Jump to content

לקראת מ.ס אשדוד

דקסטר

Recommended Posts

אחרי מחזור בו הסטטוס קוו נשמר ולאחר 4 שבועות ארוכים אנחנו חוזרים לבלומפילד כדי לארח את אשדוד.

המשחק הזה בעצם פותח סדרה של 3 משחקים ב10 ימים - אחרי שבת נשחק מחזור "אמצע שבוע"(המשחק שלנו ועוד משחק אחד) בטרנר ונקנח בבלומפילד מול רעננה ביום שני שאחרי.

אשדוד מגיעה אחרי 2 ניצחונות ב-3 משחקים אחרונים כשהיא ממוקמת במקום העשירי בטבלה אך במקום החמישי מבחינת כיבושים (ושער אחד פחות מהקבוצה הרביעית בקטגוריה, הפועל ב"ש).

הרגשה אישית שלי שאיביץ' ימשיך לנסות להכניס את דור בכוח לעונה הזאת ויבצע רוטציה קלה עם מחשבה על המשחק ברביעי. הימור:

דניאל

סבוריט אמאדור טיבי ג'ראלדש

גלזר

מיכה   ברסקי

אלמוג    אצילי

אופואדו

19:50 שריקת הפתיחה, בחייאת בלי גשם. 

חייבים לנצח. לפתוח כמו נגד רענננה עם גול מהיר יחסית שיוריד לחץ ולא יאפשר בזבוזי זמן, למרות שאשדוד בדרך כלל לא קבוצה שמבזבזת זמן, גם בית"ר לא כאלה אבל ראינו שנגדנו הכל הולך.

חובה לעלות ל-7 הפרש ולתת לחיפאים להתבשל בזה יומיים, סומך על אלישע שיידע להוציא תוצאה טובה

1 hour ago, yellow_blood said:

מה אתה מעדיף? תופים עם גשם או בלי תופים ובלי גשם?

זה תלוי בכמה גשם. אם זה קטנה כזה אז אין לי בעיה לגשפ עם תופים.

עם זה 90 דקות של מבול ורוחות, אז כבר עדיף בלי.

21 דקות לפני, תמיר8 said:

רן בן שמעון מועמד לאשדוד

משחק לא פשוט

חתם.

45 דקות לפני, תמיר8 said:

רן בן שמעון מועמד לאשדוד

משחק לא פשוט

אפקט המאמן בזין שלי

פחות מ3-0 זאת בושה

תגיעו למשחק הזה, חשוב מאוד!!

בינתיים אשדוד מספיקה להחתים את רב"ש כמאמן (יעמוד על הקווים כבר במשחק נגדנו), וגם למכור את אחד השחקנים שלה ב1.1 מיליון יורו לMLS.
אני באמת לא מצליח להבין אם מדובר פה בדברים מפוקפקים לכאורה או שאשכרה כל הליגה מצליחה למכור בקלות שחקנים שלא עשו כלום/נתנו 10 משחקים טובים במיליוני יורו ורק אנחנו צריכים להקיא דם ולמכור שחקנים רק כשהם בשיא (עטר, זהבי, טבח, ראיקו, וידאר) 

לא רוצה לבאס אבל אווסו שהם מכרו שחקן מעולה.

אני באמת לא מצליח להבין אם מדובר פה בדברים מפוקפקים לכאורה או שאשכרה כל הליגה מצליחה למכור בקלות שחקנים שלא עשו כלום/נתנו 10 משחקים טובים במיליוני יורו ורק אנחנו צריכים להקיא דם ולמכור שחקנים רק כשהם בשיא (עטר, זהבי, טבח, ראיקו, וידאר) 

זה ממש לא נכון. אנחנו בוחרים שלא למכור. היו הצעות על דור פרץ (אחרי עונה אחת טובה) ומכבי בחרו לא למכור.

10 דקות לפני, daniel616 said:

לא רוצה לבאס אבל אווסו שהם מכרו שחקן מעולה.

זה ממש לא נכון. אנחנו בוחרים שלא למכור. היו הצעות על דור פרץ (אחרי עונה אחת טובה) ומכבי בחרו לא למכור.

כן אבל דור פרץ זה שחקן שרץ פה כמה שנים ונתן עונת פריצה עם איזה 8 שערים שהוא הופך למגה גרזן בקבוצה שלקחה אליפות ב30 הפרש.

זה קצת שונה משחקן שמסתבר משחק כבר שנה וחצי באשדוד ואין לי מושג אפילו איך מבטאים את השם שלו. אם אני לא טועה לא הבקיע בליגה בכלל בכמה עשרות הופעות.

על מה ולמה הוא נמכר בעזה סכום?

27 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

כן אבל דור פרץ זה שחקן שרץ פה כמה שנים ונתן עונת פריצה עם איזה 8 שערים שהוא הופך למגה גרזן בקבוצה שלקחה אליפות ב30 הפרש.

זה קצת שונה משחקן שמסתבר משחק כבר שנה וחצי באשדוד ואין לי מושג אפילו איך מבטאים את השם שלו. אם אני לא טועה לא הבקיע בליגה בכלל בכמה עשרות הופעות.

על מה ולמה הוא נמכר בעזה סכום?

כי הוא שחקן צעיר עם פוטנציאל.

דור פרץ נתן עונה אחת טובה. היא הייתה ממש טובה אבל זאת עדיין רק עונה אחת ועדיין קיבלנו עליו הצעות של 2 מיליון יורו לפי הפרסומים. איילון אלמוג שיחק חצי עונה וקיבלנו עליו הצעה של 1.5 מבית"ר. אנחנו כן מקבלים הצעות כאלה.