Jump to content

הודלפה חולצת משחק שחורה לעונת 20/21

דקסטר

Recommended Posts

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה זה קשור שיש שני קבוצות עם צהוב שחור? אצל שניהם הצבע המרכזי הוא צהוב, אז אולי נשנה צבע כדי שלא נהיה כמוהם?

ומה זה קשור לשיר אוהדים? ממתי אנחנו שרים לבן עולה או מביאים באנר לבן ליציע? או ממתי בית"ר או נתניה שרים השחור עולה?

ושוב, כנראה מדובר בחולצה שלישית/רביעית מה הסיפור? כמה פעמים כבר נלבש אותה? לפעמים לא צריכים להיות כבדים ותקועים. צהוב כחול ישאר הצבע שלנו לעד, אבל לא יקרה כלום אם תלבושת שילבשו אותה פעמים בודדות בשנה תהיה קצת מיוחדת ושונה.

התגובות פה כאילו משנים את הסמל והצבעים שלנו, קצת פרופורציות כולה חולצה משנית. תכף תארגנו מחאה בקריית שלום

מה זה תלבושת רביעית? יש גם תשיעית?

שנשחק גם בטורקיז-בז' אני אגיע ואהיה באצטדיון, אף אחד לא ייצא נגד ההנהלה והקבוצה, איפה ראית משהו שמתקרב לזה בכלל? העיקר להגזים.

אתה השוות לבן לשחור מבחינה מסורתית אצלנו וזה או לשחק אותה חיפאי (ראש קטן) או מחוסר ידע, מהמר על האופציה הראשונה. צהוב-שחור הרבה יותר מזוהה עם בית"ר מאשר עם מכבי אז מה הדוגמאות הלא קשורות האלה?

רשמנו רק שלא בא טוב מכבי בצהוב שחור, סה טו. לא קשור לכבדים או תקועים, פשוט לא מתחבר בעין ובהרגשה. חלק פה אוהבים את זה, זכותם אבל לא ברור איך

16 דקות לפני, דקסטר said:

שוב - רביעית? קשה לי להאמין. ואם "שלישית" זה אומר שלא תהיה לנו חולצה כחולה.

ושאלה - אם היא הייתה סגולה/ורודה היית מגיב אותו דבר?

אם החולצה הייתה יפה והסגול היה דומה לכחול (יש עיצובים כאלה) לא הייתה לי בעיה.

כמובן רק במידה שהיא לא החולצת בית.

11 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

אם בחולצה הלבנה עסקינן, חייב לציין שהיא הרגה לנו את יצחקי וביחד איתו את כל עונת 2010/11 ונתנה לחיפה את האליפות (האחרונה שלה) במתנה.

איזה משחק מקולל זה היה. אשכרה ב20 דקות הראשונות קמנו מהקבר ואחרי כמה שנים של כלום ישבנו על מכבי חיפה הגדולה שזללה את כל התארים של העשור שלפני. ואז מגיעה הפציעה הארורה הזאת, כל האצטדיון בהלם, מקבלים גול מהיר בנגיחה ואז ההרס העצמי של התקופות ההם כבר דאג לגמור את העונה ההיא.

מצד שני, יכול להיות שאם יצחקי לא היה נפצע לא היינו מקבלים את שושלת ג'ורדי המפוארת.

לא היה קורה כלום. גם אם היית מנצח את זה, היית מחרבן את העסק בהמשך העונה. המערכת לא הייתה בריאה אז.

3 דקות לפני, החתול הצהוב said:

לא היה קורה כלום. גם אם היית מנצח את זה, היית מחרבן את העסק בהמשך העונה. המערכת לא הייתה בריאה אז.

לא יודע, יש מצב.

אני ממש זוכר את העונה הזאת. הביאו רכש נוצץ (שבדיעבד רובם לא הצליחו), העונה באירופה התחילה בהסתערות, עברנו את אולימפיאקוס, ניצחנו את פסז בבית (והודחנו) ואז הגיע המחזור הראשון.

הייתה התרגשות שיא והיציע היה אש. הייתה תחושה שזה שלנו. ואז הגיעה הפציעה ונגמרה העונה. כולם היו בהלם. עשרים דקות תפסתי את הראש ביציע (אם אני לא טועה השחקן ישב בשער 8 באותה עונה).

