Jump to content

רשמים מהניצחון על חיפה בסמי עופר | 4-3 היסטורי, סנסציוני, מושלם. שלכם באהבה, מכבי.

Sawyer

Recommended Posts

אם נזכיר את הדברים הפחות טובים...

הראשון של חיפה אומנם מקרי וממצב נייח,

אבל השני של חיפה רשום על סבוריט שאיבד את חזיזה די בנאיביות,

והשלישי של חיפה רשום על טננבאום שהיה צריך לקחת את זה.

בכלל, במבחן הראשון האמיתי, טננבאום היה נראה מפוחד וחסר ביטחון בפעולות שלו. משחק רע שלו, אבל טוב שיונתן כהן.

1 hour ago, החתול הצהוב said:

היא אחלה קבוצה. יש להם התקפת על לליגה שלנו.

אחלה קבוצה כן.

מכונת פרופגנדה משומנת גם כן.

חייב להגיד שכל ההייפ המעפן הזה סביבם כל כך משקר שזה מטריף את הדעת.

מספיק שמכבי לא מאבדת נקודות מול נס ציונה או הגול (החוקי) של אלמוג מאושר נגד נתניה ואנחנו מדברים על פער של 8-10 נקודות היום.

זה היה ועודנו תלוי רק בנו.

והם יכולים לספר לעצמם מה שהם רוצים.

4 דקות לפני, סוקראטס said:

מספיק שמכבי לא מאבדת נקודות מול נס ציונה או הגול (החוקי) של אלמוג מאושר נגד נתניה ואנחנו מדברים על פער של 8-10 נקודות היום.

מדויק

טטנבאום לא ברמה מצטער.

ההשמטות שלו לא קשורות ללחץ של אתמול- הוא משמיט הרבה כדורים פשוטים באופן קבוע. עוד בהזדמנויות הקטנות שהוא קיבל  בעונה שעברה היה ניתן לראות את זה.

לא יוצא לכדורי גובה אף פעם. נכון זו בעיה ידועה אצל שוערים אבל אצלו זה מרגיש ממש בולט. אפילו בגול הראשון שלהם- הכדור מטייל שם ב 5 והוא פשוט תקוע על קו השער. בנגיחה הראשונה הוא כבר היה חייב לצאת ולצמצם טווח.

יש לו דברים טובים כמו האחד על אחד שלו כי הוא מנצל את הגודל שלו וגם עם המשחק רגל אני חי, אבל אין לו ערך מוסף שלשוער במכבי צריך להיות. 

עוד נקודה זה הנסיגה האחורה שאנחנו מובילים. קרה נגד הפועל וגם אתמול. אנחנו פשוט נעלמים. טבעי שנילך אחורה ונתגונן אצלם אבל החוסר יכולת להחזיק בכדור אפילו חצי דקה, האיבודי כדור השטותיים האלה מזמינים לחץ כבד. תראו את המשחק החוזר ופשוט תשימו לב שהיו דקות ארוכות שאנחנו מאבדים כל כדור אחרי 10 15 שניות גג. 

ההגנה הייתה לדעתי בסדר. הם נתנו גולים די קשים וכמעט לא הגיעו למצב איכותי.  

מדהים שלא קיבלנו צהוב שני- ריקן וגלזר איכשהו יצאו מיזה.

ליאני יבן שרמוטה.

יונתן אני אוהב אותך.

- אצילי ויוני היו במשחק מזעזע

ים טעויות ופעולות לא טובות (למרות המהלך בסוף)

מה שכן הם עושים לחץ טוב וזה מה שאיביץ רוצה.

- אמאדור למרות הטעות בגול היה סבבה לגמרי ועשה כמה סגירות מעולות.

-  היה מצב שיצאנו למתפרצת ומיכה קיבל את הכדור ומסר חזרה לשכטר במקום לצד שמאל ושכטר כבר היה על סף להתעלף וזה פשוט גמר את ההתקפה. מבאס הכושר שמיכה נמצא בו.

- במצב בסוף שיוני החטיא, כל כך דרש שהוא יעצור ישכיב את כל חיפה ויבקיע 

- אם השוער היווני היה מציג את היכולת שדניאל הציג היום הייתם הורגים אותו.

הוא היה חייב לצאת להגבהה בגול הראשון.

ובכללי כל המשחק הוא היה נראה חסר ביטחון 

9 hours ago, Shroud said:

רק אני עדיין סבור שבגול השלישי של חיפה היה נבדל?  בזמן הבעיטה הכדור עף מעל שחקן חיפה שהיה בנבדל וזה התכופף וכל הסתיר כביכול לשוער.  לא מבין איך אין זכר לזה בשום מקום

אם אין זכר לזה אפילו פה כשיש זווית ברורה, אז אתה יכול להבין שכנראה לא היה נבדל

Screen-Shot-2020-01-07-at-10-16-01.png

1 hour ago, פדרו said:

חושב שיאניוטיס צריך לקבל הזדמנות  מול אשדוד. מול בית"ר הייתי משאיר את טננבאום

אני מבין שבא לך להפסיד לאשדוד אה?!?

