Jump to content

ינואר שאר הליגה

daniel616

Recommended Posts

Just now, yehonatan6597 said:

מהלך גרוע של ביתר לדעתי עם וראן , החלוץ היחיד שם שמסוגל לתת גולים 

מסכים, גם אני חושב ככה.

הוא היה חלוץ ה9 היחיד שלהם, אזולאי לא ממש חלוץ 9.

יש לי הרגשה שגם עסקת גאנם תתפוצץ - מרין שהיה אמור לעבור לרעננה כחלק מהעסקה חתם בסוף באשדוד

אולי מתבשל משהו בין ב"ש ואשדוד במקום זה?

מה שכן לאוהדי ב"ש יש עכשיו כמה ימים של אחד מהרגעים הכי קסומים ומנותקים מהמציאות שיש לאוהד כדורגל. הרגע הזה שהקבוצה שלך מביאה כמה זרים שאין לך מושג איך הם משחקים, אבל ראית סרטונים שלהם ביוטיוב וסטטיסטיקות של ה3 שנים האחרונות וזה מספיק בשבילך כדי לקבוע ששחקן x שווה אצלך לפחות 15 שערים בעונה, y שווה דאבל פיגר ו- z זה בלם שלא היה פה כבר הרבה שנים- ותאכלס, זה סגל לאליפות . Glory days.

6 דקות לפני, zion8 said:

מה שכן לאוהדי ב"ש יש עכשיו כמה ימים של אחד מהרגעים הכי קסומים ומנותקים מהמציאות שיש לאוהד כדורגל. הרגע הזה שהקבוצה שלך מביאה כמה זרים שאין לך מושג איך הם משחקים, אבל ראית סרטונים שלהם ביוטיוב וסטטיסטיקות של ה3 שנים האחרונות וזה מספיק בשבילך כדי לקבוע ששחקן x שווה אצלך לפחות 15 שערים בעונה, y שווה דאבל פיגר ו- z זה בלם שלא היה פה כבר הרבה שנים- ותאכלס, זה סגל לאליפות . Glory days.

ימי מרסלו העליזים

אם זה לא היה ברור לכם עד עכשיו

אז היום לקחנו אליפות, ובהפרש של 10 נקודות

לפני שתבלבלו לי בשכל על נאחס וכל השטויות שלכם, תסתכלו על הסגל של חיפה

נטע לביא משחק בלי הפסקה, גם אשכנזי, פציעה אחת שלהם ומה קורה?

חלון קטסטרופה של חיפה, זה לגמרי שלנו להפסיד, עכשיו צריך ללחוץ על הגז. יאללה מכבי

סיכום חלון מבחינת הגדולות - אף קבוצה לא באמת התחזקה חוץ מב"ש.

חיפה - אוהד חיפה על סף התאבדות אחרי עוד מו"מ של שחר ש"קרס" בפתאומיות אחרי שהיה על סף סגירה לכאורה (וכמובן שבממלכת הצפון ימציאו תירוצים מגוונים כמו "הוא היה נראה מוזר", "לא הייתה לו הליכה של שחקן"). איך הוא עובד עליהם בעיניים בשיתוף הכתבלבים שלו בתקשורת כל פעם זה מדהים. הביאו מגן ימני זר גנרי.

בית"ר - איבדה את קינדה, איבדה את וראן, החתימה את ממן ועטר. נשארה עם חלוץ אמיתי אחד ובוכטה של קשרים דריבליסטים ואגואיסטים. בגדול הייתי אומר שזה ירידה.

ב"ש - המנצחת הגדולה של חלון ההעברות שהצליחה לאחר מו"מ קשה ומסובך להחתים את קייס גאנם ובכך השלימה הרכב כמעט מלא של השחקנים הכי מכוערים בליגה. הייתי אומר שיש רק שחקן אחד יותר מכוער ממנו בקבוצה ולכן הייתי אומר שזה בינגו של אלונה כמו תמיד.

