Jump to content

מאמנים ישראלים

YallaMaccabi

Recommended Posts

3 דקות לפני, המכבייה said:

העמיד יפה מאד את הקבוצה שלו. 

כמה ידע כדורגל כבר צריך בשביל זה? גם שרון מימר יודע להעמיד קבוצה הגנתית יפה, גם ניסו אביטן, גם קלינגר, אבוקסיס, רפואה, קורצקי. זאת גדולה של מאמן? לא הגיע הזמן שכדורגל ישראלי יתקדם מעבר לטקטיקנות בשקל ו"עשיית בצפר"?

13 דקות לפני, thunderbolt said:

כמה ידע כדורגל כבר צריך בשביל זה? גם שרון מימר יודע להעמיד קבוצה הגנתית יפה, גם ניסו אביטן, גם קלינגר, אבוקסיס, רפואה, קורצקי. זאת גדולה של מאמן? לא הגיע הזמן שכדורגל ישראלי יתקדם מעבר לטקטיקנות בשקל ו"עשיית בצפר"?

מתרכזים "בטקטיקה" ותוצאות ולא מבינים שמרחיקים פה דור צעיר שנחשף לכדורגל עולמי  בגיל 0 ולא ימצא שום סיבה להתעניין במוצר שנקרא כדורגל ישראלי. מחריבים את המוצר פשוט. מתסכל

40 דקות לפני, thunderbolt said:

אם היה מנצח, זה לא היה מפתיע אף אחד. 

איך עלה איביץ הגאון הזר שלך מול בש לפני שנה מחזור שני בטרנר? ריקן, גולסה, פרץ וגלזר. הרי לך גאונות סרבית יחודית. שחרר אה....

תאכל קלישאות ותקיא אותם. לא ניצחת היום, תתמודד... עלק מאמנים ישראלים.

איך אתה מעיז להתלונן בכלל עם תקציב פי עשר? 

זה המחיר שיש למעמדות האלו.

כתבתי בנושא אחר:

אני פשוט לא מצליח להירגע מרוני לוי. כזה מאמן מסריח. בוא, תשחק, תוריד ל-7. תלחיץ קצת את הצמרת. אבל לא, העיקר לסגור. לבזבז זמן.

אז שואלים אותו בראיון אם הם חושבים על אליפות. ואז הוא אומר? מכבי כמעט ולא מאבדת נקודות, אם היא תאבד בקצב גבוה ואנחנו נרוץ טוב, אז יש על מה לדבר.

נו, לכו תבינו....

1 hour ago, המכבייה said:

העמיד יפה מאד את הקבוצה שלו. 

ההודעות שלך היום זה משהו.

מה העמיד יפה? זה בית״ר, שיענו שואפת להיות קבוצה מובילה והתקפית, לא הפועל רעננה

13 דקות לפני, המכבייה said:

איך עלה איביץ הגאון הזר שלך מול בש לפני שנה מחזור שני בטרנר? ריקן, גולסה, פרץ וגלזר. הרי לך גאונות סרבית יחודית. שחרר אה....

מאמן חדש שעלה מחזור שני במשחק חוץ מול אלופת המדינה עם אמצע מעובה, שאגב אותה אלופת המדינה בניצוחו של מאמן ישראלי גאון, במשחק הזה עלתה עם 5 בלמים ובן בסט חלוץ. ואיך אפשר להשוות בכלל את הסיטואציה לרוני לוי שנמצא במרחק של 10 נקודות מהמקום הראשון? מה בדיוק הייתה המטרה שלו בתיקו הזה? איך זה קידם את הקבוצה שלו במירוץ האליפות?

ובכלל מה זה ההודעה ההזויה הזאת, נזכרת באיזה משחק אחד בודד בכל הקריירה שלו פה שהוא עלה עם הרכב טיפה בונקריסטי, שאחרי המשחק הזה זיין פה כל דבר שזז. בוא נראה כמה מאמנים ישראלים עשו פה 50 משחקי ליגה עם הפסד אחד, חצי סגל של שחקני בית, ובלי יכולת לקנות שחקנים.

