Jump to content

עידוד (מול אשדוד ובכלל)

Sawyerdroid

Recommended Posts

2 hours ago, Krishi said:

משער 8 זה היה נראה כאילו הורידו את הבמה של הארגון ושמו כיסאות במקום, זה באמת ככה? כי אם כן זה נראה כאילו אין דרך חזרה מהדבר הזה.

מה הבעיה? זורקים אבוקה על הכסאות והכל נעלם...

הדרך הכי טובה לדעתי היא לעשות הרבה רעש בתקשורת על הביזיון הזה.

1 hour ago, DeepSpace said:

לא להגיע בכלל ייפגע במכבי. זו לא המטרה כאן.

זה ייפגע במכבי, השאלה באיזה צורה.

אם למעלה מ-15 שנה אנחנו מתמודדים עם אותן הבעיות ללא הצלחה, אולי הגיע הזמן לשנות את דרכנו. 

בלתי אפשרי שכולם יהיו מרוצים, מי שלא יגיע למשחקים אלה מנויים שכבר שילמו על הכרטיס מראש, לכן פגיעה תהיה אבל תהיה מינורית. 

בסוף היום אנחנו לקוחות ע"פ השיטה של מכבי בעשור האחרון, בתור לקוחות, אנחנו רוצים לקבל יחס של בני אדם. 

מהמשטרה שמחצית מהארגון שלה הוא מדליף והחצי השני הוא עבריין, אי אפשר לשחק בנדמה לי, הגיע הזמן להפשיל שרוולים ולא להגיע למשחקים.

שמכבי יראו חצי איצטדיון ריק ויתקשו לשווק את המשחקים - תגיע עזרה. כנ"ל מנהלת הליגה, כנ"ל הבולשיט הזה שנקרא ארז כלפון וליגת הבורסה לניירות ערך.

זו לפחות דעתי. להמשיך להגיע למשחקים ולהתחנן לפתרון מיצחקי...זה בדיוק כמו השיחות עם דריקס או אבנר טוויטו. 

ואחרי שכל זה נאמר, בכל החלטה של הארגון, אני אתמוך. מקווה שכולנו.

מה שבטוח כולם מתאמצים להרחיק אוהדים מהמגרשים, מרדיוסים ועד שלילת שלטים ואביזרי עידוד.

שכחו שהכדורגל קודם כל שייך לאוהדים ואנחנו המפרנסים העיקריים של הגלגל הזה שנקרא כדורגל ישראלי.

מהבחינה הזאת העונה הזאת ממש נמאסה עליי.

15 hours ago, BRoi said:

תבואו בתלונות רק להנהלה  המזדיינת הזאת שלא משמיעה קול בנושא בתקשורת במקום לתקוף את המשטרה והנהלת בלומפילד בכל כלי תקשורת אפשרי ולהפעיל עליהם לחץ פשוט שקט מטורף כאילו מתאים להם ונוח להם שאין תופים וגם לא נראה שיהיה בזמן הקרוב 

מזדיין מי שעשה אותך.

אני בדכ לא מתבטא ככה, אבל אף אחד לא ידבר ככה על המועדון שאני אוהב

9 דקות לפני, liron1006 said:

מהבחינה הזאת העונה הזאת ממש נמאסה עליי.

וזו הבעיה הכי גדולה שלנו.

יש לנו אליפות לקחת , אנחנו לקוחות שבויים.

אם מעודדים במהלך המשחק מחוץ לאצטדיון עם תופים זה נחשב התארגנות לא חוקית או שזה משהו אפשרי מבחינת החוק?

3 hours ago, melody said:

בואו נחרים את המשחק מול רעננה. דחוף אבל

אם כבר תחרימו את הדרבי, הזדמנות מושלמת לחרם.

קבוצה קטנה שמכבי תסתדר נגדה בלי הקהל אבל משחק בפרופיל גבוה וסיקור נרחב. 

תיהיה גבר. תתחיל להוביל את המהלך

תגובת מכבי בפייסבוק

"
המועדון הציג פתרון למשטרה שאושר על ידה וגם אתמול היה אישור להכניס ציוד מעתה והלאה יש אישור להכנסת תופים."

9 דקות לפני, melody said:

תגובת מכבי בפייסבוק

"
המועדון הציג פתרון למשטרה שאושר על ידה וגם אתמול היה אישור להכניס ציוד מעתה והלאה יש אישור להכנסת תופים."

לך בצאט או פוסט ציבורי?

1 hour ago, duduha said:

מזדיין מי שעשה אותך.

