Jump to content

רשמים מהתיקו מול בית"ר "בבית בסמי עופר" | 0-0 מאכזב, 2 נקודות שנשדדו מאיתנו.

Sawyer

Recommended Posts

לא קשור למשחק אלא קצת לפניי,נכנסתי לשירותים לעשות פיפי,והיה לי סטיקר של הפאנטיקס,הוצאתי אותו רק מהכיס וישר קפץ עליי מאבטח ומשך אותי החוצה,תוך כדאי שהוא מתלהב בקשר שהוא תפס מישהוא,כאילו הייתי אל מקדסי מינימום,אני חושב ואומר לא הדבקתי,רק היה לי ביד,מפה לשם,הצמידו אותי לגדר וביקשו מנוי ותעודת זהות,והתחילו להגיד לי שאני לא יראה את המשחק,ואני מנסה להסביר להם שלא הדבקתי ואין שום חוק נגד זה,בסוף הוא שיחרר אותי ואמר לי יש לך מזל שאני נותן לך לראות את המשחק,כי אתה ונדליסט, ואני מעביר את הפרטים שלך למכבי... מאבטחים שרמוטות!!!! אין להם לשום עילה להתנהג אליי ככה,אבל כמובן אם אתה מאבטח אתה יכול לעשות הכול... ויש לי שאלה,מכבי יכולים לעשות לי משהו? או רק נכנסתי לרשימה השחורה שלהם? 

מאבטצ שעשה רונדלים בשירותים,נכנס יצא נכנס יצא,ולא הפסיק להסתכל עליי שמתי לב,אבל חדבתי שזה קשור אולי לפירו או למשהו,אבל מדבקותתת???? בזה עוד לא נתקלתי

57 דקות לפני, פנתר הרים said:

לא קשור למשחק אלא קצת לפניי,נכנסתי לשירותים לעשות פיפי,והיה לי סטיקר של הפאנטיקס,הוצאתי אותו רק מהכיס וישר קפץ עליי מאבטח ומשך אותי החוצה,תוך כדאי שהוא מתלהב בקשר שהוא תפס מישהוא,כאילו הייתי אל מקדסי מינימום,אני חושב ואומר לא הדבקתי,רק היה לי ביד,מפה לשם,הצמידו אותי לגדר וביקשו מנוי ותעודת זהות,והתחילו להגיד לי שאני לא יראה את המשחק,ואני מנסה להסביר להם שלא הדבקתי ואין שום חוק נגד זה,בסוף הוא שיחרר אותי ואמר לי יש לך מזל שאני נותן לך לראות את המשחק,כי אתה ונדליסט, ואני מעביר את הפרטים שלך למכבי... מאבטחים שרמוטות!!!! אין להם לשום עילה להתנהג אליי ככה,אבל כמובן אם אתה מאבטח אתה יכול לעשות הכול... ויש לי שאלה,מכבי יכולים לעשות לי משהו? או רק נכנסתי לרשימה השחורה שלהם? 

שם כסף שהוא אוהד חיפה מתוסכל אחרת אין מצב שהיה אכפת לו ממדבקות.

5 hours ago, Almogl said:

הכי מדאיגה אותי הכניסה של מיכה,או שיתחיל לפתוח בהרכב או שלא יראה דשא בכלל,לשיקולו של המאמן.

אני כל כך רוצה שלישייה של אלמוג יונתן ואצילי.

הייתי רוצה לראות חלק קדמי של כהן אלמוג ושכטר, כשאצילי מאחוריהם וגולסה וגלזר משלימים את הקישור.

כשאתמול מיכה בא להיכנס, קיוויתי שהוא יכנס במקום אצילי וישחק באגף ימין/שמאל כמו פעם, ככה יכנס לאמצע וקצת לפנות את האגפים כי היה משהו תקוע.

השנה מיכה מאוד מתקשה באמצע, הוא לא מוצא את עצמו שם ומאבד המון כדורים.

אולי זו הדרך להכניס אותו לעניינים שוב העונה, כי משהו לא הולך איתו כשהוא משחק באמצע כמו עונה שעברה וחייבים שהוא יחזור ליכולת טובה כי צריכים אותו להמשך.

12 דקות לפני, Yellow_Forever said:

אלמוג חייב לקבל יותר קרדיט

למה? כולם חשבו שאיביץ' צריך להמשיך עם אותו הרכב וזה מה שקרה.

זה שהיה משחק לא טוב לא אומר שצריך מהפכות. 

1 hour ago, דיברנו עליו יורם said:

כשאתמול מיכה בא להיכנס, קיוויתי שהוא יכנס במקום אצילי וישחק באגף ימין/שמאל כמו פעם, ככה יכנס לאמצע וקצת לפנות את האגפים כי היה משהו תקוע.

השנה מיכה מאוד מתקשה באמצע, הוא לא מוצא את עצמו שם ומאבד המון כדורים.

אולי זו הדרך להכניס אותו לעניינים שוב העונה, כי משהו לא הולך איתו כשהוא משחק באמצע כמו עונה שעברה וחייבים שהוא יחזור ליכולת טובה כי צריכים אותו להמשך.

מספיק לראות איך הוא מתחמם במחצית בכדי להבין שתפוקה רצינית אתה לא יכול לקבל ממנו. רוב הדקות הוא היה השחקן הטרי על המגרש (עד שרוני לוי עשה חילופים משלו) ולהערכתי הוא לא גמע קילומטר. 

עלי מוחמד שחקן עצום. איך שהוא שמר במשחק רחוק מהכדור בסגירה של אופציות מסירה ולחץ על שחקנים שלנו זה בית ספר לכדורגל. כל בית"ר סגרו טוב אבל הוא משהו ממש מיוחד.

פיקנטריה: מי שישב קרוב ליציעים של בית"ר יכול להעיד שבפיקים של השירה שלהם עלה ריח של וודקה רדבול באוויר. קרע אותי מצחוק.