Jump to content

אינטרנט וטלוויזיה - סלקום/פרטנר/סטינג/נקסט/סטרימרים וכיו"ב

Dandelion

Recommended Posts

2 hours ago, טוריחו said:

יש כאן בחור בשם תורג'י, כל בוקר אני מברך את האיש הזה.

IPTV - XIPTV

20 יורו לשלושה חודשים, כל הערוצים שקיימים בעולם, נמצאים שם. כולל הישראליים של החברות השונות.

קניתי סטרימר-מי בוקס, הוספתי לו חיבור רשת LAN, וואלה הצגה. 

יוצא לי לראות אלקוקרון נגד אוביידו אפילו. 

יש בזה מאגר vod? או שזה רק לערוצים לייב? 

22 hours ago, טוריחו said:

IPTV - XIPTV

20 יורו לשלושה חודשים, כל הערוצים שקיימים בעולם, נמצאים שם. כולל הישראליים של החברות השונות.

זה לא 40 יורו ל3 חודשים?

סיכום שלי:

הייתי עם פרטנר וכיום עם סלקום.

פרטנר מבחינת תכנים וממשק טובים, לגבי חשבוניות ושירות הם זוועה.

סלקום מבחינת תכנים וממשק לא משהו, לגבי חשבוניות ושירות הם בסדר.

On 29.1.2020 at 16:50, טוריחו said:

כל ערוצי הספורט האמריקאים, גם אלו האזוריים.

זה זה.

האתר שראית, זה האתר - זה התוכן, זה ספק התוכן שלך.

האפליקציה הכי טובה לIPTV היא https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nst.iptvsmarterstvbox&hl=iw 

אתה מקבל יוזר מהספק תוכן, שם את פרטי היוזר באפליקציה וזהו. את האפליקציה אתה יכול להוריד בכל פלטפורמה. מהטלפון ועד למי בוקס.

אם תסתבך, דבר איתי לא בעיה.

תורג'י הזה גאון

זה אשכרה עובד.

תודה לך ולתורג'י הצלתם אותי, סבא שלי בארץ חייב את הספורט האמריקאי שלו ואפילו יס שהיו משדרים פעם fox sport הפסיקו.

עד כמה זה לא חוקי ?

On 31.1.2020 at 00:42, maoryk said:

זה אשכרה עובד.

תודה לך ולתורג'י הצלתם אותי, סבא שלי בארץ חייב את הספורט האמריקאי שלו ואפילו יס שהיו משדרים פעם fox sport הפסיקו.

עד כמה זה לא חוקי ?

חוקי זה לא חח

אבל בארץ אף אחד לא יעשה לך כלום.

On 29.1.2020 at 14:14, טוריחו said:

IPTV - XIPTV

איפה מצאת ב-20 יורו לשלושה חודשים?

• 4 months later...
On 29.1.2020 at 16:50, Insigne said:

כל ערוצי הספורט האמריקאים, גם אלו האזוריים.

זה זה.

האתר שראית, זה האתר - זה התוכן, זה ספק התוכן שלך.

האפליקציה הכי טובה לIPTV היא https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nst.iptvsmarterstvbox&hl=iw 

אתה מקבל יוזר מהספק תוכן, שם את פרטי היוזר באפליקציה וזהו. את האפליקציה אתה יכול להוריד בכל פלטפורמה. מהטלפון ועד למי בוקס.

אם תסתבך, דבר איתי לא בעיה.

תורג'י הזה גאון

אפשר הסבר קצת יותר מעמיק ? אני פשוט לא ממש מבין בזה.

מה שאני צריך זה סטרימר תומך אנדרואיד ואינטרנט ואז להורעד את האפליקציה לסטרימר , לשלם 20 יורו ואני מקבל את כל הערוצים כולל 12,13 וערוצי הספורט למינהם ? 1/2/3/4 ?

• 1 month later...

חבר עבר לגור באירופה ומחפש שירות בתשלום לראות תכנים ישראלים + שידורים חיים, סטייל סלקום\פרטנר TV.
לאחר בדיקה הם נותנים שירות רק בארצות הברית, יש פתרון פיראטי תמורת תשלום של עד 80 ש"ח בחודש ? 

4 hours ago, פראנק_רייקארד said:

חבר עבר לגור באירופה ומחפש שירות בתשלום לראות תכנים ישראלים + שידורים חיים, סטייל סלקום\פרטנר TV.
לאחר בדיקה הם נותנים שירות רק בארצות הברית, יש פתרון פיראטי תמורת תשלום של עד 80 ש"ח בחודש ? 

הייתי בודק אפשרות לעשות מנוי בארץ ולהתחבר עם VPN

On 19.8.2020 at 13:41, פראנק_רייקארד said:

@maccabi-king

דבר איתו.

• 4 weeks later...
21 דקות לפני, מגנטו said:

הבאתי היום את המי בוקס, עבר עידכון ואיפוס

מנסה לשדר סרטון מהפלאפון

הסרטון עם תקיעות

נטפליקס, יוטיוב ומאקו חלק

מה אני מפספס?

