Jump to content

ניקוד לטרנר

Recommended Posts

מהו הניקוד לדעתכם שיספיק בכדי לרכוש כרטיס למשחק מול ב"ש?

בדקתי מול מכבי לפני מספר שבועות וקיבלתי תשובה שאין סיכום בין המועדונים לגבי כמות הכרטיסים שיוקצו למכבי במשחק בטרנר, בהתחשב במספר הכרטיסים שהוקצו לאוהדי ב"ש במשחק שהתקיים בבלומפילד בסיבוב הראשןון.

להלן השאלה שהעברתי למכבי:
 אוהדי ב"ש קיבלו לפי אתר המנהלת הליגה בכדורגל 4,783 כרטיסים שהינם כ- 16.5% מתוכלת איצטדיון בלומפילד (29,150 צופים).
האם אוהדי מכבי יקבלו הקצאה של כ-  2,646 כרטיסים במשחק החוץ בטרנר לפי תחשיב של 16.5% מסך המקומות (16,126) ?

פראיירים מכבי שהם נתנו להם כמות כזאת. באמת אנשים חשבו שהם יביאו לנו עוד כרטיסים בטרנר? גם בשביל 500 כרטיסים שם זה לא שווה את זה אם יש מקום לשים עוד אוהדים שלנו בשער 4.

Just now, הנדון said:

פראיירים מכבי שהם נתנו להם כמות כזאת. באמת אנשים חשבו שהם יביאו לנו עוד כרטיסים בטרנר? גם בשביל 500 כרטיסים שם זה לא שווה את זה אם יש מקום לשים עוד אוהדים שלנו בשער 4.

עוד לא מאוחר לתקן את ההחלטה המעצבנת הזאת.

מקווה שאחרי שהם יבינו איך הם מתייחסים אלינו שם, יחזירו באותו מטבע. 

3 דקות לפני, Prici said:

עוד לא מאוחר לתקן את ההחלטה המעצבנת הזאת.

מקווה שאחרי שהם יבינו איך הם מתייחסים אלינו שם, יחזירו באותו מטבע. 

חיפה, בית"ר והפועל זה מובן לגמריי והם גם החזירו לנו (לא ניתן להפועל 7 אלף כרטיסים אבל כן את כל 5/4) ב"ש זה היה ממש לא מובן.

ב״ש לא יכולה לתת למכבי 3000 כרטיסים (את כל היציע הצפוני) כי היא תאבד משמעותית מהביתיות, היא מעבירה את המינימום הנדרש (ובצדק).

מכבי לא יכולה לתת לב״ש פחות מ-2900 כרטיסים.

תמיד תהיה חוסר הלימה בין הכמות שאנחנו נותנים לכמות שאנחנו מקבלים.

בדיוק כמו שכששיחקנו בנתניה, מכבי חיפה ובית״ר קיבלו 1400 כרטיסים ואנחנו היינו מקבלים אצלם 3000 במינימום.

ביזיון!!! 

מהרגע הראשון עוד במשחק נגד חיפה אמרתי, ביזיון!!! 

איצטדיון בשנת 2020 לא חשבו על גג אז לא מצפה שיחשבו הרבה אבל היה חייב לסדר כך שיש יציע אורחים ב10% מתכולת האיצטדיון מכל המשתמע מכך. הפרדה, מיקום, הגעה מאובטחת, כמות מדוייקת של 10%.

במקום זה 1,700 אוהדי מכבי שיכלו להגיע למשחק ''ויתרו'' על הזכות לכרטיס לטובת אוהדי האורחת. 

שוב במילה אחת - ביזיון!!!

בואו קודם כל נרגע וננשום.

1. הנתונים של המנהלת הם שקריים כדרך טבע וממש לא מדויקים במקרה הזה. אני יכול להגיד בוודאות שב"ש לא קיבלו כרטיס אחד יותר מ4000 ואם אני זוכר נכון המספר המדויק שהם קיבלו עמד על איפשהו בטווח של 3600-3800. 

2. מכבי ת"א תעשה כל מה שאפשר כדי להגדיל את הכמות כרטיסים שנקבל מהמינימום של 1600 לכיוון ה2000. תעשו לבד אחוזים ותגידו לי מה יוצא (אין לי מושג)

3. לגבי הניקוד אני לא דואג, גם אם נקבל פחות מהמינימום עם קהל זבל כמו שלנו - מי שירצה לבוא למשחק באמת, יגיע. ובמחיר עלות. 

ידוע שאנחנו הזונות של הליגה

יש תמונה שאין לי כוח לחפש של אוהדי בש בשער 4-5 שכל היציע מפוצץ למעט הצדדים וגם בכמות נמוכה

22 דקות לפני, Sawyerdroid said:

בואו קודם כל נרגע וננשום.

1. הנתונים של המנהלת הם שקריים כדרך טבע וממש לא מדויקים במקרה הזה. אני יכול להגיד בוודאות שב"ש לא קיבלו כרטיס אחד יותר מ4000 ואם אני זוכר נכון המספר המדויק שהם קיבלו עמד על איפשהו בטווח של 3600-3800. 

