Jump to content

חכמון

Darwin

Recommended Posts

4 hours ago, avich15 said:

שרמוט. לא מדבר על המריחות זמן שזה בקבוע כבר אצלו, הוא פשוט שרק בחוסר אחידות מטריף. לא הגיוני שאותה פעולה היא עבירה לזכות ביתר ולזכות מכבי לא. 

*שוב, לא חושב שבגלל זה לא ניצחנו אבל מאחל לו ****

סלח לי, אבל שרמוט יש רק אחד. 

35 דקות לפני, itan17 said:

באמת שיר מביך.

השופט צריך לקבל בוז מחריש אוזניים.

אתמול למשל בזמן הביזבוזי זמן והשכיבות על הדשא היה צריך להיות בוז ולא איזה שיר עידוד ששומעים בקושי.

בקושי שומעים את השיר עידוד כי אתם לא שרים.

הדקות הטובות שלנו היו בעיקר שרוב הקהל שר חזק. לפעמים הקהל שר חזק בגלל שהקבוצה שיחקה טוב ולפעמים הקבוצה שיחקה טוב בגלל הדחיפה מהקהל.

חוץ מזה, אם אתה רוצה לשרוק בוז, תשרוק. אתה לא צריך אישור מהפנאטיקס.

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בקושי שומעים את השיר עידוד כי אתם לא שרים.

הדקות הטובות שלנו היו בעיקר שרוב הקהל שר חזק. לפעמים הקהל שר חזק בגלל שהקבוצה שיחקה טוב ולפעמים הקבוצה שיחקה טוב בגלל הדחיפה מהקהל.

חוץ מזה, אם אתה רוצה לשרוק בוז, תשרוק. אתה לא צריך אישור מהפנאטיקס.

מי צריך לעודד בזמן שבקושי משחקים כדורגל על הדשא?

בוז הרבה יותר אפקטיבי במשחקים כאלה כדי להשפיע על ביזבוזי הזמן ועל השופט מאשר איזה שיר עידוד חלש ברקע.

יש זמן לזה ויש לזה. עידוד זה כיף ונחמד בעיקר בשביל האוהדים עצמם, אבל אני בספק עד כמה הוא משפיע על היכולת על כר הדשא (ויש גם לא מעט מחקרים שגם מראים שאין לעידוד השפעה על השחקנים).

אגב, בהיכל זו הדוגמה הכי טובה השנה, כשיש מומנטום מעודדים הכי חזק שאפשר וכשאין, יש בוז מחריש אוזניים בהתקפות היריבה.

7 דקות לפני, itan17 said:

מי צריך לעודד בזמן שבקושי משחקים כדורגל על הדשא?

בוז הרבה יותר אפקטיבי במשחקים כאלה כדי להשפיע על ביזבוזי הזמן ועל השופט מאשר איזה שיר עידוד חלש ברקע.

יש זמן לזה ויש לזה. עידוד זה כיף ונחמד בעיקר בשביל האוהדים עצמם, אבל אני בספק עד כמה הוא משפיע על היכולת על כר הדשא.

בהיכל זו הדוגמה הכי טובה השנה, כשיש מומנטום מעודדים הכי חזק שאפשר וכשאין, יש בוז מחריש אוזניים בהתקפות היריבה.

קודם כל כדורגל זה לא ההיכל. תבינו את זה.

עידוד זה ממש לא בשביל האוהדים. מוזמן לשאול את השחקנים.

לא ראיתי במשחקים נגד בני יהודה ונתניה שהיה בוז אדיר שזה השפיע על השופט באיזשהו אופן.

אני לא אומר שבוז לא עוזר בכלל, אבל צריך לדעת לשלב ולא חייב לחכות שהפנאטיקס ישרקו בוז בשביל לשרוק.

44 דקות לפני, מכביסט לעד said:

קודם כל כדורגל זה לא ההיכל. תבינו את זה.

עידוד זה ממש לא בשביל האוהדים. מוזמן לשאול את השחקנים.

לא ראיתי במשחקים נגד בני יהודה ונתניה שהיה בוז אדיר שזה השפיע על השופט באיזשהו אופן.

אני לא אומר שבוז לא עוזר בכלל, אבל צריך לדעת לשלב ולא חייב לחכות שהפנאטיקס ישרקו בוז בשביל לשרוק.

בנתיים העונה ההיכל הרבה יותר ביתי מבלומפילד המחודש.

נדיר מאוד שהארגון יוזם בוז

9 דקות לפני, itan17 said:

בנתיים העונה ההיכל הרבה יותר ביתי מבלומפילד המחודש.

נדיר מאוד שהארגון יוזם בוז

ברור, כי כדורסל זה משחק הרבה יותר קצבי מכדורגל. בגלל זה אי אפשר לשיר שם יותר מדי שירים אלא רק לשרוק בוז או לחזור על שירים כמה פעמים כל משחק.

ובהיכל סגור שומעים גם עשרה אוהדים ששרים מצויין. אם הקהל בכדורגל בתוך היכל הרעש היה מפחיד הרבה יותר. אבל זה בכלל לא רלוונטי לדיון.

ולמה הארגון צריך ליזום בוז? אי אפשר לשרוק בוז בלי הארגון? 

הבן אדם פשוט אנטי כדורגל, גועל נפש של שופט.גם הצורה בה הוא מתייחס לשחקנים, וואו, מגעיל ברמות.

בכלל רוב השופטים אצלנו חושבים שכולנו באנו לראות אותם ולא את השחקנים משחקים.

