Jump to content

מאמנים ישראלים

YallaMaccabi

Recommended Posts

8 דקות לפני, thunderbolt said:

מחזור שני אפשר לעלות לבונקר ולהוציא תיקו כי זה לא משנה כלום, ואין בכלל הפרשים ומעמדות בטבלה. מחזור 18 אי אפשר לעלות לבונקר מול קבוצה במקום הראשון כשמטרה שלך היא לרוץ לאליפות. זאת חשיבה בקטן, להגיד "טוב לפחות נוציא נקודה, ובטח מכבי יאבדו נקודות בהמשך", לא זאת חרא של גישה, במקום לבוא ולנסות לצמצם פער של 10 נקודות לפער של 7 ולפתוח את כל הליגה. אז במה בדיוק קידמה את בית''ר הנקודה הזאת? הרי את המקום ה3-2 הם יקבלו גם ככה עם הנקודה הזאת או בלי.

כשכתבת- מחזור 18 וביתר שואפת לאליפות, האמנת למה שכתבת? אז סחתיין. מה נעשה?צריך להתמודד מול זה. היום לא הצלחנו, רוב הזמן אנחנו מצליחים.

26 דקות לפני, ravid said:

לא במקום הטענות לרוני לוי. יכל לשחק פתוח כמו בלבול ולהפסיד או להסתגר ולהוציא תיקו. Don't hate the player, hate the game.

למה אתה יוצא מתוך נקודת הנחה שבונקר בהכרח יגרום לאפס אפס, לעומת משחק בטוח שבהכרח יעלה להם בהפסד?

כל הקבוצות שניצחו קבוצות טובות מהן עשו בונקר?

רק בכדורגל הדוחה פה הוחלט שלעשת בונקר זאת הדרך היחידה להוציא נקודות, וככה מגבים מאמנים שהם אנטי כדורגל. בכל העולם יש הפתעות, והן לא בהכרח אפס אפס.

זה הפך פה לאקסיומה משום מה.

3 דקות לפני, המכבייה said:

כשכתבת- מחזור 18 וביתר שואפת לאליפות, האמנת למה שכתבת? אז סחתיין. מה נעשה?צריך להתמודד מול זה. היום לא הצלחנו, רוב הזמן אנחנו מצליחים.

אז הם הוציאו 5 מיליון יורו על רכש בשביל לרוץ למקום 3?

13 דקות לפני, thunderbolt said:

אז הם הוציאו 5 מיליון יורו על רכש בשביל לרוץ למקום 3?

מה חשבת? שחוגג בחלון אחד יפתור הכל? לא קיבלת ממיטש שיעור שזה לא עובד ככה? צריך לאיית לך את המובן מאליו? ברצינות, או שתכתוב לעניין או שתשחרר. לפני סיבוב, כשהם עם שלושה הפסדים מארבע, הוא קיבל 4 בבית. מה בדיוק אתה רוצה? חיבור למציאות?

לא יודע כמה אני מסכים עם הכיוון שהנושא הזה הלך אליו, אבל בכללי גם בכדורגל מתישהו החבר'ה ייתפכחו ויעברו להביא מאמנים זרים. בליגה הישראלית בכדורסל יש העונה שיא של מאמנים זרים ולפחות בנוגע לזה שהפועל חולון ובמכבי חיפה, הם טובים ממקביליהם ועלו פחות. 

1 hour ago, ravid said:

לא במקום הטענות לרוני לוי. יכל לשחק פתוח כמו בלבול ולהפסיד או להסתגר ולהוציא תיקו. Don't hate the player, hate the game.

תגיד את זה לאוהדים שלו ששרו לו שהוא פחדן.

אין שום בעיה עם משחק הגנתי, אפילו עם בונקר. אף אחד לא דורש מהיריבה לשחק עם ארבעה חלוצים.

התלונות המוצדקות הן כלפי הדרך של מאמנים פחדנים, בחסות שופטים עצלנים ובגיבוי תקשורת אינטרסנטית. 

מקום שלישי, 1000 נקודות מב"ש שבמקום הרביעי, לא גמר גביע ולא משחק נגד הירידה ואנחנו מקבלים בזבוזי זמן, גלגולים על הדשא ורבע שעה של כדורגל נטו.

"מכבי לא הייתה טובה היום" רק מחזק את הביזיון.

בהולנד, אם מאמן רודה ישחק ככה מול אייאקס ישללו לו את הרישיון. בישראל התקשורת תספר שהוא "הוכיח שהוא המאמן הטוב בארץ", ותשמש בביטויים כמו שחמט ונוקאאוט.

ישראל מקום אחד לפני אחרון באירופה בממוצע שערים למשחק ובמקום הראשון במספר תוצאות התיקו וכולם ממשיכים לפרגן ולהתעלם מבזבוזי הזמן ולהאשים

את היכולת של "הגדולות" (שהן כרגע רק מכבי וחיפה).

