Jump to content

מאמנים ישראלים

YallaMaccabi

Recommended Posts

2 דקות לפני, nirnir20 said:

באותה מידה אני יכול לומר שאם היו משחקים פתוח היה נגמר 3-4 על האפס למכבי. 

יכול להיות. מפה ועד לומר שהם שיחקו כדי לנצח המרחק עצום. באו לנצח עלק

4 דקות לפני, nirnir20 said:

תפסו אותנו באחד ממשחקי הליגה הכי חלשים שלנו בשנתיים האחרונות ואפילו לא ניסו לשחק כדורגל.

2 דקות לפני, nirnir20 said:

אבל זה בדיוק מה שאני מדבר עליו וחוזר עליו כבר כמה פעמים.

אין לי בעיה עם משחק הגנתי, שמרני וטקטי. זה קיים בכל העולם וקבוצות משחקות ככה וגם מנצחות.

יש לי בעיה עם קבוצה (מקום 3) שלא באה לשחק כדורגל ורק מנסה לסיים את המשחק ולהוציא נקודה מסכנה. בלי שום ניסיון לנצח.

אין בעיה שישחקו בונקר (להוציא את ההתחזויות ובזבוזי הזמן)

הבעיה היא שבתקשורת מצד אחד בוכים על זה ומצד שני מהללים את רוני לוי המאמן הכי טוב בישראל עשה שחמט לאיביץ

ואוהדי ביתר הרגו אותי עם איך שצחקו עליו בסוף

3 hours ago, Klil said:

אומה של טקטיקנים. איטליה תזהרי אנחנו באים

נתונים שמשקפים לגמרי את היכולת הירודה והשעמום שהולכים פה ברוב המשחקים. הכדורגל הישראלי והאלבני באותה רמה זה משהו שראינו מהנבחרות ועכשיו גם הגיע לליגה, מאכזב.

15 hours ago, מכביסט לעד said:

יש לי בעיה עם קבוצה (מקום 3) שלא באה לשחק כדורגל ורק מנסה לסיים את המשחק ולהוציא נקודה מסכנה. בלי שום ניסיון לנצח.

בפעם האחרונה שמכבי סיימו מקום 3, בגלגול הקודם של המועדון לפני עשור, חלמנו לצאת עם נקודה בקרית אליעזר, בטדי או בדרבי. שהוצאנו 0-0 באותו דרבי ארור פתחו פה שמפניות.

בעצם למה ללכת רחוק, לפני שנתיים פתחו פה נושא על איך לא להתבזות מול באר שבע, להוציא 0-0 בטרנר היה כמו ניצחון,  תוצאה שכולם רצו וקנו לפני המשחק.

בגמר טוטו בית"ר רוני לוי בא באותה גישה בדיוק, משחק מרדים ומשעמם נטול מצבים, רק שאז בסוף המשחק חוסר ריכוז שלנו בהגנה ווארן כבש שער משום מקום, אחרי זה יצאנו עם כולם במטרה להשוות והם עקצו עם 2:0, זה הדרך שלו לנצח והוא עשה את זה גם בגמר גביע עם חיפה בזמנו. גם בטדי היה משחק די מרדים ומשעמם, רק שאז צי'קו כבש מקרן דקה לפני המחצית וזה פתח את המשחק כי בית"ר עלו למחצית השניה במטרה לשחק ולנסות להשוות והפעם שכטר בעט על ניצן והמשחק המשיך עם ה0:0 שלו.

2 דקות לפני, תמיר8 said:

שהוצאנו 0-0 באותו דרבי ארור פתחו פה שמפניות.

רק למען הדיוק, פתחו שמפניות לא כי הוצאנו נקודה מהפועל אלא כי (חשבנו ש) דפקנו להם את האליפות

28 דקות לפני, החתול הצהוב said:

רק למען הדיוק, פתחו שמפניות לא כי הוצאנו נקודה מהפועל אלא כי (חשבנו ש) דפקנו להם את האליפות

כן אבל בכל התקופה ההיא כל דרבי שלא הפסדנו בו היה מעולה

30 דקות לפני, תמיר8 said:

נתונים שמשקפים לגמרי את היכולת הירודה והשעמום שהולכים פה ברוב המשחקים. הכדורגל הישראלי והאלבני באותה רמה זה משהו שראינו מהנבחרות ועכשיו גם הגיע לליגה, מאכזב.

בפעם האחרונה שמכבי סיימו מקום 3, בגלגול הקודם של המועדון לפני עשור, חלמנו לצאת עם נקודה בקרית אליעזר, בטדי או בדרבי. שהוצאנו 0-0 באותו דרבי ארור פתחו פה שמפניות.

בעצם למה ללכת רחוק, לפני שנתיים פתחו פה נושא על איך לא להתבזות מול באר שבע, להוציא 0-0 בטרנר היה כמו ניצחון,  תוצאה שכולם רצו וקנו לפני המשחק.

בגמר טוטו בית"ר רוני לוי בא באותה גישה בדיוק, משחק מרדים ומשעמם נטול מצבים, רק שאז בסוף המשחק חוסר ריכוז שלנו בהגנה ווארן כבש שער משום מקום, אחרי זה יצאנו עם כולם במטרה להשוות והם עקצו עם 2:0, זה הדרך שלו לנצח והוא עשה את זה גם בגמר גביע עם חיפה בזמנו. גם בטדי היה משחק די מרדים ומשעמם, רק שאז צי'קו כבש מקרן דקה לפני המחצית וזה פתח את המשחק כי בית"ר עלו למחצית השניה במטרה לשחק ולנסות להשוות והפעם שכטר בעט על ניצן והמשחק המשיך עם ה0:0 שלו.

לגבי המשחק בדרבי, מה שחתול אמר. וחוץ מזה אימן אותנו ישראלי, וזאת בדיוק הבעיה. הישראלים מסתפקים בתיקו גם אם הם קבוצת צמרת במקום ה3.

לגבי ב"ש תיקו בטרנר לא הייתה תוצאה רעה, אבל ניסינו לנצח. באנו לשם ותקפנו. זה לא משנה מה הקהל חשב.

בגמר הטוטו היה משחק חלש של שתי הקבוצות. בית"ר ניסו לתקוף ולא ממש הצליחו, כי הם היו חלשים.

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הישראלים מסתפקים בתיקו גם אם הם קבוצת צמרת במקום ה3. 

לגבי ב"ש תיקו בטרנר לא הייתה תוצאה רעה, אבל ניסינו לנצח. באנו לשם ותקפנו. זה לא משנה מה הקהל חשב.

בגמר הטוטו היה משחק חלש של שתי הקבוצות. בית"ר ניסו לתקוף ולא ממש הצליחו, כי הם היו חלשים.

שוב פעם זה לא עניין של מאמן ישראלי או לא, סימאונה ומוריניו לא ישראלים.

לא דיברתי על התיקו בטרנר, דיברתי על ההפסדים בטרנר שהאווירה לפני המשחקים נגדם הייתה רק לא להפסיד, גם אם זה אומר לבוא ולהוציא 0-0 (לפחות מבחינת חלק מהאוהדים).

מבחינתי הגמר טוטו והמשחק ליגה אחרון בסמי היה אותו משחק, רק שבראשון בית"ר ניצלה הזדמנות בסוף המשחק והפעם לא, דווקא הפעם הם היו יותר חלשים ועם פחות כלים התקפיים שבעזרתם אפשר לנסות לתקוף ולהכריע.