והיו קבוצות עם מערכת רקובה כמו גאידמק בביתר, טביב בהפועל וכו' שכן הביאו תארים בשנים האחרונות. קשה לדעת מה היה קורה אם היינו מנצחים את חיפה במחזור הראשון.

45 דקות לפני, שחר צהוב said:

הסיבה שאסור לתת יד לחולצה הזאת היא שזו תהיה רק ההתחלה. 

זה יתחיל בשחור, וימשיך בשנים אחר כך עם תלבושת שלישית בכתום/סגול/ירוק/ורוד וכו'.

היציע יתחיל להתמלא בחולצות מכל צבעי הקשת ונרצה להקיא מזה. 

זה

1 hour ago, שחר צהוב said:

!

55 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם החולצה הייתה יפה והסגול היה דומה לכחול (יש עיצובים כאלה) לא הייתה לי בעיה.

כמובן רק במידה שהיא לא החולצת בית.

למה דומה לכחול, השחור הזה דומה לכחול?

מדבר על סגול כזה, זה סבבה?

ff_3292143-2647f8f0fecb30765d2falt2_full

7 דקות לפני, דקסטר said:

!

למה דומה לכחול, השחור הזה דומה לכחול?

מדבר על סגול כזה, זה סבבה?

ff_3292143-2647f8f0fecb30765d2falt2_full

ראינו כמה פעמים העבר כחול כהה מאוד, אז הפכו אותו לשחור. את הצהוב הפכו לזהב. כל הצבעים פה קשורים אחד לשני.

אם הסגול יהיה סגול שדומה לכחול ולידו יהיה צהוב לא תהיה בעיה בתור תלבושת שלישית/רביעית.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ראינו כמה פעמים העבר כחול כהה מאוד, אז הפכו אותו לשחור. את הצהוב הפכו לזהב. כל הצבעים פה קשורים אחד לשני.

אם הסגול יהיה סגול שדומה לכחול ולידו יהיה צהוב לא תהיה בעיה בתור תלבושת שלישית/רביעית.

הבנתי, אני פשוט ממש לא רואה את זה ככה

וסורי שנתפסתי עליך, באמת שרק מנסה להבין איך זה סבבה לאנשים ולי זה עושה לי להקיא.

20 hours ago, yellow_blood said:

לא לגרור הבנו שאתה רוצה שנשחק בצהוב-שחור, תתקדם. גם אם שיחקנו עוד פעם פעמיים בהסטוריה בשחור זה עדיין צבע שלגמרי לא שייך ולא מזוהה איתנו בשום צורה. לא מעניין שבוקה עברה או שיחקה בשחור. רבאק אנחנו מכבי, לא בית"ר ולא נתניה מה נהיה איתכם? מקווה שלא יקרה

אתה צודק אני רוצה שנהיה ביתר בעצם וזאת מטרתי בחיים. 

כולה מנסה להמחיש לכם שטענות ה"לא שיחקנו מעולם בשחור" לא נכונות, ושהרבה קבוצות בעולם עושות מידי פעם מדים שחור וזהב בדרך כלל לציין משהו, לא חייב לפסול על הסף כל דבר שקורה. 

9 hours ago, שחר צהוב said:

היציע יתחיל להתמלא בחולצות מכל צבעי הקשת ונרצה להקיא מזה. הצבע של המועדון זה אולי הדבר הכי קדוש שיש בקבוצת כדורגל. 

מעולם לא הבנתי איך אוהדי ארסנל יכולים לשבת ביציע עם חולצה צהובה, מנצ'סטר יונייטד עם כחול, או ברצלונה עם ירוק.

המועדונים האלה עשו זאת רק כדי להגדיל מכירות, ולא כי הצבעים מזוהים איתם וזה נורא בעיניי (עזבו את זה שהמועדונים האלה הפכו כבר להיות חברות מסחריות ולא מועדוני כדורגל). 

אולי אני מגזים, אבל זה פתח ראשון לכיוון שגם מכבי תהפוך לכזאת. זה יתחיל עם חולצות שלא קשורות אלינו ולהיסטוריה שלנו כדי להגדיל מכירות,

ויגמר בחוקים נגד הורדת חולצות במשחקים ונגד קללות כמו שקורה עכשיו ביד אליהו.

