Jump to content

רשמים מהתיקו מול בית"ר "בבית בסמי עופר" | 0-0 מאכזב, 2 נקודות שנשדדו מאיתנו.

Sawyer

Recommended Posts

ה-ניצחון הגדול של העונה מאחורינו ועכשיו ההשלכות של "כל העולם נגדנו" נותנות איתותים. העונש? משחק רדיוס תלוש לחלוטין מול היריבה הכי קשה שנשאר לליגה לזרוק עלינו - בית"ר ירושליים.

המירוץ מול חיפה עדיין פתוח, 6 נקודות הפרש בלבד וכל משחק הוא משחק שחייבים לנצח, גם איביץ' מבין את זה וממשיך להעלות בדיוק את אותו הרכב שמשחק בתקופה האחרונה.

המשחק נפתח בשליטה מוחלטת של הצהובים אל מול בונקר ובזבוזי זמן כבר מהדקות הראשונות מצד בית"ר ירושליים שלא באה לשחק כדורגל היום. במשך כל המחצית הראשונה אין שינוי במתרחש על המגרש כשהצהובים מצליחים לרשום רק כמה הזדמנויות כיבוש אל מול המגננה הבית"רית. אל המחצית השניה החניכים של איביץ' ניסו לצאת בטירוף כדי לכבוש את השער וגם הגיעו לכמה הזדמנויות בדקות הראשונות אבל שוב פעם תוכנית המשחק של בית"ר להרוג את המשחק ולא לתת לשחק (בחסות השופט) עבדה והצהובים אמנם המשיכו לשלוט אבל מיעטו להגיע למצבים. החילופים בדקות הסיום מעט עוררו את המשחק ובדקות האחרונות נרשמו עוד כמה החמצות (אחת אפילו לצד הבית"רי) אבל ללא שערים, 0-0 מאכזב בסיום עם מעט מאוד כדורגל.

שופט: רע- (נוראי. עשה הכל כדי לתת להם לצאת עם הנקודה, הכל. התוספות זמן זה לבד עונש מוות, התעקש לבזבז זמן בשבילהם ולעצור על כל דבר, 100% אנטי כדורגל. ציון שופט 0. ואיך איינבינדר בלי אדום?! מוות)

שחקנים: טננבאום שומר על עוד משחק עם מעט מאוד עבודה וכמעט בלי על מה להשפט. סבוריט היה במשחק לא רע כשהרבה התקפות נעצרו אצלו, הצליח גם לצאת כמה פעמים קדימה אבל לא מספיק דומיננטי, ג'ראלדס גם היה די סולידי בהגנה אבל לא מעורב מספיק בהתקפה. צמד הבלמים בעוד משחק נקי כשאמאדור מעל כולם בעיקר בראש, טיבי מלבד חצי טעות קטנה שולט בהגנה ומסובסב חלוצים. עושה את העבודה. הקישור שלנו לא עבד מספיק טוב היום, גלזר אמנם גירזן הכל כרגיל אבל לא תרם בהתקפה, גולסה במשחק מאוד בינוני בשני צידי המגרש וריקן שפשוט לא נתן את האקסטרה היום, לא חטף כדורים לא שלח עומק חכם וכמעט ולא תרם. גם בהתקפה לא היה ברק כשאצילי לא זהר בהתקפה עם מהלך וחצי ראויים ואפילו בצד ההגנתי תרם פחות מבד"כ, יוני היה בגדר נעלם רוב מוחלט של המשחק וחיובי קשה למצוא מה לכתוב עליו ואפילו שכטר שכן ניסה להיות פעיל חירבן את הניצחון כשלא מסר לאצילי במצב של 100%.

*מיכה מהספסל ממשיך להסריח, צ'יקו היום רנדומלי מדי, החטאה מביכה.

פיקנטריה:

- משחק "בית" בסמי עופר. גונבים אותנו!

- מכות לפני המשחק כולל אבוקה של ביתר

- WHOS NEXT?

