Jump to content

עידוד (מול אשדוד ובכלל)

Sawyerdroid

Recommended Posts

תבואו בתלונות רק להנהלה  המזדיינת הזאת שלא משמיעה קול בנושא בתקשורת במקום לתקוף את המשטרה והנהלת בלומפילד בכל כלי תקשורת אפשרי ולהפעיל עליהם לחץ פשוט שקט מטורף כאילו מתאים להם ונוח להם שאין תופים וגם לא נראה שיהיה בזמן הקרוב 

14 דקות לפני, daniel616 said:

נגיף קורונה לכל מי שאחראי לזה שאין תופים. שרמוטות.

אינשאללה יבוא עליהם גם קארלסברג וטובורג ביחד.

שלא יקומו בבוקר, חלאות

בתכלס זה יכול להיפתר תוך משחק אחד. אם הקהל יחרים משחק ולא יבוא, זה יעשה את האפקט, מכבי תתקפל ותלחם מול המשטרה.

טוב נו, אני חי בסרט. לפחות ששער 11 יישאר ריק (ואני אחד מיושביו). לא מצליח להבין למה זה לא קרה עד עכשיו.

משער 8 זה היה נראה כאילו הורידו את הבמה של הארגון ושמו כיסאות במקום, זה באמת ככה? כי אם כן זה נראה כאילו אין דרך חזרה מהדבר הזה.

אל תבואו למשחקים,

זה כל כך 2005 שאין תופים ואין פריסה בגלל עונש משטרתי.

מה הטעם בבלומפילד החדש, הפוש אפים של מכבי, העופר רונן שקורא לכולם להגיע למשחק...אפילו בנוקיה הבינו שאין קבוצה בלי אוהדים (תופים)

המלחמות האלה כאלה פאסה, אל תגיעו, שניים-שלושה משחקים עם קרחות שמצטלמות לא טוב לזכיין וגם במנהלת יצטרפו ל"מלחמה" של מכבי במשטרה.

Just now, איתי-מכביסט said:

כניסה מאוחרת למשחק (דקה 10-15) יכולה לדעתי לעשות את ההאפקט עם מינימום פגיעה במכבי

קונה את זה... רק צריך שיתוף פעולה. 

כרגע גם למכבי בכללי לא אכפת.

זה תמיד מרגיש שבכל מה שקשור לאיצטדיון והתנהלות מול הקהל מכבי לא מחוברת כמו שצריך.

אני לא רושם באוויר, אלא על סמך התכתבויות שלי איתם בשנים האחרונות. 

5 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

כניסה מאוחרת למשחק (דקה 10-15) יכולה לדעתי לעשות את ההאפקט עם מינימום פגיעה במכבי

גם אני חושב. הלוואי שיהיה משהו בסגנון, לדעתי דעת הקהל לפחות בשער 11 היא עם הארגון כפי שלא הייתה בשנים האחרונות, יש מצב לשיתוף פעולה טוב של הקהל

12 דקות לפני, yuval11 said:

גם אני חושב. הלוואי שיהיה משהו בסגנון, לדעתי דעת הקהל לפחות בשער 11 היא עם הארגון כפי שלא הייתה בשנים האחרונות, יש מצב לשיתוף פעולה טוב של הקהל

צריך התארגנות מסודרת. כלומר הודעה מראש של הארגון. שיתוף פעולה עם הקהל הרחב ב 8 ו- 13 יהיה יותר קשה להשיג.

אם תצא הודעה רשמית של הארגון ופרסום מספיק זמן מראש בכל הפלטפורמות ( פייסבוק,אינסטגרם וכו׳) לדעתי אפשר לתפוס גם את הקהל הרחב. 

מאמין ש90% מהאנשים ב 11 ישתפו עם זה פעולה כי החוסר בעידוד מפריע לכולם

לא האמנתי שגם ב2020 נמשיך עם הביטויים של קהל רחב, הקומץ, הארגון, רולקסים, נוקיהו.

מה ייתן לכם להיכנס בדקה ה-15? מה זה שי מזרחי ואבי נימני?  תגדלו ביצים ואל תגיעו לאיצטדיון.

