Jump to content

עידוד (מול אשדוד ובכלל)

Sawyerdroid

Recommended Posts

הודעה של הפנאטיקס - 

נתחיל מהשורה התחתונה - גם במשחק הערב לא יהיה ציוד, לא תהיה אווירה וכנראה שיש אנשים שמעוניינים לראות אותנו ממשיכים לאבד נק' בבית שלנו.

מה נאמר ומה נגיד לגבי משטרת ישראל מחוז יפתח והנהלת אצטדיון בלומפילד.
המשותף ל-2 הגופים - רשלנות, אי לקיחת אחריות ופגיעה בכל אוהד מכבי באשר הוא.

מאז אירועי הדרבי חלפו להם 52 ימים, 
והשבוע נרשמה לה "התקדמות": המשטרה מוכנה להכניס ציוד אבל בתנאי הבא:
אם קורה אסון ביציע, שריפה, שבירת כסא, כוס שנזרקת למגרש וכל תקלה כזאת או אחרת - על הארגון לתת רשימת שמות של אוהדי כדורגל (!) שישאו באחריות לכל תקלה כזו או אחרת.

בנוסף - בכדי להכניס שלטים,דגלים וכו' - "עליכם להחליף את כל הציוד לחומר בד מסוים שאנחנו נקבע מה הוא ובנוסף צבעים מיוחדים לפי הדרישות שלנו״ וכך גם בנושא התופים
במילים אחרות מנסים בכל דרך אפשרית למנוע מאיתנו להכניס ציוד עידוד. 

2 הגופים הרקובים והכושלים לא מפספסים שום הזדמנות להתחמק מאחריות ולהתעלל בנו, בכם ובכל אוהד כדורגל שדורך באצטדיון בלומפילד. 
לא מספיק שאין ציוד, עכשיו גם רוצים שנעשה להם את העבודה בהתנדבות - העיקר לא להודות במחדל הכסאות.

אז אחרי גזירות בית הדין, האלימות המשטרתית באום אל פאחם, מעצר והרחקה של 3 קטינים שאינם קשורים בשום צורה כזו או אחרת למאורעות הדרבי - אין חדש תחת השמש ומושחתים יישארו מושחתים.

משטרת ישראל והנהלת בלומפילד מנסים למנוע מאיתנו לעודד את הקבוצה בכל דרך אפשרית!
אנחנו קוראים לכל אוהדי מכבי להראות שאי אפשר לשבור אותנו וכמו בכל המשחקים האחרונים לתת הכל בשביל מכבי!

משטרה של הזין שלי

לא עושים את העבודה שלהם ומענישים על דעת עצמם ועוד ממשיכים ומבקשים שיעשו את העבודה בשבילם 

רק רע שיהיה למעורבים.

לא מבין את ההנהלה שלא נלחמת בשביל אוהדים שלה ויושבת בשקט בזמן שהמשטרע מחליטה לזיין אותנו על דעת עצמה ולתת לשאר הקהלים בליגה לעשות מה שבזין שלהם.

5 דקות לפני, Prici said:

מה אפשר לעשות??? 

לדעתי האפקט היחידי שיעבוד זה אם בדרבי עוד חודש תהיה שביתת עידוד אנחנו והפועל לא נעודד דממת מוות 90 דקות, רק אז אולי משהו יזוז כי יהיה גם לחץ מהמנהלת להכניס ציוד לפחות המינימום תופים שלא יהיה אווירת בית קברות

זאת אומרת שמהרגע שאני נכנס לבלומפילד עד שאני יוצא אני בסכנה שהכיסא שלי ישרף? והם מתעסקים בלהאשים את הארגון בבוא היום? מה קורה פה, מחדל בלומפילד כל הפושעים לדין!

15 דקות לפני, gilad-b said:

איפה גינוי חריף וארטילריה תקשורתית מצד מכבי בנושא? תקשורת זה הנשק האפקטיבי ביותר נגד המשטרה האומללה שלנו

מסכים לחלוטין. דעת קהל זה הדבר היחידי שמעניין את הגוף הזה.

חייב להגיד שאני מאוכזב ממכבי בנושא הזה, מרגיש הפקרות כלפי האוהדים. לא ייתכן שמעבר לפגיעה בחופש העידוד שלנו, אני מרגיש שאנחנו נלחמים לבד. אני מצפה ממכבי לרעש תקשורתי עצום בנושא הזה כי העונש מתבטא בנקודות על המגרש! עם דחיפה מלאה של הקהל מכבי טובה יותר לא יעזור כלום. 

מה אנחנו האוהדים יכולים לעשות כמחאה?

21 דקות לפני, Double said:

לדעתי האפקט היחידי שיעבוד זה אם בדרבי עוד חודש תהיה שביתת עידוד אנחנו והפועל לא נעודד דממת מוות 90 דקות, רק אז אולי משהו יזוז כי יהיה גם לחץ מהמנהלת להכניס ציוד לפחות המינימום תופים שלא יהיה אווירת בית קברות

זה לא יעזור מבחינתם זה אולי אפילו יהיה ניצחון כי לא מעניין אותם העידוד רק שאף אחד לא יאשים אותם בכלום. 

צריך לגרום להד תקשורתי מטורף מולם וכמה שיותר מהר. זה הדבר היחיד שיגרום להם לזוז שום מחאה שלנו שתבוא בצורה של חוסר עידוד לא תעזור.

מכבי חייבת להתחיל להוציא הודעות נגדם בנושא במיוחד כשלנו אין אפשרות אפילו להכניס שלטי מחאה ליציע. וצריך שגם הפועל יתעוררו וישתפו פעולה צריך לעשות כמה שיותר רעש.

7 דקות לפני, Mark said:

מסכים לחלוטין. דעת קהל זה הדבר היחידי שמעניין את הגוף הזה.

תכלס

אולי לפרסם את זה בצינור או משהו בסגנון, זה מה שעולה לי. גיא לרר גם אוהד קטמון אז בטח לא יחשוב שזה סתמי ואולי יכול לתת לזה פוש מעבר. רשתות חברתיות ושיימינג זה מה שהולך היום, כל כך הרבה מקרים שראיתי גופים וחברות מתקפלים ככה בשניה

20 דקות לפני, yellow_blood said:

תכלס

אולי לפרסם את זה בצינור או משהו בסגנון, זה מה שעולה לי. גיא לרר גם אוהד קטמון אז בטח לא יחשוב שזה סתמי ואולי יכול לתת לזה פוש מעבר. רשתות חברתיות ושיימינג זה מה שהולך היום, כל כך הרבה מקרים שראיתי גופים וחברות מתקפלים ככה בשניה

זה צריך לבוא גם מהמועדונים עצמם. לצאת בהודעות ולפמפם את העניין מול התקשורת. גם הקהלים צריכים להתאחד סביב הנושא הזה ולהניח בצד לרגע את ההקנטות והטמטום. היום זה אנחנו, מחר אלה אוהדים אחרים.

1 hour ago, YalaMaccabi said:

אמן פירו כל משחק

זה כאילו המשטרה והיכלי הספורט ממש מבקשים שזה יקרה ואם זה ימשיך ככה זה יקרה, ברור לכולם שיגרמו להדלקת אבוקות וזה גם יהיה מוצדק. פשוט לא רואה כיוון אחר שלא ידליקו אבוקות בגלל הביזיון ואוזלת היד המתמשכת הזאת.