קהל:

אני יודע כמה זה קשה להגיע ביום שני ב20:15 למשחק "בית" בסמי עופר, בטח אחריי הטראומה בדרכים משבוע שעבר אבל תאמינו לי לא מצליח להבין איך לא התאבדו פה 100% מהמנויים על המשחק הזה אחרי מה שהם קיבלו בשבוע שעבר. אחריי שהם מבינים שהעונה הזאת לא הולכת להיות קלה ושצריך אותם בכל משחק, במיוחד בזה! במשחק הכי חשוב. מה נסגר? מאכזב מאוד.

הקהל שכן הגיע ניסה להפוך את סמי עופר למגרש הביתי שלנו וברוב דקות המשחק זה עבד (אל מול גוש שחור גדול של בית"ר). איכזבה אותי קצת חוסר הקריאה של המשחק מצידנו כשהשופט גומר אותנו והורג את המשחק ואנחנו פשוט לא מגיבים, לא בוז, לא שירה, לא קללות. הרג אותנו ולא הגבנו, היינו חייבים להביא כרטיסים ופוזשנים לקבוצה שלנו דרך הקהל. חבל.

אין זמן לבכות על הגנבה שהולכת מולנו, חייבים להרים את הראש ולהמשיך קדימה כי המירוץ הזה עוד רחוק מלהסתיים.

שבת, 19:50, נתניה. נתראה שם.

2 דקות לפני, Sawyer said:

קהל:

אני יודע כמה זה קשה להגיע ביום שני ב20:15 למשחק "בית" בסמי עופר, בטח אחריי הטראומה בדרכים משבוע שעבר אבל תאמינו לי לא מצליח להבין איך לא התאבדו פה 100% מהמנויים על המשחק הזה אחרי מה שהם קיבלו בשבוע שעבר. אחריי שהם מבינים שהעונה הזאת לא הולכת להיות קלה ושצריך אותם בכל משחק, במיוחד בזה! במשחק הכי חשוב. מה נסגר? מאכזב מאוד.

הקהל שכן הגיע ניסה להפוך את סמי עופר למגרש הביתי שלנו וברוב דקות המשחק זה עבד (אל מול גוש שחור גדול של בית"ר). איכזבה אותי קצת חוסר הקריאה של המשחק מצידנו כשהשופט גומר אותנו והורג את המשחק ואנחנו פשוט לא מגיבים, לא בוז, לא שירה, לא קללות. הרג אותנו ולא הגבנו, היינו חייבים להביא כרטיסים ופוזשנים לקבוצה שלנו דרך הקהל. חבל.

לא צודק בכלל

גם אני לא הגעתי היום כאקט מחאתי לבזיון הזה שנקרא רדיוס. איפה עוד קיים דבר כזה בעולם? 

הייתי חותם הפסד היום ו0 אוהדים שלנו שפעם אחת יועבר המסר, מאשר להיות קוקסינלים ולהסכים עם זה שמזיינים אותנו ומזלזלים בנו.

1 דקה לפני, YallaMaccabi said:

לא צודק בכלל

גם אני לא הגעתי היום כאקט מחאתי לבזיון הזה שנקרא רדיוס. איפה עוד קיים דבר כזה בעולם? 

הייתי חותם הפסד היום ו0 אוהדים שלנו שפעם אחת יועבר המסר, מאשר להיות קוקסינלים ולהסכים עם זה שמזיינים אותנו ומזלזלים בנו.

זיינת אותם. זיינת את ההתאחדות והדיינים!!

אמאלההה איזה אקט!!! זהו. לא נקבל עונשים.

אתה מאמין לעצמך? 

אצילי (שוב) היה טוב בעיני.

בניגוד לשאר תוצאות התיקו הביתיות שלנו העונה, קצת קשה לי לבוא בטענות למכבי היום.

לדעתי הקבוצה שיחקה בסדר, ובית״ר באמת עשתה עבודה טקטית מעולה לאורך מרבית שלבי המשחק. סגרו לנו את האמצע לחלוטין ולחצו קרוב כל שחקן. 

