Jump to content

הודלפה חולצת משחק שחורה לעונת 20/21

דקסטר

Recommended Posts

2 hours ago, Sawyerdroid said:

סלבה הודעה ממש ממש טובה, רק מציין שאני עכשיו יוצא לשחק כדורגל ובמקרה (באמת במקרה) לובש חולצה צהובה כחולה של ברצלונה שקניתי היה כתוב שזה מ90/91. רק רציתי להגיד.

ב-90/91 הם השתמשו לראשונה בתכלת בתלבושת חוץ, צבע שהפך לנפוץ אחר כך, ככה שהייתה שנה משמעותית בגזרה הזו :)

היו להם 0 תלבושות צהובות בעשור הזה. היה תכלת, אדום, כתום, טורקיז, זהב ובז'.

אחרי כל ההסברים המלומדים שכבר יצא לנו לשחק פעמים אחדות בשחור ושזה באופנה וכולם עושים את זה,
מתחלחל מהרעיון שמכבי תשחק בשחור.

8 hours ago, Yellowald said:

איזה נדירים המדים של המשחק חוץ ברודה.

זה בדיוק ההגדרה לתלבושת שלישית.

חבל רק שקיבלנו שם רביעייה .

חולצה לבנה פשוטה בלי כלום חוץ מסמל מכבי והלוגו של הספונסר

מה מיוחד בזה?

וואלה המדים של המשחק ברודה נראים כאילו אנחנו הפועל פ"ת, במיוחד עם הסמל הגנרי שלנו. 

כוס אמא שלהם, שישדרגו כבר את הסמל שלנו. 

22 hours ago, החתול הצהוב said:

חייב לומר שבפעמים הראשונות היה לי מוזר מאוד לראות אותנו בלבן ממש (לא מדובר על הלבן של 95/96) וגם היום זה לא הכי טבעי לי

זה עדיין מפריע לי, ועצוב לי שאנשים קונים את החולצות האלה. סבבה בתור משהו שלעתים נדירות, אבל אנחנו משחקים איתן הרבה יותר מדי בשנים אחרונות. מצד שני חולצת החוץ שלנו השנה לא טובה יותר. חולצת הבית היא היחידה בצבעים של מכבי, וזה די עצוב.

מבחינתי אנחנו מכבי וצריכים לשחק בצהוב כחול, אבל תמיד אפשר לשחק גם עם צבעי הבסיס, הרי בשביל זה קיימת תלבושת שלישית, צבעי בסיס זה לא רק לבן, זה גם שחור, כל מה שמחוץ לקשת הזאת מבורך, אני לא שם קצוץ על בית"ר או קבוצות של צהוב שחור, זה קודם כל אנחנו.

8 hours ago, Omer said:

זה עדיין מפריע לי, ועצוב לי שאנשים קונים את החולצות האלה. סבבה בתור משהו שלעתים נדירות, אבל אנחנו משחקים איתן הרבה יותר מדי בשנים אחרונות. מצד שני חולצת החוץ שלנו השנה לא טובה יותר. חולצת הבית היא היחידה בצבעים של מכבי, וזה די עצוב.

אנחנו משחקים בלבן בממוצע 4 פעמים בעונה

11 hours ago, סלבה said:

ב-90/91 הם השתמשו לראשונה בתכלת בתלבושת חוץ, צבע שהפך לנפוץ אחר כך, ככה שהייתה שנה משמעותית בגזרה הזו :)

היו להם 0 תלבושות צהובות בעשור הזה. היה תכלת, אדום, כתום, טורקיז, זהב ובז'.

אולי זה לא נשמע?

יש מלבישה ממש מוזרה. סמל M

מה זאת החולצה הזאת?

32 דקות לפני, לא לגרור מי גורר said:

מייבה (Meyba) סביר להניח

בול. צהובה עם פס כחול ופס אדום לאורך כל החולצה איפה שהסמל. מסתבר שהיא מ1989. 

מדהים איך אתה משלב בין לענות לאנשים שהם כותבים סתם מילים רנדומליות חסרות כל קשר למציאות לצד תשובות מקצועיות בנוגע למלבישות מהעבר.

