Jump to content

תביעה נגד ההתאחדות - שלב הגיוס

Sawyerdroid

Recommended Posts

בלי לזיין בשכל.

כל מה שקורה בליגה ברור לכולם, קברניטי הכדורגל כאן לא שמים על ספורטיביות ורק רוצים את מה שלדעתם משרת את המותג. בלי קשר למה שצריך לקרות על הדשא.

הנזק שאנחנו (גם האוהדים וגם הקבוצה) סופגים הוא בלתי נסבל והדבר הזה נעצר כאן.

אני יודע שקיים סיכוי גדול שהמהלך הזה יסתיים בהשלכות שיפגעו גם במכבי ברמת השתתפות במפעלים אירופיים בעתיד הקרוב - זה מחיר שאנחנו ניהיה מוכנים לספוג. זה עדיף מאשר המצב הנוכחי.

המהלכים כבר בתנועה וכרגע מה שאני צריך זה רק אנשים שמוכנים לתרום סכומי כסף עבור המהלך ואנשים שיש להם ידע משפטי רלוונטי בנושא וחושבים שיוכלו לתרום. 

2 דקות לפני, Sawyerdroid said:

בלי לזיין בשכל.

כל מה שקורה בליגה ברור לכולם, קברניטי הכדורגל כאן לא שמים על ספורטיביות ורק רוצים את מה שלדעתם משרת את המותג. בלי קשר למה שצריך לקרות על הדשא.

הנזק שאנחנו (גם האוהדים וגם הקבוצה) סופגים הוא בלתי נסבל והדבר הזה נעצר כאן.

אני יודע שקיים סיכוי גדול שהמהלך הזה יסתיים בהשלכות שיפגעו גם במכבי ברמת השתתפות במפעלים אירופיים בעתיד הקרוב - זה מחיר שאנחנו ניהיה מוכנים לספוג. זה עדיף מאשר המצב הנוכחי.

המהלכים כבר בתנועה וכרגע מה שאני צריך זה רק אנשים שמוכנים לתרום סכומי כסף עבור המהלך ואנשים שיש להם ידע משפטי רלוונטי בנושא וחושבים שיוכלו לתרום. 

למה שלא תפתחו הדסטארט?גם אם כל אוהד יתרום באזור ה50 שקל אפשר להגיע לסכום גבוה 

10 דקות לפני, BRoi said:

למה שלא תפתחו הדסטארט?גם אם כל אוהד יתרום באזור ה50 שקל אפשר להגיע לסכום גבוה 

שם גם 200₪, אבל סכומים גדולים אני באמת לא יכול.. הדסטארט זה רעיון מעולה

לא פוסל אופציה של מימון המונים. פשוט יש בקהל שלנו אנשים עם יכולות כלכליות משמעותיות למהלך כזה. אנשים שיכולים בכיף לתת סכום נאה בלי להרגיש את זה. 

אני בעצמי הקצבתי סכום יפה מאוד לבזבוזים למהלך הזה, מחפש להגיע לעוד כמה אחרים שיקחו עלינו בנושא.

16 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

סוייר מה בדיוק אתה רוצה לתבוע?

אפליה? חוסר אחידות? לתבוע מההתאחדות את ההוצאות הנוספות שלנו כתביעה ייצוגית?

נכון

2 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

סוייר מה בדיוק אתה רוצה לתבוע?

אפליה? חוסר אחידות? לתבוע מההתאחדות את ההוצאות הנוספות שלנו כתביעה ייצוגית?

לא חושב שראוי לפתוח פה את הנושא ואני בטוח שאתה יכול להגיע אליי באופן פרטי לתשובות

אבל כן. 

ברור לכל שיש כאן יד מכוונת שרוצה "לפתוח את הליגה" ולא לתת למוצר לההרס עם עוד אליפות משעממת של מכבי. ההשלכות של זה הן גם בנושאי שיפוט ובמיוחד ברמאויות ואר עם תגובות רשמיות של התאחדות השופטים שסותרות את התקנון ואת עצמם אבל במיוחד נושא הרדיוס, הדיון והתשובות שקיבל מאירי בעקבותיו וחוסר האחידות בשפיטת קבוצות אחרות.

כשאתה מראה את הרדיוס לבד עם העבודה של מכבי נגד המדליקים + העבודה המשפטית בדיון ורואה מה בסוף העונש לעומת מקרין אחרים.. גם עיוור יראה שיש פה עיוות דין מכוון. וזה נגמר.

אני דווקא חושב שללכת בכיוון של "דופקים אותנו" ושעושים רק לנו דווקא זה שגוי. צריך (לאחר הבנה כי יש קייס משפטי לעניין וסיכויי הצלחה סבירים) לדעתי לתבוע על הוצאות ועגמת נפש שנגרמת לנו בתור קהל שנאלץ לנסוע רחוק ו/ או לוותר על משחקים בגלל הענישה ההזוייה הזו. מי יודע, אם קהלים נוספים שנכוו מהרדיוסים יתבעו גם אז אולי יושג ההד התקשורתי ויופעל לחץ על ההתאחדות ואולי אולי ניפטר מהרדיוסים ההזייים האלו. 

