Jump to content

רשמים מהניצחון על חיפה בסמי עופר | 4-3 היסטורי, סנסציוני, מושלם. שלכם באהבה, מכבי.

Sawyer

Recommended Posts

2 hours ago, אלק נילאש said:

פעם ראשונה שאני רואה את חיפה בלייב (חוץ מהמשחק פחדני נגדינו בסיבוב הראשון), ככה שאתה יכול לראות איך הקבוצה עומדת במגרש, ואני חייב להגעד שזו הקבוצה הכי התקפית שאני זוכר אי פעם בכדורגל הישראלי. כל הרביעייה הקדמית שלהם פשוט לא עושה הגנה. בכלל. גם אשכנזי שאמור להיות 50-50 כביכול, משחק יותר 90-10. חוץ מזה, שני המגנים שלהם לא מפסיקים לעלות. כמות השטחים שהייתה במגרש אתמול הייתה מטורפת. זה היה כמו משחק נוק אאוט באירופה שבאנו עם יתרון מהבית וחיפה חייבת לנצח, זה הזייה. גם ב-3-3 הם המשיכו לעלות ולדחוף קדימה עם כל הקבוצה שלהם כאילו הם חייבים את הניצחון והליגה נגמרת מחר. האוהדים של חיפה לא מפסיקים לדבר על פוקס והחיסרון של נטע לביא, אבל לדעתי זה פשוט לא משנה כי פוקס היה צריך להתמודד מול כל הקישור של מכבי. לבד. אין אף קשר בישראל שיכול לעמוד ולהחזיק את האמצע נגד כח כזה. בטח שלא יותר ממחצית אחת.

זו הסיבה שיש להם מאזן שערים כזה. כשהם במומנטום ותוקפים אותך אתה מקבל מסה מטורפת של שחקני התקפה איכותיים בתוך/על סף הרחבה שלך. הגנתית, קשה מאוד להתמודד מול זה. בקרנות כמעט לכל מקום שהכדור השני נופל יש לחיפה שחקן באיזור. לא פלא שחטפנו שני גולים מקרן.

מצד שני, אין להם הגנה. בכלל. כמות הפעמים שיצאנו ביתרון/שוויון מספרי להתקפות מעבר היא שוב, מטורפת. הגענו לכמות מצבים וחציאי מצבים שמכבי הנוכחית מגיעה אליה ב-3 משחקים יחד. 

לא מעט מדברים היום על זה שאם עוואד יותר מדוייק זה נגמר 4-3 להם או אם הם היו מרגיעים את המשחק הוא היה מסתיים בתיקו ואז היינו מדברים על שתי הקבוצות אחרת. אבל בעיניי זה פשוט שקר וגניבת דעת. תנו לי עוד עשרה משחקים כמו אתמול ואנחנו מנצחים בלפחות שמונה מתוכם. זה טמטום וחוסר אחריות לעלות ככה למשחק עונה. עם קצת יותר מזל ודיוק שלנו המשחק מסתיים בתוצאה שנעה בין הגמר גביע נגד ב"ש ל-5-0 בדרבי. הדבר שאותי הכי מעודד מאתמול זה שיש הרבה אנשים בחיפה שבטוחים שהם כרגע קרובים אלינו ביכולת, בטוחים שזה פרסונאלי - אם נטע לביא היה משחק או בלם אחר במקום סיינסבורי, בפועל זה בעיה קבוצתית הרבה יותר מפרסונאלית. אם הם יבואו למשחק הבא נגדינו באותו מוד של אתמול, הם יקבלו חתיכת סטירה מצלצלת.

בול.

ויחד עם זאת עדיין מציין שניים משלושת השערים שלהם הגיעו ממצבים נייחים.

כך שגם עם ריבוי המסה ההתקפית הזו שלהם, הם לא באמת הצליחו לייצר מצבים טובים במשחק שוטף.

זה משחק שמהדקה הראשונה בו העליונות שלנו הייתה ברורה, במחצית הם היו צריכים לרדת בפיגור 3 ובסוף המשחק לרדת עם 5 (לפחות).

אז כן, זה סקסי לדבר על קאמבק שלהם, פעמיים, בלי לזכור שעדיין מדובר בקאמבק ולא בהובלה / עליונות / שליטה / וואטאבר... שיהנו.

בפועל:

עלו בסיבוב הראשון במערך מבוקר - הפסידו.

עלו בסיבוב השני במערך פתוח - הפסידו.

בין לבין - מילים, תיאורים ומלא בולשיט.

