Jump to content

הודלפה חולצת משחק שחורה לעונת 20/21

דקסטר

Recommended Posts

24 דקות לפני, לא לגרור מי גורר said:

אני כל כך אוהב כותרות כדורגל מודרני בשיא תפארתו למרות שבכדורל העתיק והמרגש היינו עולים עם כל כך הרבה צבעים סתם כי החברה המלבישה שלחו אותה פשוט לאף אחד לא היה אכפת כמו היום, אם להיות כן אז מדים מראש זה משהו מאוד מאוד מודרני עוד בלי קשר לצבעים. 

תפסיקו לדבר שטויות. 

מכל ההודעה בחרת להתייחס למשפט אחד שמתחיל ש"בלי להתייחס יותר מדי..." . 

אני לא מחשיב לנושא הזה יותר מדי חשיבות, זה כן משהו שלא נעים לראות, אבל עניין הכדורגל המודרני בעיניי זאת עוד סיבה, לא הסיבה העיקרית למה אני נגד. 

1 hour ago, nirnir20 said:

ההשוואות לקבוצות הגדולות האלה פשוט לא במקום. 

יש להם קהל יעד עצום ומגוון מכל העולם, אנשים קונים חולצה ורודה/ירוקה/סגולה של ריאל מדריד כי זאת ריאל מדריד ולא בגלל סיבה אחרת, בשבילם זה כמו שאדידס יוציאו חולצה יפה אז הם יקנו אותה. 

הקהל של מכבי בכלל ואלו שעוד קונים חולצות בפרט זאת אוכלוסייה מאוד מצומצמת , ולפני הכל שמרנית ברובה. 

אין לנו קהל רציני שיקנה חולצות של מכבי בצבע ורוד/ירוק/סגול/שחור, פשוט אין. 

אם היינו קבוצה דרג 1-2 בעולם והיו אומרים שזה יכניס לקבוצה כסף הייתי לפחות מסכים שיש על מה להתווכח, אבל לטעמי לא שווה ללכת על המהלך הזה שזה חולצות לא קשורות למכבי בשביל עוד כמה גרושים. 

וזה בלי להתייחס יותר מדי לעובדה שזה פשוט עוד צורה של כדורגל מודרני מבחיל בשיא תפארתו. 

לדעתי אפשר לתת למחלקת השיווק והמרצ'נדייז קרדיט להחליט מה כדאי ומה לא מבחינת 'עוד כמה גרושים'.  אתה קובע כאן עובדות על סמך דעה אישית בלבד ולא לפי מספרים בפועל, ככה שקשה להתייחס לזה ברצינות. לא חסר אוהדי מכבי שלא ממש אכפת להם מהשמרנות שדיברת עליה ויקנו חולצה של הקבוצה אם היא מספיק יפה ונייטרלית בצבע שלה. לפחות בינתיים בשוק המקומי המחלקה הזאת עושה עבודה מעולה ומכניסה למועדון המון כסף, בטח בהשוואה ליריבות העיקריות שלנו, אז ככה שאפשר לצאת מנקודת הנחה שהם לא סתם מוציאים חולצה 'בשביל הכיף' אלא כי הם באמת רואים פוטנציאל רווחי כלשהו במהלך. אף אחד לא מצפה מהכנסות סטייל ריאל מדריד מאף חולצה גם אם היא תהיה החולצה הכי יפה שאי פעם נוצרה בהיסטוריית הכדורגל, אבל ברזולוציה של הכדורגל הישראלי יכול להיות שמהלך הזה יניב הכנסות לא רעות בכלל.

עם כל הצחוקים על הפנאטיקס (לא מבין מה הקטע בלצחוק על הארגון, אבל בסדר) כבר שנתיים שלוש הם מגיעים עם צהוב וכחול (או בלי חולצה) ומוכרים חולצות צהובות כחולות.

בינתיים אלה שמגיעים עם צבעים לא קשורים ואולי אפילו קשורים לצד השני של הכביש הם הקהל הרחב. לא מעט חולצות בגווני האדום יש ביציע. גם ירוק וכתום ראיתי לא מעט.

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בינתיים אלה שמגיעים עם צבעים לא קשורים ואולי אפילו קשורים לצד השני של הכביש הם הקהל הרחב. לא מעט חולצות בגווני האדום יש ביציע. גם ירוק וכתום ראיתי לא מעט.

מדהים אותי כל פעם מחדש

1 hour ago, מכביסט לעד said:

לא מעט חולצות בגווני האדום יש ביציע. גם ירוק וכתום ראיתי לא מעט.

אני משתגע מזה.

מי אתם אנשים שלא באים למשחק בחולצה צהובה או כחולה?

פעם חשבתי שהאנשים שמגיעים למשחקים עצמם הם חלק מהקהל הכי פנאטי ומשוגע. 

היום אני יודע שלמגרשים, בטח במשחקי בית, מגיעים גם הרבה יצורים וסתם אנשים לא קשורים. דווקא בבית נשארים חלק נכבד בקהל שהם אוהדים טובים ומביני עניין.

