושב שצריך להכנס דקה 15.