Jump to content

רשמים מהניצחון על חיפה בסמי עופר | 4-3 היסטורי, סנסציוני, מושלם. שלכם באהבה, מכבי.

Sawyer

Recommended Posts

1 דקה לפני, אורלנדו בלוף said:

לא מאשים אותו באף גול.

מה שכן, השרה המון חוסר ביטחון על ההגנה ושגה בפעולות פשוטות וזה מדאיג.

אפס אשמה בשערים, אין חולק. 

1 דקה לפני, Cosmic said:

הסיומת של ריקן וגולסה בשערים, כל אחד ברגלו החלשה (!) - וורלד קלאס. 

בכלל קישור של גלזר - גולסה - ריקן במשחקים מהסוג הזה.. לא הייתי רוצה להיות שחקן יריב, זה כאילו אתה בפור של 2 שחקנים.

4 דקות לפני, Cosmic said:

הסיומת של ריקן וגולסה בשערים, כל אחד ברגלו החלשה (!) - וורלד קלאס. 

הגול של גולסה. רמת ביצוע  טוני קרוס.

גם הגול של יוני זה וורלד קלאס.

כל השערים שלנו מדהימים. (חוץ מהפנדל)

אולי אשמה קלה בשלישי לדניאל? לא יודע, אם ינואטיס אוכל את זה כולם כותבים שדניאל אולי מציל.

2 דקות לפני, kutomer said:

בכלל קישור של גלזר - גולסה - ריקן במשחקים מהסוג הזה.. לא הייתי רוצה להיות שחקן יריב, זה כאילו אתה בפור של 2 שחקנים.

מרטתי שיערות כשאיביץ׳ הכניס את מיכה במקום ריקן, לא מצליח להבין מה הוא קיווה להשיג. 

Just now, Sawyer said:

אולי אשמה קלה בשלישי לדניאל? לא יודע, אם ינואטיס אוכל את זה כולם כותבים שדניאל אולי מציל.

יאנוטיס שוער טוב מדניאל.

השאלה לאורך ההישג הלא נתפס של אי הספיגה אם חוליית ההגנה עם דניאל טובה מזו עם יאנוטיס. זה נמדד בעיקר בשקט ובביטחון.

אני מאוד מקווה שאיביץ יעניק צ׳אנס טיפה יותר רציני ליאנוטיס ובקרוב.

16 דקות לפני, Sawyer said:

היה צריך לזנק טוב יותר בשער השלישי, אבל אני לא ״מצפה״ משוער לקחת כדור כזה. 

3 דקות לפני, Cosmic said:

מרטתי שיערות כשאיביץ׳ הכניס את מיכה במקום ריקן, לא מצליח להבין מה הוא קיווה להשיג. 

ריקן מפוזר במחשבה ובמשחק.

היה מוצהב בשלב מוקדם בנקודה בה היה משחק מעברים מרחבה לרחבה דקות ארוכות.

מיכה עולה משחק נוסף מהספסל עם תרומה מעטה מאוד לצד חוסר משמעת בהגנה. הראש התרופף לו טיפה.

3 דקות לפני, Cosmic said:

החלטה שהייתה קרובה לגמור לנו את המשחק. משמעת טקטית והגנתית נמוכה מאד של מיכה.

Just now, קמחי said:

היה מומנה בשלב מוקדם בנקודה בה היה משחק מעברים מרחבה לרחבה דקות ארוכות.

אני מבין את החילוף, לא מבסוט עליו אבל מובן בהחלט.

מיכה בתקופה הכי קשה בקרירה שלו, הוא חייב לצאת מזה ובמשחק כזה אתה חייב לשתף אותו.

2 דקות לפני, Cosmic said:

החילופים של איביץ היו רעים לטעמי.  לא ברור למה ברסקי  לא ישב בספסל. לא היה לנו את מי להכניס מדקה 70. פיבן נכנס כברירת מחדל. ומכבי שחקן 20 דק נורא התקפי עם שחקנים באפיסת כוחות  כי פשוט לא היה את מי לעלות.  ועדיין לא ברור למה ריקן יצא, למרות שבדיעבד ניצחנו והכל אבל עדיין..

4 דקות לפני, Cosmic said:

2 דקות לפני, קמחי said:

היה מומנה בשלב מוקדם בנקודה בה היה משחק מעברים מרחבה לרחבה דקות ארוכות.

אני מבין את החילוף, לא מבסוט עליו אבל מובן בהחלט.

דווקא בגלל שהמשחק הפך לכזה שמתנהל מרחבה לרחבה, החילוף היה לי תמוהה. 

ריקן מפוזר אבל אני סומך עליו בניהול התקפה מתפרצת פי 5 ממיכה. מיכה טוב בעיקר כשהכדור אצלנו ברגל, ומולנו ניצבת נמושה. 

