Jump to content

מאמנים ישראלים

YallaMaccabi

Recommended Posts

אתם חייבים להבין משהו: בית"ר לא שיחקה על תיקו. בית"ר שיחקה על ניצחון. צורת המשחק הזו מאפשרת לה סיכוי גבוה יותר לנצח אותנו. 

בהינתן שההגנה שלנו ברזל ושלהם בינונית, לא היה להם שום סיכוי מולנו במשחק פתוח והתקפי.  מתי יש להם יותר סיכוי לנצח, כשהאיומים לשער הם 15-8 לטובתנו, או 4-2 לטובתנו? הכל סטטיסטי. אם הם היו משחקים פתוח והתקפי היינו מנצחים איזה  0-3 או 1-3. 

8 דקות לפני, ravid said:

אתם חייבים להבין משהו: בית"ר לא שיחקה על תיקו. בית"ר שיחקה על ניצחון. צורת המשחק הזו מאפשרת לה סיכוי גבוה יותר לנצח אותנו. 

בהינתן שההגנה שלנו ברזל ושלהם בינונית, לא היה להם שום סיכוי מולנו במשחק פתוח והתקפי.  מתי יש להם יותר סיכוי לנצח, כשהאיומים לשער הם 15-8 לטובתנו, או 4-2 לטובתנו? הכל סטטיסטי. אם הם היו משחקים פתוח והתקפי היינו מנצחים איזה  0-3 או 1-3. 

כן בטח. אפילו לצאת קדימה בהתקפה האחרונה הם לא רצו.

באו לשחק על נקודה.

5 דקות לפני, itan17 said:

כן בטח. אפילו לצאת קדימה בהתקפה האחרונה הם לא רצו.

באו לשחק על נקודה.

עדיין, זה נותן להם סיכוי יותר גבוה לנצח מאשר בקרב יריות מולנו. הכל סטטיסטי.

1 hour ago, ravid said:

אבל זה לא נכון.

יש לשחק הגנתי ועל מתפרצות כמו שב"ש היו עושים לנו כשאירחנו אותם ויש לא לשים חומה בהגנה ולא לנסות להבקיע.

2 hours ago, ravid said:

די כבר

ספציפית במקרה של אתמול הטענות לרוני לוי מפגרות, הוא בא למשחק הכי קשה שלו בחוץ בלי 3 שחקני מפתח, אחרי שראה איך מנקנקים את חיפה שלולא גולים הזויים של 1 ל100 מקבלים 4 בלי מענה כמעט.

אם הוא פותח את המשחק הוא מקבל בראש וגומר את העונה מבחינתו.

קבוצות משלמות את המחיר הזה על עליונות גם בליגות באירופה, הן פשוט מספיק יצירתיות כדי למצוא פתרונות.

3 דקות לפני, sveta said:

ספציפית במקרה של אתמול הטענות לרוני לוי מפגרות, הוא בא למשחק הכי קשה שלו בחוץ בלי 3 שחקני מפתח, אחרי שראה איך מנקנקים את חיפה שלולא גולים הזויים של 1 ל100 מקבלים 4 בלי מענה כמעט.

אם הוא פותח את המשחק הוא מקבל בראש וגומר את העונה מבחינתו.

קבוצות משלמות את המחיר הזה על עליונות גם בליגות באירופה, הן פשוט מספיק יצירתיות כדי למצוא פתרונות.

אולי די עם השקר הזה של שלושה שחקנים מפתח לא שיחקו. היחיד שמשפיע ולא שיחק זה קינדה.

הרבה מאוהדי בית"ר טוענים שוראן עדיף מאזולאי ככה שזה לא משנה. 

ומי השלישי?

ושוב אני חוזר על זה, יש לשחק הגנתי וחכם עם ניסיונות לעקוץ נגד הקבוצה הכי טובה בליגה ויש לשים בונקר של קבוצה מהליגה השלישית בלי לנסות לשחק כדורגל ועם ניסיונות למשוך זמן. זה הגיע למצב שאפילו הקהל המפגר של בית"ר שר לו איזה מאמן פחדן.

קבוצה במקום שלישי בליגה לא אמורה לשחק ככה. 

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אולי די עם השקר הזה של שלושה שחקנים מפתח לא שיחקו. היחיד שמשפיע ולא שיחק זה קינדה.

הרבה מאוהדי בית"ר טוענים שוראן עדיף מאזולאי ככה שזה לא משנה. 

ומי השלישי?

ושוב אני חוזר על זה, יש לשחק הגנתי וחכם עם ניסיונות לעקוץ נגד הקבוצה הכי טובה בליגה ויש לשים בונקר של קבוצה מהליגה השלישית בלי לנסות לשחק כדורגל ועם ניסיונות למשוך זמן. זה הגיע למצב שאפילו הקהל המפגר של בית"ר שר לו איזה מאמן פחדן.

