Jump to content

רשמים מהתיקו מול בית"ר "בבית בסמי עופר" | 0-0 מאכזב, 2 נקודות שנשדדו מאיתנו.

Sawyer

Recommended Posts

הוא דוחה אותי. מגעיל, בכיין, הצגות, מכוער ברמה מוגזמת. באמת שאי אפשר לראות אותו. הוא אפילו לא טוב בכדורגל, רק מגעיל.

אני ממש מבין למה כולם שונאים אותו בכל קבוצה שהוא מגיע, לא מבין בכלל למה הוא לא פורש/מתאבד.

מאז העונשים שהתחלנו לקבל במשחקי הבית אנחנו עם נצחון אחד בבית. איבדנו 6 נקודות בארבעה משחקי בית.

הזיה שזה עובר פה חלק. פשוט בזיון. 

אני תוהה אם יש מישהו שעדיין חושב שזה לא מכוון, מבחינה ספורטיבית.

Just now, Sawyerdroid said:

הוא דוחה אותי. מגעיל, בכיין, הצגות, מכוער ברמה מוגזמת. באמת שאי אפשר לראות אותו. הוא אפילו לא טוב בכדורגל, רק מגעיל.

אני ממש מבין למה כולם שונאים אותו בכל קבוצה שהוא מגיע, לא מבין בכלל למה הוא לא פורש/מתאבד.

ואחרי כל זה מיכה ועוד כמה קוקסינלים הולכים לבלות איתו באיזה אי נידח ביוון. תפיייי שרמוטהה

שיחקנו לא טוב. דומה מאוד ל-0:0 האחרים, רק שהפעם הייתה יותר התלהבות והשחקנים היו בגישה של חייבים ללחוץ ולנסות ולא מתישהו יבוא הגול כמו מול נס ציונה וחדרה.

שוב הורגש מאוד חיסרון של קשר יצרתי, על אחת כמה וכמה שמיכה חסר ביטחון אחרי התקופה האחרונה.

אגב, בעיניי זה היה משחק קלאסי לרוטציה, אחרי הנצחון שבוע שעבר.

רוטציה לא חייב לעשות בקיצוניות. אפשר היה לפתוח עם אלמוג במקום יוני או אצילי, או עם צ'יקו במקום שכטר.

זה נחמד שההרכב התקבע וצברנו נקודות, אבל אסור שהשחקנים ירגישו בנוח מידי, במיוחד כשיש אצלנו כמה שמועדים לפורענות. 

יש גם שחקנים שצריך להוציא מהמקפיא, כמו שרן, קנדיל וכדומה. העונה עוד ארוכה ונצטרך את כולם.

Just now, duss21 said:

אגב, בעיניי זה היה משחק קלאסי לרוטציה, אחרי הנצחון שבוע שעבר.

רוטציה לא חייב לעשות בקיצוניות. אפשר היה לפתוח עם אלמוג במקום יוני או אצילי, או עם צ'יקו במקום שכטר.

זה נחמד שההרכב התקבע וצברנו נקודות, אבל אסור שהשחקנים ירגישו בנוח מידי, במיוחד כשיש אצלנו כמה שמועדים לפורענות. 

יש גם שחקנים שצריך להוציא מהמקפיא, כמו שרן, קנדיל וכדומה. העונה עוד ארוכה ונצטרך את כולם.

כן עם אלמוג במקום יוני או אצילי.. צ'יקו במקום שכטר

ואז הייתם מתבכיינים למה לעשות רוטציה על הרכב מנצח, די נו מספיק.

1 דקה לפני, קובי השועל said:

.

החילוף של מיכה היה צריך להיות במחצית.

נקודה חיובית היא שוב ההגנה בטון יצוק שלנו. גארסיה עשה איזה מהלך או שניים על סבוריט אבל חוץ מזה משחק הגנתי מושלם שלו עליו.

גם גלזר לא נתן למוחמד לנשום והאחרון התבכיין לשופט. טיבי ואמדור זה לא כוחות מול חלוצי הליגה.

12 דקות לפני, קובי השועל said:

מה זה הייתם מתבכיינים, מי זה הייתם? זו דעתי. בלי קשר לתוצאה.

אולי זה היה משנה ואולי לא. לאורך זמן אין ברירה אלא לעשות רוטציה.

10 דקות לפני, duss21 said:

מאז העונשים שהתחלנו לקבל במשחקי הבית אנחנו עם נצחון אחד בבית. איבדנו 6 נקודות בארבעה משחקי בית.

הזיה שזה עובר פה חלק. פשוט בזיון. 

אני תוהה אם יש מישהו שעדיין חושב שזה לא מכוון, מבחינה ספורטיבית.

לא יודע, אני הכי חסיד של אצטדיון ביתי עם אווירה וההשפעה שלו אבל היו לנו גם תיקואים נגד בני יהודה וחדרה עם תופים בבלומפילד. לקחנו 31 הפרש בנתניה.

בטח שיש השפעה אבל הייתי זוקף את זה יותר לחוסר יכולת להתמודד עם בונקרים כאלה העונה שמיכה בשפל של הקריירה שלו. הפתרון כרגע זה רק גול מהיר, בלי גול מהיר במשחקים האלה אנחנו בבעיה. חייבים להתאבד על גול מהיר, כשאני אומר מהיר זה גג עד דקה 20.

