Jump to content

עידוד (מול אשדוד ובכלל)

Sawyerdroid

Recommended Posts

23 דקות לפני, Sawyerdroid said:

איך מתקדמת התביעה שלך?

אשמח אם תשתף אותנו בתור האוטוריטה בתביעות נגד גורמים בכדורגל הישראלי

דיי אחי אתה עושה מעצמך צחוק, צא מהתסביך שאתה איזה שי חי 

6 דקות לפני, פראנק_רייקארד said:

דיי אחי אתה עושה מעצמך צחוק, צא מהתסביך שאתה איזה שי חי 

יא חתיכת מסכן. יא אפס. 150,000 שקל מכבי שילמה קנסות השנה על כסאות וונדליזם בתוך היציע, 150,000 שקל. מטומטם. קורא לי חרטטן.

ותעלה שניה אחת למעלה להודעה של לא לגרור מי גורר. קראת אותה? יופי. עכשיו אתה מבין שגם בזה אני צודק (ואם הארגון!! אומר שלא ההנהלה אשמה, כנראה שממש צדקתי)

אז במקום לנסות לצאת גבר ולזיין בשכל שוב ושוב בלי שום קשר למציאות, עוף לי מהפנים.

Just now, מכביסט לעד said:

אני לא מבין על מה הויכוח.

בן אדם מהארגון אומר לכם במפורש שההנהלה לא אשמה. מה אתם עוד רוצים?

רוצים את הראש של אנגלידיס.

8 דקות לפני, Sawyerdroid said:

יא חתיכת מסכן. יא אפס. 150,000 שקל מכבי שילמה קנסות השנה על כסאות וונדליזם בתוך היציע, 150,000 שקל. מטומטם. קורא לי חרטטן.

ותעלה שניה אחת למעלה להודעה של לא לגרור מי גורר. קראת אותה? יופי. עכשיו אתה מבין שגם בזה אני צודק (ואם הארגון!! אומר שלא ההנהלה אשמה, כנראה שממש צדקתי)

אז במקום לנסות לצאת גבר ולזיין בשכל שוב ושוב בלי שום קשר למציאות, עוף לי מהפנים.

קודם כל תעשה איזה שאכטה תירגע זה לא בריא כל העצבים והתסכול שיש בך, לנושא

לא כתבתי שמכבי אשמה באף מקום, כן כתבתי שמכבי יכלה ויכולה לעשות יותר רעש בתקשורת כי המשטרה ובית הדין  העלוב  פועלים רק על פי דעת קהל . ראית תפוסטים של לואי טהאא וקבהא היום ? או הכתבות על חיפה והראיניות של שחר אחרי מה שהיה עם קונטה ? כן הם פוסטים מביכים ורחוקים מהמציאות , אבל הרעש ה"מביך" הזה יפחית להם בעונש,לפעמים בכדורגל הישראלי אתה לא צריך להיות צודק אתה צריך להיות לקקן פופליסט, ועד שלא ניהיה כאלה ימשיכו לזיין אותנו  .

אין שאכטות. אני הולך לשחק כדורגל. שאכטה ראשונה היום אחריי 11. קשוח אבל זה מה יש. 

קודם כל קראת לי חרטטן על הכסאות, אז הנה - שחרר את זה כי אתה טועה. הלאה. 

האם יש עוד דרכים או דרכים אחרות לעשות דברים - תמיד. אבל הגישה פה שההנהלה לא עושה כלום כשחבר ארגון אומר לכם שהיא לא אשמה ושחררו ממנה. לא יכול לקבל את הדיבור הזה כלפי אנשים שעושים הכל בשביל הקהל, באמת. ויש בהנהלה כמה כאלו. אז בבקשה, תפסיקו עם הדיבור והגישה. 