מנצל את התגובה בשביל לשאול אם יש פה מישהו שניסה לחבר התקן שמע ( רמקול או מקרן קול ) עם בלוטוס למי בוקס ויש לו דילאי?

בדיוק אני עובר דירה ואנ רוצה לעבור מאינטרנט שמספק לי טלוויזיה פיראטית לנותן שירות ולהתפנק.

הקטע ההזוי שחבילה עם אינטרנט ערוצים וצא'רלטון זה יוצא אותו דבר אצל כל החברות 236 שח בערך.

זה הזוי בעיניי שחברה שמבססת שידור על אינטרנט לוקחת אותו מחיר כמו חברה שמספקת את השירות מלווין.

ניסיתי קצת להבין על האפל TV הזה אבל לא ממש הבנתי מזה.

המלצות?

16 hours ago, עדן_אלדן said:

מנצל את התגובה בשביל לשאול אם יש פה מישהו שניסה לחבר התקן שמע ( רמקול או מקרן קול ) עם בלוטוס למי בוקס ויש לו דילאי?

1. במקרני קול יש מתקן דיליי או שתבדוק את הכבל. 

2. באינטרנט של הוט עד 200 מגה המודם שלהם בעייתי מאוד עם תדרים של בלוטות' חזקים כמו מקרן קול, אזניות וכאלה. 

19 דקות לפני, מרגוליס said:

בדיוק אני עובר דירה ואנ רוצה לעבור מאינטרנט שמספק לי טלוויזיה פיראטית לנותן שירות ולהתפנק.

הקטע ההזוי שחבילה עם אינטרנט ערוצים וצא'רלטון זה יוצא אותו דבר אצל כל החברות 236 שח בערך.

זה הזוי בעיניי שחברה שמבססת שידור על אינטרנט לוקחת אותו מחיר כמו חברה שמספקת את השירות מלווין.

ניסיתי קצת להבין על האפל TV הזה אבל לא ממש הבנתי מזה.

המלצות?

למה אותו המחיר? יש לך אפשרות להצטרף לסטינג במחיר של 35 ש"ח לחודש עם ספורט 5 ו5+ (50 ש"ח החל מהחודש ה7). אם תפתח גם את צ'רלטון וOne היא תעלה לך 127 ש"ח לחודש בסופו של דבר. גם לסלקום TV אמורה להיות חבילה דומה. למיטב ידיעתי חבילות טלוויזיה בהוט וביס מתחילות ב150 ש"ח לפני צ'רלטון. אם יש לך אפשרות להתחבר לסיבים אופטיים (פרטנר/סלקום) בעלות של עוד 100 ש"ח לחודש זה נשמע לי סבבה בהשוואה לחלופות של כל מיני מבצעים משולשים ומרובעים.

לגבי אפל TV - זה סטרימר שמקביל לXiaomi או לדגמים האחרים שקיימים בשוק. אני משתמש בו ועד לפני שבועיים בערך צפיתי דרכו בסטינג TV אבל התנתקתי כי עברתי לראות ספורט באינטרנט ואת ערוץ 20 וכאן 11 ביוטיוב. אם יש לך מכשירים אחרים של אפל זה יכול להיות מאד שימושי בהעברה של סרטונים ממכשיר אחד לשני, אבל מעבר לכך אין בו משהו יוצא דופן בהשוואה לסטרימרים אחרים והוא יקר יותר משמעותית, אבל הוא מכשיר מאד מהיר יציב ונוח לשימוש.

וואלה זה לא המחירים שהנציגים מכירות הציעו לי בטלפון

המחירים שלהם גם מול הנציג רחוקים מהמחירים שקופצים לי במודעות שלהם שמוצגות לי בפייסבוק 

לי יש חבילה בסלקום של 

99₪ לטלוויזיה בלבד + ספורט5 פרימיום ב60₪ = 159₪ סה''כ. וזה כולל את צ'רלטון במתנה. המבצע הזה לשנה בלבד. אבל אני כבר כמה שנים משחק עם זה איתם על אותם מחירים. 

אינטרנט הייתי ממליץ לכל אחד לעשות את ההכי מהיר שיש לו אפשרות שזה: 

סיבים אופטיים כמובן אם יש לו בבניין. 

במידה ולא אז 500 מגה של הוט זה הכי מהיר שיש באינטרנט הרגיל. 

רק צריך להתעקש ולבדוק שהמהירות יציבה שמתקינים אצלכם את הציוד. 

• 2 weeks later...

מישהו יודע אם יש אופציה להיכנס לאפליקציה של סלקום דרך סטרימר שמחובר לוויפי שהוא לא סלקום? אני רוצה להשתמש באותו משתמש שלי עם הסמארט טי וי במקום האופציה לראות בטלפון

1 hour ago, idan12 said:

מישהו יודע אם יש אופציה להיכנס לאפליקציה של סלקום דרך סטרימר שמחובר לוויפי שהוא לא סלקום? אני רוצה להשתמש באותו משתמש שלי עם הסמארט טי וי במקום האופציה לראות בטלפון

למה לא? מה הקשר ל-wifi?