מישהו יכול/יודע לתת הסבר הגיוני שמתקבל על הדעת להתנהלות המשטרתית? אני חושש שזה עלול להתחיל ולהיות מראה שוטף ושגרתי במשחקי כדורגל - עשרות שוטרים עומדים בחוסר מעש עם מבטים מחרחרי מלחמה, שתי מצלמות וידאו מוצבות על מסילת הברזל בחלק העליון של היציע, מצלמת וידאו עם חצובה על כר הדשא ועוד שוטר במדים ובתפקיד עם מצלמת סטילס. לפעמים אין צורך באירוע נפיץ/חריג כדי להרגיש שמעצם היותי אוהד כדורגל שמגיע למגרש, למרות שעברתי בדיקה גופנית ואני נמצא במגרש שמצולם מכל עבר, אני נתפס כאדם שהסיכוי שיבצע עבירה פלילית גדול וסביר יותר מאשר שאבוא לראות כדורגל ליהנות וללכת לדרכי. האם צריך אישורים מקדימים כדי לבצע דברים כאלו, במידה וכן, מי נותן אותם, ובשביל מה?

2 hours ago, לופו5 said:

מישהו יכול/יודע לתת הסבר הגיוני שמתקבל על הדעת להתנהלות המשטרתית? אני חושש שזה עלול להתחיל ולהיות מראה שוטף ושגרתי במשחקי כדורגל - עשרות שוטרים עומדים בחוסר מעש עם מבטים מחרחרי מלחמה, שתי מצלמות וידאו מוצבות על מסילת הברזל בחלק העליון של היציע, מצלמת וידאו עם חצובה על כר הדשא ועוד שוטר במדים ובתפקיד עם מצלמת סטילס. לפעמים אין צורך באירוע נפיץ/חריג כדי להרגיש שמעצם היותי אוהד כדורגל שמגיע למגרש, למרות שעברתי בדיקה גופנית ואני נמצא במגרש שמצולם מכל עבר, אני נתפס כאדם שהסיכוי שיבצע עבירה פלילית גדול וסביר יותר מאשר שאבוא לראות כדורגל ליהנות וללכת לדרכי. האם צריך אישורים מקדימים כדי לבצע דברים כאלו, במידה וכן, מי נותן אותם, ובשביל מה?

זו תוצאה של העונשים הקולקטיביים שהוטלו לאחרונה.

הקריטריון היחיד שנמצא בשליטת הקבוצות הוא רמת האכיפה, גם זה רק מקל את העונש ולא באמת יכול למנוע אותו, אז זה מה שצפוי לנו, אכיפה קולקטיבית לא אפקטיבית שתלך ותגבר.

הטורים מקשקשים שהיה משחק ענק והכל, אבל בכל משחק עונה חם יש גם בלאגנים בין שחקנים

במשחק הזה לא היה כלום מלבד הצמדת ראשים מגוחכת של שרי וג'ראלדס,

שניהם שחקנים די רגועים וחביבים שמצאו עצמם קפואים ונבוחים בטראש טוק בלי לדעת מה לעשות בו.

לי היה ברור ורשמתי שבלבול יגיד לאשכנזי ומנחם לעלות פחות וחיפה תהיה מסורסת לגמרי, כל משחק התקפה שלה בנוי על בליץ' של כולם עולים. 

יגיד להם לעלות - אז תהיה הפקרות בהגנה. 

מה שהפתיע במשחק הזה שגם אם עלו וגם אם לא - הפקרות היתה אותו דבר. 

5 hours ago, אלק נילאש said:

פעם ראשונה שאני רואה את חיפה בלייב (חוץ מהמשחק פחדני נגדינו בסיבוב הראשון), ככה שאתה יכול לראות איך הקבוצה עומדת במגרש, ואני חייב להגעד שזו הקבוצה הכי התקפית שאני זוכר אי פעם בכדורגל הישראלי. כל הרביעייה הקדמית שלהם פשוט לא עושה הגנה. בכלל. גם אשכנזי שאמור להיות 50-50 כביכול, משחק יותר 90-10. חוץ מזה, שני המגנים שלהם לא מפסיקים לעלות. כמות השטחים שהייתה במגרש אתמול הייתה מטורפת. זה היה כמו משחק נוק אאוט באירופה שבאנו עם יתרון מהבית וחיפה חייבת לנצח, זה הזייה. גם ב-3-3 הם המשיכו לעלות ולדחוף קדימה עם כל הקבוצה שלהם כאילו הם חייבים את הניצחון והליגה נגמרת מחר. האוהדים של חיפה לא מפסיקים לדבר על פוקס והחיסרון של נטע לביא, אבל לדעתי זה פשוט לא משנה כי פוקס היה צריך להתמודד מול כל הקישור של מכבי. לבד. אין אף קשר בישראל שיכול לעמוד ולהחזיק את האמצע נגד כח כזה. בטח שלא יותר ממחצית אחת.