בית"ר מתלוננים על בזבוזי זמן של ק"ש ומבזבזים זמן עוד יותר שבוע אחרי. לפחות הקהל שלהם יצא גברי היום עם שירת "איזה מאמן פחד".

חרא של כדורגל.

2 hours ago, המכבייה said:

אם היה מנצח, זה לא היה מפתיע אף אחד. 

איך עלה איביץ הגאון הזר שלך מול בש לפני שנה מחזור שני בטרנר? ריקן, גולסה, פרץ וגלזר. הרי לך גאונות סרבית יחודית. שחרר אה....

תאכל קלישאות ותקיא אותם. לא ניצחת היום, תתמודד... עלק מאמנים ישראלים.

איך אתה מעיז להתלונן בכלל עם תקציב פי עשר? 

זה המחיר שיש למעמדות האלו.

וואו, איזה גנב דעת אתה

מכבי בנס לא ניצחו בטרנר אז, ממש לא שיחקו בונקר והתבטלו 

תקציב פי 10 ממי? מביתר? מכבי לא שילמה על שחקן 3 שנים בערך

אתה נשמע כמו פרשן גרוע בערוץ הספורט 

אני מקווה מאוד שאף מאמן ישראלי לא יתקרב למכבי בשנים הקרובות. 

בנוגע לביתר, אין לנו מה לבוא בתלונות, זה מגעיל ומוציא כל כיף מהמוצר "כדורגל ישראלי"

אבל אם זה מה שהם בחרו לעשות, שיהיה להם לבריאות. זה לא שמכבי היו טובים 

11 hours ago, matis said:

וואו, איזה גנב דעת אתה

מכבי בנס לא ניצחו בטרנר אז, ממש לא שיחקו בונקר והתבטלו 

תקציב פי 10 ממי? מביתר? מכבי לא שילמה על שחקן 3 שנים בערך

אתה נשמע כמו פרשן גרוע בערוץ הספורט 

אני מקווה מאוד שאף מאמן ישראלי לא יתקרב למכבי בשנים הקרובות. 

בנוגע לביתר, אין לנו מה לבוא בתלונות, זה מגעיל ומוציא כל כיף מהמוצר "כדורגל ישראלי"

אבל אם זה מה שהם בחרו לעשות, שיהיה להם לבריאות. זה לא שמכבי היו טובים 

על מה אתה מגיב בכלל? אני מעריץ עיוור של איביץ ובכלל של רק! מאמנים זרים למכבי. אל תיתן לי פה את רשימת הקניות, אני מודע לה לפחות כמוך, לדעתי יותר ממך. בכמה דרגות. בכל מה שקשור למכבי, אתה בערך האחרון שיכול לחדש לי. גנב דעת ופרשן ערוץ הספורט תקרא לאמא שלך...

נערך על ידי המכבייה

אין לי תלונות על סגנון המשחק, אלא על בזבוזי הזמן.

חבל רק שה"פרשנים" שמתלוננים שאין פה גולים, מהללים בונקרים כשזה נוח להם.

10 דקות לפני, המכבייה said:

על מה אתה מגיב בכלל? אני מעריץ עיוור של איביץ ובכלל של רק! מאמנים זרים למכבי. אל תיתן לי פה את רשימת הקניות, אני מודע לה לפחות כמוך, לדעתי יותר ממך. בכמה דרגות. בכל מה שקשור למכבי, אתה בערך האחרון שיכול לחדש לי למרות שאתה צייצן נמרץ מאד מיותר בטוויטר, וזה למרות רצונך ללקק לניר צדוק. גנב דעת ופרשן ערוץ הספורט תקרא לאמא שלך, מזדיין. 

וואו.... רגיעון דחוף אבאל'ה

Just now, matis said:

תגיד לי אתה במחזור? מה עובר עליך?

ככה אתה מגיב לי? גונב דעת, ערוץ הספורט,  אבאלה? אתה מכיר אותי כאן שנים. ככה בחרת להתבטא? זה מעליב. למה ככה? כי מכבי יצאה תיקו עם ביתר? כי כתבתי את דעתי? סליחה????

ממך אני צריך לבקש רשות? מי אתה בכלל בהיסטוריה שלי ושל מכבי? מת העולם בתיקו הזה? 

האמת שמרוב שאנשים משנים פה כינויים תמונה, קשה לזהות מי זה מי, אני ממש לא זוכר את ההיסטוריה של ההודעות שלך. ההודעה הספציפית הזאת הריחה לי כמו גניבת דעת, אולי היית ציני, אין לי מושג. לא מת אף עולם ואני אף אחד, לא הבנתי מה לקחת ללב ככה

ומה רע באבאל'ה???

