Jump to content

יונתן כהן

MTA For Ever

Recommended Posts

מת עליו. השחקן הכי מרגש במכבי לדעתי ועם התקרה הכי גבוהה ביחד עם אלמוג.

בשני משחקים האחרונים אי אפשר לראות אותו.

תנועות ידיים, לא יורד להגנה, פרצופים, נראה לא מחויב וממש רך.

הוא צריך להבין שלמשחק הוא נכנס דרך ההגנה. ככה היה שנה שעברה ובתחילת העונה כשנלחם עם המקום שלו. שהוא לוחץ טוב, גונב כדורים, נוגע בכדור הוא נכנס למשחק פי עשר יותר טוב.

הייתי נותן לאלמוג משחק אחד בהרכב על חשבונו, יכול להיות שהוא צריך להוריד קצת מתח מהמשחק נגד חיפה ולחזור ליכולת שלו.

אין לי מושג ואני לא מכיר את יונתן כהן אבל לי זה מרגיש כאילו הדבר היחיד שעוצר אותו מלתת עונה לפנתיאון זה המנטליות שלו. 

הוא לא יציב גם ממשחק למשחק , וגם בתוך ה90 דקות. 

בחילוף מכסה את הפה שלא יראו מה הוא אומר. 

אוהב אותו מאוד והוא (ואילון אלמוג) יכולים וצריכים להוביל את מכבי בשנים הקרובות אבל הוא חייב להתאפס על עצמו ולהבין שהוא בנתיים כלום ושום דבר. 

5 דקות לפני, nirnir20 said:

אין לי מושג ואני לא מכיר את יונתן כהן אבל לי זה מרגיש כאילו הדבר היחיד שעוצר אותו מלתת עונה לפנתיאון זה המנטליות שלו. 

הוא לא יציב גם ממשחק למשחק , וגם בתוך ה90 דקות. 

בחילוף מכסה את הפה שלא יראו מה הוא אומר

אוהב אותו מאוד והוא (ואילון אלמוג) יכולים וצריכים להוביל את מכבי בשנים הקרובות אבל הוא חייב להתאפס על עצמו ולהבין שהוא בנתיים כלום ושום דבר. 

זה מה שקורה שעטר הוא המודל לחיקוי של של הצעירים.

יוני ועטר חברים די טובים. נראה שעטר לימד אותו את הדברעם הפחות חשובים...

52 דקות לפני, hen34 said:

בואו ונקרא לילד בשמו

פשוט שיחק כמו פאקינג נאד נפוח

להטיס ומהר לספסל 

פשוט התביישתי במשחק שלו היום

וואלק עוד רגע אני קופץ מהיציע מעצבנות עליו

אנשים ביציע התפוצצו עליו האמת.

לא יודע הייתי די נטרלי, קורה שיש משחקים פחות טובים.

אבל אין ספק שהוא חייב לנוח קצת.

*דעה לא פופולרית

מקומם אותי לקרוא שכותבים על דור מיכה "מסריח את הדשא"

הוא הכי לא. אומנם כשהוא משחק הוא לא עושה כלום ורק מחליש אותנו אבל הוא משתדל, וזה לא נקרא להסריח את הדשא.

לא מקלל, לא עושה תנועות ידיים, הוא מבין טוב שהוא לא טוב השנה וכשהוא על הספסל לא שומעים ממנו מילה רעה. זה לא להסריח את הדשא. להסריח את הדשא זה למכור אותנו.

יונתן כהן לדעתי הוא באזז של הקהל והתקשורת, אנלא חושב ולדעתי הרוב יסכימו שהוא לא ערן. וגם לא יהיה ערן. המנטליות שלו היא של טל בן חיים. לא הגיוני ששחקן שעד לפני שנה היה מושאל לבני יהודה יתחיל לעשות פוזות כאילו הוא סטייל מיכה(ותק לא יכולת). נותן משחק ענק ו3 חושך. וככה הוא בחיים לא יהיה שחקן לצערי שכולם רוצים. שינוח על הספספל. כל הקוקיות האלה והצביעה של השיער לדעתי זה גם לא משהו חיובי.

58 דקות לפני, yosi_1985 said:

יונתן כהן לדעתי הוא באזז של הקהל והתקשורת, אנלא חושב ולדעתי הרוב יסכימו שהוא לא ערן. וגם לא יהיה ערן. המנטליות שלו היא של טל בן חיים. לא הגיוני ששחקן שעד לפני שנה היה מושאל לבני יהודה יתחיל לעשות פוזות כאילו הוא סטייל מיכה(ותק לא יכולת). נותן משחק ענק ו3 חושך. וככה הוא בחיים לא יהיה שחקן לצערי שכולם רוצים. שינוח על הספספל. כל הקוקיות האלה והצביעה של השיער לדעתי זה גם לא משהו חיובי.

שלמה זה אתה? ראית את המשחק או שאתה שוב כותב מהופעה של שלמה ארצי?

צריך לרדת לקרקע וזריז , משחק אותה איזה סופרסטאר אחרי הצמד בסמי , לא יכול לצחצח לערן את הנעליים ובגישה הזאת יגמור כמו מושיקו לוגסי.    

אם איילון מקבל את הדקות שלו הוא עם מספרים יותר טובים.

