Jump to content

איתי שכטר

itan17

Recommended Posts

7 hours ago, המכבייה said:

חיית משחק. מכיר את כל הטריקים שיש בספר וגם המציא חלק מהם.

אין יותר מדוייק מזה. בדיוק מה שאני חושב עליו כבר שנים

26 דקות לפני, Omer said:

שחקן שאתה אוהב כשאצלך, ושונא כשאצל היריבה. הבחור תמיד מחוייב למקום שבו נמצא באותו רגע. כיף שאצלנו.

לגמרי. הוא עושה דברים שגורמים לאוהדי היריבה לאבד שנתיים מהחיים רק מהעצבים.

הקטע הזה שהוא רואה את המספר שלו בשלט של החילוף והוא מסדר את הגרביים ורק מחכה שמישהו יבוא להעיר לו בכדי להיעלב. 

8 hours ago, erantheking21 said:

לא גולר בחסד אבל תחבולן ומביא המון דברים שלא נכנסים לסטטיסטיקה נלחם על כדורי חוץ

בישול במהלך גדול שלו לריקן,עוד כדור ענק לגולסה שבקלות יכל להסתיים בגול

לא אהבתי את מה שעשה בחילוף בסופו של עניין אנחנו טובים יותר ולמרות שהובלנו הגענו ליותר הזדמנויות מאשר שהם הגיעו גם אחרי החילוף שלו אז חבל על הזמן שבוזבז 

בכל מקרה מתחיל לאהוב אותו

בעיקר בגלל החוכמת משחק שלו שמתבטאת באיך שהוא רואה את התמונה הגדולה במהלך, אני בטוח שהוא צופה בהרבה משחקים סתם כמו חובב כדורגל 

4 דקות לפני, Dr. Caligari said:

לא אהבתי את מה שעשה בחילוף בסופו של עניין אנחנו טובים יותר ולמרות שהובלנו הגענו ליותר הזדמנויות מאשר שהם הגיעו גם אחרי החילוף שלו אז חבל על הזמן שבוזבז 

בעיקר בגלל החוכמת משחק שלו שמתבטאת באיך שהוא רואה את התמונה הגדולה במהלך, אני בטוח שהוא צופה בהרבה משחקים סתם כמו חובב כדורגל 

המומנטום היה איתם. הוא רצה להרגיע את המשחק.

אחלה שכטר.

עדיין מדהימה אותי העובדה שנפתחים כל כך הרבה נושאים על שחקנים והיחיד שלא קיבל נושא זה ריקן.

אולי אני היחיד שמחזיק ממנו אחרת אין לי מה להגיד.

1 דקה לפני, רן יעקובי said:

אחלה שכטר.

עדיין מדהימה אותי העובדה שנפתחים כל כך הרבה נושאים על שחקנים והיחיד שלא קיבל נושא זה ריקן.

בוא אני אספר לך משהו. אברהם זה לא נושא לאברהם גרנט...

15 דקות לפני, רן יעקובי said:

אחלה שכטר.

אברהם

1 hour ago, Dr. Caligari said:

היה איזה סרטון של ערוץ הספורט מתחילת עונה שעברה (אין לי זמן למצוא אותו עכשיו) של ריאיון זוגי משעשע כזה של ריקן ושכטר.

כששאלו אותם מה הם עושים בשעות הפנאי אז ריקן הסתלבט על שכטר שהוא לא עושה כלום חוץ מכדורגל והוא מסוגל לשבת ולראות בשקיקה משחק מליגה א'. שכטר די הודה בזה.

13 hours ago, מכביסט לעד said:

המומנטום היה איתם. הוא רצה להרגיע את המשחק.

עזוב זה עדיין מעצבן זה לא שהם ב"ש / קש/ חדרה וכו אז אין צורך לנקום בהם בחזרה, סתם מיותר לכל היותר ולדעתי גם בדקות המומנטום שלהם הגענו ליותר הזדמנויות מהם 

12 hours ago, Yellowald said:

היה איזה סרטון של ערוץ הספורט מתחילת עונה שעברה (אין לי זמן למצוא אותו עכשיו) של ריאיון זוגי משעשע כזה של ריקן ושכטר.

כששאלו אותם מה הם עושים בשעות הפנאי אז ריקן הסתלבט על שכטר שהוא לא עושה כלום חוץ מכדורגל והוא מסוגל לשבת ולראות בשקיקה משחק מליגה א'. שכטר די הודה בזה.

חחח יפה כנראה שראיתי ובגלל זה הייתי ער לזה