בקיץ אני בעיקר בא עם חולצה רגילה וצעיף, בחורף עם קפוצ'ון של מכבי או קפוצ'ון רגיל וצעיף. חולצת משחק פחות נוחה לי, מגיע איתה פעם ב.. שעברנו לנתניה הגעתי ישר מהעבודה ובכלל כבר התרגלתי לבוא עם חולצה רגילה. 

אלה שבאים עם אדום או ירוק ואפילו לדרבי ונגד חיפה הם באמת דפקטים רציניים ולא ברור מה נסגר איתם. כנראה אלה טרמפיסטים שסחבו אותם פעם ראשונה למשחק או כאלה שבאים פעם-פעמיים בשנה בלי מנוי ולא מייחסים לזה חשיבות. אין משהו אחר, לא רואה איך אוהד שמכיר וסופג את האווירה שנים יכול לבוא בצבעים האלה למשחק שלנו.

44 דקות לפני, סלבה said:

בואו נשחק משחק - תזרקו קבוצות מוכרות ותגידו לי מה הצבע המזוהה שלהן עם תלבושת חוץ, עוד לפני עידן הדגש על מרצ'נדייז, נראה אם תפגעו.

צלסי צהוב

ארסנל צהוב

בארצה צהוב

ריאל מדריד שחור

יובה ורוד (?) וצהוב כחול

33 דקות לפני, daniel616 said:

צלסי צהוב

ארסנל צהוב

בארצה צהוב

ריאל מדריד שחור

יובה ורוד (?) וצהוב כחול

ריאל סגול 

1 hour ago, daniel616 said:

צלסי צהוב

ארסנל צהוב

בארצה צהוב

ריאל מדריד שחור

יובה ורוד (?) וצהוב כחול

ב-30 השנים האחרונות היו לצ'לסי 6 עונות עם תלבושת צהובה בחוץ, ועוד 3 כתלבושת שלישית, כולל גוונים זוהרים למיניהם. זה אכן צבע חוץ מסורתי שלהם לאורך ההיסטוריה, לסירוגין עם לבן, אבל זה ממש לא קורה כל הזמן.

ארסנל אכן הפכו את הצהוב לצבע חוץ מסורתי, לגמרי במקרה, אחרי שלא אישרו להם תלבושת חוץ מסורתית בצבע נייבי כי זה היה דומה לשחור של השופט, והם הצליחו איתה בגביע.

לברצלונה היו 8 תלבושות צהובות בהיסטוריה, 6 מהן ב-30 השנים האחרונות (לא כולל זהב חיוור שהיה טרנדי בעוד מועדונים בניינטיז). הפעם הראשונה הייתה בתחילת שנות ה-70, וזה רץ לא מעט לאורך שנות ה-70-80 (בין לבין השתמשו גם באדום), אבל הם לבשו בחוץ חולצה לבנה בכלל עד אז (וגם בשנים הללו לפעמים), ובשנות ה-90 לא הייתה להם חולצה אחת צהובה. הזכירו כאן את דגל קטלוניה וזה בכלל בולשיט שרלוונטי ל-15 השנים האחרונות.

כמו שכבר אמרו לך, ריאל מדריד התחילה ללבוש שחור בכלל בשנות ה-90, אולי סוף 80, וסגול היה צבע מסורתי שלהם.

יובנטוס לובשים בחוץ באופן מסורתי בכלל כחול, לרוב בשילוב של לבן וכחול. הוורוד חזר אצלם אם אני לא טועה בשנת המאה כתלבושת חוץ ומדי פעם הם רצים על זה מאז, אבל היו להם במהלך השנים, גם לפני שנות ה-2000, תלבושות לבנות, אדומות, שחורות וכו'.

הצבעים של מכבי הם צהוב וכחול, זה לא אומר בהכרח שתלבושת החוץ חייבת להיות כחולה ולא לבנה לצורך העניין. לא חייבים לשמור על אותו הרכב הצבעים הגוונים העיקריים גם בחוץ, שים לב שברוב המקרים למעלה הצבע בחוץ שונה מהצבעים בבית.

שנה אחת, או כמה, עם גיוון, של תלבושת חוץ לבנה זה לגמרי סבבה. יותר מזה, אני לגמרי בעד להשתמש בסגנון של התלבושת המקורית, לבן-כחול, כתלבושת חוץ כל כמה עונות, בדיוק כפי שיובנטוס לקחו את הוורוד למטרה הזו. יש הבדל בין שימוש בלבן ושחור סולידיים לבין התפזרות עם מדים בשלל צבעי הקשת, זה רחוק מאוד.

