Jump to content

ניקוד לטרנר

Recommended Posts

On 27.1.2020 at 20:32, קובי השועל said:

אז 10 - 20 כרטיסים שוב למקורבים וספסרים?

לא ידוע לכמה אוהדים יש ניקוד של 47, אבל מכבי יכלו לפתוח  את אופציית הרכישה לאוהדים עם ניקוד הנמוך במעט מ- 48.

הם עשו זאת בעבר (אפילו במשחק בטרנר) ועל כן אינני מבין  את ההתנהלות שלהם במקרה הזה.

ראיתי פוסט (האמת קורע לב) של אוהד בפייסבוק עם 46 נקודות שמתחנן לכרטיס..

בטח הם ייעדו את הכרטיסים הנותרים למשחקים טיפשיים כמו לחפש את הסמל של מכבי באתר או לרשום בפייסבוק למה מגיע להם כרטיס למשחק...

19 דקות לפני, תגידי רק שעה ויום said:

ממש לא בסדר. לא ידוע לכמה אוהדים יש ניקוד של 47, אבל מכבי יכלו לפתוח את המכירה ולפתוח את אופציית הרכישה לפחות לאוהדים עם ניקוד הנמוך במעט מ- 48.

האם עשו זאת בעבר (אפילו במשחק בטרנר) ועל כן אינני מבין  את ההתנהלות שלהם במקרה הזה.

ראיתי פוסט (האמת קורע לב) של אוהד בפייסבוק עם 46 נקודות שמתחנן לכרטיס..

חחחח שמעו באמת שהבכיינות של אוהדי מכבי בפורום והמהירות שהם תוקפים/מבקרים היא משהו שטרם נתקלתי בו בחיי הלא ככ קצרים. 

הנהלת מכבי ת"א עשתה צעד אמיץ וקשה (שהיום בדיעבד נראה לנו טריוויאלי) עם המעבר לשיטת הניקוד.

שיטה שהפסיקה עשרות שנים של חוסר צדק ופתרה באופן מיידי את הבעיה עבור אותם פנאטים. אלו שלא מפסידים אף משחק. 

עכשיו כל אוהד ש-מגיע לו- כרטיס, מקבל. חד משמעית, 100%. כי יש לו את הניקוד, ביי פאר. אני יכלתי ללכת למשחק הזה כמעט 3 פעמים עם הניקוד שלי.

אחריי שכל האוהדים שבאמת מגיע להם מקבלים את הכרטיס זוכים מההפקר כל בעלי ניקוד 50-100 שתכלס, הם לא בנקודה של פנאטיות חסרת גבולות שהם ימותו אם יפספסו משחק מצד שני עדיף לתת להם מאשר רנדומלית. 

ועכשיו באים האנשים שנושקים ל50 עם סיפורים דרמטיים ו"קורעי לב"? אם היה מגיע לו היה לו 100 נקודות וכרטיס, אם היה כמעט מגיע לו היו לו 90 נק' וכרטיס. הוא פשוט לא נמצא באזור, צריך להבין שיש אלפי אוהדי מכבי מחוייבים ממנו וזה מה יש כרגע. 

לצאת על מכבי, לצרוח שצריך להוציא את הכרטיסים הבודדים (בודדים.) שנשארו לבעלי קצת פחות נקודות כאילו מבחינת הזמן והדרך להודיע להם ובכמות האנשים שנשארו מול הזמן שנשאר למכור את הכרטיסים זאת לא בקשה ריאלית בכלל. 

"ממש לא בסדר". אתה ממש לא בסדר, בראש. באמת אני משתגע מהבכיינות פה.

23 דקות לפני, Sawyerdroid said:

חחחח שמעו באמת שהבכיינות של אוהדי מכבי בפורום והמהירות שהם תוקפים/מבקרים היא משהו שטרם נתקלתי בו בחיי הלא ככ קצרים. 

הנהלת מכבי ת"א עשתה צעד אמיץ וקשה (שהיום בדיעבד נראה לנו טריוויאלי) עם המעבר לשיטת הניקוד.

שיטה שהפסיקה עשרות שנים של חוסר צדק ופתרה באופן מיידי את הבעיה עבור אותם פנאטים. אלו שלא מפסידים אף משחק. 

עכשיו כל אוהד ש-מגיע לו- כרטיס, מקבל. חד משמעית, 100%. כי יש לו את הניקוד, ביי פאר. אני יכלתי ללכת למשחק הזה כמעט 3 פעמים עם הניקוד שלי.