עוד דבר שחשוב לזכור זה שכולנו חכמים בפורום ויודעים לצעוק ולהציע רעיונות או לבקר אחרים אבל אף אחד לעולם לא מרים את הכפפה ולא עושה כלום אף פעם אף פעם. אז כואב לי לראות את מכבי נלחמת מלחמה בלתי אפשרית, מפסידה, מקבלת בראש מהקהל שחוץ מלתת לה בראש לא יעשה כלום. מעגל מסריח וכפוי טובה.

13 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני לא מבין על מה הויכוח.

בן אדם מהארגון אומר לכם במפורש שההנהלה לא אשמה. מה אתם עוד רוצים?

אף אחד לא האשים את ההנהלה 

12 דקות לפני, Sawyerdroid said:

אין שאכטות. אני הולך לשחק כדורגל. שאכטה ראשונה היום אחריי 11. קשוח אבל זה מה יש. 

קודם כל קראת לי חרטטן על הכסאות, אז הנה - שחרר את זה כי אתה טועה. הלאה. 

האם יש עוד דרכים או דרכים אחרות לעשות דברים - תמיד. אבל הגישה פה שההנהלה לא עושה כלום כשחבר ארגון אומר לכם שהיא לא אשמה ושחררו ממנה. לא יכול לקבל את הדיבור הזה כלפי אנשים שעושים הכל בשביל הקהל, באמת. ויש בהנהלה כמה כאלו. אז בבקשה, תפסיקו עם הדיבור והגישה. 

עוד דבר שחשוב לזכור זה שכולנו חכמים בפורום ויודעים לצעוק ולהציע רעיונות או לבקר אחרים אבל אף אחד לעולם לא מרים את הכפפה ולא עושה כלום אף פעם אף פעם. אז כואב לי לראות את מכבי נלחמת מלחמה בלתי אפשרית, מפסידה, מקבלת בראש מהקהל שחוץ מלתת לה בראש לא יעשה כלום. מעגל מסריח וכפוי טובה.

אני מדבר בשם עצמי, לא מאשים את ההנהלה ואני מרוצה ממנה ב90% מהמקרים כולל המקצועיים, בנושא הזה היא קצת לוקה בחסר ועדינה מידי , חסר לי איזה שמעון מזרחי (דקסטר תירגע) , לגבי הפסקה האחרונה אתה צודק לא רק ההנהלה שלנו חלבית גם אנחנו הקהל הכי גדול בארץ כאלה .

1 hour ago, Sawyerdroid said:

כל התערבות של מוסדות החוק (לרבות בתי דין אזרחיים שיתנו פסיקה מחייבת על הכדורגל) דינם על פי פיפא - הרחקה של המדינה המשתתפות במפעלים באופן אוטומטי.

אם אנחנו מדברים על תביעות נגד המשטרה/היכלי הספורט בנושא. מניח שכן אפשר לתבוע ללא הסכנה הזאת - לא מתיימר להיות מומחה בנושא אבל לא מאמין שתביעה אזרחית של מכבי נגד המשטרה זה באמת.. משהו.

שואל באמת, למה כשמכבי הלכו לבית משפט עם ראיקו פיפא לא התערבו?

לא מאמין שיש מישהו שחושב שההנהלה לא עושה כלום

השאלה היא אם היא מפעילה את מלוא כח האש שלה כפי שראינו שהיא יכולה לעשות במקרים אחרים (לפעמים גם על בשרינו כקהל) בסוגייה ככ קריטית כמו הביתיות של הקבוצה

25 דקות לפני, Sawyerdroid said:

מה אף אחד. מה? אף אחד? אתה קראת את הנושא הזה? אתה קראת את עצמך בעמוד הקודם?!?

הלם.

ברור לי שהאשם העיקרי בכל הסיפור הזה זה קודם כל המשטרה. 

אני  באתי בתלונות למכבי שלדעתי לא עשתה מספיק בטח כלפי חוץ כדי לנסות לשנות את המצב. ברור לי שנעשו נסיונות מאחורי הקלעים אני לא טיפש (ואני גם קצת מכיר נפשות פועלות שם) פשוט לדעתי חבל שזה נשאר שם ואפשר היה לעשות יותר גם במישורים אחרים. 