בשורה התחתונה, אפשר לעשות מספיק חולצות שלישיות טבוות עם צבע לבן, ולא לחרוג מההיסטוריה.

ארסנל שיחקו בצהוב במדי החוץ שלהם עוד בשנות ה60 המאוחרות, אם אתם לא מבינים בדברים אתם לא חייבים להגיב עליהם בנחרצות. 

מכבי יגיבו תמיד לאיך שהשוק שלהם (האוהדים) מגיבים, אם יוציאו חולצה ירוקה ואף אחד לא ירצה אותה הם לא יעשו את זה יותר, אין לנו את קהל היעד שיש לקבוצות הגדולות האלה שיכול לגרום להם לקנות, מידי פעם לעשות משהו טיפה מיוחד זה משהו שקורה בכל מקום וזה נהדר. 

19 דקות לפני, לא לגרור מי גורר said:

אתה צודק אני רוצה שנהיה ביתר בעצם וזאת מטרתי בחיים. 

כולה מנסה להמחיש לכם שטענות ה"לא שיחקנו מעולם בשחור" לא נכונות, ושהרבה קבוצות בעולם עושות מידי פעם מדים שחור וזהב בדרך כלל לציין משהו, לא חייב לפסול על הסף כל דבר שקורה. 

אוהדי כדורגל ישראלים קשים\אטומים מאוד בקטע הזה של גוון לא מדוייק או רענון לסמל.
לא שעברתי ליגה ליגה בכל העולם אבל מועדונים גדולים כמו ריאל מדריד וברצלונה יוצאות חופשי עם תלבושות בצבעים שונים ומשונים, 
מועדונים כמו יובנטוס מעדכנים את הסמל אפילו וכו', 
בישראל? אם הכחול לא בדיוק בגוון המדוייק מתחילה מהומה. 

*אני אישית מעדיף כחול (לא משנה לי הגוון, אין לי בעיה עם גוון כהה ואפילו עם תכלת, העיקר שיהיה על באזור חיוג של כחול) בתור תלבושת שנייה ולא שחור, אבל לא משהו שיציק לי יותר מידי אם יקרה.
**התלבושת נראת יפה מאוד בפרט שעשו את כל הלוגו והספונסרים בזהב שנותן אחידות יפה.

****מרחיק ואומר (דעות לא פופולריות?) שאני לגמרי בעד שינוי של הסמל. או לקחת את הסמל הישן של מכבי כפי שהוא, או לקחת אותו ולעדכן ברוח התקופה או ליצור משהו חדש, אבל הסמל הנוכחי בנינוח מכבי פ"ת אף פעם לא ישב לי טוב.
*****דווקא החוץ הנוכחית שכולם אוהבים מפריעה לי למרות שהיא יפה מאוד (ראיה בתמונה שבחרתי), מכבי בעיניי מותג גדול בפני עצמו גם אם במונחים ישראליים ולא עולמיים וכמותג כזה הוא לא צריך להעתיק מדים של קבוצה אחרת, אנחנו לא בית"ר טוברוק שתעתיק את המדים מאייאקס (ככתלבושת שלישית\רביעית\מהדורה מיוחדת במקום רטרו כמחווה לקהל של מכבי שאוהב ברובו את בוקה - תענוג. אבל לא בתור מדי חוץ)

יאללה יאללה יאללה יא בית"ר

יאללה יאללה יאללה יא בית"ר

יאלהההההההההה (יאללה! יאללה!)

יא בית"ררררררררררר

13 hours ago, yellow_blood said:

חולצה יפה מאוד אבל מצטרף למי שלא רוצה לראות שחור בתלבושת, אנחנו לא חיפה/בית"ר/ב"ש/הפועל או כל אחת מהטמאות האלה. לא מתאים ולא בא טוב בקיצור.

אנחנו מאז ומתמיד בצהוב-כחול-לבן ומקווה שישמרו על הקו הזה. בטוח שגם בצבעים שלנו אפשר לעשות חולצה לא פחות יפה ובסטייל מהחולצה הזאת.