אחריי שכל האוהדים שבאמת מגיע להם מקבלים את הכרטיס זוכים מההפקר כל בעלי ניקוד 50-100 שתכלס, הם לא בנקודה של פנאטיות חסרת גבולות שהם ימותו אם יפספסו משחק מצד שני עדיף לתת להם מאשר רנדומלית. 

ועכשיו באים האנשים שנושקים ל50 עם סיפורים דרמטיים ו"קורעי לב"? אם היה מגיע לו היה לו 100 נקודות וכרטיס, אם היה כמעט מגיע לו היו לו 90 נק' וכרטיס. הוא פשוט לא נמצא באזור, צריך להבין שיש אלפי אוהדי מכבי מחוייבים ממנו וזה מה יש כרגע. 

לצאת על מכבי, לצרוח שצריך להוציא את הכרטיסים הבודדים (בודדים.) שנשארו לבעלי קצת פחות נקודות כאילו מבחינת הזמן והדרך להודיע להם ובכמות האנשים שנשארו מול הזמן שנשאר למכור את הכרטיסים זאת לא בקשה ריאלית בכלל. 

"ממש לא בסדר". אתה ממש לא בסדר, בראש. באמת אני משתגע מהבכיינות פה.

להיפך, אני חושב ששיטת הניקוד עשתה צדק לעומת העבר כך שלמי שמגיע ללכת למשחק חוץ אטרקטיבי הוא למי שיש יותר ניקוד. לי למשל יש כרטיס למשחק ואני סוייר לדבריך בקטגוריה של 50-100. נכון לא יכול ללכת לכל משחק ולצבור 129 נקודות (מספר הניקוד המקסימלי נכון להיום). הייתי זכאי לכרטיס לגביע כך שבעצם אני מבין ה-1,000 אוהדים הכי מסורים של מכבי שמלווים את הקבוצה במשחקי החוץ.  כמה אוהדים באמת צברו 129 נקודות? 100-150 אוהדים לא מאמין שיותר מתוך עשרות אלפי אוהדי מכבי. ברור שלהם מגיע לפני כולם, ועדיין מדובר במספר זעום.

העונה גם בסמי עופר וגם במשחק הדרבי מכבי לא פתחו את המכירה לבעלי ניקוד נמוך יותר ממה שנקבע בהתחלה אלא נתנו קדימות שלא בצדק לבעלי פוראבר על פני בעלי ניקוד מופחת. כאן אני חושב שמכבי צריכים לפעול כמו בעבר, להוריד את רף הניקוד הנדרש ולאפשר לאותם אוהדים להגיע למשחק.

11 דקות לפני, תגידי רק שעה ויום said:

העונה גם בסמי עופר וגם במשחק הדרבי מכבי לא פתחו את המכירה לבעלי ניקוד נמוך יותר ממה שנקבע בהתחלה אלא נתנו קדימות שלא בצדק לבעלי פוראבר על פני בעלי ניקוד מופחת. כאן אני חושב שמכבי צריכים לפעול כמו בעבר, להוריד את רף הניקוד הנדרש ולאפשר לאותם אוהדים להגיע למשחק.

אולי במשחק כמו בטרנר זה נכון אבל במשחקים בדרבי וסמי עופר שהיה ניקוד ממש נמוך שמספיק כמה משחקי חוץ בודדים בשביל להגיע אליו, מספיק שבנאדם מגיע לכל המשחקים במושבה שזה ניקוד על הרצפה בשביל אלו שגרים במרכז אז היו לו 15-20 נקודות במשך 3 שנים אז על זה באמת אין מה להתלונן. בנוגע למשחק בטרנר שנשאר היחיד עם בעיות כרטיסים מסכים איתך שאר המשחקים לא צריך להיות קטנוניים שיש 15-20 נקודות בשביל זה.

54 דקות לפני, תגידי רק שעה ויום said:

להיפך, אני חושב ששיטת הניקוד עשתה צדק לעומת העבר כך שלמי שמגיע ללכת למשחק חוץ אטרקטיבי הוא למי שיש יותר ניקוד. לי למשל יש כרטיס למשחק ואני סוייר לדבריך בקטגוריה של 50-100. נכון לא יכול ללכת לכל משחק ולצבור 129 נקודות (מספר הניקוד המקסימלי נכון להיום). הייתי זכאי לכרטיס לגביע כך שבעצם אני מבין ה-1,000 אוהדים הכי מסורים של מכבי שמלווים את הקבוצה במשחקי החוץ.  כמה אוהדים באמת צברו 129 נקודות? 100-150 אוהדים לא מאמין שיותר מתוך עשרות אלפי אוהדי מכבי. ברור שלהם מגיע לפני כולם, ועדיין מדובר במספר זעום.