1 דקה לפני, Krishi said:

חיפה - אוהד חיפה על סף התאבדות אחרי עוד מו"מ של שחר ש"קרס" בפתאומיות אחרי שהיה על סף סגירה לכאורה (וכמובן שבממלכת הצפון ימציאו תירוצים מגוונים כמו "הוא היה נראה מוזר", "לא הייתה לו הליכה של שחקן"). איך הוא עובד עליהם בעיניים בשיתוף הכתבלבים שלו בתקשורת כל פעם זה מדהים. הביאו מגן ימני זר גנרי.

בית"ר - איבדה את קינדה, איבדה את וראן, החתימה את ממן ועטר. נשארה עם חלוץ אמיתי אחד ובוכטה של קשרים דריבליסטים ואגואיסטים. בגדול הייתי אומר שזה ירידה.

ב"ש - המנצחת הגדולה של חלון ההעברות שהצליחה לאחר מו"מ קשה ומסובך להחתים את קייס גאנם ובכך השלימה הרכב כמעט מלא של השחקנים הכי מכוערים בליגה. הייתי אומר שיש רק שחקן אחד יותר מכוער ממנו בקבוצה ולכן הייתי אומר שזה בינגו של אלונה כמו תמיד.

חחחחחח אהבתי את הסעיף של ב"ש
אבל הם כשלו בהבאת הביטון היחיד שהיה חסר להם באוסף (דן)

2 דקות לפני, Krishi said:

רגע אז גאנם עבר בסוף או לא?

2 דקות לפני, MTA-hooligan said:

כולן שיחקו בשחקני חילוש. 

לדעתי עם השחרור של עטר ושוינפלד התחזקנו

אני חושב שטוב הם שוחררו (אוהב את שניהם, אבל זה לא מתאים למכבי כרגע), אבל איך זה מחזק אותנו? 
אפילו שחרור של השחקן שהכי מתבקש לשחרר (ניקוליץ') לא היה מחזק את מכבי, בלי שיביאו שחקן אחר במקומו.
הם בלאו הכי לא קיבלו דקות משחק, החיזוק הוא רק לפיירול.

חיפה המפסידה הגדולה, הייתה להם הזדמנות להביא לפה 2 זרים בעמדות שהם צריכים כדי להלחיץ אותנו עוד יותר, בלם וקשר הגנתי. בסופו של דבר הביאו מגן ימני זר בינוני.

זה כמו להוריד שומנים מיותרים. היינו בעודף משקל מבחינת סגל שתוכנן ל2 מסגרות, 

והתחשב ברוטציה ובפציעות. 

בלי עטר ושוינפלד אנחנו עדיין עם מספיק אופציות התקפיות בסגל. 

מהלך נבון.

בב"ש מתנהגים לשחקנים כמו בשוק בשר כל שנה משחררים ומחתימים חצי קבוצה מי שתמנהג ככה לא יגיע רחוק. חלק מהסיבות שב"ש לקחה אליפות בעונה הראשונה זה שהם שמרו על הסגל לאורך שנתיים וחיזקו נקודתית. אלונה פשוט איבדה את זה. 

שום דבר טוב לא יכול לצאת מהבאה של חמש שחקנים ביום אחד שיאבדו במדבר לעוד 40 שנה ונשכח שפעם הפסדנו אליפויות לדבר המביך הזה.

15 hours ago, הנדון said:

בב"ש מתנהגים לשחקנים כמו בשוק בשר כל שנה משחררים ומחתימים חצי קבוצה מי שתמנהג ככה לא יגיע רחוק. חלק מהסיבות שב"ש לקחה אליפות בעונה הראשונה זה שהם שמרו על הסגל לאורך שנתיים וחיזקו נקודתית. אלונה פשוט איבדה את זה. 

שום דבר טוב לא יכול לצאת מהבאה של חמש שחקנים ביום אחד שיאבדו במדבר לעוד 40 שנה ונשכח שפעם הפסדנו אליפויות לדבר המביך הזה.

זה לא כל כך נכון, בקיץ 2015 הם החליפו מאמן ושינו חצי הרכב עם שחקנים כמו גורש, צדק, ראדי, שהר, וואקמה.