לא מבין מה ראיתם.. אצילי ריחף היום על המגרש. ריחף. המשחק הכי טוב שלו במכבי שאני זוכר והמצטיין היום מבחינתי גם אם לא נתן צמד.. 

שחקני התקפה שלא מאבדים כדורים יסיימו עם 6 גולים כל משחק. ככה זה עובד, שחקני התקפה עושים פעולות עם סיכון של לאבד כדור.  

כשגזלר וגולסה ככה בכושר יש לנו קישור ברמת בונדסליגה. פשוט מעולים.

שכטר מסתמן להיות הפירמינו שלנו עם פחות מספרים, אבל הרבה עבודה, נגיעות חכמות, וחביב חדר ההלבשה. אחלה שכטר

Just now, Cosmic said:

ריקן מפוזר אבל אני סומך עליו בניהול התקפה מתפרצת פי 5 ממיכה. מיכה טוב בעיקר כשהכדור אצלנו ברגל, ומולנו ניצבת נמושה. 

ריקן נהדר במשחק המעבר, אבל החשש מצהוב נוסף כנראה הכריע. אני לא רואה שיקול נוסף פרט לזה.

3 דקות לפני, קובי השועל said:

מיכה בתקופה הכי קשה בקרירה שלו, הוא חייב לצאת מזה ובמשחק כזה אתה חייב לשתף אותו.

מעדיף את אלמוג בסוג משחק שכזה ובסיטואציה שנוצרה.

מיכה לא ראוי לעלות גם כמחליף עם היכולת שלו בזמן האחרון.

6 דקות לפני, Cosmic said:

גם .כשראיתי את החילוף וגם בדיעבד אני חושב שמקצועית זה היה חילוף רע, מיכה בתקופה פשוט מזעזעת ובטח על המשבצת של ריקן במשחקים מהסוג הזה.

אבל אני מעריך את איביץ' על כך שגם מה במשחק כזה עם הלחץ והכל הוא נותן למיכה את ההזדמנות לחזור לעצמו, אני בטוח שגם השחקנים מעריכים את זה.

בנוסף אני ממש לא מסכים עם ההערה האחרונה שלך, מיכה שחקן מעולה שנמצא בכושר רע, הוא הוכיח את זה לא פעם ולא פעמיים, בארץ (בתור שחקן העונה שעברה) ובאירופה עם מכבי, אני מאוד אוהב את השחקן הזה ובטח שכמה שהתקופה הנוכחית מפריעה לי היא מפריעה לו פי מיליון..

7 דקות לפני, קמחי said:

ריקן נהדר במשחק המעבר, אבל החשש מצהוב נוסף כנראה הכריע. אני לא רואה שיקול נוסף פרט לזה.

אני חושב שאחרי שעלינו ליתרון איביץ׳ קיווה שמיכה יוכל לעזור לקבוצה להיכנס למוד ״פוזשן״ ולהרדים את המשחק, אבל לאור הדינמיקה שהתפתחה היה מדובר במשאלת לב די מופרכת. 

המשחק ״ביעבע״ לאורך כל 90 הדקות, נאיבי בעיניי לחשוב שתוכל לבלום את המגמה הזו עם חילוף. מילא אם ריקן היה מראה סימני עייפות, אבל זה ממש לא היה המצב. 

נו מילא, שאלו יהיו הבעיות שלנו בחיים :). 

5 דקות לפני, kutomer said:

גם .כשראיתי את החילוף וגם בדיעבד אני חושב שמקצועית זה היה חילוף רע, מיכה בתקופה פשוט מזעזעת ובטח על המשבצת של ריקן במשחקים מהסוג הזה.

אבל אני מעריך את איביץ' על כך שגם מה במשחק כזה עם הלחץ והכל הוא נותן למיכה את ההזדמנות לחזור לעצמו, אני בטוח שגם השחקנים מעריכים את זה.

בנוסף אני ממש לא מסכים עם ההערה האחרונה שלך, מיכה שחקן מעולה שנמצא בכושר רע, הוא הוכיח את זה לא פעם ולא פעמיים, בארץ (בתור שחקן העונה שעברה) ובאירופה עם מכבי, אני מאוד אוהב את השחקן הזה ובטח שכמה שהתקופה הנוכחית מפריעה לי היא מפריעה לו פי מיליון..

מודע לכך שאני בדעת מיעוט ביחס שלי לדור מיכה. כנראה שאני כבר לא מסוגל לשפוט אותו באופן ״אובייקטיבי״. 

בצוק העיתים - הוא האחרון שאני בונה עליו. 

בתקופה האחרונה (רוב העונה למעשה) אי אפשר להתחמק מזה שקוסמיק צודק לגבי דור מיכה. אני זוכר גם את התקופות הקודמות שלו במכבי, הוא יצא מזה.

ראיתם את הנפילה של מאבוקה בגול של יוני?