לא מבקש ולא מצפה להגיד לניקוד של 129 נקודות. בכוונה המספר שהגדרתי היה 100, לא רואה סיבה שאדם יפסיד למעלה מ29 נקודות אבל ישמור את הזכות להתלונן שהוא פנאט ומגיע לו לבוא. ויש יותר מ150 אוהדים עם 100 נקודות.. 

עכשיו אחריהם אנחנו מגיעים שוב פעם לחברות ה50-100. אוהדי מכבי שמגיעים למשחקי חוץ באופן כמעט קבוע ומוותרים על משחקים מדי פעם כי לא יכולים/לא מסתדר להם/לא בא להם/רחוק להם/לא אטרקטיבי להם - קבוצת האנשים שאין לה זכות לדרוש כרטיס למשחק ושמגיע לה כי היא נותנת תתחת למכבי - גם הם קיבלו כרטיס. 

באיזה זכות אנשים עם פחות מ50 נקודות מתלוננים ומאיזה סיבה אתה מגן עליהם? עדיין לא הבנתי את זה מכל מה שכתבת.

בדרבי ובחיפה היו כמה הבדלים מרכזיים מהיום:

1. מספר מקומות גבוה בהרבה

2. קיבלנו את הכרטיסים לחלוקה יותר מוקדם מה שאפשר לצאת למכירה יותר מוקדם

3. מספר הכרטיסים שנשאר לאחר החיתוך היה במאות

במקרים האלו מכבי קיבלו החלטה שיש מקום לבוא עוד יותר לקראת הכמעט/בערך אוהדים ולאפשר גם לאנשים עם ניקוד באמת בזיוני לרכוש כרטיסים - כי התנאים התאימו. 

בהתחשב בסיטואציה הקיימת ההתנהלות של מכבי בנושא - מושלמת. גם במאקרו בנושא הניקוד וניהול הניקוד וגם במיקרו למשחק הספציפי וההתנהלות סביבו

עצם העובדה שאתם מרשים לעצמכם לבקר את המועדון בכאלו שטויות ועל 10 כרטיסים שלא הייתה באמת דרך לחלק אותם בין בעלי ניקוד 46.3 עד 47.8 מביכה אותי כאוהד, מצביעה על הקלות שבה האוהדים (בעיקר ברשת) מרשים לעצמם לטנף ושהם שכחו את התפקיד שלהם - לאהוד. לתמוך. להגיע למשחקים.

לא רק להתלונן ולבקר - לרוב כשאתם בכלל לא צודקים.

אז פשוט תיסוג, תערוך את ההודעה שהם "ממש לא בסדר" ותתחיל לתת קרדיט להנהלה. 

אחלה שיטה, מדובר בלחץ במשחק אחד בשנה, חלוקת הניקוד בדרבי ונגד חיפה אמורה להספיק לאוהד נאמן מינוס(הכוונה למספר משחקי החוץ)

ועוד הרעיון לשמור את הניקוד  רק ל3 שנים ''מכריח'' אוהדים להישאר נאמנים. 

כל הכבוד על הפתרון, עד עכשיו הוא עובד מעולה.

רק דבר אחד הייתי מוסיף, כרטיסים במשחקים הגדולים שיש ביקוש לכרטיסים(סה''כ 3 בעונה הסדירה) שיהיו במחיר הוגן. 

הזכות לקנות כרטיס ב108₪ בליגת העל זה לא כזה זכות להרבה מאוד אנשים במיוחד שגם ככה בזבזו הרבה כסף על משחקי חוץ. 

28 דקות לפני, תמיר8 said:

הביזיון היחידי הוא שצריך לשלם על הניקוד 11 שקלים כל משחק ל"לאן"

פה מכבי באמת לא באה לקראת האוהדים

בול, יש משחקים כמו כפר סבא במושבה שגם בקופה יהיו כרטיסים ומעצבן שצריך לשלם עמלה בשביל לקבל נקודות 

33 דקות לפני, תמיר8 said:

הביזיון היחידי הוא שצריך לשלם על הניקוד 11 שקלים כל משחק ל"לאן"

פה מכבי באמת לא באה לקראת האוהדים

זה נכון, אבל לא מדובר פה בהחלטה של מכבי אלא במצב נתון שכרגע למכבי אין את האפשרות לשנות. מבאס מאוד, אבל נובע מהחלטות תקציביות ולוגיסטיות ענקיות ולא מגחמה/חוסר התחשבות + כמובן נאציזם מובנה של לאן.