1 hour ago, thunderbolt said:

לא מדויק.

כל אחד יכול להעמיד הרכב הגנתי זה נכון.

במבחן התוצאה תבחן אותם, רוב השמות שזרקת עולים בונקר ויוצאים ב3-0.

לא בעד מה שרוני לוי עשה, אבל אני לא בטוח שהקבוצה שלו נכון להיום מסוגלת ליותר. ושוב עדיין מכבי צריכה לתת שער לקבוצה כזאת, גם כאשר היא עולה בטקטיקה כזו.

וזה לא שבעולם זה משהו נדיר, זה קורה.

התלונות שלי לא נגד המערך שלו, זכותו. התלונות שלי היא לגישה של השחקנים  שלו ושל חכמון.

אם זה היה תלוי בי, אוטומטית תוספת זמן 10 דק על כל חשד של קבוצה שבאה ליפול על הדשא.

25 דקות לפני, המכבייה said:

שיחקנו חרא היום ואני ממש עצבני שנסעתי לחיפה ובסוף ראיתי 0-0, אבל ההודעות שלך היום לא מתאימות לך. או שאתה ממש עצבני או שאתה ציני.

1 דקה לפני, thunderbolt said:

מאמן חדש שעלה מחזור שני במשחק חוץ מול אלופת המדינה עם אמצע מעובה, שאגב אותה אלופת המדינה בניצוחו של מאמן ישראלי גאון, במשחק הזה עלתה עם 5 בלמים ובן בסט חלוץ. ואיך אפשר להשוות בכלל את הסיטואציה לרוני לוי שנמצא במרחק של 10 נקודות מהמקום הראשון? מה בדיוק הייתה המטרה שלו בתיקו הזה? איך זה קידם את הקבוצה שלו במירוץ האליפות?

מה כתבתי ומה ענית. איביץ נפלא ונותן לו חוזה לחמש שנים קדימה. לבכות על מאמנים ישראלים(ברבים) זה להגיד- וואלה, אני פי עשר ממכם בתקציב בואו תשחקו פתוח. אתה לא מרגיש מגוחך קצת? אז עם המעמד והכסף, תתמודד מול המסתגרים. וואי, איזה מחיר גדול לשלם. אני מעדיף ככה אגב. להתמודד ככה. מול המסתגרים. ברוב המקרים תמצא את הפיתרון כי אתה איכותי מהשאר ולפעמים לא. כדורגל. 

ואל תיתן לאיביץ הנחות. הוא לא זקוק להם ממך או ממני. הכל טוב. 

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

שיחקנו חרא היום ואני ממש עצבני שנסעתי לחיפה ובסוף ראיתי 0-0, אבל ההודעות שלך היום לא מתאימות לך. או שאתה ממש עצבני או שאתה ציני.

אני מבואס כמו כולם. וריאלי. 

4 דקות לפני, thunderbolt said:

ובכלל מה זה ההודעה ההזויה הזאת, נזכרת באיזה משחק אחד בודד בכל הקריירה שלו פה שהוא עלה עם הרכב טיפה בונקריסטי, שאחרי המשחק הזה זיין פה כל דבר שזז. בוא נראה כמה מאמנים ישראלים עשו פה 50 משחקי ליגה עם הפסד אחד, חצי סגל של שחקני בית, ובלי יכולת לקנות שחקנים.

לא הבנת כלום. איביץ עושה טוב עם מה שיש לו ועשה טוב במשחק ההוא. רוני לוי עשה את מה שיכול היה עם מה שיש לו. מה כל כך קשה לך לקבל פה? תתמודד בלנצח את ביתר מסתגרת. אלופה, צריכה להתמודד גם עם מכשולים כאלה.

1 דקה לפני, המכבייה said:

מה כתבתי ומה ענית. איביץ נפלא ונותן לו חוזה לחמש שנים קדימה. לבכות על מאמנים ישראלים(ברבים) זה להגיד- וואלה, אני פי עשר ממכם בתקציב בואו תשחקו פתוח. אתה לא מרגיש מגוחך קצת? אז עם המעמד והכסף, תתמודד מול המסתגרים. וואי, איזה מחיר גדול לשלם. אני מעדיף ככה אגב. להתמודד ככה. מול המסתגרים. ברוב המקרים תמצא את הפיתרון כי אתה איכותי מהשאר ולפעמים לא. כדורגל. 

