Jump to content

עידוד (מול אשדוד ובכלל)

Sawyerdroid

Recommended Posts

1 hour ago, Banz said:

אם מעודדים במהלך המשחק מחוץ לאצטדיון עם תופים זה נחשב התארגנות לא חוקית או שזה משהו אפשרי מבחינת החוק?

זכור לי שפעם בעונת נימני- מזרחי היה משחק אחד של רדיוס ללא קהל שעודדו מבחוץ אם אני לא טועה 

Just now, המכביסטית15 said:

זכור לי שפעם בעונת נימני- מזרחי היה משחק אחד של רדיוס ללא קהל שעודדו מבחוץ אם אני לא טועה 

אכן, ואני גם זוכר במעורפל שזה היה נגד אחת הפתח-תקוואיות (הפועל?), ושניצחנו בדקה ה90 מגול של מדוניאנין

1. מקווה שכל מי שיצא על ההנהלה בנושא הזה מרגיש מטומטם על מקסימום. כי בפועל אתם מתלוננים לגוף שעשה הכי הרבה כדי שיהיה אפשר לעודד

2. אם מכבי כתבו, זה המצב. נכון להיום ולמשחק הבא בבלומפילד ניתן יהיה להכניס ציוד.

1 דקה לפני, Sawyerdroid said:

1. מקווה שכל מי שיצא על ההנהלה בנושא הזה מרגיש מטומטם על מקסימום. כי בפועל אתם מתלוננים לגוף שעשה הכי הרבה כדי שיהיה אפשר לעודד

2. אם מכבי כתבו, זה המצב. נכון להיום ולמשחק הבא בבלומפילד ניתן יהיה להכניס ציוד.

אני מצטער סויר אני התלוננתי בפני ההנהלה על הדבר הזה ואני עדיין לא מרגיש מטומטם. הדרבי היה לפני כמעט חודשיים. כמעט חודשיים שבקושי שומעים ממכבי בנושא הזה, כמעט חודשיים שמשטרה מחליטה באופן חד צדדי להיות השופט והמוציא לפועל ולחרב עידוד של מועדון עם עונש קולקטיבי שחוקיותו מוטלת בספק. איפה היו מכבי כל הזמן הזה? למה הם לא עשו שום רעש? למה לא פנו לבית משפט אם צריך? וגם הסיכום הזה שהם כביכול השיגו עם המשטרה עכשיו עם רשימת תנאים ודרישות שהגיוני שהארגון לא יעמוד בה, במה זה עוזר בדיוק? זה לא חדש שההנהלה שלנו לא תמיד רואה עין בעין עם הארגון ומצידה שיהיה פה קהל קונצרטים גם. כולנו מכירים את מערכת היחסים הזאת שהתחילה הרבה לפני הדרבי, הרבה לפני השיפוץ של בלומפילד אפילו. 

2 דקות לפני, Krishi said:

אני מצטער סויר אני התלוננתי בפני ההנהלה על הדבר הזה ואני עדיין לא מרגיש מטומטם. הדרבי היה לפני כמעט חודשיים. כמעט חודשיים שבקושי שומעים ממכבי בנושא הזה, כמעט חודשיים שמשטרה מחליטה באופן חד צדדי להיות השופט והמוציא לפועל ולחרב עידוד של מועדון עם עונש קולקטיבי שחוקיותו מוטלת בספק. איפה היו מכבי כל הזמן הזה? למה הם לא עשו שום רעש? למה לא פנו לבית משפט אם צריך? וגם הסיכום הזה שהם כביכול השיגו עם המשטרה עכשיו עם רשימת תנאים ודרישות שהגיוני שהארגון לא יעמוד בה, במה זה עוזר בדיוק? זה לא חדש שההנהלה שלנו לא תמיד רואה עין בעין עם הארגון ומצידה שיהיה פה קהל קונצרטים גם. כולנו מכירים את מערכת היחסים הזאת שהתחילה הרבה לפני הדרבי, הרבה לפני השיפוץ של בלומפילד אפילו. 

מכבי לא עובדת עם התקשורת והיא לא תפעיל לחץ על המשטרה דרך כתבות בONE וספורט 5 כמו אלונה ושאר הנשיאים. אין מה לעשות.