קבוצה במקום שלישי בליגה לא אמורה לשחק ככה. 

השלישי זה קונט(ה?) , במוח של רוני לוי צורת המשחק העלובה הזאת זה ה-"הגנתי חכם" ידוע שהוא מאמן אפור ומגעיל במיוחד, גם בהשוואה לקולגות שלו למקצוע.

שורה תחתונה קיבלנו אתמול את בית"ר בתחפושת של נס ציונה, שיחקנו מול קבוצה אומללה שגם עוד 90 דקות כנראה לא הייתה מבקיעה שער ושוב לא הצלחנו למצוא פרצה, וזה חבל כי ככה הולכים להיראות רוב המפגשים שלנו עד הסוף.

4 דקות לפני, sveta said:

השלישי זה קונט(ה?) , במוח של רוני לוי צורת המשחק העלובה הזאת זה ה-"הגנתי חכם" ידוע שהוא מאמן אפור ומגעיל במיוחד, גם בהשוואה לקולגות שלו למקצוע.

שורה תחתונה קיבלנו אתמול את בית"ר בתחפושת של נס ציונה, שיחקנו מול קבוצה אומללה שגם עוד 90 דקות כנראה לא הייתה מבקיעה שער ושוב לא הצלחנו למצוא פרצה, וזה חבל כי ככה הולכים להיראות רוב המפגשים שלנו עד הסוף.

קונטה? הוא אחת הסיבות שניצחנו את בית"ר 4-0.

בכדורגל, רוב הזמן, אין בלוף. חיפה הצליחו להתאושש מאחת הטרגדיות הקשוחות שכדורגל יכול לנבא בזכות זה שהם הפסידו תוך ששיחקו כדורגל. הגישה שלהם לשחק כדורגל גרמה לקהל להיות סביבם וכך פחות משבוע לאחר מכן לנצח בחוץ את נתניה. בית"ר לא יכולים לשחק בגישה כזאת ואז להגיע שבוע הבא ולשנות את הגישה שלהם למשחק מאפס למאה. כשמסביבם הגרעין אוהדים החזק שיצא לא פחות מאוכזב מאיתנו מהאיצטדיון, האווירה שם תהיה רעילה כמעט כאילו הפסידו אתמול. הלחץ יורגש ולאורך זמן הם לא ייצאו נשכרים מהתצוגה אתמול.

6 hours ago, מכביסט לעד said:

איך זה קשור לנושא הזה? יש נושאים אחרים למשחק. זה נושא על מאמנים ישראלים.

כי מאמנים ישראלים זה לא הבעיה של מכבי, ומכבי לא תפתור אותה.

אנחנו צריכים לחיות עם העובדה שב95% מהמשחקים בארץ קבוצות יבואו להסריח מולנו את הדשא.

6 hours ago, eran_7 said:

יכול להיות שמשרת זו לא המילה הנכונה, ברור שהם היו רוצים לנצח אבל הם באו ריאלים עם אותה טקטיקה כמו בגמר גביע הטוטו כדי לגנוב ניצחון ולא לחטוף תבוסה

בשיטה הזו הוא יגנוב ניצחון בודד מתוך 10 משחקים בערך. לקרוא לשיט הזה שיטה זה לעשות צחוק מהעבודה.

בוא נצא מנקודת ההנחה שהוא היה מקבל תבוסה. אז? את מי זה מעניין בכלל? שורה תחתונה הוא אסף עוד נקודה שלא מקדמת את בית״ר. מי ישמע דולקות אחרי בית״ר 4-5 קבוצות. איזה שטויות.

אני מבטיח לך שחוגג ומרבית אוהדי בית״ר יצאו מאוכזבים אתמול מהמשחק. לשם מה התכנסנו בכלל?

3 hours ago, Brandon Roy said:

בכדורגל, רוב הזמן, אין בלוף. חיפה הצליחו להתאושש מאחת הטרגדיות הקשוחות שכדורגל יכול לנבא בזכות זה שהם הפסידו תוך ששיחקו כדורגל. הגישה שלהם לשחק כדורגל גרמה לקהל להיות סביבם וכך פחות משבוע לאחר מכן לנצח בחוץ את נתניה. בית"ר לא יכולים לשחק בגישה כזאת ואז להגיע שבוע הבא ולשנות את הגישה שלהם למשחק מאפס למאה. כשמסביבם הגרעין אוהדים החזק שיצא לא פחות מאוכזב מאיתנו מהאיצטדיון, האווירה שם תהיה רעילה כמעט כאילו הפסידו אתמול. הלחץ יורגש ולאורך זמן הם לא ייצאו נשכרים מהתצוגה אתמול.