1 hour ago, Replay said:

*דעה לא פופולרית

מקומם אותי לקרוא שכותבים על דור מיכה "מסריח את הדשא"

הוא הכי לא. אומנם כשהוא משחק הוא לא עושה כלום ורק מחליש אותנו אבל הוא משתדל, וזה לא נקרא להסריח את הדשא.

לא מקלל, לא עושה תנועות ידיים, הוא מבין טוב שהוא לא טוב השנה וכשהוא על הספסל לא שומעים ממנו מילה רעה. זה לא להסריח את הדשא. להסריח את הדשא זה למכור אותנו.

הוא עוד יחזור לעצמו, עניין של זמן.

הוא לוקח על עצמו במשחק הוא בא לקבל כדור הוא לא נעלם, הבעיה היא בפס שכביכול נעלם לו וככל שיקבל יותר דקות זה יחזור לו מהר יותר.

5 hours ago, yehonatan6597 said:

צריך לרדת לקרקע וזריז , משחק אותה איזה סופרסטאר אחרי הצמד בסמי , לא יכול לצחצח לערן את הנעליים ובגישה הזאת יגמור כמו מושיקו לוגסי.    

אם איילון מקבל את הדקות שלו הוא עם מספרים יותר טובים.

אתה קצת מגזים עם הלוגסי. 

מצפה מאיביץ לאפס אותו ולהפיק ממנו יותר, כדי שגם אנחנו לא נגמור עם מקרה דאבור 2, שאת ההתפוצצות שלו יעשה במקור אחר.  

לדעתי אסור להוציא אותו מההרכב. 

איילון בלי קשר צריך לקבל דקות. 

אם לסכם, כהן עושה את כל מה שבגללו עטר בחוץ רק שכהן מקבל הרכב קבוע וזה הופך את העניין לתמוה כי הדרישה אמורה להיות ברורה ואחידה מכל השחקנים.

אני חושב שאין ליוני מה לחפש בכנף כי כדי להצליח באמת בכנף צריך או מהירות מטורפת סטייל טב"ח או דריבל מצוין ואין לו אף אחת משתי התכונות ולהגיד שאין לו דריבל זאת הגדרה עדינה למה שקורה שם.

בעמדת ה-9 או אפילו 9 מדומה שיורד אחורה ומפנה מקום לשחקני הכנף הוא יכול או לפרוח בטירוף כי יש לו סיומות מצוינת, טכניקת בעיטה מטורפת, קור רוח ותנועה מצויינת.

31 דקות לפני, itanar said:

הוא גולר, לא צריך לרדוף אחרי מגינים באגף.

הבעיה שזה מהלך חד מדי באמצע עונה להעביר אותו לחוד על חשבון צ’יקו ושכטר.

צריך לשחק מאחורי צ׳יקו / שכטר כרגע

ובדיוק, ממש לא לרדוף אחרי מגנים . 

לעבוד איתו וללמד אותו לעשות תנועה לשטחים מתים יהפוך אותו לכוכב. אף אחד לא מבצע השוואות לזהבי, אבל ניכר שהוא לא שחקן קו וזו הסיבה שאנחנו גם סובלים ממנו בפן הטקטי.

יש לו מזל שיש לו רגל שמאל כזאת, אחרת הוא היה יכול לחבור לאחיו הגדול בכפר שלם.

לא יודע לעצור כדור, לא יודע לתת פס, לא יכול לעבור קונוס, לא עושה הגנה, מפקיר עמדות, מפקיר חברים לקבוצה.

הדבר הכי גרוע בו זה המספרים שלו, שגורמים לבלוף שהוא לא להתגלות בשלב מוקדם יותר.

מקווה לראות את אילון בהרכב בקרוב מאוד על חשבונו.

שחקן מעצבן מאוד.

נראה כאילו במסגרת חלוקת הכשרון הייתה זליגה לא ברורה לכיוונו בכל מה שקשור בקלאץ'.

בכל השאר - פשוט על הפנים. חייב לחזור לבסיס של הבסיס. לחץ טוב, פס מדויק, הסתכלות רחבה על המשחק ולא רק על המטר בו אתה נמצא.

נחמד לקרוא ליונתן זהבי (אני קורא לו ככה שנתיים) ולצפות ממנו שיהיה מאושר בחילוף.

כשאומרים לך שיש לך שאריות של ערן זהבי, אז זה לא רק על המגרש זה גם באופי.

בכל אופן, שום טענה ליונתן, אם יש מישהו שצריך לדאוג לעניין זה איביץ והוא יעשה את זה.

3 דקות לפני, טוריחו said:

נחמד לקרוא יונתן זהבי (אני קורא לו ככה שנתיים) ולצפות ממנו שיהיה מאושר בחילוף.

כשאומרים לך שיש לך שאריות של ערן זהבי, אז זה לא רק על המגרש זה גם באופי.

בכל אופן, שום טענה ליונתן, אם יש מישהו שצריך לדאוג לעניין זה איביץ והוא יעשה את זה.

אם אתה קורא לו ככה אז סימן שאתה גנוב אחי 

איזה שאריות ואיזה נעליים עצם זה שמזכירים את השם שלהם ביחד זה בדיחה