כל המעורבים סיפרו שההנהלה עשתה הכל כדי לעזור, במקרים קודמים שההנהלה לא עזרה הקהל של מכבי ידע טוב מאוד לתקוף אותה- זה לא המקרה.

1 דקה לפני, תמיר8 said:

מכבי לא עובדת עם התקשורת והיא לא תפעיל לחץ על המשטרה דרך כתבות בONE וספורט 5 כמו אלונה ושאר הנשיאים. אין מה לעשות.

כל המעורבים סיפרו שההנהלה עשתה הכל כדי לעזור, במקרים קודמים שההנהלה לא עזרה הקהל של מכבי ידע טוב מאוד לתקוף אותה- זה לא המקרה.

בלי לחץ מהתקשורת הנושא לא יזוז וכל משחק ירגיש כמו פרק של סברי מרנן 

1 דקה לפני, תמיר8 said:

כמו שאנחנו מתלוננים שמכבי לא עושה מספיק בגזרה של השופטים שדופקים אותנו כל משחק כי הם ג'נטלמנים מדי, כך גם פה. 

אין שום סיבה לא לרדת ולהתפלש בבוץ כשצריך. אחרת התוצאה היא שחודשיים לא נותנים לך להכניס ציוד וגם כשנותנים לכאורה, זה עם רשימת דרישות לא הגיוניות. 

ומה לגבי הבמה של הארגון? גם לזה נצטרך לחכות עוד חודשיים עד שיחזירו אותה? לפי מה שראיתי ואולי אני טועה שמו במקומה כיסאות כאילו זאת עובדה מוגמרת שלא יחזירו את הבמה. זה אפילו לא המשטרה זה הגוף שממנו מכבי שוכרת את האיצטדיון ומשלמת הרבה מאוד כסף שפשוט עושה ממנה צחוק. 

6 דקות לפני, Krishi said:

אפשר לבקר את הנהלת מכבי בנושא רק אם אתה מבין את הצעדים ואת ההשלכות לצעדים.

קרי, מה היא עשתה ומה ההשלכות של צעדים שהיא בחרה לא לעשות (ואף מנעה מאוהדים אחרים לעשות) 

זה מצב בעייתי כי אנחנו לא חשופים למידע הזה וגם לא צריכים להיות חשופים אליו ומצד שני זה נוגע אלינו ואנחנו רוצים לדעת ולהיות מעורבים.

אני פשוט אסביר את המצב שקיים:

התאחדות, מנהלת, בתי דין, משטרה, היכלי הספורט - כולם מושחתים שבאים נגדנו בלי בושה ועם כוח בלתי מוגבל

הנהלת מכבי - עושה בכל רגע נתון את כל מה שהיא יכולה, אולי מעט פחדנית ממהלכי יום הדין בגלל ההשלכות שלהן. 

מבין? להנהלה סופר מגה אולטרה חשוב העידוד והקהל. אתה לא מאמין כמה. זה לא שהם שוכחים/לא אכפת להם/לא מספיקים לדבר. אם משהו לא קורה זה כי הצד השני מושחת ולא רואה בעיניים או במקרה חריג כי מכבי זהירה/מחושבת ולא עושה צעדים דרסטיים. 

אז בבקשה, אני יודע שעברנו שנים של לוני והנהלה אימפוטנטנית בדיחה. זה לא המצב היום.

6 דקות לפני, Krishi said:

כמו שאנחנו מתלוננים שמכבי לא עושה מספיק בגזרה של השופטים שדופקים אותנו כל משחק כי הם ג'נטלמנים מדי, כך גם פה. 

אין שום סיבה לא לרדת ולהתפלש בבוץ כשצריך. אחרת התוצאה היא שחודשיים לא נותנים לך להכניס ציוד וגם כשנותנים לכאורה, זה עם רשימת דרישות לא הגיוניות. 

ומה לגבי הבמה של הארגון? גם לזה נצטרך לחכות עוד חודשיים עד שיחזירו אותה? לפי מה שראיתי ואולי אני טועה שמו במקומה כיסאות כאילו זאת עובדה מוגמרת שלא יחזירו את הבמה. זה אפילו לא המשטרה זה הגוף שממנו מכבי שוכרת את האיצטדיון ומשלמת הרבה מאוד כסף שפשוט עושה ממנה צחוק. 