טננבאום זה הבארכה שלנו

ואוו איזה כיף היום הזה, אמנם אכזבה גדולה נרשמה שכמה אוהדי חיפה בחיי ירדו למחתרת לא הגיעו לעבודה ולא מצייצים מביתם. אבל כל מי שכן הצליח לצאת מהמיטה מעביר לי את היום בהנאה :)

2 hours ago, סוקראטס said:

פעם ראשונה שאני רואה את חיפה בלייב (חוץ מהמשחק פחדני נגדינו בסיבוב הראשון), ככה שאתה יכול לראות איך הקבוצה עומדת במגרש, ואני חייב להגעד שזו הקבוצה הכי התקפית שאני זוכר אי פעם בכדורגל הישראלי. כל הרביעייה הקדמית שלהם פשוט לא עושה הגנה. בכלל. גם אשכנזי שאמור להיות 50-50 כביכול, משחק יותר 90-10. חוץ מזה, שני המגנים שלהם לא מפסיקים לעלות. כמות השטחים שהייתה במגרש אתמול הייתה מטורפת. זה היה כמו משחק נוק אאוט באירופה שבאנו עם יתרון מהבית וחיפה חייבת לנצח, זה הזייה. גם ב-3-3 הם המשיכו לעלות ולדחוף קדימה עם כל הקבוצה שלהם כאילו הם חייבים את הניצחון והליגה נגמרת מחר. האוהדים של חיפה לא מפסיקים לדבר על פוקס והחיסרון של נטע לביא, אבל לדעתי זה פשוט לא משנה כי פוקס היה צריך להתמודד מול כל הקישור של מכבי. לבד. אין אף קשר בישראל שיכול לעמוד ולהחזיק את האמצע נגד כח כזה. בטח שלא יותר ממחצית אחת.

זו הסיבה שיש להם מאזן שערים כזה. כשהם במומנטום ותוקפים אותך אתה מקבל מסה מטורפת של שחקני התקפה איכותיים בתוך/על סף הרחבה שלך. הגנתית, קשה מאוד להתמודד מול זה. בקרנות כמעט לכל מקום שהכדור השני נופל יש לחיפה שחקן באיזור. לא פלא שחטפנו שני גולים מקרן.

מצד שני, אין להם הגנה. בכלל. כמות הפעמים שיצאנו ביתרון/שוויון מספרי להתקפות מעבר היא שוב, מטורפת. הגענו לכמות מצבים וחציאי מצבים שמכבי הנוכחית מגיעה אליה ב-3 משחקים יחד. 

לא מעט מדברים היום על זה שאם עוואד יותר מדוייק זה נגמר 4-3 להם או אם הם היו מרגיעים את המשחק הוא היה מסתיים בתיקו ואז היינו מדברים על שתי הקבוצות אחרת. אבל בעיניי זה פשוט שקר וגניבת דעת. תנו לי עוד עשרה משחקים כמו אתמול ואנחנו מנצחים בלפחות שמונה מתוכם. זה טמטום וחוסר אחריות לעלות ככה למשחק עונה. עם קצת יותר מזל ודיוק שלנו המשחק מסתיים בתוצאה שנעה בין הגמר גביע נגד ב"ש ל-5-0 בדרבי. הדבר שאותי הכי מעודד מאתמול זה שיש הרבה אנשים בחיפה שבטוחים שהם כרגע קרובים אלינו ביכולת, בטוחים שזה פרסונאלי - אם נטע לביא היה משחק או בלם אחר במקום סיינסבורי, בפועל זה בעיה קבוצתית הרבה יותר מפרסונאלית. אם הם יבואו למשחק הבא נגדינו באותו מוד של אתמול, הם יקבלו חתיכת סטירה מצלצלת.

מכבי ניצחו את המשחק במרכז המגרש, הקשרים של חיפה פשוט הפקירו את פוקס.

מבחינתם בלבול היה חייב לזהות אצ זה ולהכניס את פלקוצנקו במקום אחד הקשר ההתקפיים.

מכבי באו מוכנים טקטית בצורה מדהימה, רואים שאיביץ הכין אותם למשחק הלחץ של חיפה, ואיך לשבור אותו. אחרי כל פעם שמכבי שברה את הלחץ ועברה את קו ההתקפה של חיפה היה שם בור.

אמאדור בעיניי במשחק אנדרייטד לגמרי, נכון היו כמה טעויות קטנות, בהם זאת שהובילה לקרן בגול הראשון. אבל חיפה הכניסו המון כדורים לרחבה והוא היה ראשון כמעט לכולם. נתן כמה סגירות מדהימות על רוקביצה באחד על אחד מולו.

מי שחקני חיפה שאיבדו את הכדור בשער הרביעי? מזכירים לי דגני בדרבי 3:2