Jump to content

אצילי וג'ראלדש

idan8

Recommended Posts

אני מאוהביו הגדולים של ז'רלאדש, עוד במשחקיו הראשונים.

אני מבין את זרם ההשתפכות ובהתחשב במה שחווינו לפני כמה שעות הוא גם לגמרי מוצדק,

אבל צריכים להיות מציאותיים. דסה טוב מ'ארלדש התקפית, אבל את הפורטוגלי הייתי בוחר לקבוצה שלי בכל שעה ויום לפניו.

הכוח שלו זה שהוא מבין את המשחק ברמה וחצי מעל שאר השחקנים מולם הוא משחק. הוא לא סאבוריט, הוא לא מתיימר, את סאבוריט שאר אנשי הספורט יתחילו לסקר ברצינות הראויה רק שהוא יעזוב (הלוואי שזה יהיה עוד 10 שנים). האחד על אחד ההגנתי שלו בינוני - הוא לא תוקף את הכדור והמון פעמים שחקני קו מגיעים מולו לעמדות הגבהה נוחות או כמו היום, משהו כמו שש או שבע קרנות חיפה השיגו מהצד שלו - והוא מחוויר לעומת המשחק ההגנתי הקבוצתי שלו. אחת הסיבות שמרכז ההגנה שלו טוב, זה כי ז'ארלדש קורא המון מהלכים עוד לפני שחקני ההתקפה שמולם הוא משחק כי הוא מבין את המשחק טוב יותר. הוא יודע איפה לעמוד ומה לעשות. מדובר על שחקן זר טוב, שחקן ליגה טוב. אני בהחלט חושב שבהנחה וטוב לו, השידוך הזה בינו, לקהל ולמכבי רק יעלה עוד ועוד במעלה הסולם ככל שיצבור עוד ועוד דקות משחק בצהוב. 

8 hours ago, turgi said:

מעט מאוד ראו את זה כבר מהנגיעה הראשונה שלו.

שחקן אדיר ג'ראלדש.

לא רוצה להגיד אמרתי לכם אבל..

On 16.8.2019 at 12:53, eran_7 said:

טאץ' ברמה גבוהה, מסירות עומק מדוייקות, היו לו לפחות 2-3 הקפצות קטנות לשחקן שעשה תנועה לתוך הרחבה, קרוסים חדים.

ובגדול-קבלת החלטות טובה, יציב הגנתית, מאוד טכני.

ג'ראלדש עם משחק עצום. עצום.

כמה מדויק וחכם! בשני הכדורי רוחב בגולים של יוני וגולסה הוא משחק תפקיד קריטי עם אסיסט והוקי אסיסט. תזמון מושלם, פס מדויק בעוצמה ובמיקום. צריך לקבל המון קרדיט על הניצחון!

22 דקות לפני, gilgil28 said:

ג'ראלדש תמיד מחפש את הדאבל פאסים. הלוואי נראה את זה מיותר שחקנים, יכול לשבור בונקרים

כמעט לא עושים את זה בישראל. שחקנים פה חייבים לגעת בכדור יותר מפעם פעמיים. חבל.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

כמעט לא עושים את זה בישראל. שחקנים פה חייבים לגעת בכדור יותר מפעם פעמיים. חבל.

זה לא רק עניין של כמה פעמים לגעת בכדור, בדאבל פס יש 2 משתתפים. החוכמה היא למסור ומיד לרוץ לשטח, אתה אוטומטית גורם לשחקן שמסרת לו לחשוב עליך. זה גם מאפשר לך למסור לשחקן ציר שלא עומד הכי פנוי כי הוא בסה"כ צריך נגיעה אחת מבלי להגיע לעימות

צריך להיות נודע כ-"נינג'ת הכדורים מפורטוגל". כל המשחק הוא ביצע קפיצות קרטה כאלה להרמות ומסירות, ויירט את כולן. בטרוף הכללי של המשחק זה קצת נשכח, אבל זה היה מופע אווירי די מוזר (ויעיל). הזינוק האחרון שלו היה ממש שניות לפני שער הניצחון.

On 8.1.2020 at 15:53, Bloper said:

אני חושב שכבר מהמשחק השלישי שלו הבנתי שאנחנו לא עומדים להתגעגע לדסה

אני מהמשחק הראשון שלו מול קלוז׳.

• 3 weeks later...

ג'ראדלש פשוט מגן ענק. כל כך חכם ואיכותי בכל מהלך שלו.

השיתוף פעולה בינו לבין אצילי (משחק קצת פחות טוב שלו) הוא אדיר.

גם סאבוריט עם שני מסירות ענק והרבה עזרה בהתקפה.

ג'ארלדש מגן מדהים. כשהוא חתם לא הצלחנו למצוא אף סרטון ביצועים שלו באינטרנט והדבר היחיד שמצאנו זה תגובות בטוויטר של אוהדי ספורטינג חיחון שהיו מאוהבים בו. עכשיו ברור למה הם כ"כ התבאסו שהוא עזב.

גראלדש לא מפתיע אותי האמת לא ציפיתי לפחות ממנו אחרי 2 משחקים הראשונים שלו

אצילי לעומתו באמת שאפו נראה שהפציעה עשתה לו טוב רק שימשיך ככה שיפר את ה״תאכלס״ שכל כך היה חסר לו

לפי דעתי הוא ימשיך עוד להשתפר

אני מתחיל להתאהב קצת

אם ג'ראלש יעזוב בסוף העונה אני אבכה הרבה מאוד זמן ולא אסלח לאף דמות מקצועית במועדון (אין לי מושג מי מנהל את העסק)