Jump to content

רשמים מהניצחון על חיפה בסמי עופר | 4-3 היסטורי, סנסציוני, מושלם. שלכם באהבה, מכבי.

Sawyer

Recommended Posts

אחרי שנרגענו קצת מהחגיגות...

בגדול אכלנו את חיפה, אבל זה לא היה רחוק מפספוס גדול. 

קודם כל האשם בלפחות 2 השערים הראשונים שחטפנו זה אמאדור עם הרחקות ואיבודים שאסור לעשות בטח נגד קבוצה לוחצת שרצה במומנטום כמו חיפה. 

שאר המשחק הוא נתן תצוגה ולא נתן לרוקביצה לנשום. טיבי כמו תמיד העונה היה אל. 

ז'ראלדס וסבוריט במשחק סביר.

הצהוב של גלזר פשוט לא היה ולא נברא, החלטה מושחתת של ליאני, גלזר הגיע נקי לכדור אפילו עבירה לא הייתה שלא לדבר על צהוב. זה יכול לחסל קשר אחורי לחטוף צהוב כל כך מוקדם בטח כשזה לא בצדק. ועדיין הוא הצליח לשרוד עד סוף המשחק ולתת עוד משחק לפנתיאון.

סה"כ עבדנו קשה, וראו את העייפות לקראת דקה 70. יהונתן כהן כבר בקושי זז בלי חמצן שמגיע למח. אם הבנתי נכון שוינפלד היה צריך להחליף את אצילי (שגם זה מפתיע בהתחשב בזה שיהונתן פחות או יותר טייל כמו זומבי על המגרש בדקות האלה). אבל כנראה איביץ' ידע שכמו זהבי (וסליחה על ההשוואה) יהונתן הוא איש של מספרים והערב גם קלאץ' פלייר. גם הפציעה של גולסה עזרה להשאיר את אצילי על המגרש. 

אני לא יודע מה עובר על מיכה, אבל בכושר הזה הוא לא צריך לראות דשא. מצטער. נכון, שחקן בית, שחקן העונה שעברה, לא יודע מה עובר עליו. איך שהוא נכנס הקישור שלנו מאבד את זה. הוא לא לוחץ מספיק, גם המסירות שלו כבר לא כמו פעם, אני לא מוצא את שום תרומה שלו למשחק. ההיפך אם כבר, אנחנו יורדים ביכולת מהרגע שהוא נכנס ולא בפעם הראשונה העונה. 

ומילה על אצילי, השינוי שהוא עבר אצל איביץ' משחקן קו/מאחורי החלוץ שעושה דריבלים על שחקנים ובועט בעיטות כמעט מושלמות לחיית לחץ וחטיפות זה מדהים. אשכרה ראיתי אותו יותר מפעם אחת פשוט נדלק כמו טיל מהעמדה שלו באגף לכיוון הבלם של חיפה שהיה עם הכדור במרכז המגרש כמעט מצליח לחטוף ובטח להלחיץ. אגב הלחץ שלנו בחלק ההתקפי היה על סף המושלם, כל הקשרים ושכטר פשוט עטו על כל כדור ושחקן של חיפה בכל מצב. 

היה משחק מדהים, סוף סוף קיבלנו את הקטרזיס שחיכינו לו, את האורגזמה העילאית הזאת של ניצחון בשניה האחרונה אחרי משחק מטורף  של שערים ודרמות. 

ועם כל זה, הדבר היחיד שחשבתי עליו ביציאה מהאיצטדיון: ס'מעק יוני... איך לעזאזל החמצת מול שער ריק ולא דפקת להם ת'חמישי... 

1 hour ago, קמחי said:

אני חושב שאפשר לתת עוד צ׳אנס ליאנוטיס.

דניאל בחור על הכיפאק אבל בטוח שלא נותן ערך מוסף בשער.

לא מאמין שישולב כבר

וואלה זה גם לא לעניין להחליף שוער בגלל משחק אחד חלש (ולי נראה שהוא גם לא אשם בשום גול) 

45 דקות לפני, Cosmic said:

מרטתי שיערות כשאיביץ׳ הכניס את מיכה במקום ריקן, לא מצליח להבין מה הוא קיווה להשיג. 

היה צריך רענון בקישור, הבעיה של איביץ שאין לו קשר רביעי העונה כי מיכה לא הגיע.