הפעם היחידה שתועדנו (ולדעתי גם ששיחקנו) עם שחור בחולצה, אז באמת התאים לרוח התקופה

22-56-29-wall.jpg

כל פעם התמונה הזאת גורמת לי לחשוב שמדובר במנצ'סטר יונייטד

הייתי שמח אם השחור היה משתלב עם כחול, כחול נייבי

ואם כבר רעיון למכבי לתלבושת שלישית ולצאת קצת מהקופסה, אז להשתמש בתכלת עם לבן כמו בנבחרת או סיטי. גם גיוון וקצת צבעים שיעברו אצל קהל חלק

1 hour ago, לא לגרור מי גורר said:

ארסנל שיחקו בצהוב במדי החוץ שלהם עוד בשנות ה60 המאוחרות, אם אתם לא מבינים בדברים אתם לא חייבים להגיב עליהם בנחרצות. 

מכבי יגיבו תמיד לאיך שהשוק שלהם (האוהדים) מגיבים, אם יוציאו חולצה ירוקה ואף אחד לא ירצה אותה הם לא יעשו את זה יותר, אין לנו את קהל היעד שיש לקבוצות הגדולות האלה שיכול לגרום להם לקנות, מידי פעם לעשות משהו טיפה מיוחד זה משהו שקורה בכל מקום וזה נהדר. 

ההשוואות לקבוצות הגדולות האלה פשוט לא במקום. 

יש להם קהל יעד עצום ומגוון מכל העולם, אנשים קונים חולצה ורודה/ירוקה/סגולה של ריאל מדריד כי זאת ריאל מדריד ולא בגלל סיבה אחרת, בשבילם זה כמו שאדידס יוציאו חולצה יפה אז הם יקנו אותה. 

הקהל של מכבי בכלל ואלו שעוד קונים חולצות בפרט זאת אוכלוסייה מאוד מצומצמת , ולפני הכל שמרנית ברובה. 

אין לנו קהל רציני שיקנה חולצות של מכבי בצבע ורוד/ירוק/סגול/שחור, פשוט אין. 

אם היינו קבוצה דרג 1-2 בעולם והיו אומרים שזה יכניס לקבוצה כסף הייתי לפחות מסכים שיש על מה להתווכח, אבל לטעמי לא שווה ללכת על המהלך הזה שזה חולצות לא קשורות למכבי בשביל עוד כמה גרושים. 

וזה בלי להתייחס יותר מדי לעובדה שזה פשוט עוד צורה של כדורגל מודרני מבחיל בשיא תפארתו. 

8 hours ago, nirnir20 said:

ההשוואות לקבוצות הגדולות האלה פשוט לא במקום. 

יש להם קהל יעד עצום ומגוון מכל העולם, אנשים קונים חולצה ורודה/ירוקה/סגולה של ריאל מדריד כי זאת ריאל מדריד ולא בגלל סיבה אחרת, בשבילם זה כמו שאדידס יוציאו חולצה יפה אז הם יקנו אותה. 

הקהל של מכבי בכלל ואלו שעוד קונים חולצות בפרט זאת אוכלוסייה מאוד מצומצמת , ולפני הכל שמרנית ברובה. 

אין לנו קהל רציני שיקנה חולצות של מכבי בצבע ורוד/ירוק/סגול/שחור, פשוט אין. 

אם היינו קבוצה דרג 1-2 בעולם והיו אומרים שזה יכניס לקבוצה כסף הייתי לפחות מסכים שיש על מה להתווכח, אבל לטעמי לא שווה ללכת על המהלך הזה שזה חולצות לא קשורות למכבי בשביל עוד כמה גרושים. 

וזה בלי להתייחס יותר מדי לעובדה שזה פשוט עוד צורה של כדורגל מודרני מבחיל בשיא תפארתו. 

אני כל כך אוהב כותרות כדורגל מודרני בשיא תפארתו למרות שבכדורל העתיק והמרגש היינו עולים עם כל כך הרבה צבעים סתם כי החברה המלבישה שלחו אותה פשוט לאף אחד לא היה אכפת כמו היום, אם להיות כן אז מדים מראש זה משהו מאוד מאוד מודרני עוד בלי קשר לצבעים. 

תפסיקו לדבר שטויות.