2. מכבי ת"א תעשה כל מה שאפשר כדי להגדיל את הכמות כרטיסים שנקבל מהמינימום של 1600 לכיוון ה2000. תעשו לבד אחוזים ותגידו לי מה יוצא (אין לי מושג)

3. לגבי הניקוד אני לא דואג, גם אם נקבל פחות מהמינימום עם קהל זבל כמו שלנו - מי שירצה לבוא למשחק באמת, יגיע. ובמחיר עלות. 

מדהים סווייר אבל זאת התשובה שקיבלתי ממכבי שהם מסתייגים ממספר האוהדים שפורסם ע"י המנהלת ולטענתם "המספרים אינם נכונים".

היציע הצפוני בטרנר  מכיל 3,200 מקומות ישיבה.  אם יוקצו לנו 2,100 כרטיסים אהייה מרוצה. חושב שגם יהיה הוגן נוכח מספר הכרטיסים שהועברו להם בסיבוב הראשון.

הקהל יבוא בטירוף זה משחק ענק וחשוב.  קח בחשבון שהרבה יותר קל להגיע ולחזור מטרנר מאשר מסמי עופר

וואלה אז אם התשובה שלנו זהה לגבי המנהלת והמספרים שלה כנראה שמשהו עומד מאחורי זה.

לגבי הטירוף של הקהל לטרנר, הלוואי וזה.. לי מרגיש שלא תיהיה איזה בעיית כרטיסים או משהו.. 

בכל מקרה, כל דבר שהוא בסביבות ה2000 כרטיסים יהיה גם בערך הוגן וגם אמור "להספיק" לנו לטעמי.

אנחנו כבר מתקרבים, נראה בימים הקרובים לאן זה הולך..

עוד פעם הדיון הזה? יש להם מנויים ביציע הזה, מה אתם רוצים שיזרקו אותם לים שאין שם?

העונה זה לא רלוונטי אבל ברגע שהם לא ימכרו מנויים ליציע הזה, צריך להילחם כדי לקבל את כולו ואם לא נותנים אז לתת להם בהתאם. בבלומפילד הם קיבלו 4,000 בלחץ, החציצות משני הצדדים היו על חשבונם. ראינו  כבר מה העוד 1,000 אוהדים האלה נתנו להם ולחיפה, לא הורגשו בכלל. אנחנו בניגוד לשני הקהלים החלשים האלה הרבה יותר משפיעים במשחקי חוץ גדולים. 

מציע במקום לבזבז אנרגיה ולהתעצבן על משהו שלא רלוונטי כרגע, תבואו אש כמו שבאנו לסמי עופר ויהיה בסדר.

7 דקות לפני, yellow_blood said:

עוד פעם הדיון הזה? יש להם מנויים ביציע הזה, מה אתם רוצים שיזרקו אותם לים שאין שם?

אבל זה בדיוק מה שאמרנו שנתנו להם מעל כמות המינימום שאסור לעשות את זה כי הם לא יוכלו להחזיר לנו בטרנר.

5 דקות לפני, הנדון said:

אבל זה בדיוק מה שאמרנו שנתנו להם מעל כמות המינימום שאסור לעשות את זה כי הם לא יוכלו להחזיר לנו בטרנר.

אין צורך שיחזירו לנו את אותה הכמות כי האצטדיון שלנו גדול ב14 אלף מקומות.

הם צריכים להביא לנו את אותו מספר אחוזים שאנחנו הבאנו להם.

מאמין שבעונה הבאה שם הם לא ימכרו הרבה מנויים ליציע הזה ונקבל יותר. 

ואז יש 1,000 כרטיסים שלא נמכרים והכנסה שהולכת לפח כפול 2 משחקים בעונה. אני לא בעד זה, כל עוד הם לא עושים בכוונה (כמו בסורמיל 2014) אז מחמת הספק לתת את כל היציע במיוחד שראינו שזה לא נותן להם שום אקסטרה.

הרגע שהיציע שם לא יפתח למנויים קרוב מאוד, שם יהיה מעניין לראות איך ההנהלות ינהגו והטענות פה יהיו הרבה יותר רלוונטיות אם לא נקבל את כל היציע.

1 hour ago, Meron's said:

ביזיון!!! 

מהרגע הראשון עוד במשחק נגד חיפה אמרתי, ביזיון!!! 

איצטדיון בשנת 2020 לא חשבו על גג אז לא מצפה שיחשבו הרבה אבל היה חייב לסדר כך שיש יציע אורחים ב10% מתכולת האיצטדיון מכל המשתמע מכך. הפרדה, מיקום, הגעה מאובטחת, כמות מדוייקת של 10%.

במקום זה 1,700 אוהדי מכבי שיכלו להגיע למשחק ''ויתרו'' על הזכות לכרטיס לטובת אוהדי האורחת. 

שוב במילה אחת - ביזיון!!!

ואיך יעשו יציע חוץ של 10%?

יהרסו את שער 5 או את 11?