מבאס. לא נורא.

תיקו בחוץ נגד קבוצת "צמרת" זה משהו שאפשר לחיות איתו.

למרות משחק לא טוב הגענו לשני מצבים שעם טיפה יותר איכות בחלק הקדמי מסתיימים בשער.

זה הסגל, כנראה לשנה וחצי הקרובות, יהיה לא פשוט.

Just now, Cosmic said:

אצילי (שוב) היה טוב בעיני.

בניגוד לשאר תוצאות התיקו הביתיות שלנו העונה, קצת קשה לי לבוא בטענות למכבי היום. לדעתי הקבוצה שיחקה בסדר, ובית״ר באמת עשתה עבודה טקטית מעולה לאורך מרבית שלבי המשחק.

סגרו לנו את האמצע לחלוטין ולחצו קרוב כל שחקן. 

לא מספיק מעורב, לא מספיק חד, אולי הייתי קצת קשוח איתו. אבל לא היה מספיק טוב היום, ציפיתי ממנו. 

ביתר סגרו טוב ובאו להרוג את המשחק, שמרנו די טוב והגענו למצבים, שימו כדור אחר ברשת והביתה, שלחו את חיפה לרדוף אחרינו ולהפיל את עצמם. כמה חבל.

כמות יפה מאוד בשביל רדיוס במזג אוויר כזה ושהרכבת חוזרת רק עד ת''א, יש מלא אוהדים מהדרום שלא הגיעו וכאלה שמוכרים טוב טוב שלנסוע מהמרכז לסמי עופר בשעות האלו זה שעתיים ומשהו  

8 hours ago, Sawyerdroid said:

זיינת אותם. זיינת את ההתאחדות והדיינים!!

אמאלההה איזה אקט!!! זהו. לא נקבל עונשים.

אתה מאמין לעצמך? 

אין קהל 

אין כסף

נראה לך שאכפת להם הכדורגל פה? 

רק הכיס והמשכורת זה מה שחשוב.

ולנו כקהל גדול יש כוח לעשות שינויים, אם היה 500 אוהדים ושלט גדול "התאחדות של מושחתים" היית רואה שלא היינו מקבלים יותר רדיוסים.

אבל לא בואו נסע לחיפה בשביל לחזור לשם עוד חודש אחרי שנזרוק אבוקה בדרבי הקרוב

2 דקות לפני, YallaMaccabi said:

לא צודק בכלל

אתה מביך אחי. לדעתי אתה יותר עצלן שמתרץ את זה. רוצה לעשות מחאה? לך תארגן משהו מול משרדי ההתאחדות, ככה מכבי לא תיפגע.

חבל ש5000 מנויים החליטו להפקיר את מכבי היום.

Just now, Sawyerdroid said:

לא מספיק מעורב, לא מספיק חד, אולי הייתי קצת קשוח איתו. אבל לא היה מספיק טוב היום, ציפיתי ממנו. 

ביתר סגרו טוב ובאו להרוג את המשחק, שמרנו די טוב והגענו למצבים, שימו כדור אחר ברשת והביתה, שלחו את חיפה לרדוף אחרינו ולהפיל את עצמם. כמה חבל.

הגענו לשניים וחצי מצבים כל המשחק, לא תמיד ייכנס.

בכלל, לא יצאתי בתחושה ש״שדדו״ אותנו היום.  תיקו הייתה תוצאה סבירה ביחס להתפתחויות במגרש. 

1 דקה לפני, YallaMaccabi said:

אין קהל 

אין כסף

נראה לך שאכפת להם הכדורגל פה? 

רק הכיס והמשכורת זה מה שחשוב.

ולנו כקהל גדול יש כוח לעשות שינויים, אם היה 500 אוהדים ושלט גדול "התאחדות של מושחטים" היית רואה שלא היינו מקבלים יותר רדיוסים.

אבל לא בואו נסע לחיפה בשביל לחזור לשם עוד חודש אחרי שנזרוק אבוקה בדרבי הקרוב

אתה עשית שלט? אתה דיברת? אתה הפגנת?