Just now, מנש שער 11 said:

אני דווקא חושב שללכת בכיוון של "דופקים אותנו" ושעושים רק לנו דווקא זה שגוי. צריך (לאחר הבנה כי יש קייס משפטי לעניין וסיכויי הצלחה סבירים) לדעתי לתבוע על הוצאות ועגמת נפש שנגרמת לנו בתור קהל שנאלץ לנסוע רחוק ו/ או לוותר על משחקים בגלל הענישה ההזוייה הזו. מי יודע, אם קהלים נוספים שנכוו מהרדיוסים יתבעו גם אז אולי יושג ההד התקשורתי ויופעל לחץ על ההתאחדות ואולי אולי ניפטר מהרדיוסים ההזייים האלו. 

זהו שאין עוד קהלים שקיבלו את העונש הזה לאחרונה, חוץ מאיתנו ומהפועל.

54 דקות לפני, Sawyerdroid said:

לא חושב שראוי לפתוח פה את הנושא ואני בטוח שאתה יכול להגיע אליי באופן פרטי לתשובות

אבל כן. 

ברור לכל שיש כאן יד מכוונת שרוצה "לפתוח את הליגה" ולא לתת למוצר לההרס עם עוד אליפות משעממת של מכבי. ההשלכות של זה הן גם בנושאי שיפוט ובמיוחד ברמאויות ואר עם תגובות רשמיות של התאחדות השופטים שסותרות את התקנון ואת עצמם אבל במיוחד נושא הרדיוס, הדיון והתשובות שקיבל מאירי בעקבותיו וחוסר האחידות בשפיטת קבוצות אחרות.

כשאתה מראה את הרדיוס לבד עם העבודה של מכבי נגד המדליקים + העבודה המשפטית בדיון ורואה מה בסוף העונש לעומת מקרין אחרים.. גם עיוור יראה שיש פה עיוות דין מכוון. וזה נגמר.

סבבה אני איתך, אבל אני לא חושב שכאן בפורום תמצא מישהו שיהיה מוכן לשים סכום משמעותי. אם יש מימון המונים אני בפנים.

לפני מהלכים גרנדיוזים כאלה אתה צריך חוות דעת משפטית מקיפה וטובה ביחס להתכנות של תביעה כזאת. אתה לא יכול לגייס מאנשים משאבים לפני שאתה בודק טוב טוב אם בכלל יש לדבר כזה סיכוי, ומה תהיינה ההשלכות.

5 דקות לפני, הילד משער 8 said:

לפני מהלכים גרנדיוזים כאלה אתה צריך חוות דעת משפטית מקיפה וטובה ביחס להתכנות של תביעה כזאת. אתה לא יכול לגייס מאנשים משאבים לפני שאתה בודק טוב טוב אם בכלל יש לדבר כזה סיכוי, ומה תהיינה ההשלכות.

התכנות בדקתי בצורה מקיפה הרבה לפני איבוד הנקודות אתמול, לא רק אני.

לגבי ההשלכות על מכבי - אתה יכול לסמוך עליי שלא אוציא לפועל מהלך שיפגע בקבוצה או מנוגד לדעתה באופן נחרץ.

בכל מקרה, כמו שאתה רואה לא לקחתי עוד שקל מאף אחד, רק בודק את השטח בנתיים לראות אם יש עם מי לצאת לקרב או שאני אצטרך להלחם לבד.

8 hours ago, Sawyerdroid said:

התכנות בדקתי בצורה מקיפה הרבה לפני איבוד הנקודות אתמול, לא רק אני.

לגבי ההשלכות על מכבי - אתה יכול לסמוך עליי שלא אוציא לפועל מהלך שיפגע בקבוצה או מנוגד לדעתה באופן נחרץ.

בכל מקרה, כמו שאתה רואה לא לקחתי עוד שקל מאף אחד, רק בודק את השטח בנתיים לראות אם יש עם מי לצאת לקרב או שאני אצטרך להלחם לבד.

רשמתי בעבר לא ואני עומד מאחורי זה, אם יהיה מהלך רציני אני אתרום (סכום נמוך אומנם של כמה מאות שקלים, אבל עדיין)

אבל אם אתה רוצה שאנשים שלא מכירים אותך (כמוני) יתרמו תצטרך לשתף יותר לגבי מה בדקת ועם מי.

הם ענו לי היום בפייסבוק אחרי שכתבתי להם משהו על העניין הזה, תגובה לא עניינית שלדעתי מישהו שם צריך לשלם במשרה שלו בגלל זה, אם זה יעזור אני אשלח למי שיצטרך

מעדכן שאני ממשיך בגיוס (בעיקר של הון אנושי) ומתרכז במיוחד בללמוד את ההשלכות על מכבי בזירה האירופית.

כל מי שהעברתי לו לחוו"ד בטח אחרי ההחלטה על חיפה אתמול אומר שעיוות הצדק כאן הוא ככ גרוטסקי שזה נראה כמעט לא אמיתי.

פניה למוסדות פיפא העולמיים לחקור את ההתערבות של ההתאחדות וקברניטי הכדורגל בארץ בצורה לא ספורטיבית בזהות האלופה (מה שמתרחש כאן בצורה מאוד בוטה) ו/או פניה למוסדות החוק בארץ בבקשה לחקור את פסקי הדין/התנהלות בתי הדין בכדורגל במקרים של מכבי מול אחרות 

דינם ע"פ פיפא הרחקה מאירופה.