זו הסיבה שיש להם מאזן שערים כזה. כשהם במומנטום ותוקפים אותך אתה מקבל מסה מטורפת של שחקני התקפה איכותיים בתוך/על סף הרחבה שלך. הגנתית, קשה מאוד להתמודד מול זה. בקרנות כמעט לכל מקום שהכדור השני נופל יש לחיפה שחקן באיזור. לא פלא שחטפנו שני גולים מקרן.

מצד שני, אין להם הגנה. בכלל. כמות הפעמים שיצאנו ביתרון/שוויון מספרי להתקפות מעבר היא שוב, מטורפת. הגענו לכמות מצבים וחציאי מצבים שמכבי הנוכחית מגיעה אליה ב-3 משחקים יחד. 

לא מעט מדברים היום על זה שאם עוואד יותר מדוייק זה נגמר 4-3 להם או אם הם היו מרגיעים את המשחק הוא היה מסתיים בתיקו ואז היינו מדברים על שתי הקבוצות אחרת. אבל בעיניי זה פשוט שקר וגניבת דעת. תנו לי עוד עשרה משחקים כמו אתמול ואנחנו מנצחים בלפחות שמונה מתוכם. זה טמטום וחוסר אחריות לעלות ככה למשחק עונה. עם קצת יותר מזל ודיוק שלנו המשחק מסתיים בתוצאה שנעה בין הגמר גביע נגד ב"ש ל-5-0 בדרבי. הדבר שאותי הכי מעודד מאתמול זה שיש הרבה אנשים בחיפה שבטוחים שהם כרגע קרובים אלינו ביכולת, בטוחים שזה פרסונאלי - אם נטע לביא היה משחק או בלם אחר במקום סיינסבורי, בפועל זה בעיה קבוצתית הרבה יותר מפרסונאלית. אם הם יבואו למשחק הבא נגדינו באותו מוד של אתמול, הם יקבלו חתיכת סטירה מצלצלת.

יפה.

רואה שידור חוזר

בחילוף שלו שועה צורח על חזיזה לצאת לפני שבלבול יתחרט על זה 

אוסמו בפחד מנסה להרגיע אותו 

איזה פח אשפה של בנאדם 

27 דקות לפני, קאוביין said:

רואה שידור חוזר

בחילוף שלו שועה צורח על חזיזה לצאת לפני שבלבול יתחרט על זה 

אוסמו בפחד מנסה להרגיע אותו 

איזה פח אשפה של בנאדם 

הייתי בכיף מביא אותו למכבי עכשיו אם הייתה אופציה, במכבי של היום יקבל סטירה עם הזין ויתיישר.

https://www.maccabi-tlv.co.il/2020/01/ככה-עוד-לא-ראיתם-אותו-93-דקות-עם-איביץ-בחי/

לא ידעתי אם לשים פה או לפתוח נושא איביץ' בחיפה...

ראיתם את זה? הוא מאמן מרגש... אחד הקליפים הגדולים...

אני גרופי שלו, מעריץ שלו, מת עליו, אחד המאמנים הגדולים שהיו פה

9 hours ago, סוקראטס said:

בול.

ויחד עם זאת עדיין מציין שניים משלושת השערים שלהם הגיעו ממצבים נייחים.

כך שגם עם ריבוי המסה ההתקפית הזו שלהם, הם לא באמת הצליחו לייצר מצבים טובים במשחק שוטף.

זה משחק שמהדקה הראשונה בו העליונות שלנו הייתה ברורה, במחצית הם היו צריכים לרדת בפיגור 3 ובסוף המשחק לרדת עם 5 (לפחות).

אז כן, זה סקסי לדבר על קאמבק שלהם, פעמיים, בלי לזכור שעדיין מדובר בקאמבק ולא בהובלה / עליונות / שליטה / וואטאבר... שיהנו.

בפועל:

עלו בסיבוב הראשון במערך מבוקר - הפסידו.

עלו בסיבוב השני במערך פתוח - הפסידו.

בין לבין - מילים, תיאורים ומלא בולשיט.

זה מה שהכי משוגע בכל הסיפור, היה להם משחק כמעט מושלם התקפית. הם הבקיעו שלושה שערים כשרק ב-20 דקות (אולי אפילו פחות) מתוך ה-90 הם היו בשליטה על מה שקורה על המגרש. שני גולים + סחיטת הקרן בגול השלישחה הגיעו משחקנים שנכנסו כמה דקות לפני זה בחילוף. כמה פעמים יוצא ששחקן נכנס במצב קריטי ומשפיע על המשחק? לא יודע אם זה קרה לנו פעם אחת העונה. פה זה קרה פעמיים באותו משחק.