4 hours ago, idan12 said:

אין שום חובה שהשירות טלוויזיה של סלקום (גם דרך האפליקציה) יהיה בהכרח דווקא דרך הספק אינטרנט של סלקום. 

• 2 weeks later...

אני בחבילת אינטרנט של הוט 500 מגה הורדה 10 העלאה (משלם 75 ש"ח לשלושה חודשים הקרובים).

האינטרנט של הוט די מעפן, לא אכפת לי שאני מקבל בפועל 200-300 הורדה (זה מעל ומעבר), אבל החיבור לא יציב, אני משחק משחקי רשת בערב ויש כל הזמן לאגים והתראות שהחיבור לא יציב (זה לא מגיע מהצד שלי). 

שואל מישהו שכבר התנסה, איך לפתור את הבעיה הזו? האופציות שלי הן:

- להתקשר להוט ולהגיד להם שישלחו טכנאי (מאמין שלא יפתור כלום - אלא אם יש להם איזה טריק?)

- להתקשר להוט ולהגיד להם שאני מוכן להישאר בתשתית שלהם אבל עובר לספק אחר, כמו בזק בינלאומי (יעלה הרבה, לא יודע אם יפתור - אין לי מושג אם הבעיה בתשתית או בספק)

- לעזוב לגמרי את הוט ולהכניס סיב הביתה - הבניין שלי תומך באנלימיטד/סלקום פייבר - הבעיה שאין לי כוח שיבוא טכנאי, יגיד שאין לו כוח להשחיל את הסיב בתעלה/צריך לקרוע תשתיות אחרות

גר כרגע במרכז רחובות אם המיקום רלוונטי (אני יודע שיש מקומות שהוט טובים ובזק חרא והפוך)

אשמח לעצות. תודה

22 דקות לפני, Yoadknux said:

אני בחבילת אינטרנט של הוט 500 מגה הורדה 10 העלאה (משלם 75 ש"ח לשלושה חודשים הקרובים).

האינטרנט של הוט די מעפן, לא אכפת לי שאני מקבל בפועל 200-300 הורדה (זה מעל ומעבר), אבל החיבור לא יציב, אני משחק משחקי רשת בערב ויש כל הזמן לאגים והתראות שהחיבור לא יציב (זה לא מגיע מהצד שלי). 

שואל מישהו שכבר התנסה, איך לפתור את הבעיה הזו? האופציות שלי הן:

- להתקשר להוט ולהגיד להם שישלחו טכנאי (מאמין שלא יפתור כלום - אלא אם יש להם איזה טריק?)

- להתקשר להוט ולהגיד להם שאני מוכן להישאר בתשתית שלהם אבל עובר לספק אחר, כמו בזק בינלאומי (יעלה הרבה, לא יודע אם יפתור - אין לי מושג אם הבעיה בתשתית או בספק)

- לעזוב לגמרי את הוט ולהכניס סיב הביתה - הבניין שלי תומך באנלימיטד/סלקום פייבר - הבעיה שאין לי כוח שיבוא טכנאי, יגיד שאין לו כוח להשחיל את הסיב בתעלה/צריך לקרוע תשתיות אחרות

גר כרגע במרכז רחובות אם המיקום רלוונטי (אני יודע שיש מקומות שהוט טובים ובזק חרא והפוך)

אשמח לעצות. תודה

להשאר עם הוט, כשיש לך אופציה לסיבים, זה כמו לשחרר את המגן הימני הכי טוב שהיה בליגה במשך שנים ולהביא במקומו מגן בינוני ביום טוב שנמצא כבר שנים בגרף ירידה. זה טירוף.
יש לך אופציה אחת בלבד, להתעטש ולהשתעל על הראוטר כמה שאתה יכול,ללכת להחזיר אותו להוט כמה שיותר מהר, ולתאם התקנה של אנלימיטד. 

לא מאמין שאתה אשכרה שוקל את זה. רק סיבים אופטיים.

הייתי בפרטנר ואני עכשיו בסלקום (רק בגלל מחיר מבצע), בשתיהן החיבור דרך הסיבים איכותי פי כמה וכמה מכל מה שהאחרות מציעות. זה לא שאין בעיות. יש, אבל הן נדירות מאוד. בשנתיים שיש לנו סיבים אני יכול לספור את מספר התקלות על יד אחת.

לא רק שהחיבור הרבה יותר מהיר עם העלאה נורמלית, הוא גם הרבה יותר יציב, ואם זה לא מספיק, אז המחיר גם יותר זול אם לוקחים באנדל.

לעבור, ואתמול.

סיבים זה הכי טוב, אין ספק. אם תוכל לעבור ויתקינו לך כמו שצריך זה אש. הבעיה שהתשתית מאוד מוגבלת כרגע, וגם שם שמעתי על הרבה בעיות ככה שאם אין לך אופציה אחרת, עדיף את ה500. בזק לא תומכים ב500 מגה שהם לא סיבים ככה שאתה כבול להוט נט בספק.. בנוגע ללהזמין טכנאי- כמובן שלא יזיק.

תנסה לפני לדבר עם הטכני של הוט והוטנט גם.

אתה בחיבור קווי או וויפיי?