1. כמו שחזרו ואמרו אין קשר בין מכבי לשחור, זה לא משנה מה קורה בעולם, זה לא משנה מה קורה בליגה, אנחנו מכבי ולא זכור לי שאנחנו צריכים תקדימים , זה שמשהו קורה לא אומר שהוא מתאים לאופי שלנו.

צבעי הקבוצה בראשיתה היו כחול לבן כצבע הטלית כצבע דגל המדינה, קבוצה ציונית , מאוחר יותר כאקט של כבוד הוסף הצבע הצהוב שמייצג את הטלאי הצהוב לבגדי הקבוצה, צהוב-לבן-כחול , מרגש!
זה לא סתם צבעים, זאת היסטוריה, זה מכבי.

2.החולצה השחורה הזאת בטח תופיע באיזה 2 משחקים מסכנים על המגרש, מצד שני היא תופיע מחוץ למגרש בדוכני המכירה בכל המשחקים, וזה מתכון ליציע שחור בחסות המערכת , שלא יודע איך אצלכם אבל לי זה מעורר בחילות כשאני רואה לפעמים וראיתי הרבה בתקופות פחות יפות.

3.מקווה מאוד שמה שקורה כאן זה לא התדרדרות הדרגתית לעבר מועדון מצועצע , הפן השיווקי יכול ללכת להרבה כיוונים, לכיוון מרגש כמו חולצות הרטרו או לכיוון מנוכר כמו חולצות צבעי הקשת בריאל מדריד, ההשפעה בידינו, חבל לי שזה לא מספיק חשוב לאנשים כאן לשמור על הגבולות המסורתיים של המועדון.

8 hours ago, Sawyerdroid said:

מדהים איך אתה משלב בין לענות לאנשים שהם כותבים סתם מילים רנדומליות חסרות כל קשר למציאות לצד תשובות מקצועיות בנוגע למלבישות מהעבר.

כן הנחתי שזאת הצהובה עם הפס בצד, יש לך גרסא ארוכה או קצרה שלה? 

40 דקות לפני, לא לגרור מי גורר said:

כן הנחתי שזאת הצהובה עם הפס בצד, יש לך גרסא ארוכה או קצרה שלה? 

קצרה, מידה סמול

עולה עליי סבבה אבל בד לא הכי נעים לשחק איתו כדורגל

5 hours ago, הצהוב מהיציע said:

1. כמו שחזרו ואמרו אין קשר בין מכבי לשחור, זה לא משנה מה קורה בעולם, זה לא משנה מה קורה בליגה, אנחנו מכבי ולא זכור לי שאנחנו צריכים תקדימים , זה שמשהו קורה לא אומר שהוא מתאים לאופי שלנו.

צבעי הקבוצה בראשיתה היו כחול לבן כצבע הטלית כצבע דגל המדינה, קבוצה ציונית , מאוחר יותר כאקט של כבוד הוסף הצבע הצהוב שמייצג את הטלאי הצהוב לבגדי הקבוצה, צהוב-לבן-כחול , מרגש!
זה לא סתם צבעים, זאת היסטוריה, זה מכבי.

2.החולצה השחורה הזאת בטח תופיע באיזה 2 משחקים מסכנים על המגרש, מצד שני היא תופיע מחוץ למגרש בדוכני המכירה בכל המשחקים, וזה מתכון ליציע שחור בחסות המערכת , שלא יודע איך אצלכם אבל לי זה מעורר בחילות כשאני רואה לפעמים וראיתי הרבה בתקופות פחות יפות.

3.מקווה מאוד שמה שקורה כאן זה לא התדרדרות הדרגתית לעבר מועדון מצועצע , הפן השיווקי יכול ללכת להרבה כיוונים, לכיוון מרגש כמו חולצות הרטרו או לכיוון מנוכר כמו חולצות צבעי הקשת בריאל מדריד, ההשפעה בידינו, חבל לי שזה לא מספיק חשוב לאנשים כאן לשמור על הגבולות המסורתיים של המועדון.

הודעה נהדרת

10 hours ago, Sawyerdroid said:

זו חולצה שיצאה ב-84, שיחקו איתה 5-6 שנים בחוץ, לא תמיד קבוע.