בנוסף, השערים היו יחסית "מקריים" וברמת ביצוע אישית מטורפת. הוולה של ווילדסחוט, הוולה של עוואד, המספרת של ארד - ביום ממוצע אם אלו המצבים שהם מגיעים אליהם זה במקסימום מסתיים בכדור אחד ברשת. תוסיף לזה את העובדה שהם שיחקו מול הגנה שספגה שער אחד בחצי עונה. ועם כל זה הם אפילו לא יצאו עם נקודה.

כשכל הכוכבים מסתדרים לך בערב אחד ואתה יוצא עם אפס נקודות מול יריבה שלך לאליפות אתה צריך לדאוג. ממש. במקום זה הם ממשיכים להתעסק בנטע לביא וסיינסבורי...

אישית, אולי זאת פסיכולוגיה בגרוש, אני מאמין שבלבול בתוך תוכו יודע שהדבר הנכון אתמול היה לעלות בצורה מבוקרת יותר אבל פשוט פחד מהביקורת שתהיה עליו. אם אחרי המשחק בבלומפילד הוא לא היה עולה בהרכב הרגיל שלו והיה מפסיד בסוף, החרב סביר להניח אתה יורדת על הראש שלו. הוא היה חייב לסיים עם אליפות כדי לקבל חוזה לעוד עונה. אחרי אתמול, הוא יצא עם קרדיט גדול אצל החיפאי הממוצע, שמבחינתו בלבןל החזיר את מכבי החיפה הגדולה של פעם. באופן אבסורדי, בלבול יצא מופסד אבל מרוצה מהמשחק הזה.

12 hours ago, לופו5 said:

שוטרים אתמול באו במוד קרב, יצא לשוטר כמעט לגלגל אותי במדרגות לחינם כי היא רצה שאני אתקדם יותר מהר בסוף המשחק ליד הקהל של חיפה(סימנתי הם 4 עם היד), עליתי עד אליו לריב איתו צרחתי עליו את החיים, בקלות יכלתי לשבור תגב מנפילה מכל המדרגות, חיות אדם

2 דקות לפני, ראש הזהב said:

שוטרים אתמול באו במוד קרב, יצא לשוטר כמעט לגלגל אותי במדרגות לחינם כי היא רצה שאני אתקדם יותר מהר בסוף המשחק ליד הקהל של חיפה(סימנתי הם 4 עם היד), עליתי עד אליו לריב איתו צרחתי עליו את החיים, בקלות יכלתי לשבור תגב מנפילה מכל המדרגות, חיות אדם

הם לא פראיירים השוטרים.

3 דקות לפני, Sawyerdroid said:

הם לא פראיירים השוטרים.

חחחחחחחחחחחחחח סרטון גדולל של הקהל שלנו....

דרך אגב בספירה לעשר פעמים 3, אתמול גם ה4 נכנס?

8 hours ago, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

לא רגוע עם יונתן בתור הפנדליסט שלנו

נשבע לך שהוא הלך לבעוט באמת הייתי בטוח שהוא מחטיא,צריך לתת את זה למישהו אחר 

23 דקות לפני, BRoi said:

גם אני

האמת שאחרי הגול הראשון של חיפה ידעתי שהם יבקיעו את השני. 

54 דקות לפני, BRoi said:

זה בערך מה שקורה לכל אדם שצופה בפנדל.

תמיד כולם בטוחים שהבועט יחטיא ואז אם הוא לא החטיא אז שמחים ושוכחים מהמחשבה הראשונה.

18 דקות לפני, שמש צהובה said:

תמיד כולם בטוחים שהבועט יחטיא ואז אם הוא לא החטיא אז שמחים ושוכחים מהמחשבה הראשונה.

כן אבל גם בפנדל הקודם שהחטיא וגם כאן כבר בעמידה הקרובה שלו לכדור אתה רואה שזה הולך

להיות פנדל לא טוב

52 דקות לפני, שמש צהובה said:

כשזהבי בעט פנדלים תמיד הייתי בטוח שזה יכנס.

5 דקות לפני, צהוב ביציע said:

עדכון ממקור יודע דבר

השלט המואר באיילון מאבא של בת הזוג של יהונתן, מסתבר שחצי מהשלטים באיילון בבעלותו.

דני הודה בזה באיש גלי ברחבי הטוויטר כבר בבוקר שאחרי המשחק, אתה כותב כאן כאילו החברה של יוני כהן היא פונצץ בכבודו ובעצמו.