15 דקות לפני, Sawyerdroid said:

הדיבור זה אורות מסנוורים, אי אפשר לצלם.

לא מעניין ועדיין בלתי נתפס איך הוא פספס את החמישי.

התלבטות קשה לגבי איזה ביצוע היה מביך יותר בהתקפה האחרונה - צי׳קו או יוני ? 

14 דקות לפני, Sawyerdroid said:

הדיבור זה אורות מסנוורים, אי אפשר לצלם.

לא מעניין ועדיין בלתי נתפס איך הוא פספס את החמישי.

ועדת חקירה

Just now, Cosmic said:

התלבטות קשה לגבי איזה ביצוע היה מביך יותר - צי׳קו או יוני ? 

צ'יקו היה מבין בנוהל, יוני הגזים. הגיע לו נוח בלי שוער רק חצי גובה איפה שאתה רוצה בשער. החטאה בלתי נתפסת.

1 דקה לפני, Cosmic said:

התלבטות קשה לגבי איזה ביצוע היה מביך יותר - צי׳קו או יוני ? 

צ'יקו ניסה לבעוט שם וזה עובר לכולם פה מתחת לראדר באהלן אהלן...מטורף

1 דקה לפני, Mtamir said:

לא ניסה לבעוט בוודאות,

הכניס את הפס ונתן מבט ימימה לפני.

3 דקות לפני, Mtamir said:

חכה חכה, תכף יגיע משתמש שייטען שהוא ניסה למסור (ע״ע ההשתלטות שלו בגול של ברסקי מול בית״ר). 

הוסף בעריכה: הגיע מוקדם מהצפוי :lol:

אחד הדברים הכי חשובים זה מחר והמשך השבוע עד ההתאפסות בסופש. 

אני כבר לפחות חודש מוטרד בצורה בלתי פוסקת על ידי כל אוהדי חיפה שאני מכיר שהם הולכים לאנוס אותנו, שמעתי כמה מהתיאורים הגרפיים ביותר בחודש הזה. אני רק שותק ומחייך, אמרתי לכולם שנדבר ב7.1

כוסעמק. לא מאמין שזה סופסוף מגיע.

אחד מ3 משחקי כדורגל הכי טובים שראיתי ממכבי במגרשים

יוני זה שילוב של אבי וערן 

אצילי במשחק הכי טוב מאז חזר לארץ מספרד

הנסיעה הביתה היתה קשוחה (אבל השווארמה בשאולי חדרה פיצתה על העניין)

יאללה לזיין הכורדים...

4 דקות לפני, קובי השועל said:

לא ניסה לבעוט בוודאות,

הכניס את הפס ונתן מבט ימימה לפני.

אני לא רואה סיבה ששחקן יניף ככה את הרגל אם הוא רוצה למסור פס קטן ופשוט הצידה (בלי קשר לזה שאני לא רואה סיבה למסירה במצב שהוא היה בו).

11 דקות לפני, Sawyerdroid said:

צ'יקו היה מבין בנוהל, יוני הגזים. הגיע לו נוח בלי שוער רק חצי גובה איפה שאתה רוצה בשער. החטאה בלתי נתפסת.

תנסה לזרום איתי רגע בתרגיל מחשבתי. 

נגיד ואני מראה לך אירוע זהה לחלוטין, רק עם שחקנים אנונימיים שמעולם לא ראית ואין לך שום ידע מוקדם לגביהם. 

על סמך האירוע הבודד הזה,  אתה חייב לבחור אחד מהם לקבוצה שלך, את מי היית לוקח ? 

איזה לילה לא מצליח להירדם. 

הכי כאוב שאפשר עשינו להם תחשבו שזה היה יכול להיות עוד 3-0 על חיפה אבל לחזור מ2-0 ל2-2 אחרי זה לקבל פנדל שמוחמץ ולקבל בריבאונד להשוות שוב ל3-3 ואז לקבל זין לפרצוף 4-3. וכל זה אחרי שבמשך חודש שלם הם טחנו ת'מוח בכל מדיה אפשרית על כמה הם יותר טובים ממנו ובלה בלה בלה. קיבלתם שיעור מה זה מכבי משהו שבחיים לא תבינו מהו אתם במקסימום אשדוד עם תארים. 

אני מכבי מי אתם בכלל?