ואל תיתן לאיביץ הנחות. הוא לא זקוק להם ממך או ממני. הכל טוב. 

הפואנטה זה לא הלהסתגר . 

אלא לעלות למשחק בשביל להרוס אותו ולעשות הכל בשביל לא לשחק כדורגל ורק להוציא תיקו זו גישה דוחה שמאפיינת מאד את המאמנים הישראלים. ואחרי זה אומרים שביתר הראתה היום שהיא מתאימה לצמרת הגבוהה, ואז מתפלאים למה אין פה כדורגל. סרחון

23 דקות לפני, itan17 said:

ההודעות שלך היום זה משהו.

מה העמיד יפה? זה בית״ר, שיענו שואפת להיות קבוצה מובילה והתקפית, לא הפועל רעננה

ההודעות שלי ריאליות. התבלבלת- מכבי לא היתה משהו היום. ייצרה שתיים וחצי בעיטות לשער.

מה איכפת לך בכלל מה ביתר שואפת? מה זה העניין שלך? עשתה מה שעשתה ואתה עשית מה שעשית.

זה מה יש.

סבבה שיסתגר, על זה יכולות להיות דעות לכאן או לכאן.

והבזבוזי זמן, מה איתם? יש להסתגר ויש להסתגר, אפילו נס ציונה ואא"פ לא ביזבזו זמן בצורה כזאת.

סרחון כזה של נפילות ובזבוזים פעם אחרונה שאני זוכר זה רמה"ש בבלומפילד 2011/12. קבוצה שמתיימרת להיאבק על אליפות נו.

14 דקות לפני, המכבייה said:

לא הבנת כלום. איביץ עושה טוב עם מה שיש לו ועשה טוב במשחק ההוא. רוני לוי עשה את מה שיכול היה עם מה שיש לו. מה כל כך קשה לך לקבל פה? תתמודד בלנצח את ביתר מסתגרת. אלופה, צריכה להתמודד גם עם מכשולים כאלה.

מחזור שני אפשר לעלות לבונקר ולהוציא תיקו כי זה לא משנה כלום, ואין בכלל הפרשים ומעמדות בטבלה. מחזור 18 אי אפשר לעלות לבונקר מול קבוצה במקום הראשון כשמטרה שלך היא לרוץ לאליפות. זאת חשיבה בקטן, להגיד "טוב לפחות נוציא נקודה, ובטח מכבי יאבדו נקודות בהמשך", לא זאת חרא של גישה, במקום לבוא ולנסות לצמצם פער של 10 נקודות לפער של 7 ולפתוח את כל הליגה. אז במה בדיוק קידמה את בית''ר הנקודה הזאת? הרי את המקום ה3-2 הם יקבלו גם ככה עם הנקודה הזאת או בלי.

4 רעות לכדורגל הישראלי, ואת כולם ראינו היום:

1. התאחדות/מנהלת- רבות דובר על הרדיוס, לא ייאמן שבגלל כמה דבילים נסעתי היום כמעט שעתיים למשחק בית.

2. מאמנים- רוני לוי עם תקציב של עשרות מיליונים, שאיפות לצמרת גבוהה, עם תכנית משחק של הפועל כפ"ס.

3. שופטים- אומנם לא הייתה החלטה גורלית, אבל בעיניי הביזיון היום עומד בשורה אחת עם בזיון הגול נגד ב"ש ודרבי ריינשרייבר.

4. תקשורת- משבחת את לוי, לא מבקרת שופטים שהורסים כדורגל ולא מספיק יצאה נגד ההחלטה ההזויה והלא שוויונית של ההתאחדות.

יצאתי היום מתוסכל ולא ממכבי. אני אוהב קודם כל כדורגל ישראלי, לפני כל ליגה אחרת בעולם. לא רואה פה תקווה.

10 שורות של פריקת תסכול מצטברת.