אני יודע איך הדברים עובדים בישראל, מבין אותך לגמרי. 

גם התוצאה הזאת של חודשיים ללא עידוד + רדיוס בחיפה היא חד משמעית ניצחון מוחץ של כל הגופים כנגד מכבי. 

מקווה שהסאגה הזאת מאחורינו. צריכים להיות חכמים וזהירים עד סוף העונה (ובכלל) בלי אבוקות ורימונים, בלי קריאות גזעניות. העונש הבא נגדנו יהיה חסר פרופורציות ולא אחיד. יחפשו אותנו על כל דבר קטן ויחכו לטעות הקטנה שנעשה.

פשוט לבוא לתת עידוד עד סוף העונה בלי שטויות, שירים בעד מכבי ויאללה לקחת אליפות.  

8 דקות לפני, Sawyerdroid said:

אפשר לבקר את הנהלת מכבי בנושא רק אם אתה מבין את הצעדים ואת ההשלכות לצעדים.

קרי, מה היא עשתה ומה ההשלכות של צעדים שהיא בחרה לא לעשות (ואף מנעה מאוהדים אחרים לעשות) 

זה מצב בעייתי כי אנחנו לא חשופים למידע הזה וגם לא צריכים להיות חשופים אליו ומצד שני זה נוגע אלינו ואנחנו רוצים לדעת ולהיות מעורבים.

אני פשוט אסביר את המצב שקיים:

התאחדות, מנהלת, בתי דין, משטרה, היכלי הספורט - כולם מושחתים שבאים נגדנו בלי בושה ועם כוח בלתי מוגבל

הנהלת מכבי - עושה בכל רגע נתון את כל מה שהיא יכולה, אולי מעט פחדנית ממהלכי יום הדין בגלל ההשלכות שלהן. 

מבין? להנהלה סופר מגה אולטרה חשוב העידוד והקהל. אתה לא מאמין כמה. זה לא שהם שוכחים/לא אכפת להם/לא מספיקים לדבר. אם משהו לא קורה זה כי הצד השני מושחת ולא רואה בעיניים או במקרה חריג כי מכבי זהירה/מחושבת ולא עושה צעדים דרסטיים. 

אז בבקשה, אני יודע שעברנו שנים של לוני והנהלה אימפוטנטנית בדיחה. זה לא המצב היום.

מאוד מעניין אותי לדעת אילו השלכות יום הדין יכלו להיות אם מכבי הייתה מציפה את זה כלפי חוץ בכל שבוע שבו לא נתנו לנו להכניס ציוד. ויתרה מזאת, אם הייתה פונה לבית משפט אזרחי שהיה מכריח את המשטרה להפסיק עם העונש הקולקטיבי הזה. למה מכבי צריכה להיות זהירה/מחושבת ולא לעשות צעדים דרסטיים אחרי שפוגעים בה בצורה כל כך קשה? במה זה טוב? 

אז שאני אבין, החל מהמשחק הבא (רעננה בשני הבא) יהיו תופים, דגלים ושלטים כרגיל (או לא כרגיל יחסית לעונה הזאת)?

הזוי שאנחנו צריכים לשמוח שיש דבר בסיסי. עכשיו גם תפאורות בבלומפילד כמובן לא יהיו והבמה תחזור במקרה הטוב לשנה הבאה.

24 דקות לפני, Krishi said:

מאוד מעניין אותי לדעת אילו השלכות יום הדין יכלו להיות אם מכבי הייתה מציפה את זה כלפי חוץ בכל שבוע שבו לא נתנו לנו להכניס ציוד. ויתרה מזאת, אם הייתה פונה לבית משפט אזרחי שהיה מכריח את המשטרה להפסיק עם העונש הקולקטיבי הזה. למה מכבי צריכה להיות זהירה/מחושבת ולא לעשות צעדים דרסטיים אחרי שפוגעים בה בצורה כל כך קשה? במה זה טוב? 

ההשלכה האוטומטית של פניה לבית דין אזרחי היא הרחקת ישראל מהמסגרות האירופאיות ואף אולי הגבלות על רכש מה שיביא למכת מוות לכדורגל הישראלי, מכבי ת''א וגולדהאר שיעזוב.