הכל התחיל מה מה מהתקשורת ושם גם טמון הפיתרון. למישהו יש ספק שאם אחרי הדרבי לא היו יוצאים בכל הכותרות של בלומפילד נשרף שהמשטרה הייתה פועלת באותה צורה? ביום שתהיה כותרת ראשית שהמטרה הורסת את הצבע ביציע אז יחזירו גם את הציוד עידוד

1 hour ago, Kimhistan said:

אז מי אשם?

שנדע למי להפנות טענות.

דיי עם מדיניות העמימות.

כולם פה רוצים לעזור!

בית הדין של ההתאחדות, משטרת ישראל מחוז יפתח (נראלי), מי שמנהל את בלומפילד

1 hour ago, duduha said:

שואל באמת, למה כשמכבי הלכו לבית משפט עם ראיקו פיפא לא התערבו?

עד כמה שידוע לי זה כי היה מדובר בהפרה של דיני משפט (במקרה של ראייקו - לא ניתן לו ייצוג הולם בפני בית הדין) כלומר בנושא פרוצדורלי שכל בית דין של כל גוף מחוייב לספק  ולא בעניין שקשור ישירות לתחום הכדורגל. 

6 hours ago, g0lan said:

אכן, ואני גם זוכר במעורפל שזה היה נגד אחת הפתח-תקוואיות (הפועל?), ושניצחנו בדקה ה90 מגול של מדוניאנין

כןןן 

כשעוד חשבנו שיש סיכוי לאליפות בעונה הזאת.. זוכרת ששאלו את מדוניאנין אם ה1-0 על פתח תקווה(!) זה מזל של אלופים איזה תקופה חחח 

4 hours ago, Sawyerdroid said:

איך מתקדמת התביעה שלך?

אשמח אם תשתף אותנו בתור האוטוריטה בתביעות נגד גורמים בכדורגל הישראלי

לא אוטוריטה אבל מבין מספיק כדי להגיד שבנושא הספציפי אתה לא מבין כלום ומזיין במוח.

ולא תביעה, עתירה. תלמד את ההבדל ותחזור לפה. לא מתקדמת, אגב.

המועדון צריך לצאת בהודעה מסודרת ברשתות החברתיות בקשר לכל הסאגה הזאת.

להראות תמיכה בקהל ולספר איפה הדברים עומדים,ראיתי שהגיבו פה שההנהלה לא אשמה או כן אשמה,מבחינתי יש לה 20k לקוחות שעשו מנוי ועוד קהל רחב שמצפה להודעה ולחדש בנושא.

צריך לעדכן,צריך לשתף וצריך להפעיל לחץ.

זה שמכבי בפייסבוק מעלים תמונת קאבר עם הקהל ומתגאים בזה - זה לא תמיכה.

ובקשר למחאה על המצב? אם משהו יקום בפורום אני מהראשונים שמצטרף.

34 דקות לפני, המכביסטית15 said:

כןןן 

כשעוד חשבנו שיש סיכוי לאליפות בעונה הזאת.. זוכרת ששאלו את מדוניאנין אם ה1-0 על פתח תקווה(!) זה מזל של אלופים איזה תקופה חחח 

2-1

נראה לי לא בעונה של יוסי מזרחי, אלא של נמני לבד

אני חושב על זה שיוסי מזרחי אימן אותנו

פפףף

1 hour ago, ששון הצהוב said:

2-1

נראה לי לא בעונה של יוסי מזרחי, אלא של נמני לבד

אני חושב על זה שיוסי מזרחי אימן אותנו

פפףף

לא סגורה על התוצאה האמת יש מצב שבאמת 2-1 אבל דווקא בדוק עם מזרחי. זכור לי ממש טוב הקטע הזה עם המדים הלבנים של פומה. ואכן מטורףףף עולם אחר