2 hours ago, הנדון said:

.

כמה ניקוד היה המינימלי לעפולה ולחיפה?

26 דקות לפני, yellow_blood said:

העונה זה לא רלוונטי אבל ברגע שהם לא ימכרו מנויים ליציע הזה, צריך להילחם כדי לקבל את כולו ואם לא נותנים אז לתת להם בהתאם. בבלומפילד הם קיבלו 4,000 בלחץ, החציצות משני הצדדים היו על חשבונם. ראינו  כבר מה העוד 1,000 אוהדים האלה נתנו להם ולחיפה, לא הורגשו בכלל. אנחנו בניגוד לשני הקהלים החלשים האלה הרבה יותר משפיעים במשחקי חוץ גדולים. 

מציע במקום לבזבז אנרגיה ולהתעצבן על משהו שלא רלוונטי כרגע, תבואו אש כמו שבאנו לסמי עופר ויהיה בסדר.

המנויים שם לא מסומנים עד כמה שידוע לי, ויש שם כמה מאות בודדות, אפשר פשוט לצופף אותם הצידה יותר ולהגדיל את השטח של הקבוצה האורחת. 

3 דקות לפני, itan17 said:

.

כמה ניקוד היה המינימלי לעפולה ולחיפה?

המינימלי לאום אל פאחם היה מ51 נק' ומעלה

המינימלי לחיפה היה 20 נק' ומעלה

הכל תלוי בכמות כרטיסים שנקבל

Just now, RAFICOHEN said:

המינימלי לאום אל פאחם היה מ51 נק' ומעלה

המינימלי לחיפה היה 20 נק' ומעלה

הכל תלוי בכמות כרטיסים שנקבל

כשאתה עושה הכנות לקופסה תזכור שזה אבוקסיס. שיהיה משהו עסיסי במיוחד

קרישי חיכיתי לתגובה שלך חחחח.

זאת אפשרות ומבין את הרצון למקסם לטובת מכבי אבל אפשר להבין את ההנהלה שלא רוצה להיכנס לקטנות האלה. זה משחק בית שלהם, הם יצופפו לקיר את האוהדים שלהם שקנו מנוי בתחילת העונה כדי לפנות מקום לאוהדים שלנו? אובייקטיבית זה גובל בחזירות ולא יודע אם זה משהו שבשבילו כדאי למכבי בכלל לצאת מול אלונה.

זה המחיר של בלומפילד מוגדל, אם היה להם אצטדיון של 30,000 היינו מקבלים את אותה כמות, כמו שקיבלנו בסמי עופר.

חצי מהתכולה = חצי מהכרטיסים. הגיוני

11 דקות לפני, yellow_blood said:

קרישי חיכיתי לתגובה שלך חחחח.

זאת אפשרות ומבין את הרצון למקסם לטובת מכבי אבל אפשר להבין את ההנהלה שלא רוצה להיכנס לקטנות האלה. זה משחק בית שלהם, הם יצופפו לקיר את האוהדים שלהם שקנו מנוי בתחילת העונה כדי לפנות מקום לאוהדים שלנו? אובייקטיבית זה גובל בחזירות ולא יודע אם זה משהו שבשבילו כדאי למכבי בכלל לצאת מול אלונה.

זה המחיר של בלומפילד מוגדל, אם היה להם אצטדיון של 30,000 היינו מקבלים את אותה כמות, כמו שקיבלנו בסמי עופר.

חצי מהתכולה = חצי מהכרטיסים. הגיוני

לא חושב שהם באמת יעשו את זה, אולי רק אם באמת היה איזשהו הסכם מראש בין המועדונים. רק ציינתי שפיסית כן יש את האפשרות הזאת למרות שיש שם מנויים.

אגב, גם טרנר וגם סמי עופר הם דוגמאות נהדרות לאיך אפשר לשים 2 קהלים יריבים באותו יציע עם הפרדה מבלי שיקרה אסון והעולם לא יקרוס לתוך עצמו. מה שאומר שגם ב4-5 אפשר היה לעשות אותו הדבר, לתת להם 2900 כרטיסים וכל שאר אוהדי מכבי. אלמלא היה כמובן מדובר במשטרת ת"א הידועה לשמצה. 

1 hour ago, Krishi said:

לא חושב שהם באמת יעשו את זה, אולי רק אם באמת היה איזשהו הסכם מראש בין המועדונים. רק ציינתי שפיסית כן יש את האפשרות הזאת למרות שיש שם מנויים.

אגב, גם טרנר וגם סמי עופר הם דוגמאות נהדרות לאיך אפשר לשים 2 קהלים יריבים באותו יציע עם הפרדה מבלי שיקרה אסון והעולם לא יקרוס לתוך עצמו. מה שאומר שגם ב4-5 אפשר היה לעשות אותו הדבר, לתת להם 2900 כרטיסים וכל שאר אוהדי מכבי. אלמלא היה כמובן מדובר במשטרת ת"א הידועה לשמצה. 

מכבי עושה את זה כמעט כל משחק, למעט מול הגדולות.