Jump to content

לקראת בית"ר ירושלים (רדיוס בסמי עופר)

דקסטר

Recommended Posts

5 hours ago, BuSa said:

באיזה שעה?

לקח לנו מעל שעתיים וחצי מתל אביב

סע דרך כביש 6/שים וויז.

ביום שני הייתה תאונה שזיינה את כביש 2

אנחנו נסענו דרך 6, שעה וחצי היינו במנהרות הכרמל.

2 hours ago, צהוב ביציע said:

סע דרך כביש 6/שים וויז.

ביום שני הייתה תאונה שזיינה את כביש 2

אנחנו נסענו דרך 6, שעה וחצי היינו במנהרות הכרמל.

היינו עם וויז

יצאנו ב-16:40 וחנינו ב-18:20 וגם זה בגלל שהייתה תאונה בכניסה לחיפה (בלי התאונה בכניסה לעיר היינו חונים רבע שעה לפני בקלות). כל מי שיצא חצי שעה אחרי אכל לקרדה.

16 דקות לפני, MaTa said:

יצאנו ב-16:40 וחנינו ב-18:20 וגם זה בגלל שהייתה תאונה בכניסה לחיפה (בלי התאונה בכניסה לעיר היינו חונים רבע שעה לפני בקלות). כל מי שיצא חצי שעה אחרי אכל לקרדה.

בול. יצאנו ב- 17:00 ואכלנו אותה. הגעתי לחיפה רק ב- 19:50.

29 דקות לפני, MaTa said:

למה שאנשים יבחרו לעשות תאונה דווקא ביום משחק ועל הציר מתא? סתם מחפשים תשומת לב.

1 hour ago, duduha said:

למה שאנשים יבחרו לעשות תאונה דווקא ביום משחק ועל הציר מתא? סתם מחפשים תשומת לב.

כי כל חיפה מונגולואידים.

1 hour ago, צהבי said:

מהמר על 15 אלף

אופטימי. יבואו העשר אלף נגד כפר סבא שזה אותם עשר אלף שהיו בנתניה כל שאר העצלנים ואלו שבכו שלא נשארו כרטיסים לחיפה ישארו הבית. 

מה נסגר איתכם אנשים שכבר ויתרו על לבוא למשחק? מה זה כל המכירות כרטיסים האלו בקבוצה של אחים לסמל וזה בטח רק טיפה בים. ההתאחדות מנסים לדפוק אותנו ולהעניק את הצלחת לנשיא שמו לנו עונש רדיוס הזוי ואנשים פשוט משחקים לידיים שלהם ומפקירים את הקבוצה לקהל של בית"ר. רק ביום שני ראינו כמה קהל חוץ בסמי עופר הוא משמעותי ואיזו הצגה נתנו שם 4200 איש ועם איך שזה נראה הולך להיות חצי ריק. בדרך כלל הדברים האלו לא מזיזים לי אבל הזוי מבחינתי הכמות אנשים שלא מתכוונים לבוא אחרי ההקרבה של השחקנים ביום שני שהשאירו את הלב שלהם במגרש גם אנחנו צריכים להקריב קצת ולעשות מאמץ להגיע למשחק צמרת קשה. העונה עוד ממש רחוקה מלהסתיים וחייבים לדחוף את השחקנים כמו ביום שני.

4 דקות לפני, הנדון said:

מה נסגר איתכם אנשים שכבר ויתרו על לבוא למשחק? מה זה כל המכירות כרטיסים האלו בקבוצה של אחים לסמל וזה בטח רק טיפה בים. ההתאחדות מנסים לדפוק אותנו ולהעניק את הצלחת לנשיא שמו לנו עונש רדיוס הזוי ואנשים פשוט משחקים לידיים שלהם ומפקירים את הקבוצה לקהל של בית"ר. רק ביום שני ראינו כמה קהל חוץ בסמי עופר הוא משמעותי ואיזו הצגה נתנו שם 4200 איש ועם איך שזה נראה הולך להיות חצי ריק. בדרך כלל הדברים האלו לא מזיזים לי אבל הזוי מבחינתי הכמות אנשים שלא מתכוונים לבוא אחרי ההקרבה של השחקנים ביום שני שהשאירו את הלב שלהם במגרש גם אנחנו צריכים להקריב קצת ולעשות מאמץ להגיע למשחק צמרת קשה. העונה עוד ממש רחוקה מלהסתיים וחייבים לדחוף את השחקנים כמו ביום שני.

ממש ככה !!! גם לי זה לא מובן. זה בדיוק מה שבהתאחדות רוצים, לכן העונש ההזוי הזה - אסור לתת להם לנצח !!!

לא חושב לרגע לא להגיע.

למרות שיהיה לי קשה, ממש קשה להגיע.

אגיע עם הלשון בחוץ מרוב המאמצים.

13 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

"מכה לבית"ר: אזולאי ייעדר מול מכבי ת"א"

וואלה מכה בשבילנו, וארן פותח במקומו והזין הזה תמיד טוב נגדנו.

גם קינדה כנראה לא כשיר שזה כבר משמעותי

1 hour ago, הישראלי היפה said:

ממש ככה !!! גם לי זה לא מובן. זה בדיוק מה שבהתאחדות רוצים, לכן העונש ההזוי הזה - אסור לתת להם לנצח !!!

לא חושב לרגע לא להגיע.

למרות שיהיה לי קשה, ממש קשה להגיע.

אגיע עם הלשון בחוץ מרוב המאמצים.

חבל שאנשים לא רושמים קודם כל פוסט באחים לסמל טרמפים לפני שהולכים לאחים לסמל מכירת כרטיסים.