בלי קשר, רשמתי את זה גם בנושא השני - חייבים לעשות משהו עם הנושא של התופים במיידי כי הביתיות כן נדפקת.

46 דקות לפני, Cosmic said:

אצילי (שוב) היה טוב בעיני.

בניגוד לשאר תוצאות התיקו הביתיות שלנו העונה, קצת קשה לי לבוא בטענות למכבי היום.

לדעתי הקבוצה שיחקה בסדר, ובית״ר באמת עשתה עבודה טקטית מעולה לאורך מרבית שלבי המשחק. סגרו לנו את האמצע לחלוטין ולחצו קרוב כל שחקן. 

אצילי איבד לפחות 8 פעמים שאני ספרתי.

הקבוצה שיחקה בסדר? לא ראיתי דאבל פס אחד 90 דקות ואם אייבינדר לא מוכר אנחנו גם אחרי שעה בלי בעיטה לשער

משחק קלאסי לפתוח עם ציקו על שני הבלמים צבים שלהם

לפני חלוץ אנחנו צריכים שחקן זר לקישור ההתקפי 

מיכה זה פשוט שחקן אחר 

לא זוכר אותו כזה חלש מאז שעלה לשחק בבוגרים לפני גיל 18

סאבוריט וזאיר במשחק מעולה 

4 רמות מעל הליגה

הלוואי שיכולנו להביא זר משפיע גם לקישור ההתקפי ואיזה חלוץ זר בנוסף מעל הליגה(משחרר מחר את ניקוליץ והשוער היווני) 

10 דקות לפני, yellow_blood said:

לא יודע, אני הכי חסיד של אצטדיון ביתי עם אווירה וההשפעה שלו אבל היו לנו גם תיקואים נגד בני יהודה וחדרה עם תופים בבלומפילד. לקחנו 31 הפרש בנתניה.

בטח שיש השפעה אבל הייתי זוקף את זה יותר לחוסר יכולת להתמודד עם בונקרים כאלה העונה שמיכה בשפל של הקריירה שלו. הפתרון כרגע זה רק גול מהיר, בלי גול מהיר במשחקים האלה אנחנו בבעיה. חייבים להתאבד על גול מהיר, כשאני אומר מהיר זה גג עד דקה 20.

בלי קשר, רשמתי את זה גם בנושא השני - חייבים לעשות משהו עם הנושא של התופים במיידי כי הביתיות כן נדפקת.

תראה, השורה התחתונה לדעתי ברורה. אנחנו עם 50% הצלחה במשחקים הרלוונטיים. אם לקשר או לא לקשר את זה לעונשים זה עניין שלך. לדעתי התוצאות מדברות בעד עצמן.

בעניין הגול הראשון, ברור שזה יעזור, אבל זה לא כ"כ קל. הסיבה שאנחנו לא כובשים מהר היא לא שאנחנו לא רוצים, אלא שאנחנו מתקשים. לא הצלחנו היום לכבוש גול בהתחלה מאותה סיבה שלא הצלחנו בהמשך - בונקר מסריח שהקשה מאוד והרכב בעייתי.

שוב, דעה לא פופולארית, אבל ההרכב הזה לדעתי בכלל לא אידיאלי, אלא שבלוני ושקוף, גם אם מבחינת שחקנים הוא הכי טוב. אנחנו תלויים ביוני בעיקר, וזו לא גזירת גורל. 

1 hour ago, YallaMaccabi said:

לא צודק בכלל

גם אני לא הגעתי היום כאקט מחאתי לבזיון הזה שנקרא רדיוס. איפה עוד קיים דבר כזה בעולם? 

הייתי חותם הפסד היום ו0 אוהדים שלנו שפעם אחת יועבר המסר, מאשר להיות קוקסינלים ולהסכים עם זה שמזיינים אותנו ומזלזלים בנו.

זה מה שהם ניסו לעשות כל הכבוד לך שעזרת להתאחדות לזיין אותנו ולחשוב על הפעם הבאה שיתנו לנו רדיוס. 

אתה באמת לא מבין שמעניינת להם ת'ביצה כמות האוהדים שתבוא העיקר זה לדפוק את מכבי זאת בדיוק הייתה המטרה שלהם. 

1 דקה לפני, Sawyerdroid said:

לפחות בתקשורת ציינו פה ושם שביתר בושה והשיפוט מחפיר.

בוני הכריז שאחרי היום ברור שרוני לוי הוא המאמן מס' 1 בארץ 

3 דקות לפני, matis said:

בוני הכריז שאחרי היום ברור שרוני לוי הוא המאמן מס' 1 בארץ 

גם אלון מזרחי

בסדר, ברור שכולם שם מטומטמים ואנטי מכבי. 

אבל הביזיון ה"ספורטיבי" שהיה היום היה ככ בוטה שאפילו בתקשורת לא יכלו להתעלם.

זה באמת מדהים אותי כמה מאמץ מושקע בשביל לנסות לקחת מאיתנו את האליפות ע"י ככ הרבה גורמים. מטורף בעיניי.

אני אישית לא אתייחס לשיפוט ההזוי ולבונקר של ביתר, מכבי פשוט לא הגיעה למשחק..

היו כמה רגעים שהזכירו את היכולת הטובה מהשבועות האחרונים אך הפעם הייתה חסרה איכות בפעולות האחרונות ככה שאפשר להאשים בעיקר את עצמנו..