Jump to content

מורן מאירי

gilgil28

Recommended Posts

הייתה היום "הרצאה על הבר" עם מורן מאירי (והצטרפו דן גלזר ודור פרץ). מאירי סיפר על העבודה במכבי ופירט על 2 אירועים: ראייקוביץ' דוחף את אבוקסיס, רייכרט בן ערובה (ונמכר במליון יורו).
היה מעניין בטירוף, כל ההתנהלות במכבי בסיפורים האלה ושל מורן מאירי בפרט ראויות לציון. מדובר בבנאדם תותח!
אם חשבנו שבתי הדין רודפים אחרינו, לא היה לנו מושג כמה זה נכון...

תודה למכבי ת"א ומועדון Forever, תודה למורן מאירי, דן גלזר ודור פרץ שדיברו מהלב. היה אירוע נפלא!

היה מעניין מאוד. 

קצת פאשלה עם הכיסאות האדומים ..

הוא תיאר גם את ההשתלשלות שלו לתוך תחום הכדורגל, ונתן להבין שמסביב אין הרבה מומחים, כולל ובעיקר בהתאחדות. 

תיאר בצורה מפורטת כמה התעקשו להעניש את ראיקו לפני המשחק עם באר שבע, בניגוד למקטבל (מבחינת קצב הענישה), וזה בעצם מה שהיה בעכרם בסופו של דבר, מאחר ולא שמרו על זכויותיו. 

סיפר בפירוט את כל השתשלות האירועים בפרשה עם ראייקוביץ' ועם רייכארט.
המון ניסו לזיין אותנו בבית הדין, מורן מאירי הגיע מוכן לכל תגובה אפשרית שלהם מראש, הוא צפה את כל החארטות שלהם מרחוק.
פיקנטריה מהסיפור של רייכארט - סכום המכירה היה מליון יורו + 30K ש"ח מהפיקדון הצבאי של רייכרט :yahoo:

1 hour ago, duduha said:

השאלה ממתי מתחילים את הספירה

חזר להתאמן. העריך שבועיים לכניסה לסגל. 

בטח יתחיל לשחק עוד שלושה שבועות כמחליף לכמה דקות ....

33 דקות לפני, ilans said:

חזר להתאמן. העריך שבועיים לכניסה לסגל. 

בטח יתחיל לשחק עוד שלושה שבועות כמחליף לכמה דקות ....

נראה לי אופטימי מדי, ימים יגידו.

38 דקות לפני, duduha said:

נראה לי אופטימי מדי, ימים יגידו.

נראה לך אופטימי בעיקר כי התרגלנו שכל שחקן שעושה אפצ'י לא משחק חודשיים.

במקרה הזה דור פרץ עשה שיקום פרטי בלונדון, וזה כנראה כל ההבדל.

בכל מקרה גם אם הוא יחזור עוד שלושה שבועות זה יותר משלושה חודשים מיום הפציעה ככה שלא מדובר בזירוז או בתרופות פלא

• 3 months later...

מקרה רייכרט וההתנהלות של מכבי מתחילת המקרה ועד סופו מאשש ומחזק את ההנחה שבמכבי יש חלוקת תפקידים ברורה, וכל בעל תפקיד מקצוען בתחומו. לא יודע כמה מועדוני כדורגל בארץ מעסיקים מישהו על התקן של מורן וכמה מהם יתנו לו סמכויות לנהל משברים בתוך הקבוצה כמו שמכבי נתנה למורן במקרה רייכרט וראייקוביץ'.

בנוסף חשוב מאוד וטוב מאוד שיש מישהו במכבי שמצד אחד נמצא בקו של ההנהלה של ג'נטלמניות, חשיבה מדוקדקת לעומק ולפרטים ולא שליפה מהמותן ומצד שני היכרות ומעורבות עם העסקונה הישראלית בהתאחדות ובמנהלת ופה גדול ישראלי (שהשימוש בו מדוד ומדויק) נגד כל מי שמנסה לפגוע באינטרס של מכבי בגופים האלה.

מוסד יוהן קרויף - לא הכרתי את המוסד הזה אבל מאיך שמורן מדבר ומספר עליו אני מקווה שהוא נלקח כאופציה עבור כל מי שנמצא / עתיד להמצא בתפקיד ניהולי במועדון.

בסוף הפוד דובר על סרט/ סדרת דוקו על מכבי (כמו סנדרלנד, יובה, סיטי, בוקה), מורן אמר שזה נשקל בחיוב ושאם התנאים יבשילו (מכל הצדדים) יש סיכוי שזה יקרה.  מה דעתכם?

ממש ממליץ לשמוע  את הריאיון.

אני לא כל כך יכול להאזין, אבל מישהו ששמע יכול אולי לענות האם הוא מעדכן מה קורה בעניין אבי לוזון ו-40 מיליון השקלים החסרים?

5 hours ago, ravid said:

אני לא כל כך יכול להאזין, אבל מישהו ששמע יכול אולי לענות האם הוא מעדכן מה קורה בעניין אבי לוזון ו-40 מיליון השקלים החסרים?

לא ממש, רק מזכיר שהוא הוביל את העניין הזה ושזה עדיין מתנהל. 

מורן מאירי בעבר היה עובד עם אבי נימני, גם היום?

*לא נראה לי האמת אבל מעניין, אני זוכר את מאירי שנים מהכתבות בעיתון לצד אבי.

• amilov locked this topic
  • amilov unlocked this topic