4 hours ago, Meron's said:

אחלה שיטה, מדובר בלחץ במשחק אחד בשנה, חלוקת הניקוד בדרבי ונגד חיפה אמורה להספיק לאוהד נאמן מינוס(הכוונה למספר משחקי החוץ)

ועוד הרעיון לשמור את הניקוד  רק ל3 שנים ''מכריח'' אוהדים להישאר נאמנים. 

כל הכבוד על הפתרון, עד עכשיו הוא עובד מעולה.

רק דבר אחד הייתי מוסיף, כרטיסים במשחקים הגדולים שיש ביקוש לכרטיסים(סה''כ 3 בעונה הסדירה) שיהיו במחיר הוגן. 

הזכות לקנות כרטיס ב108₪ בליגת העל זה לא כזה זכות להרבה מאוד אנשים במיוחד שגם ככה בזבזו הרבה כסף על משחקי חוץ. 

התעלמת/שכחת בעיה קריטית אחת - מנויים ששילמו יותר והוסיפו חברות פוראבר פלוס מקבלים ניקוד כפול עבור משחקי חוץ, ככה שסביר שיקרה מצב שאדם שלא רכש את החברות הזו לא יהיה זכאי לכרטיס כי אחרים עם פוראבר פלוס עברו אותו בניקוד למרות שהגיעו לפחות משחקים ממנו.

עדיין אחלה שיטה, אין ספק, אם יתקנו את הניקוד הכפול זה יהיה מושלם.

1 hour ago, Banz said:

התעלמת/שכחת בעיה קריטית אחת - מנויים ששילמו יותר והוסיפו חברות פוראבר פלוס מקבלים ניקוד כפול עבור משחקי חוץ, ככה שסביר שיקרה מצב שאדם שלא רכש את החברות הזו לא יהיה זכאי לכרטיס כי אחרים עם פוראבר פלוס עברו אותו בניקוד למרות שהגיעו לפחות משחקים ממנו.

עדיין אחלה שיטה, אין ספק, אם יתקנו את הניקוד הכפול זה יהיה מושלם.

מבחינת הגינות אתה צודק, אבל מכבי צריכה להתפרנס, ואם זה מה שצריך, מבחינתי אין תנאים לאהבה.

3 דקות לפני, duduha said:

מבחינת הגינות אתה צודק, אבל מכבי צריכה להתפרנס, ואם זה מה שצריך, מבחינתי אין תנאים לאהבה.

מספיק עם הקלישאות, אם אין תנאים אז תעביר כל חודש את המשכורת שלך בהוראת קבע 

3 דקות לפני, Moryo said:

בול

חאלאס עם החרא הזה. קונים מנוי כל עונה שזה הבסיס, חוץ מזה יש גם מכירות של מרצ'נדייז שהקהל שלנו חזק מאוד בזה. זה גם בלי לדבר בכלל על משחקי חוץ שזה כולל נסיעות ואוכל, למה צריך להוסיף לכל זה עוד כסף? 

עקרונית לא בא לי טוב כל הפוראבר הזה, לא עשיתי בכלל חוץ מדיגיטל החינמי כדי לעשות מנוי. מכבי זו אהבת עולם אבל גם היא לא חסינה מביקורת, במיוחד שהוסיפו גם את הניקוד הכפול. לי יש מספיק ניקוד גם בלי להכפיל אבל וואלה מתבאס בשביל אוהד שהגיע יותר וצבר יותר נקודות מאוהד אחר אבל השני זכאי לכרטיס רק כי הוא שילם. האמת? מביש ומן הראוי שיבטלו את הניקוד כפול הזה

4 hours ago, Mario said:

הניקוד הכפול זו הבעיה היחידה - והגדולה ביותר בשיטת הניקוד והפוראבר

בתור אחד שיש לו פוראבר+ אני מסכים עם זה בענק וזה פשוט מגעיל שמי שלא משלם עוד כסף על פוראבר + בתחילת עונה

והולך לכל משחק יצבור פחות כפול נקודות ממישהו שיש לו את ה+

הניקוד הכפול לחברי פוראבר פלוס זה הדבר הכי מביש שהמועדון עשה בשנים האחרונות. 

מאוד מקווה שייכנס להם קצת שכל והגינות כלפי האוהדים והחרא הזה יבוטל

13 hours ago, Moryo said:

לא יודע מה איתך, אבל יש לי ילדים לפרנס. והכנה שקלים האלה לא יזיקו.

מבין שיש כאלה שלא יכולים, וזה בסדר.