6 דקות לפני, matis said:

האמת שמרוב שאנשים משנים פה כינויים תמונה, קשה לזהות מי זה מי, אני ממש לא זוכר את ההיסטוריה של ההודעות שלך. ההודעה הספציפית הזאת הריחה לי כמו גניבת דעת, אולי היית ציני, אין לי מושג. לא מת אף עולם ואני אף אחד, לא הבנתי מה לקחת ללב ככה

ומה רע באבאל'ה???

אתה יודע מעולה מי המגיב - המכבייה. אתה משתמש פה שנים, כמוני. אל תקרא לי גנב דעת, הבן שלי היה בסמי עופר היום- דור שלישי לאהבת מכבי. אין בעיה באב'לה, רק בקונטקסט שבחרת.

אני שם עוד לפני שנולדת. אתה פשוט תרגיע עם הטון התוקפני ועם השוואות לפרשני ערוץ הספורט. ועדיין אומר- אתה מצייץ חיוור. 

7 דקות לפני, המכבייה said:

אתה יודע מעולה מי המגיב - המכבייה. אתה משתמש פה שנים, כמוני. אל תקרא לי גנב דעת, הבן שלי היה בסמי עופר היום- דור שלישי לאהבת מכבי. אין בעיה באב'לה, רק בקונטקסט שבחרת.

אני שם עוד לפני שנולדת. אתה פשוט תרגיע עם הטון התוקפני ועם השוואות לפרשני ערוץ הספורט. ועדיין אומר- אתה מצייץ חיוור. 

הבנתי, לילה טוב בנאדם

7 hours ago, ravid said:

אמת.

מבאס מאוד המשחק כמו שהיה אבל עשה מה שמצא לנכון.

אנחנו לא הצלחנו לפצח את זה.

מצחיק שמשדרים משחק של מכבי חיפה, בלבול המאמן הכי טוב בארץ.

שמשדרים משחק של בית"ר רוני לוי המאמן הכי טוב בארץ.

שמשדרים משחק של מכבי, איביץ' לא מקבל טיפת קרדיט, כאילו לא היתה פה אליפות ב 31 הפרש. 31 הפרש שוב אני חוזר! זה הזוי!

ואני כבר לא מדבר שמכבי בכלל מקום ראשון, אין קרדיט, אבל ככה זה החונטה הישראלית, מפרגנים לחברים ושיתפגרו הזרים גונבי העבודות.

הלכתי להקיא.

16 דקות לפני, liron1006 said:

מצחיק שמשדרים משחק של מכבי חיפה, בלבול המאמן הכי טוב בארץ.

שמשדרים משחק של בית"ר רוני לוי המאמן הכי טוב בארץ.

שמשדרים משחק של מכבי, איביץ' לא מקבל טיפת קרדיט, כאילו לא היתה פה אליפות ב 31 הפרש. 31 הפרש שוב אני חוזר! זה הזוי!

ואני כבר לא מדבר שמכבי בכלל מקום ראשון, אין קרדיט, אבל ככה זה החונטה הישראלית, מפרגנים לחברים ושיתפגרו הזרים גונבי העבודות.

הלכתי להקיא.

אל תשכח שהמון זו קליקה של חברים אחד של השני וכאלה.

למען האמת, לא מבין מה יש לכם לשמוע את הקשקושים שלהם אחרי המשחק, בטח ובטח במשחק שלא ניצחנו בו.

ברגע שנגמר המשחק אתמול - סוגרים את הטלויזיה. 

בחייאת, הבונקרים האלה לא לגיטימיים מצד אף קבוצה, בטח שלא מצד בית"ר. 

תראו איך נס ציונה שיחקו נגדנו בבלומפילד, אמנם לא עלו עם 4 חלוצים, אבל גם ניסו לשחק כדורגל בלי יותר מדי בזבוזי זמן והתבנקרות (ואפילו נתנו לנו גול והוציאו נקודה). 

כולם בוכים שהכדורגל זבל ואז מהללים את אותם מאמנים שהורגים לנו את הענף. 

9 hours ago, yellow_blood said:

סבבה שיסתגר, על זה יכולות להיות דעות לכאן או לכאן.

והבזבוזי זמן, מה איתם? יש להסתגר ויש להסתגר, אפילו נס ציונה ואא"פ לא ביזבזו זמן בצורה כזאת.

סרחון כזה של נפילות ובזבוזים פעם אחרונה שאני זוכר זה רמה"ש בבלומפילד 2011/12. קבוצה שמתיימרת להיאבק על אליפות נו.

בדיוק.

כל בעיטה חופשית השחקנים של בית״ר גונבים את הקו בכוונה כדי שחכמון הטמבל הזה יגיד להם ללכת אחורה. כנ״ל בקרנות. זה היה מוגזם בטירוף.