אתה זיין שכל. כל מה שעשית היה לשבת בבית בזמן שהקבוצה שלך משחקת ולכתוב שזה היה "אקט מחאה". מביך. 

שופט שעוצר כל רגע וראינו זה היה כל רגע, לא משנה לאיזה כיוון השריקה. זה מצב תמיד לרעת הקבוצה עם הכושר היותר טוב שזה אנחנו.

משחקים עם שיפוט כזה גומרים אותנו, אי אפשר להזרים את המשחק. 

פעם הוא שרק לעצור שניסו להוציא כדור מהיר, פעם הוא לא נותן יתרון, פעם להזיז את הכדור מטר הצידה, פעם לדבר עם שחקן 2 דקות במקום לתת לו צהוב... הכל כדי שהמשחק לא יזרום. 

Just now, Cosmic said:

הגענו לשניים וחצי מצבים כל המשחק, לא תמיד ייכנס.

בכלל, לא יצאתי בתחושה ש״שדדו״ אותנו היום.  תיקו הייתה תוצאה סבירה ביחס להתפתחויות במגרש. 

הייתה תוצאה סבירה אבל בחייאת, שכטר נותן שם פס הכי קל בעולם אצילי לא יכול לפספס. וצ'יקו למה לא יכל להיות הפוך? בלבול בנבדל וגולאסו במצב יותר קל? 0-0 די משקף למרות היתרון שלנו, יכולנו בקלות לצאת מפה עם שלושת הנקודות. לא יכול שלא להתבאס.

1 דקה לפני, Sawyerdroid said:

הייתה תוצאה סבירה אבל בחייאת, שכטר נותן שם פס הכי קל בעולם אצילי לא יכול לפספס. וצ'יקו למה לא יכל להיות הפוך? בלבול בנבדל וגולאסו במצב יותר קל? 0-0 די משקף למרות היתרון שלנו, יכולנו בקלות לצאת מפה עם שלושת הנקודות. לא יכול שלא להתבאס.

שכטר לא היה חייב למסור. חלוץ צריך לדעת להבקיע את המצב שלו בקלות.

את האמת? ידעתי ששכטר יחמיץ את זה. היו לו לא מעט כאלה העונה.

לדעתי שכטר לא מסר לאצילי כי לא ראה אותו, כשהכדור הגיע אליו אצילי היה על הרצפה אחרי התיקול.

אם היה מרים את הראש אני די בטוח שהיה מוסר. 

ניצן יצא שם אל הכדור פנטסטי, וגם היה שחקן בית״ר שהגיע לחפות על קו השער. לא מצב קל לכיבוש בעיניי. 

1 דקה לפני, Cosmic said:

לדעתי שכטר לא מסר לאצילי כי לא ראה אותו, כשהכדור הגיע אליו אצילי היה על הרצפה אחרי התיקול.

אם היה מרים את הראש אני די בטוח שהיה מוסר. 

אני גם חושב, תרים את הראש , הטעיה כאילו בועט. פס ימינה לאצילי. מגלגל בקלות מול רשת חשופה, 1-0, 3 נק. הביתה.

איינבנדר כזה בן זונה. כל משחק נגדו אני נזכר כמה אני שונא אותו.

מהכדורגלנים הכי מגעילים שיש. שיגמור את הקריירה ויעזוב אותנו בשקט.

הדיבייט הגדול שלנו הוא שני הקיצונים שלנו. אצילי, טועה יותר מיוני כי הוא נוגע בכדור פי שבע יותר. הוא לפחות מראה את עצמו ומנסה להיות מעורב כל זמן. זה עולה בטעויות אבל הוא לא מספיק לנסות.

יוני נוגע בכדור שבע פעמים במשחק. זה לא יאמן. הוא פשןט לא שחקן קיים. 

האם זה סממן של כוכב בהתהוות? הלוואי. אבל התרומה שלו למשחק הרגיל היא אפס. ואין לי אפילו ציפיות שזה ישתנה.