אני בדכ לא מתבטא ככה, אבל אף אחד לא ידבר ככה על המועדון שאני אוהב

ככה בדרך כלל עושים אנשים. אז טכנית רק ציינת עובדה. 

רגע. אז מהתשובה של מכבי נראה שמשחק הבא יש ציוד עידוד? אני כבר מבולבל. 

עונש ללא הגבלת זמן וללא קשר למציאות או לעבירה כלשהי. חלם. 

11 דקות לפני, Sawyerdroid said:

אם להחרים רק את הדרבי - לכל משחק אחר אין משמעות בהחרמה. 

מצפה לראות את מלודי סוחף אחריו החרמה מרגשת בדרבי הקרוב.

לא יודע אם ציני אבל אם אתייחס ברצינות- לי אין בעיה להחרים כל משחק ליגה על מנת שתחזור האווירה ליציע.

אין לי את הקהל על מנת להרים חרם אבל בתמיכה של האוהדים פה וארגון האוהדים- ניתן להרים משהו מרשים שיעשה שינוי.

14 דקות לפני, לא לגרור מי גורר said:

לא יחרימו אף משחק כי זה פוגע במכבי, תורידו את זה מסדר היום. 

שטויות.

אפשר לנצח גם בלי הקהל (אם זאת הייתה הכוונה באיך שזה פוגע במכבי)

שהוחרם המשחק באשדוד לפני 3 שנים זה לא פגע בקבוצה?

(גם ניצחנו את המשחק וגם המחירים שם עכשיו יותר שפויים וכתוצאה מכך אנחנו מביאים הרבה אוהדים למשחקים שם)

32 דקות לפני, melody said:

תגובת מכבי בפייסבוק

"

הפתרון של ההנהלה זה שהארגון ילשין על אוהדים ביציע? זה אולי יעבוד ביד אליהו שם ההנהלה אחראית על הארגון, בכדורגל זה לא יעבור הארגון הוא עצמאי וזה לא תפקידו לדווח על אוהדים

15 דקות לפני, melody said:

לא יודע אם ציני אבל אם אתייחס ברצינות- לי אין בעיה להחרים כל משחק ליגה על מנת שתחזור האווירה ליציע.

אין לי את הקהל על מנת להרים חרם אבל בתמיכה של האוהדים פה וארגון האוהדים- ניתן להרים משהו מרשים שיעשה שינוי.

רציני לגמרי.

להחרים את רעננה זה להגיד יאללה נראה בבית גם ככה אנחנו אוהדים זבל. עוד מעלינו את המחאה ויגידו שזה סתם קהל ההצלחות שלנו. 

מחאה בדרבי היא דבר שאי אפשר להתעלם ממנו ואם תשווה את הצורך בקהל בדרבי לעומת חיפה או משחק עם חשיבות אמיתי.. אין מה להגיד.

צריך בן אדם אמיץ ומחויב כמוך. תתחיל להכין את המחאה.

11 דקות לפני, Sawyerdroid said:

רציני לגמרי.

להחרים את רעננה זה להגיד יאללה נראה בבית גם ככה אנחנו אוהדים זבל. עוד מעלינו את המחאה ויגידו שזה סתם קהל ההצלחות שלנו. 

מחאה בדרבי היא דבר שאי אפשר להתעלם ממנו ואם תשווה את הצורך בקהל בדרבי לעומת חיפה או משחק עם חשיבות אמיתי.. אין מה להגיד.

צריך בן אדם אמיץ ומחויב כמוך. תתחיל להכין את המחאה.

בלי השורה בסוף עוד יכולתי לחשוב שאתה רציני. לי אין את היכולת (או הזמן) להרים מחאה בכוחות עצמי אך בהחלט אקח בה חלק גם אם צריך לשים את כל ה6 מנויים שלי בצד ולא ללכת לדרבי.

28 דקות לפני, melody said:

בלי השורה בסוף עוד יכולתי לחשוב שאתה רציני. לי אין את היכולת (או הזמן) להרים מחאה בכוחות עצמי אך בהחלט אקח בה חלק גם אם צריך לשים את כל ה6 מנויים שלי בצד ולא ללכת לדרבי.

אם כבר אתה מקדם בפורום את רעיון המחאה לפחות תקדם את זה לדרבי, לא לרעננה.

גם ככה זה לא יצא לפועל ולא באמת תחרים את הדרבי, אבל לפחות תשחק אותה. זה נראה הרבה יותר טוב מאשר להתנדב לא לבוא לרעננה..