4 hours ago, g0lan said:

לדעתי אפשר לתת למחלקת השיווק והמרצ'נדייז קרדיט להחליט מה כדאי ומה לא מבחינת 'עוד כמה גרושים'.  אתה קובע כאן עובדות על סמך דעה אישית בלבד ולא לפי מספרים בפועל, ככה שקשה להתייחס לזה ברצינות. לא חסר אוהדי מכבי שלא ממש אכפת להם מהשמרנות שדיברת עליה ויקנו חולצה של הקבוצה אם היא מספיק יפה ונייטרלית בצבע שלה. לפחות בינתיים בשוק המקומי המחלקה הזאת עושה עבודה מעולה ומכניסה למועדון המון כסף, בטח בהשוואה ליריבות העיקריות שלנו, אז ככה שאפשר לצאת מנקודת הנחה שהם לא סתם מוציאים חולצה 'בשביל הכיף' אלא כי הם באמת רואים פוטנציאל רווחי כלשהו במהלך. אף אחד לא מצפה מהכנסות סטייל ריאל מדריד מאף חולצה גם אם היא תהיה החולצה הכי יפה שאי פעם נוצרה בהיסטוריית הכדורגל, אבל ברזולוציה של הכדורגל הישראלי יכול להיות שמהלך הזה יניב הכנסות לא רעות בכלל.

תשמע, יקנו ואולי יהיו מכירות נחמדות כי זה טרנד ו"מיוחד", כי לא היתה כזאת עדיין, ולא בהכרח כי זאת חולצה של מכבי,

ולא יודע מה להגיד לך, מבחינת זה מקולקל מהיסוד.

והסמל בשחור צהוב על תלבושת רשמית שלנו (מצידי שתהיה שביעית) זה פשוט מוגזם, לקבל את זה בגלל הטרנד זה לא מתאים.

כמו שרשמו פה הקבוצה חיה על הצבעים של הסמל שלה, רוצים לשנות ? תשנו בכל התלבושות (כמו שסמל האגודה בחולצה של 84 לבן) ונתחיל להניף דגלי בצהוב כחול שחור ביציע, לא לדחוף את זה פה ושם כי זה "מגניב"...

ואם לסכם אם אני רוצה להעריך (לפחות לפי איך שאני רואה שאני לא ממש לבד בהתנגדות לעיצוב) שכנראה היא לא תמכור יותר מהחולצה השלישית הלבנה המטורפת מעונת האלופות או אפילו מהעונה...אז למה לשנות?

אבל יודע מה ניתן לזמן להחליט.

סלבה הודעה ממש ממש טובה, רק מציין שאני עכשיו יוצא לשחק כדורגל ובמקרה (באמת במקרה) לובש חולצה צהובה כחולה של ברצלונה שקניתי היה כתוב שזה מ90/91. רק רציתי להגיד.

12 דקות לפני, Sawyerdroid said:

סלבה הודעה ממש ממש טובה, רק מציין שאני עכשיו יוצא לשחק כדורגל ובמקרה (באמת במקרה) לובש חולצה צהובה כחולה של ברצלונה שקניתי היה כתוב שזה מ90/91. רק רציתי להגיד.

קשה לי להאמין לזה. אתה באמת יוצא לשחק כדורגל בסערה שיש בחוץ? או שרק אצלי יש סערה?

למי אכפת מקבוצות אחרות? 

הצבעים שלנו זה צהוב וכחול וכתלבושת שלישית לבן. אלו הצבעים שצריכים לשחק איתם. לא שחור, לא סגול, לא ורוד ולא כתום. 

1 hour ago, סלבה said:

הצבעים של מכבי הם צהוב וכחול, זה לא אומר בהכרח שתלבושת החוץ חייבת להיות כחולה ולא לבנה לצורך העניין. לא חייבים לשמור על אותו הרכב הצבעים הגוונים העיקריים גם בחוץ, שים לב שברוב המקרים למעלה הצבע בחוץ שונה מהצבעים בבית.

שנה אחת, או כמה, עם גיוון, של תלבושת חוץ לבנה זה לגמרי סבבה. יותר מזה, אני לגמרי בעד להשתמש בסגנון של התלבושת המקורית, לבן-כחול, כתלבושת חוץ כל כמה עונות, בדיוק כפי שיובנטוס לקחו את הוורוד למטרה הזו. יש הבדל בין שימוש בלבן ושחור סולידיים לבין התפזרות עם מדים בשלל צבעי הקשת, זה רחוק מאוד.

אני איתך סלבה. סתם רציתי לראות אם אני יודע משהו על תלבושות. מסתבר שאין לי מושג.

1 hour ago, סלבה said:

יש הבדל בין שימוש בלבן ושחור סולידיים לבין התפזרות עם מדים בשלל צבעי הקשת, זה רחוק מאוד.

מבחינתי לא

55 דקות לפני, YalaMaccabi said:

מישהו זוכר את החולצה הזאת?

זה מהמשחק חוץ ברודה. לא חושב ששיחקנו איתה כמעט בכלל
הנה עוד תמונות:
500_F_149403356_1Fc8scTyw5T60VKYzQZpoPQe

500_F_149018099_oCnsMV1djtTIRiWPmyz9yvU8

500_F_147629312_hp4XAhfavFnGq91wBdmwSACc