Jump to content

ינואר שאר הליגה

daniel616

Recommended Posts

2 hours ago, yellow_blood said:

בפלייאוף לא משנה איפה הוא ישחק צריך לשיר לו "שועה ילד מפגר"

לחן: עממי

ירדן שועה הוא הסמל, הוא משפריץ על הספסל 

שי גולן, שחקן הנבחרת הצעירה שגדל אצלנו והעברנו אותו לק"ש בחינם עם 50% מכירה עתידית, חתם בבני יהודה.

לא יודע אם תמורת סכום כלשהו.

8 דקות לפני, erantheking21 said:

הוא בטח גם עבר בחינם

בני יהודה זימברו אותנו בעבר עם 50 אחוז מכירה עתידית.

זה ברור שב- 99 אחוז מהמקרים לא יצא לנו כלום מכל האחוזים האלו.

הזוי ההתנהלות של להעביר בחינם עם 50% מהעברה עתידית

מי שישמע זה פרמיירליג ושחקנים עוברים מבני יהודה לנתניה במיליון דולר

אין סיבה לתת שחקן כמו גרצ'קין בחינם בגלל סעיף כזה

יש כלל ברור בכדורגל הישראלי

קבוצות לא מוכנות לשלם למכבי בשום מצב(כולל חיפה ובית"ר) והפוך הם תמיד דורשים פיצוי או תג מחיר הזוי במקרה של שחקן שכבש 2 גולים רצוף.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

יש כלל ברור בכדורגל הישראלי

קבוצות לא מוכנות לשלם למכבי בשום מצב(כולל חיפה ובית"ר) והפוך הם תמיד דורשים פיצוי או תג מחיר הזוי במקרה של שחקן שכבש 2 גולים רצוף.

כי הם יודעים שאין לך ברירה

אין לך אפשרות לא לאיים כי אחרי זה אתה אוגר סגל של 40-50 שחקנים.

הלוואי היה אפשר לארגן קבוצת בת בליגת העל אבל זה בחיים לא יעבור.

35 דקות לפני, אדביסי said:

הלוואי היה אפשר לארגן קבוצת בת בליגת העל אבל זה בחיים לא יעבור.

אאל"ט לא רק שזה לא אפשרי זה גם לא חוקי שתהיה קבוצת בת באותה הליגה. מן העבר השני, לא פעם ולא פעמיים מצאנו 3-4 שחקנים שלנו ואף יותר מושאלים לאותה הקבוצה וזה נהדר.

1 hour ago, אדביסי said:

הזוי ההתנהלות של להעביר בחינם עם 50% מהעברה עתידית

מי שישמע זה פרמיירליג ושחקנים עוברים מבני יהודה לנתניה במיליון דולר

אין סיבה לתת שחקן כמו גרצ'קין בחינם בגלל סעיף כזה

גרצ'קין היה טעות כי היה שחקן טוב בעמדה בעייתית.

לגבי שי גולן, מה רצית שיעשו? מישהו שמע עליו? מישהו היה מוכן לשלם עליו? מישהו יודע איך הוא נראה?

היה צריך לשחרר אותו כי אין לנו שום צורך בו וכדי לא להתבאס ממש אם פתאום הוא יתן עונה טובה ויצא לבלגיה במיליון יורו שנרוויח מהמעבר. מכבי ידעה ש99% לא יצא מזה כלום.

1 hour ago, סזאר מנדיונדו said:

לגבי שי גולן, מה רצית שיעשו? מישהו שמע עליו? מישהו היה מוכן לשלם עליו? מישהו יודע איך הוא נראה?

היה צריך לשחרר אותו כי אין לנו שום צורך בו וכדי לא להתבאס ממש אם פתאום הוא יתן עונה טובה ויצא לבלגיה במיליון יורו שנרוויח מהמעבר. מכבי ידעה ש99% לא יצא מזה כלום.

העמדה של סאבוריט היא בעייתית? אם אני לא טועה גרצ'קין מגן שמאלי.

1 hour ago, סזאר מנדיונדו said:

שי גולן שחקן קבוע בנבחרות הנוער של ישראל וגם בנבחרת הצעירה. 

היה שחקן הרכב בביתר תל אביב רמלה בגיל 20, וסומן על ידי קבוצות בליגת העל. 

הוא מבטיח למדי וייתכן שמכבי ויתרה עליו בקלות מדי.

31 דקות לפני, מכביסט לעד said:

העמדה של סאבוריט היא בעייתית? אם אני לא טועה גרצ'קין מגן שמאלי.

