Jump to content

הכדורגל הישראלי

duss21

Recommended Posts

עכשיו בתקשורת כולם יזיינו את השכל על זה שהכדורגל הישראלי חזר לימיו היפים, על זה שחזר הרגש ועל זה שהתאהבנו מחדש במוצר שנקרא הכדורגל הישראלי.

חשוב שתזכרו - הכדורגל הישראלי זה אותו חרא שהיה תמיד.

מי שאחראי על הדבר העצום הזה שראינו הערב הוא המועדון הגדול בארץ, שהמציא את הדבר הזה שנקרא הכדורגל הישראלי.

זה ולאדן איביץ', אחד המאמנים הגדולים שהיו פה, שפאקינג הפסיד בשנה וחצי משחק ליגה אחד. 

זו חוליית ההגנה הטובה שראיתי בליגה, עם גלזר המפלץ. זה יוני, שאני מקווה שעד שהוא יעזוב את הליגה המסריחה הזאת זהבי כבר יחזור.

Just now, החתול הצהוב said:

אי אפשר גם לקחת מחיפה את מה שנתנה הערב. בשיא הרצינות. הם שותפים מלאים למשחק הענק הזה. 

מה יהיה איתך? 

אם לא השטויות שלנו יכולנו לגמור את המשחק מזמן.

Just now, החתול הצהוב said:

אי אפשר גם לקחת מחיפה את מה שנתנה הערב. בשיא הרצינות. הם שותפים מלאים למשחק הענק הזה. 

נכון, בשיא הרצינות. נחמד משחק עונה כזה, ולא האנטי כדורגל של בכר שלא משנה באיזה מקום הם היו, תמיד בא לשחק על 0-0. 

וזה בדיוק מגדיל את ההישג. הידיעה שהם השקיעו, באמת השקיעו, ולפעמים גם היו טובים. אבל זאת לא הבעיה שלהם, הם פשוט שיחקו מולנו.

בול.

מסכים לגמרי.

זה ערב שכולו מכבי

לא מצטרף לשבחים לבלבול על התעוזה

מי שפתח את המשחק היה מכבי של איביץ', משם זה פשוט התגלגל והסתבך.

אם למכבי חיפה יהיה משחק קריטי נגד יריבה אחרת אז זה יחזור להיראות כמו בצורת

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה יהיה איתך? 

אם לא השטויות שלנו יכולנו לגמור את המשחק מזמן.

אם ואם, אבל הדרמה הפסיכית הזו שנוצרה והפכה את המשחק הזה לענק עבור הכדורגל הישראלי הייתה צריכה גם את חיפה בשביל שהיא תיווצר. והם עשו את זה יפה מאוד . 

יהרגו אותי כנראה אבל גם חיפה זאת קבוצה שסובלת מכל העסקנים שמנסים להרוס את הכדורגל הישראלי 

ובגלל זה כמעט תמיד המפגשים שלנו איתם מולידים משחקים ברמה גבוהה, שלא כמו עם ב"ש שגם שהיו למעלה היו חלק מהסיבות שהרסו את הענף

4 דקות לפני, itan17 said:

חתול האובר אובייקטיביות הזו לא טובה לנו

אל תדאג, אני רוצה שהם ילכו לקיבינימאט.

אבל מה שהם עשו הערב אי אפשר לקחת מהם. 

12 דקות לפני, החתול הצהוב said:

אל תדאג, אני רוצה שהם ילכו לקיבינימאט.

אבל מה שהם עשו הערב אי אפשר לקחת מהם. 

צודק 100%
אני רוצה אותם טובים, רוצה שייצא להם הנשמה הם כבר היו בטוחים שיצאו כאן עם ניצחון, אם הם היו בתחתית סטייל הפועל זה היה מרגש לרבע שעה , זה הכי מתוק שיש , שהם לא רעים ויש להם את החוצפה להצהיר כל השבוע שזה שלהם . ושוב זיינו אותם בסמי עופר

הלוואי וכל משחק היה ככה.

איכות הביצוע-אם במסירה, אם בבעיטה ואם בעמידה ההגנתית או ההתקפית פחות מעניינת. כדורגל צריך לבוא ולנצח. ליזום. גם אם הכדורגל והכדורגלן הישראלי לא מסוגלים להביא מספיק איכות ברכיבי המשחק אין סיבה שהמוצר יהיה כל כך מחורבן.

המאמן הישראלי מפחד להפסיד, אולי גם מלנצח וליצור ציפיות מוגזמות.

אני מעדיף בכל יום כדורגל התקפי שכולל משחק לחץ ומעברים מהירים על פני הכדורגל שיש בליגה היום.

מי שרוצה מוזמן להסתלבט, אבל המשחק היום נתן שירות גדול למוצר שנקרא הכדורגל הישראלי.

אחלה הישג לחיפה, לכבוש שלושה שערים מול מכבי זה לא דבר שרואים כל יום.
ובכל זאת, אם מריצים את המשחק הזה 100 פעם מהתחלה יגמר יותר פעמים 3-0 למכבי מאשר 4-3, היינו יותר טובים בכל פרמטר על הדשא (גם כשכבר נגמר לשחקנים האוויר).
כל הכבוד להם על ניצול המצבים המטורף (שלושה גולים שאי אפשר לקחת) ואני גם חייב להסכים עם כל מי שאמר שעדיף מאמן שבא לשחק מאשר מאמן שבא להרוס (גם לאוהדים וגם לאיביץ' והשחקנים)
היום גם ראינו איזה פרייאר מרקו, משחק סגור ולא בא לתקוף - מפסיד, משחק פתוח וכן בא לתקוף - מפסיד, עם נטע בלי שרי - מפסיד, עם שרי בלי נטע - גם מפסיד. מפסיד בחוץ, מפסיד בבית. פרייאר.
מעניין מתי אוהדי חיפה ותקשורת הספורט יקלטו שלא רק שיש לנו מאמן יותר טוב, יש לנו קבוצה יותר טובה, בכל פרמטר.