Jump to content

רשמים מהניצחון על חיפה בסמי עופר | 4-3 היסטורי, סנסציוני, מושלם. שלכם באהבה, מכבי.

Sawyer

Recommended Posts

3 דקות לפני, Cosmic said:

תנסה לזרום איתי רגע בתרגיל מחשבתי. 

נגיד ואני מראה לך אירוע זהה לחלוטין, רק עם שחקנים אנונימיים שמעולם לא ראית ואין לך שום ידע מוקדם לגביהם. 

על סמך האירוע הבודד הזה,  אתה חייב לבחור אחד מהם לקבוצה שלך, את מי היית לוקח ? 

המהלך של צ'יקו אכן נראה הרבה יותר רע, אבל הוא היה במצב כיבוש יותר קשה (מבעיטה, מסירה קלה). 

יוני.. חלאס. איך אפשר להחטיא דבר כזה, מצב 100% אין שוער מקבל כדור נוח רק לתת כדור נכון למרכז השער, כלום לא יכול לעצור אותך, שלושער, 5-2. לך תחגוג ילד.

התחלנו עשור חדש לפני שבוע בדיוק, לא הפסיקו לחפור לנו עם דירוגי העשור הקודם, אז אם המשחק הזה היה משחק ב31.12.19, כמה גדול הוא היה בעיניכם?

איפה הוא בדירוג הדרבי זהבי - טילוגסי - באזל?

בוודאות מתחת לדרבי זהבי, כרגע אני יודע מה אני מרגיש אבל אקח לעצמי כמה ימים כדי להחליט מה המקום המדויק שלו בטופ של המשחקים שהייתי בהם. 

Just now, kutomer said:

התחלנו עשור חדש לפני שבוע בדיוק, לא הפסיקו לחפור לנו עם דירוגי העשור הקודם, אז אם המשחק הזה היה משחק ב31.12.19, כמה גדול הוא היה בעיניכם?

איפה הוא בדירוג הדרבי זהבי - טילוגסי - באזל?

צריך לעכל מה קרה פה לפני שמתחילים לדרג. אבל אין ספק שזה משחק העשור הבא. 

איזה יום משוגע זה היה, החל מהדרך המסויטת שלא נגמרה דרך אחד המשחקים הכי משוגעים שעברתי בחיי ורגע הקטרזיס האולטימטיבי בסיום ועד לחגיגות כל הדרך חזרה והסיכומים עמוק לתוך הלילה. עוד חוויה שאני אקח איתי עד הקבר.

ועכשיו לעצום את העיניים ולהתעורר לימים הכי כיפיים שאפשר, אוהדי מכבי חיפה אני בא!

אני חושב שיוני כהן צריך להפסיק לבעוט את הפנדלים (אמר בראיון שהוא הפנדליסט של הקבוצה) לא כי הוא בועט רע אלה כי אין לו אחוזים גבוהים הוא לא יציב, צריך לתת לאצילי להיות הפנדליסט של הקבוצה.

לדעתי דניאל אשם ב-2 שערים או לפחות אחד (בשער השני הוא לא זינק לכדור ובשער השלישי זינק מאוחר) בכלל היה לו משחק מזעזע, למרות זאת אני הייתי נותן לו להמשיך מול ביתר אבל בהמשך נגד חדרה כבר הייתי מנסה את יאניוטיס כי באמת היה משחק ממש רע של דניאל מהפתיחה (ואני עדין איתו פה) ובמשחק כזה חשוב אסור לך להיות רע.

אצילי היה מעולה לדעתי, הוא היה יכול להיות יותר טוב בהתקפה אבל הוא היה בסדר ובישל את שער הניצחון.

שכטר היה מצוין, הוא בכושר טוב רק שימשיך ככה.

גולסה היה מדהים, אני מקווה שהפציעה שלו לא חומרה.

גלזר כרגיל מושלם.

ז'ראלדש היה יותר טוב מסבוריט אבל לשניהם היה משחק טוב.

לדעתי טיבי ואמאדור לא היו רעים, נכון ספגנו 3 שערים אבל זה לא בגלל שהם היו רעים הם פשוט נרדמו בגולים (מה שלא צריך לקרות ואני בטוח שהם יחטפו על זה) אבל בתכלס במשך רוב במשחק הם היו מפוקסים וגם את רוב ההתקפות והניסיונות של חיפה הם ניקו וחילצו בקלות. אני מקווה שבהמשך נחזור לראות מהם משחקים עם 0 טעויות והירדמויות כמו שראינו עד למשחק בחיפה 

חייב לומר לגבי שרי - יש לו הבנת כדורגל גבוהה ביחס לשחקנים המקומיים. אתה לא צריך הרבה יותר מזה אצל זרים.

פעם אחר פעם, במחצית השנייה הוא ידע בדיוק היכן לעמוד בכדי לקבל כדור במקום מסוכן. מאוד הקשה עלינו וגרם לפערים גדולים בין ההתקפה להגנה שלנו.