בעייתית מבחינת ישראלים, הוא מראה פוטנציאל מצוין בבית"ר, מעריך שהוא מעריך שליש מדוידזאדה אז היה אפשר לחסוך משכורת ולהביא שחקן שלטעמי גם יותר טוב מדוידזאדה כרגע

לגבי שי גולן-לא ראיתי ממנו כלום בקרית שמונה רק כיסוחים. לא דיברתי עליו. אבל על דסה-גרצ'קין-בלטקסה-צ'יבוטה-ז'אן-אליאל פרץ-יחזקאל-גולדברג עשינו ב-3 שנים האחרונות לא יותר ממיליון וחצי שקל (תקנו אותי אם אני טועה)

וזה חבל מאוד. כי כולם שחקני ליגה לגיטימיים וחלקם ימכרו בסכומים יפים. מה גם את רובם שיחרננו למקומות שעושים לנו את המוות כמו רעננה ובני יהודה, ככה שבכלל זה לא עובר חלק בגרון

1 דקה לפני, וזה ברשת said:

שי גולן שחקן קבוע בנבחרות הנוער של ישראל וגם בנבחרת הצעירה. 

היה שחקן הרכב בביתר תל אביב רמלה בגיל 20, וסומן על ידי קבוצות בליגת העל. 

הוא מבטיח למדי וייתכן שמכבי ויתרה עליו בקלות מדי.

יש לך עשר שחקנים בפרופיל הזה כל עונה. אי אפשר "להרוויח" את כולם.

סומך על המערכת שידעו לתעדף נכון.

ברור שיהיו פספוסים אבל במקרה הזה כרגע נראה שהחליטו נכון. הוא כבר עבר את גיל 21 ועדיין לא עשה כלום בכדורגל.

5 דקות לפני, אדביסי said:

בעייתית מבחינת ישראלים, הוא מראה פוטנציאל מצוין בבית"ר, מעריך שהוא מעריך שליש מדוידזאדה אז היה אפשר לחסוך משכורת ולהביא שחקן שלטעמי גם יותר טוב מדוידזאדה כרגע

לגבי שי גולן-לא ראיתי ממנו כלום בקרית שמונה רק כיסוחים. לא דיברתי עליו. אבל על דסה-גרצ'קין-בלטקסה-צ'יבוטה-ז'אן-אליאל פרץ-יחזקאל-גולדברג עשינו ב-3 שנים האחרונות לא יותר ממיליון וחצי שקל (תקנו אותי אם אני טועה)

וזה חבל מאוד. כי כולם שחקני ליגה לגיטימיים וחלקם ימכרו בסכומים יפים. מה גם את רובם שיחרננו למקומות שעושים לנו את המוות כמו רעננה ובני יהודה, ככה שבכלל זה לא עובר חלק בגרון

בגדול אני מסכים איתך, היה אפשר לסחוט את הלימון עוד (ותמיד אפשר).

כל מקרה הוא לגופו ולכל אחד יש את התירוצים והסיבות שלו אבל באופן כללי אני כן מרוצה מההתנהלות של מכבי. זו מערכת שמייצרת כמויות של שחקנים אז קשה למקסם כל עסקה. צרות של עשירים.

סך הכל את הכישרונות הגדולים אנחנו מעלים לבוגרים, משתמשים בהם יופי ונמכור בעתיד, ו"נתקעים" עם כמו אדירה של שחקני ליגה טובים אבל לא מספיק. מאמין שמשנה לשנה נראה שיפור ביכולת של המועדון לנצל ולמקסם ובכל שנה זה יהיה קצת יותר טוב מהעונה הקודמת.

2 דקות לפני, החתול הצהוב said:

מי?

קשר סרבי שהם אוננו עליו המון בפורום שלהם (ברמת הגוהו/סריי דייה/ניקוליץ' החלוץ פה). בסוף הגיע אליהם, הצחין את הדשא חצי עונה, עזב בינואר והודיע על פרישה מכדורגל (נדמה לי שחזר מהפרישה מאז). 

49 דקות לפני, Dalembert said:

קשר סרבי שהם אוננו עליו המון בפורום שלהם (ברמת הגוהו/סריי דייה/ניקוליץ' החלוץ פה). בסוף הגיע אליהם, הצחין את הדשא חצי עונה, עזב בינואר והודיע על פרישה מכדורגל (נדמה לי שחזר מהפרישה מאז). 

האמת שעכשיו השם מצלצל לי משהו