אגב, גם אני חושב שהשיר "שופט אתה הולך למות היום" לא משפיע עליהם יותר מדי. בטח אם לא מחכים לו בסוף המשחק כדי שייצא בליווי של משטרה. צריך בוז מחריש אוזניים, קריאות של מהמר וביזיון והכי טוב פשוט שירה מיציע ליציע של "*הכנס שם שופט* בן זונה" לאורך זמן. צריך להתחיל להתמקד בשופטים. אני יודע שזה יבוא על חשבון עידוד למכבי אבל בדרך כלל זאת הסיבה העיקרית שאנחנו מאבדים נקודות.

באחריות השופט לתת למשחק לזרום כמה שיותר. באחריותו לתת את תוספת הזמן שצריכה להתווסף.

לא הגיוני שנשחק 50 דק' כדורגל ונקבל תוספת זמן של 5 דק' על משחק שלם. ביום ששופטים יתחילו לתת תוספות שיביאו את שעון המשחק לאיזור ה100 דק', ככה אולי נראה שינוי. מה שהיה אתמול זה ביזיון והרס הענף,לא פחות.

לא הוציא אדום לאייבינדר

עבירות שלהם שסתם מתעלם מהן 

ממציא לנו עבירות

ועוזר להם לבזבז זמן 

נותן להם להתקדם בבעיטות חופשיות בלי סוף ובנוסף רק אחרי שנגמר מהלך שלהם באי הצלחה נותן להם שוב מחדש את הכדור חופשי

בכדורים החופשיים שלנו לעומת זאת הוא חלק מהחומה 

וגם הקוון (בצד שהתקפנו במחצית ה2) בן זונה

12 hours ago, oshri1992 said:

לא מבין למב זה בשליטת השופט להוסיך תוספת זמן, שיקבעו מספר נטו נגיד 60 (משחק באירופה זה בין 60-65 )יחלקו ב2 לכל מחצית. כל דקה פחות נטו ששוחקה שיוסיפו.

אתמול היו צריכים להוסיף לפי השיטה הזאת עוד 10 דק תוספת זמן בשתי המחציות.

אני רואה את זה כמפתח חשוב להדבקת הפער של הכדורגל שלנו.

רעיון גאוני אבל.. זה טוב לכדורגל= טוב למכבי= לא יקרה

7 hours ago, itan17 said:

באמת שיר מביך.

השופט צריך לקבל בוז מחריש אוזניים.

אתמול למשל בזמן הביזבוזי זמן והשכיבות על הדשא היה צריך להיות בוז ולא איזה שיר עידוד ששומעים בקושי.

השופטים חושבים ששרים להם יאללה יאללה יא ביתר.

שיר מביך ברמות.

10 דקות לפני, itanar said:

השופטים חושבים ששרים להם יאללה יאללה יא ביתר.

שיר מביך ברמות.

אני בטוח שהשופט חושב לעצמו באמצע המשחק אם הקהל שר אתה הולך למות היום או יאללה יא ביתר

זכור לי בכמה משחקים שהקהל הואיל בטובו לשיר את השיר הזה וזה היה חזק ומפחיד.

הכל תלוי בכם, גם סתכלו לי בעיניים היה מצחיק פעם והיום הוא השיר הכי מפחיד בארץ בערך. במקום לשפוט את השירים תנסו לשיר.

זה אגב נכון לעוד הרבה שירים.

חייב לציין ש''לשופט אתה הולך למות היום'' אין שום השפעה מלבד על הקהל עצמו, שזה סך הכל שיר שכיף לשיר אותו. אולי הגיע הזמן לחזור להיות ספציפים שהכלבים האלה יבינו מטעות ראשונה שלהם שהם על הכוונת. חלאס להיות נחמדים. שופטים, קוונים, פרשנים, אנשי תקשורת... כל מי שבא עלינו צריך לקבל יחס אישי. דיי נמאס.

44 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זכור לי בכמה משחקים שהקהל הואיל בטובו לשיר את השיר הזה וזה היה חזק ומפחיד.

הכל תלוי בכם, גם סתכלו לי בעיניים היה מצחיק פעם והיום הוא השיר הכי מפחיד בארץ בערך. במקום לשפוט את השירים תנסו לשיר.

זה אגב נכון לעוד הרבה שירים.

לא משנה אם ישירו אותו מאה אלף צופים במרקנה זה עדיין יהיה שיר מביך. 

אני לא אתפלא אם שופטים דופקים אותנו רק בשביל לשמוע את השיר. 

לפני כל משחק לבדוק מי השופט/קוון.

להשיג שמות של אמא, אבא, אח, אחות, מאהבת וזה יעשה את העבודה.

קצת לא יפה אבל אין מה לעשות, שדופקים אותנו אנחנו נתנהג בהתאם.

18 דקות לפני, הנדון said:

לא משנה אם ישירו אותו מאה אלף צופים במרקנה זה עדיין יהיה שיר מביך. 

אני לא אתפלא אם שופטים דופקים אותנו רק בשביל לשמוע את השיר. 

טוב אחי

חייבים להתחיל לרדת לפסים אישיים עם השופטים. שתתחיל לרעוד להם המשרוקית לפני שהם שורקים שריקה נגדנו. לא יכול להיות שכל שופט יבוא ויזיין אותנו חופשי בטח בבית שלנו. כמו שאמרתי בעבר היה מוסיף אם היינו מחכים להם בסוף משחק שיצאו בליווי משטרה מצידי אבל זה כנראה לא יקרה אז לפחות במגרש שירגישו. שיזיז להם משהו שאנחנו שרים. "שופט אתה הולך למות היום" זה לא זה. זה לא נותן שום אפקט לא אם שרים אותו 100 איש ולא אם שר אותו כל האיצטדיון.