במאבק צמוד עד הסוף שיכול להתרחש עם חיפה, זה משהו שצריך לשים לב לגביו - מתרגם את ההבנה שלו איפה כדאי לעמוד בדיוק במקום הפגיע במשחק ההגנתי של היריבה. 

23 דקות לפני, Brandon Roy said:

חייב לומר לגבי שרי - יש לו הבנת כדורגל גבוהה ביחס לשחקנים המקומיים. אתה לא צריך הרבה יותר מזה אצל זרים.

פעם אחר פעם, במחצית השנייה הוא ידע בדיוק היכן לעמוד בכדי לקבל כדור במקום מסוכן. מאוד הקשה עלינו וגרם לפערים גדולים בין ההתקפה להגנה שלנו.

במאבק צמוד עד הסוף שיכול להתרחש עם חיפה, זה משהו שצריך לשים לב לגביו - מתרגם את ההבנה שלו איפה כדאי לעמוד בדיוק במקום הפגיע במשחק ההגנתי של היריבה. 

הוא שחקן טוב אבל אני לא ראיתי ממנו כלום היום.

בסך הכל הם ניצלו במחצית השנייה את זה שהקישור שלנו סחב צהובים מהדקות הראשונות וריקן היה צריך משאף.

1. יאניוטיס זה לא הפתרון, לא נוציא ממנו כבר מה שציפינו.  הביטחון שלו ברצפה. גם יש לו מעמד ביוון שיאפשר לנו להיפטר מהחוזה שלו וצריך לנצל את זה. 

2. איך שמיכה נכנס פעולה אופיינית ראשונה של בריחה ממאבק פיזי על ריבאונד, קצת מתחיל להדאיג העניין הזה. 

3. תפאורה של שקיות זבל שחורות וניירות קונפטי שהודפסו במיוחד, הכימיכלים חזק בקטע של אנטי כדור הארץ. 

4. התפקוד של הגנה שלנו בבליץ של חיפה לא מדאיג. ידעתי שכל משחק ההתקפה שלהם בנוי על טירוף שכולם עולים, ופה היתה קבוצה שידעה להעניש אותם (למרות שגם אשדוד עשתה את זה). 

ציונים שלי

טננבאום -5 -היה תחושה של חוסר בטחון במשחק שלו

ג'ראלדס 8-היה מצוין גם בהתקפה וגם בהגנה, מעורב ב3 שערים, התחיל את השער הראשון שמסר לשכטר, בישל את השני והיה מעורב גם בשלישי עם הדאבל לאצילי.

טיבי-6 היה טוב לאורך המשחק, עשה כמה טעיות

אמאדור-5.5 כנ"ל כמו טיבי, עשה שטות בשער הראשון של חיפה שיצא קדימה מדי ואיבד כדור שבעקבות נעשה קרן לחיפה.

סבוריט-6 משחק סולידי שלו

גלזר-7.5-כרגיל קיר בקישור האחורי.

גולסה-7.5 החזיק לנו את האמצע יחד עם גלזר, עשה המון תנועות לאמצע ..

ריקן-7 עוד משחק מצוין של הדינמו שלנו.

אצילי-7 עשה המון הגנה וקינח עם 2 בישולים.

כהן 8-למרות שהיה לו משחק פרווה, אי אפשר לוותר על הגול שלו ולתת לו ציון גבוה.

שכטר 7-שחקן של משחקים גדולים, שחקן שעושה המון עבודה שחורה, הגנה, דברים קטנים, אני פשוט אוהב אותו לא יודע למה, קינח עם בישול

משחק ענק

שכטר במשחק חייו

אצילי וכהן במשחק גדול אבל מצד שני הרבה מאוד איבודי כדור וחוסר ריכוז שיכלו לתת לנו עוד גול ולגמור

סיפור לפני שחיפה עשו את ה2-1 ו2-2

5 hours ago, Krishi said:

ועם כל זה, הדבר היחיד שחשבתי עליו ביציאה מהאיצטדיון: ס'מעק יוני... איך לעזאזל החמצת מול שער ריק ולא דפקת להם ת'חמישי... 

חחחח בול. אותו דבר חשבתי גם בסיום המשחק. גם צ'יקו אגב היה יכול וצריך לבעוט לשער ולתת להם את ה-5 שהיה נותן להם כאפה על הצד המעליב

5 hours ago, turgi said:

אם רק מכבי חיפה הייתה טובה בכדורגל כמו שהיא טובה בכל הפרופגנדה שלפני

היא אחלה קבוצה. יש להם התקפת על לליגה שלנו.

4 hours ago, Sawyerdroid said:

המהלך של צ'יקו אכן נראה הרבה יותר רע, אבל הוא היה במצב כיבוש יותר קשה (מבעיטה, מסירה קלה). 

יוני.. חלאס. איך אפשר להחטיא דבר כזה, מצב 100% אין שוער מקבל כדור נוח רק לתת כדור נכון למרכז השער, כלום לא יכול לעצור אותך, שלושער, 5-2. לך תחגוג ילד.

מה? צ'יקו היה במצב קל מאוד לכיבוש.