יפה כתבת.

אגב, זאת הסיבה שלמרות כל הביקורות נתניה מסיימת במקומות גבוהים יחסית, עונה אחר עונה.

6 hours ago, ravid said:

הייתי יכול להבין את הטענה הזאת (למרות שגם היא לא נכונה אבל ניחא) אם לא היו מבזבזים זמן ללא הפסקה. אבל הם כן, מתחילת המשחק כל מה שהם עשו זה לבזבז זמן (בחסות השופט הנוראי). בדקות האחרונות אפילו לא ניסו לצאת להתקפה.

עאלק בית"ר באו לנצח, באמת, הייתי צריך לקרוא את זה פעמיים כדי להאמין שמישהו פה אשכרה רשם את זה.

1 hour ago, Echoes said:

כי מאמנים ישראלים זה לא הבעיה של מכבי, ומכבי לא תפתור אותה.

אנחנו צריכים לחיות עם העובדה שב95% מהמשחקים בארץ קבוצות יבואו להסריח מולנו את הדשא.

איפה ראית שמדברים על הבעיה של מכבי בנושא הזה? הנושא הזה בא לדבר על המאמנים הישראלים כמו שכתוב.

פותח הנושא יתקן אותי אם אני טועה.

1 hour ago, Krishi said:

הייתי יכול להבין את הטענה הזאת (למרות שגם היא לא נכונה אבל ניחא) אם לא היו מבזבזים זמן ללא הפסקה. אבל הם כן, מתחילת המשחק כל מה שהם עשו זה לבזבז זמן (בחסות השופט הנוראי). בדקות האחרונות אפילו לא ניסו לצאת להתקפה.

עאלק בית"ר באו לנצח, באמת, הייתי צריך לקרוא את זה פעמיים כדי להאמין שמישהו פה אשכרה רשם את זה.

אה, אוקיי, עכשיו שכבודו החכם באדם קבע שהטענה שלי לא נכונה, אני מבין את הטעות. תודה.

7 hours ago, sveta said:

לא יפה להשוות אותם לנס ציונה שמנסה לשחק כדורגל (אפילו די התקפי) ובטח שלא להגעיל עם התחזויות וכו'

כתבת "שגם עוד 90 דקות"?! באמת אחי?? 

לא רואה בעיה עם זה שקבוצות נחותות מהאלופה והמוליכה יבואו לצאת בתיקו. ועוד קבוצה שהפסידה משחק ליגה אחד מתוך חמישים וספגה רק ב2 משחקים בחצי עונה. גם בספרד הרבה קבוצות באות להעמיד את האוטובוס בקאמפ נואו, החוכמה זה לשחק מהר ללא כדור, בדאבל פסים, בעיטות מכל מרחק, למצוא פריצות עם מסירות מפתח, דריבלים. כלום מזה לא ראינו במכבי, טוב לא כלום לגמרי אבל מעט מאוד.

הבעיה המרכזית היא במאקרו, בשאר משחקי הליגה בין כל מיני רעננה, אשדוד, חדרה, כפס, נס ציונה, בני יהודה. במשחקים האלו המאמנים חייבים לבוא בגישה של לכבוש הרבה ולנסות לנצח. הליגה הזאת היא ליגה ברמה נמוכה אז המינימום שישאיר אותה רלוונטית זה כמה גולים, מהפכים והרגשת הניצחון. התיקואים הפחדניים רק הורסים פה את הליגה.

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

תזכיר לי מתי מקום שלישי בלה ליגה באה להעמיד אוטובוס בקאמפ נואו

בליגה שבה מקום 3-12 זה בערך אותה רמה זאת גניבת דעת. 

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

תזכיר לי מתי מקום שלישי בלה ליגה באה להעמיד אוטובוס בקאמפ נואו

אתלטיקו?

1 דקה לפני, nirnir20 said:

בליגה שבה מקום 3-12 זה בערך אותה רמה זאת גניבת דעת. 

בית"ר יכלו לנצח אותנו אם הם היו מנסים.

2 דקות לפני, הנדון said:

אתלטיקו?

מתי? 

העונה מביכים את בארסה בבית פעם אחר פעם. 

קבוצות הגנתיות יש בכל העולם וגם בונקרים יש בכל העולם. קבוצות שלא רוצות לשחק כדורגל קיים בעיקר פה.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בית"ר יכלו לנצח אותנו אם הם היו מנסים.

באותה מידה אני יכול לומר שאם היו משחקים פתוח היה נגמר 3-4 על האפס למכבי.