Jump to content

הדרך חזרה

מאור ט

Recommended Posts

הנסיעה הזו אתמול החזירה אותי לבית סמרטוט, רק עכשיו פתחתי את העיניים.

איך רכבת ישראל משאירה בחיפה רק 5 מעברי כרטיסים ליותר מ-20,000 איש? הדחיפות והמכות שהיו שם הזכירו לי תמונות ממדינות עולם שלישי.

מאחל מחלות קשות לדיינים ולתובע. שיטבעו בים.

ברכבת הלוך היה דווקא ממש אחלה וחלק, אמנם יצאנו מוקדם (ב16:00 כי הלכנו לאכול לפני) אבל גם שבוע שעבר ובדר"כ לחיפה ההלוך די סבבה (שוב, אני יוצא יחסית מוקדם, שבוע שעבר למשל ברכבת של 17:30 אז כנראה שזה לפני הבלאגן של כל החוזרים מהעבודה/חיילים).

בחזור, כמו שכתבו פה, ביזיון אחד גדול. סתם תורים בכניסה לתחנה בלי שום סיבה, אח"כ דוחפים ולוחצים (היו שם גם גדרות ברזל כאלו באמצע התור - מתכון לאסון), תור בכניסה איפה שמעבירים את הרב-קו/כרטיס (בכלל לא העברתי מהבלאגן שהיה שם ונכנסתי ככה). ברכבת עצמה היה מקום וישבנו בסבבה, קצת עצירות מציקות עד תל אביב אבל אין מה לעשות.

4 hours ago, מאור ט said:

זה לא רק ההתאחדות 

זה גם החלמאות של השוטרים החיפאים בוויסות התנועה לאחר המשחק 

הרי אם זה לא משחק של קבוצה חיפאית למה שזה יעניין אותם?

גם במשחק נגד חיפה זה לא עניין אותם והיו פקקים מטורפים כל פעם שהמשטרה מנסה לתפעל את התנועה היא רק גורמת לפקק יותר גדול. אני צפוני אז הפעם לא היו לי פקקים אבל שכל התנועה הייתה עם אוהדי חיפה עמדתי בפקק כמעט שעה.

2 דקות לפני, הנדון said:

גם במשחק נגד חיפה זה לא עניין אותם והיו פקקים מטורפים כל פעם שהמשטרה מנסה לתפעל את התנועה היא רק גורמת לפקק יותר גדול. אני צפוני אז הפעם לא היו לי פקקים אבל שכל התנועה הייתה עם אוהדי חיפה עמדתי בפקק כמעט שעה.

בטח אתה מהבודדים ששמחו מהרדיוס.

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בטח אתה מהבודדים ששמחו מהרדיוס.

וברצינות אחרי 3 פעמים בשבוע בעיר הזאת (היה לי משהו לעשות שם באמצע השבוע) צריך ללכת לבדיקה לראות שלא חטפתי זיהום או משהו יותר גרוע.

הלוך ברכבת של 17:25 לקח 45 דקות (בעמידה כמובן כל הדרך)

חזור מלא דחיפות בתור להעברת כרטיס כי רק 4 עמדות פתוחות אלוהים יודע למה, רכבת מלא עצירות (נתניה וכו'), אבל לפחות היה מקום לשבת ( 00:00 הייתי בבית כבר )