להיכנס באמצע המשחק זה לשדר  שאנחנו מוחים אבל אנחנו בכיס שלהם, כי אנחנו עובדים עם רגש.

פשוט לא להגיע למשחק, שבת שלום. נראה איך ממוצע הצופים בליגה יורד, הזכיין אוכל לקרדה וליגת הבורסת לניירות ערך, תסתפק במשחק אחד של מכבי חיפה שמעורר עניין צבע ורייטינג.

להיכנס באמצע המשחק זה כמו להגיד שחסינות היא אבן יסוד הדמוקרטיה - ב ו ל ש י ט.

11 דקות לפני, טוריחו said:

לא האמנתי שגם ב2020 נמשיך עם הביטויים של קהל רחב, הקומץ, הארגון, רולקסים, נוקיהו.

מה ייתן לכם להיכנס בדקה ה-15? מה זה שי מזרחי ואבי נימני?  תגדלו ביצים ואל תגיעו לאיצטדיון.

להיכנס באמצע המשחק זה לשדר  שאנחנו מוחים אבל אנחנו בכיס שלהם, כי אנחנו עובדים עם רגש.

פשוט לא להגיע למשחק, שבת שלום. נראה איך ממוצע הצופים בליגה יורד, הזכיין אוכל לקרדה וליגת הבורסת לניירות ערך, תסתפק במשחק אחד של מכבי חיפה שמעורר עניין צבע ורייטינג.

להיכנס באמצע המשחק זה כמו להגיד שחסינות היא אבן יסוד הדמוקרטיה - ב ו ל ש י ט.

לא להגיע בכלל ייפגע במכבי. זו לא המטרה כאן.

האמת? מוזר קצת כל העניין הזה.

יצחקי כרגע בעמדת מפתח במועדון, אין אוהדים מטעם הארגון שנמצאים בקשר עם יצחקי?

למה לא יכולה לצאת הודעה ליצחקי לגישור? למה לא יכולה לצאת בקשה "דורשים מאיתנו X Y Z מבחינת המשטרה, תסבסדו\תקנו לנו את התופים בדים הנדרשים" וכו'.

זו נראית לי סחבת מיותרת מאוד.

4 דקות לפני, רן יעקובי said:

האמת? מוזר קצת כל העניין הזה.

יצחקי כרגע בעמדת מפתח במועדון, אין אוהדים מטעם הארגון שנמצאים בקשר עם יצחקי?

למה לא יכולה לצאת הודעה ליצחקי לגישור? למה לא יכולה לצאת בקשה "דורשים מאיתנו X Y Z מבחינת המשטרה, תסבסדו\תקנו לנו את התופים בדים הנדרשים" וכו'.

זו נראית לי סחבת מיותרת מאוד.

אתה באמת לא מבין למה הארגון לא מבקש מהמועדון מימון לשיתוף פעולה עם דרישות המשטרה? הדרישות של המשטרה הזויות ומטרתן שהאוהדים יבצעו את העבודה שלהם במקומם, אז לשתף עם זה פעולה ועוד במימון המועדון ישלח מסר שסבבה, מה שהמשטרה תרצה אנחנו נעשה ולאט לאט גם תרבות העידוד שעוד יש פה תיעלם ולמשטרה לא יהיו כאבי ראש ועבודה לעשות, כי האוהדים עושים אותה בעצמם.

31 דקות לפני, forlan said:

אבוקה שתשרוף את הכסאות כל משחק עד שיתעוררו הבני זונות

8 דקות לפני, צהוב ביציע said:

הלוואי שכל משחק ידליקו 10 אבוקות

אתם תדליקו?

אתם תקחו על עצמכם סיכון בקנס גבוה, תיק פלילי והרחקה ארוכה מהמגרשים?

קל מאוד להגיד, וגם אני הייתי רוצה שנשרוף ת'יציע בכל הזדמנות שיש עד שיבינו שהעונש הזוי ורק גורם לזה שיש יותר פירו ביציעים.

מה גם שבמשחקי רדיוס מגיע קהל יחסית נאמן ואיכותי יותר וכמובן שיש תופים.

אבל בשורה התחתונה יש מאחורי האמירות האלה אנשים שמסכנים את עצמם ואת העתיד שלהם כי עדיין מדובר בפעילות לא חוקית.