Jump to content

כדורגל נטו מול בית״ר

itan17

Recommended Posts

ברור שהיינו צריכים לשחק טוב יותר וכו אבל זה פשוט משחק שמוציא את החשק מהכדורגל - קבוצה יריבה ש״מתפארת״ במשחק פתוח והתקפי באה לחרב את המשחק ולא להראות כדורגל.

כל נגיעה נופלים ויחד עם הגיבוי של השיפוט הביזיוני הזה של כל נגיעה שריקה, מקבלים משחק מחריד שמוריד לגמרי את החשק מהכדורגל. זה היה משהו מדהים, מעניין כמה זמן נטו שיחקנו כי היו דקות שכל מה שהיה בהן זה פאול או חוץ. 

על אחת כמה וכמה שברקע עונש הזוי ומטומטם ונסיעה נוראית עד לחיפה.

אני איתך והעולם מנגד.

35 דקות לפני, המכבייה said:

די עם הנהי. לא היינו קרובים בקצת לדגדג את הפוטינציאל שלנו. די עם הבכי. הייתי קונה 4 נקודות לפני שבוע. ריאלי לגמרי עבורנו.  

מה קשור בכי יואב?? 

הייתה פה אנטי כדורגל ברמה הכי קשה שיכול להיות!! בזבוזי זמן נוראיים שמוציאים את החשק לשחק, עצירות כל שנייה וכל עצירה זה חצי דקה כדור עומד. קשה מאוד לייצר שטף של משחק כשזה ככה וזה בדיוק מה שרצה רוני לוי שהשיג את מבוקשו.

זה שלא היינו טובים לא סותר את זה, מתפלא עליך.

1 דקה לפני, Ophir 888 said:

מה קשור בכי יואב?? 

הייתה פה אנטי כדורגל ברמה הכי קשה שיכול להיות!! בזבוזי זמן נוראיים שמוציאים את החשק לשחק, עצירות כל שנייה וכל עצירה זה חצי דקה כדור עומד. קשה מאוד לייצר שטף של משחק כשזה ככה וזה בדיוק מה שרצה רוני לוי שהשיג את מבוקשו.

זה שלא היינו טובים לא סותר את זה, מתפלא עליך.

אבל גם בדקות נטו, לא הצלחנו לייצר זרימה אצלנו. זה מבאס אותי כמו שזה מבאס את כולם. לא ייצרנו מספיק מצבים אפילו בשביל להתלונן על החלוצים/מצבים. זה מה שהיה רע במשחק הזה. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

אבל גם בדקות נטו, לא הצלחנו לייצר זרימה אצלנו. זה מבאס אותי כמו שזה מבאס את כולם. לא ייצרנו מספיק מצבים אפילו בשביל להתלונן על החלוצים/מצבים. זה מה שהיה רע במשחק הזה. 

מצטער, אבל אי אפשר לייצר מומנטום במשחק כזה. פשוט אי אפשר. כל עצירה דקה עד שמוציאים כדור וחכמון הזוי ששורק על כל פיפס. שלא נדבר על איינבינדר ששוב פעם בחר להיות דובר המועדון במקום לשחק כדורגל. ובשניהם הוא גרוע.

59 דקות לפני, המפלצת מלוך נס said:

נגיד ככה שעם הכלים שהיו לביתר היום הם לא באמת יכלו לשחק התקפי.

חרטה. רוני לוי העדיף סגל כזה כדי לשחק כמו שהוא באמת רוצה - בונקר.

רק עבד לטובתו החיסורים האלה על הנייר.

אייבינדר ניצן קריאף פלומיין וחכמון ה' ישלם לכם !!

אחרי זה מתפלאים שאנשים בורחים פה מהכדורגל הישראלי. אבל אני לא מצפה לכלום מקבוצה שבנויה על שער הביטקוין.

אין שום ספק שזו הוראה של רוני לוי - להאט את המשחק. למשוך כל פוזשן. כל חצי פאול להעלות את כולם לרחבה. 

רק אם הייתה פה תקשורת ספורט רצינית שלא הייתה מתעסקת רק במי יצא עם מי - היו מעמידים אותו מול המצלמות ושואלים אותו שאלות שהיו מביכות אותו. 

גם  כמה אוהדי בית"ר שיצאו החוצה לא הבינו למה הקבוצה שלהם שיחקה ככה ומה תרם להם בדיוק התיקו הזה.

בושה וחרפה אנטי כדורגל בחסות אחי חכמון

לא יאמן שכל כדור שניצן צריך להוציא זה מינימום 20-30 שניות לפחות

לא יאמן שכל כדור חוץ לוקח להם להוציא חצי דקה

לא יאמן שכל 4 דקות הם שוכבים על הדשא מבזבזים 2 דקות לפחות

האשמה היא רק בשופט המזדיין הזה שנתן להם לעשות כרצונם

ורוני לוי הךךך יה רוני לוי כל החיים שלך תשאר סמרטוט בונקריסט 

שמחפש קודם כל אך לא להפסיד את המשחק...

לא מאשים את רוני לוי, בלי שני הברומטרים שלו לא באמת היה לו סיכוי לקחת ממכבי משהו במשחק פתוח (בדומה לחיפה שרק בזות השתלשלות אירועים נדירה הגיעו כל כך קרוב להוציא נק') הכי טוב שהוא יכל זה להתבנקר ולקוות לנס והתכנית משחק שלו עבדה מצוין.
מביך מאוד שככה נראית קבוצה מקום בליגה החזקה שיש לנו העונה אבל זה מה יש ואת זה צריך לנצח.
על חכמון המגעיל אין לי חשק לדבר זה סתם עושה לי עצבים וגם לא על התשבוחות שרוני לוי קיבל שעם קבוצה שאמורה תקציבית להתחרות על משהו בליגה ככה הוא משחק.