11 דקות לפני, Sawyerdroid said:

ההשלכה האוטומטית של פניה לבית דין אזרחי היא הרחקת ישראל מהמסגרות האירופאיות ואף אולי הגבלות על רכש מה שיביא למכת מוות לכדורגל הישראלי, מכבי ת''א וגולדהאר שיעזוב.

חחחחח מה

2 hours ago, Sawyerdroid said:

אם כבר תחרימו את הדרבי, הזדמנות מושלמת לחרם.

קבוצה קטנה שמכבי תסתדר נגדה בלי הקהל אבל משחק בפרופיל גבוה וסיקור נרחב. 

תיהיה גבר. תתחיל להוביל את המהלך

רק שיתוף עם אוהדי הפועל להחרמת המשחק יכול לעבוד

8 דקות לפני, Sawyerdroid said:

איך פניה לבית משפט אזרחי בנושא של סנקציות של המשטרה (שהיא אגב גם גוף שלא קשור למוסדות הכדורגל) על הכנסת אביזרי עידוד לאיצטדיון מעניין את אופ"א? נשמע לי תמוה מאוד מה שאתה אומר. 

זה הרי לא גזר דין של בית הדין של ההתאחדות לכדורגל אז הייתי מבין את הטענה שלך. ובעוד שמול ההתאחדות או המנהלת יש אפשרות להתנהל דרך הבית דין של ההתאחדות או דרך הישיבות של בעלי הקבוצות בהתאחדות ובמנהלת ובמקום זה פניה לבית משפט אזרחי זה אסור מבחינת אופ"א, בעזרת מי תתנהל מול המשטרה אם לא בעזרת הגוף היחיד שיכול לכפות עליה לעשות משהו שזה בית דין אזרחי? 

כל התערבות של מוסדות החוק (לרבות בתי דין אזרחיים שיתנו פסיקה מחייבת על הכדורגל) דינם על פי פיפא - הרחקה של המדינה המשתתפות במפעלים באופן אוטומטי.

אם אנחנו מדברים על תביעות נגד המשטרה/היכלי הספורט בנושא. מניח שכן אפשר לתבוע ללא הסכנה הזאת - לא מתיימר להיות מומחה בנושא אבל לא מאמין שתביעה אזרחית של מכבי נגד המשטרה זה באמת.. משהו.

6 דקות לפני, אין עוד מלבדי said:

אנחנו מפחדים לפגוע במכבי במשחק אחד אז אנחנו ממשיכים במצב הקיים שפוגע במכבי בכל משחק. אחלה מחשבה. קהל שבוי.

אם יש משהו שאני יכול להגיד בוודאות זה שאנחנו קהל שבוי. קהל שבוי, הנהלה שבויה, קבוצה בשבי. זה התיאור האולטימטיבי. 

הרי כל המשחק הוא כזה:

ההתאחדות נותנת גזרות דרך בתי הדין באופן לא ספורטיבי כדי לפגוע במכבי בידיעה שתלונה של מכבי לבית דין אזרחי יפגע במכבי יותר. מה שלא תעשה אתה תזדיין. 

בגלל זה אגב כל ראשי המושחתים ככ זחוחים ואפילו לא מנסים להסתיר את השחיתות והשכונה.

1 דקה לפני, Sawyerdroid said:

בגלל זה אגב כל ראשי המושחתים ככ זחוחים ואפילו לא מנסים להסתיר את השחיתות והשכונה.

גם אין מי שיבקר אותם למרות שהם גוף שמקבל כספי ציבור.

28 דקות לפני, BuSa said:

סוייר אתה מבין בהרבה דברים, תתרכז בהם. בפן המשפטי אתה עושה פה רביד כבר כמה הודעות ברצף.

איך מתקדמת התביעה שלך?

אשמח אם תשתף אותנו בתור האוטוריטה בתביעות נגד גורמים בכדורגל הישראלי

1 hour ago, Krishi said:

אני עם הכריש אדון סוייר.

באמת שאני מברך על כל מה שאתה עושה למען מכבי, אבל בקטע הזה אנחנו קצת נתקענו בין הפטיש לסדן.